SUTRA ZA RUČAK

30.06.2011. u 0:16   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

hahah, jebote papak,, sorry
rijetko psujem...al koliki je wow !!!

Autor: cyberlady   |   30.06.2011. u 0:18   |   opcije


Lijepi pozdrav lanenoj "za kojom više ne zvižde", čak ni formalno :)

Autor: GeorgeClooney_pravi   |   30.06.2011. u 0:20   |   opcije


Ajd, molim te, cyber, ovaj papak bi mi fakat bio malo too much!

Autor: vegavega8   |   30.06.2011. u 0:22   |   opcije


Đuro, fućka se meni, i to ne za njom.

Autor: vegavega8   |   30.06.2011. u 0:22   |   opcije


vega,, tko zna sto sve mozes od njega napraviti,,
samo ga ne smijesopet zamrzavati..he he

Autor: cyberlady   |   30.06.2011. u 0:25   |   opcije


Papke, rep i uši u hladetinu, komad u pac, komad na gradele, a što ostane u gulaš.

Autor: vegavega8   |   30.06.2011. u 0:26   |   opcije


Surlu u komadu u pećnicu, pa s jajcima - mljac!

Autor: vegavega8   |   30.06.2011. u 0:27   |   opcije


pa da surla ...mozes i peku...hahahahaa

Autor: cyberlady   |   30.06.2011. u 0:29   |   opcije


Što ostane, za preksutra, na salatu.

Autor: vegavega8   |   30.06.2011. u 0:30   |   opcije


Ufff, baš sam ogladnila, a još bogme ima dosta toga za isfenirati. Niš, fen u ruke i na posao, a vama laka noć!

Autor: vegavega8   |   30.06.2011. u 0:31   |   opcije


a ja bananu split....))
laku noc..he he

Autor: cyberlady   |   30.06.2011. u 0:35   |   opcije


Dodaj komentar