prekrasno :))))) lajk
Autor: Erwin001 | 30.06.2011. u 23:10 | opcije
Kao moj Rex i Marko :-))
Autor: vegavega8 | 30.06.2011. u 23:11 | opcije
heheheh .. a ja bas si mislio da su to tvoji zimus uslikani
Autor: Erwin001 | 30.06.2011. u 23:15 | opcije
Nije da moji nisu skloni nježnostima, ali nemaju toliko prostora i snijega.
Autor: vegavega8 | 30.06.2011. u 23:17 | opcije
ah taj prostor ... moji imaju cjeli kvart i to im ponekad nije dosta :)))
Autor: Erwin001 | 30.06.2011. u 23:19 | opcije
Moja mica je kućanica, nadzire svijet s prozora i nema volje izaći: ponekad šaponju i mene dočeka pred ulazom i zakorači van, ali kad sam je jednom uzela sa sobom, ufffff, urlici, ajmo doma! Ali zato šaponja svuda ide sa mnom.
Autor: vegavega8 | 30.06.2011. u 23:23 | opcije
hehehehhe ... ja svoje ni za glavu ni za rep ... macke uvjek lunjaju nekud .... a pas uvjek negdje kod susjeda (svi susjedi imaju kuje)
Autor: Erwin001 | 30.06.2011. u 23:26 | opcije
Reče ponosni "deda" ;-))
Autor: vegavega8 | 30.06.2011. u 23:29 | opcije
ne jos .... al bude brzo ..... :)
Autor: Erwin001 | 30.06.2011. u 23:30 | opcije
Pazi samo da te ne dohvati nekoliko alimentacija odjednom :-))
Autor: vegavega8 | 30.06.2011. u 23:35 | opcije
jaooooj .. imao sam vec takvih manevara susjed ima zlatnog retrivera zenku .... mozes mislit kakvo mu je bilo iznenedenje kad mu je kuja okotila male Hrvatske ovcare .... ima tome vec par godina i u glavnoj ulozi bio bivsi pas
Autor: Erwin001 | 30.06.2011. u 23:40 | opcije
Imala sam ja takvog jednog Grgu - a oko mene, sve sami mali Grgići. Još je i kokoši klao, gad jedan, a ja mu, naivna, na ogrlicu ugravirala broj telefona, ako se "siroče izgubi" :-((
Autor: vegavega8 | 30.06.2011. u 23:44 | opcije
a jadne koke ....... al je barem bilo juhe cesto na stolu :)))))
Autor: Erwin001 | 30.06.2011. u 23:47 | opcije
mene moji mački prate ko i pes..do dućkasa i kod susjeda..:)..
Autor: ANERAK | 30.06.2011. u 23:47 | opcije
Vraga je bilo juhe, ali je bio ceh!
Autor: vegavega8 | 30.06.2011. u 23:49 | opcije
Je, Anerak, uz Grgu sam imala i mačke Pericu i Glavonju, tad sam stanovala u kući u Dubravi: pratili me do dućkasa, čekali pred ulazom, onda svi skupa natrag, Perica prvi, na vršcima prstiju kao balerina, Glavonja tik iza njega, kao tenk, a Grga svud okolo, da nas netko ne ubusijani :-))
Autor: vegavega8 | 30.06.2011. u 23:51 | opcije
pa kad platis koku onda je nosis doma ... bar je tak pravilo kod mene u šoru :)))))
Autor: Erwin001 | 30.06.2011. u 23:51 | opcije
..a ja sam mislila da su moji nekaj espešl..:)
Autor: ANERAK | 30.06.2011. u 23:52 | opcije
evo, volimo se ko pas i mačka:-))))
Kako ti samo uspjeva pronaći takkkkoooo lijepe fotke Vega, takneš čovjeka u sridu:-)
Autor: biserna | 30.06.2011. u 23:54 | opcije
Ma jock, Erwine, nije ti tak u Dubravi i Pionirskom gradu :-((
Autor: vegavega8 | 30.06.2011. u 23:54 | opcije
Naravno da su tvoji espešl, Anerak - tvoji su!
Autor: vegavega8 | 30.06.2011. u 23:55 | opcije
Tko traži taj i nađe, biserna!
Autor: vegavega8 | 30.06.2011. u 23:55 | opcije
ma doseli se ti nama u Sisak ...... mali raj na zemlji :DDDDDD
Autor: Erwin001 | 30.06.2011. u 23:56 | opcije
Hehe, pa da mi pofrekate mačku i iskvarite psa!
Autor: vegavega8 | 30.06.2011. u 23:58 | opcije
hehehehhee ..... ma nismo mi takvi ..... ali bi malo svjeze krvi dobrodoslo .... a i mozda se mica nebi bunila previse :DDDD
Autor: Erwin001 | 01.07.2011. u 0:00 | opcije
nego, jesi ti čula da je jedna pričala kako je madona, a puši škiju.
ti iskričari non-stop lažu
Autor: Milostiva | 01.07.2011. u 0:04 | opcije
Je, je, to je povijesna istina... Tak je jedna pričala da je zatrudnjela i ostala nevina i paz vraga, svi povjerovali!
Autor: vegavega8 | 01.07.2011. u 0:06 | opcije
Moja maca je velika izbirljivica, ali nikad se ne zna... Ima jedan crni koji joj pjeva podoknice, sve mi se čini da mu je sklona :-))
Autor: vegavega8 | 01.07.2011. u 0:07 | opcije
Idem spavati, laka vam noć :-))
Autor: vegavega8 | 01.07.2011. u 0:10 | opcije
Noććć Vega , i obriši ruke za mene;-)
Autor: biserna | 01.07.2011. u 0:11 | opcije
haha.oće to, vodom dođe, sve otrovano.
noć
Autor: Milostiva | 01.07.2011. u 0:11 | opcije
Milostiva , i tebi noćććka :-)
Autor: biserna | 01.07.2011. u 0:12 | opcije
