LJUBAVNA PRIČA

30.06.2011. u 23:06   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

prekrasno :))))) lajk

Autor: Erwin001   |   30.06.2011. u 23:10   |   opcije


Kao moj Rex i Marko :-))

Autor: vegavega8   |   30.06.2011. u 23:11   |   opcije


heheheh .. a ja bas si mislio da su to tvoji zimus uslikani

Autor: Erwin001   |   30.06.2011. u 23:15   |   opcije


Nije da moji nisu skloni nježnostima, ali nemaju toliko prostora i snijega.

Autor: vegavega8   |   30.06.2011. u 23:17   |   opcije


ah taj prostor ... moji imaju cjeli kvart i to im ponekad nije dosta :)))

Autor: Erwin001   |   30.06.2011. u 23:19   |   opcije


Moja mica je kućanica, nadzire svijet s prozora i nema volje izaći: ponekad šaponju i mene dočeka pred ulazom i zakorači van, ali kad sam je jednom uzela sa sobom, ufffff, urlici, ajmo doma! Ali zato šaponja svuda ide sa mnom.

Autor: vegavega8   |   30.06.2011. u 23:23   |   opcije


hehehehhe ... ja svoje ni za glavu ni za rep ... macke uvjek lunjaju nekud .... a pas uvjek negdje kod susjeda (svi susjedi imaju kuje)

Autor: Erwin001   |   30.06.2011. u 23:26   |   opcije


Reče ponosni "deda" ;-))

Autor: vegavega8   |   30.06.2011. u 23:29   |   opcije


ne jos .... al bude brzo ..... :)

Autor: Erwin001   |   30.06.2011. u 23:30   |   opcije


Pazi samo da te ne dohvati nekoliko alimentacija odjednom :-))

Autor: vegavega8   |   30.06.2011. u 23:35   |   opcije


jaooooj .. imao sam vec takvih manevara susjed ima zlatnog retrivera zenku .... mozes mislit kakvo mu je bilo iznenedenje kad mu je kuja okotila male Hrvatske ovcare .... ima tome vec par godina i u glavnoj ulozi bio bivsi pas

Autor: Erwin001   |   30.06.2011. u 23:40   |   opcije


Imala sam ja takvog jednog Grgu - a oko mene, sve sami mali Grgići. Još je i kokoši klao, gad jedan, a ja mu, naivna, na ogrlicu ugravirala broj telefona, ako se "siroče izgubi" :-((

Autor: vegavega8   |   30.06.2011. u 23:44   |   opcije


a jadne koke ....... al je barem bilo juhe cesto na stolu :)))))

Autor: Erwin001   |   30.06.2011. u 23:47   |   opcije


mene moji mački prate ko i pes..do dućkasa i kod susjeda..:)..

Autor: ANERAK   |   30.06.2011. u 23:47   |   opcije


Vraga je bilo juhe, ali je bio ceh!

Autor: vegavega8   |   30.06.2011. u 23:49   |   opcije


Je, Anerak, uz Grgu sam imala i mačke Pericu i Glavonju, tad sam stanovala u kući u Dubravi: pratili me do dućkasa, čekali pred ulazom, onda svi skupa natrag, Perica prvi, na vršcima prstiju kao balerina, Glavonja tik iza njega, kao tenk, a Grga svud okolo, da nas netko ne ubusijani :-))

Autor: vegavega8   |   30.06.2011. u 23:51   |   opcije


pa kad platis koku onda je nosis doma ... bar je tak pravilo kod mene u šoru :)))))

Autor: Erwin001   |   30.06.2011. u 23:51   |   opcije


..a ja sam mislila da su moji nekaj espešl..:)

Autor: ANERAK   |   30.06.2011. u 23:52   |   opcije


evo, volimo se ko pas i mačka:-))))

Kako ti samo uspjeva pronaći takkkkoooo lijepe fotke Vega, takneš čovjeka u sridu:-)

Autor: biserna   |   30.06.2011. u 23:54   |   opcije


Ma jock, Erwine, nije ti tak u Dubravi i Pionirskom gradu :-((

Autor: vegavega8   |   30.06.2011. u 23:54   |   opcije


Naravno da su tvoji espešl, Anerak - tvoji su!

Autor: vegavega8   |   30.06.2011. u 23:55   |   opcije


Tko traži taj i nađe, biserna!

Autor: vegavega8   |   30.06.2011. u 23:55   |   opcije


ma doseli se ti nama u Sisak ...... mali raj na zemlji :DDDDDD

Autor: Erwin001   |   30.06.2011. u 23:56   |   opcije


Hehe, pa da mi pofrekate mačku i iskvarite psa!

Autor: vegavega8   |   30.06.2011. u 23:58   |   opcije


hehehehhee ..... ma nismo mi takvi ..... ali bi malo svjeze krvi dobrodoslo .... a i mozda se mica nebi bunila previse :DDDD

Autor: Erwin001   |   01.07.2011. u 0:00   |   opcije


nego, jesi ti čula da je jedna pričala kako je madona, a puši škiju.
ti iskričari non-stop lažu

Autor: Milostiva   |   01.07.2011. u 0:04   |   opcije


Je, je, to je povijesna istina... Tak je jedna pričala da je zatrudnjela i ostala nevina i paz vraga, svi povjerovali!

Autor: vegavega8   |   01.07.2011. u 0:06   |   opcije


Moja maca je velika izbirljivica, ali nikad se ne zna... Ima jedan crni koji joj pjeva podoknice, sve mi se čini da mu je sklona :-))

Autor: vegavega8   |   01.07.2011. u 0:07   |   opcije


Idem spavati, laka vam noć :-))

Autor: vegavega8   |   01.07.2011. u 0:10   |   opcije


Noććć Vega , i obriši ruke za mene;-)

Autor: biserna   |   01.07.2011. u 0:11   |   opcije


haha.oće to, vodom dođe, sve otrovano.
noć

Autor: Milostiva   |   01.07.2011. u 0:11   |   opcije


Milostiva , i tebi noćććka :-)

Autor: biserna   |   01.07.2011. u 0:12   |   opcije


Dodaj komentar