hahah, jebote papak,, sorry
rijetko psujem...al koliki je wow !!!
Autor: cyberlady | 30.06.2011. u 0:18 | opcije
Lijepi pozdrav lanenoj "za kojom više ne zvižde", čak ni formalno :)
Autor: GeorgeClooney_pravi | 30.06.2011. u 0:20 | opcije
Ajd, molim te, cyber, ovaj papak bi mi fakat bio malo too much!
Autor: vegavega8 | 30.06.2011. u 0:22 | opcije
Đuro, fućka se meni, i to ne za njom.
Autor: vegavega8 | 30.06.2011. u 0:22 | opcije
vega,, tko zna sto sve mozes od njega napraviti,,
samo ga ne smijesopet zamrzavati..he he
Autor: cyberlady | 30.06.2011. u 0:25 | opcije
Papke, rep i uši u hladetinu, komad u pac, komad na gradele, a što ostane u gulaš.
Autor: vegavega8 | 30.06.2011. u 0:26 | opcije
Surlu u komadu u pećnicu, pa s jajcima - mljac!
Autor: vegavega8 | 30.06.2011. u 0:27 | opcije
pa da surla ...mozes i peku...hahahahaa
Autor: cyberlady | 30.06.2011. u 0:29 | opcije
Što ostane, za preksutra, na salatu.
Autor: vegavega8 | 30.06.2011. u 0:30 | opcije
Ufff, baš sam ogladnila, a još bogme ima dosta toga za isfenirati. Niš, fen u ruke i na posao, a vama laka noć!
Autor: vegavega8 | 30.06.2011. u 0:31 | opcije
a ja bananu split....))
laku noc..he he
Autor: cyberlady | 30.06.2011. u 0:35 | opcije
