to ni slučajno..:))..dobro jutro..:)

Autor: ANERAK   |   30.06.2011. u 8:49   |   opcije


Dobro jutro! Uffff, što kavica fino miriše :-))

Autor: vegavega8   |   30.06.2011. u 8:50   |   opcije


jel da?..ja već svoju srkućem..:)) taman joj tempričr..:)..malo sam kratka s pljugama..:(

Autor: ANERAK   |   30.06.2011. u 9:01   |   opcije


Ja bih svoju najradije ispijala brčkajući se u moru.

Autor: vegavega8   |   30.06.2011. u 9:11   |   opcije


dobrojutro, skoro sam zakasnio

Autor: krelec   |   30.06.2011. u 9:11   |   opcije


Ajd, dobro, srećom si ulovio taksi!

Autor: vegavega8   |   30.06.2011. u 9:12   |   opcije


nisam, nego dupina, evo se brišem pa ću posrkati jednu s mlijekom (vrućim)

Autor: krelec   |   30.06.2011. u 9:14   |   opcije


veg..prokaži mi nekog tko ne bi..

Autor: ANERAK   |   30.06.2011. u 9:14   |   opcije


Krelec, a kak to da si nam se ti jutros tako dotjerao?

Autor: vegavega8   |   30.06.2011. u 9:16   |   opcije


Dalmoši ne bi, Anerak, njima ti to lijeno.

Autor: vegavega8   |   30.06.2011. u 9:16   |   opcije


velim ti da se nisam je dotjerao, nego me dupin dotjerao

Autor: krelec   |   30.06.2011. u 9:17   |   opcije


A ti baš zapeo i tjeraš tog dupina na konac, ha?

Autor: vegavega8   |   30.06.2011. u 9:20   |   opcije


ma kaj oni znaju kaj je moreno..:))))

Autor: ANERAK   |   30.06.2011. u 9:21   |   opcije


u svakoj pauzi opleti malo po nama dalmatima

Autor: krelec   |   30.06.2011. u 9:22   |   opcije


A valjda su se predozirali, Anerak.

Autor: vegavega8   |   30.06.2011. u 9:23   |   opcije


Ja sam ti demokratična, krelec, mogu i po Bosancima ;-))

Autor: vegavega8   |   30.06.2011. u 9:24   |   opcije


svaka čast, vrlo si raznolika

Autor: krelec   |   30.06.2011. u 9:25   |   opcije


Ah, moram, da ne ispadne da nekog ignoriram...

Autor: vegavega8   |   30.06.2011. u 9:27   |   opcije


je bome tak je, šaraj malo, po onoj staroj narodnoj

Autor: krelec   |   30.06.2011. u 9:29   |   opcije


Raspaljot po koljektivu! :-)) Moram gibati, baj!

Autor: vegavega8   |   30.06.2011. u 9:32   |   opcije


Ja sam jednom zakasnio na brzi za Sarajevo. U brzom za Sarajevo se također točila kava. Loša i u plastici. A mi svi znamo da se plastika na kurac navlači.

Autor: dudhaimurvimorus   |   30.06.2011. u 9:35   |   opcije


joj..kak sam neuka..uvijek sam mislila da je to guma..;P

Autor: ANERAK   |   30.06.2011. u 9:49   |   opcije


Guma ti je na paciklu. I često se probuši. Kao i Dolar.

Autor: dudhaimurvimorus   |   30.06.2011. u 9:59   |   opcije


divna slika ,hvala sto sam i ja mogla pogledati,za pohvalu

Autor: maija55   |   30.06.2011. u 12:14   |   opcije


Dodaj komentar