to ni slučajno..:))..dobro jutro..:)
Autor: ANERAK | 30.06.2011. u 8:49 | opcije
Dobro jutro! Uffff, što kavica fino miriše :-))
Autor: vegavega8 | 30.06.2011. u 8:50 | opcije
jel da?..ja već svoju srkućem..:)) taman joj tempričr..:)..malo sam kratka s pljugama..:(
Autor: ANERAK | 30.06.2011. u 9:01 | opcije
Ja bih svoju najradije ispijala brčkajući se u moru.
Autor: vegavega8 | 30.06.2011. u 9:11 | opcije
dobrojutro, skoro sam zakasnio
Autor: krelec | 30.06.2011. u 9:11 | opcije
Ajd, dobro, srećom si ulovio taksi!
Autor: vegavega8 | 30.06.2011. u 9:12 | opcije
nisam, nego dupina, evo se brišem pa ću posrkati jednu s mlijekom (vrućim)
Autor: krelec | 30.06.2011. u 9:14 | opcije
veg..prokaži mi nekog tko ne bi..
Autor: ANERAK | 30.06.2011. u 9:14 | opcije
Krelec, a kak to da si nam se ti jutros tako dotjerao?
Autor: vegavega8 | 30.06.2011. u 9:16 | opcije
Dalmoši ne bi, Anerak, njima ti to lijeno.
Autor: vegavega8 | 30.06.2011. u 9:16 | opcije
velim ti da se nisam je dotjerao, nego me dupin dotjerao
Autor: krelec | 30.06.2011. u 9:17 | opcije
A ti baš zapeo i tjeraš tog dupina na konac, ha?
Autor: vegavega8 | 30.06.2011. u 9:20 | opcije
ma kaj oni znaju kaj je moreno..:))))
Autor: ANERAK | 30.06.2011. u 9:21 | opcije
u svakoj pauzi opleti malo po nama dalmatima
Autor: krelec | 30.06.2011. u 9:22 | opcije
A valjda su se predozirali, Anerak.
Autor: vegavega8 | 30.06.2011. u 9:23 | opcije
Ja sam ti demokratična, krelec, mogu i po Bosancima ;-))
Autor: vegavega8 | 30.06.2011. u 9:24 | opcije
svaka čast, vrlo si raznolika
Autor: krelec | 30.06.2011. u 9:25 | opcije
Ah, moram, da ne ispadne da nekog ignoriram...
Autor: vegavega8 | 30.06.2011. u 9:27 | opcije
je bome tak je, šaraj malo, po onoj staroj narodnoj
Autor: krelec | 30.06.2011. u 9:29 | opcije
Raspaljot po koljektivu! :-)) Moram gibati, baj!
Autor: vegavega8 | 30.06.2011. u 9:32 | opcije
Ja sam jednom zakasnio na brzi za Sarajevo. U brzom za Sarajevo se također točila kava. Loša i u plastici. A mi svi znamo da se plastika na kurac navlači.
Autor: dudhaimurvimorus | 30.06.2011. u 9:35 | opcije
joj..kak sam neuka..uvijek sam mislila da je to guma..;P
Autor: ANERAK | 30.06.2011. u 9:49 | opcije
Guma ti je na paciklu. I često se probuši. Kao i Dolar.
Autor: dudhaimurvimorus | 30.06.2011. u 9:59 | opcije
divna slika ,hvala sto sam i ja mogla pogledati,za pohvalu
Autor: maija55 | 30.06.2011. u 12:14 | opcije
