DAJ GRIZ




01.07.2011. u 8:29   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

dogovor je dogovor..:))))

Autor: ANERAK   |   01.07.2011. u 8:32   |   opcije


Jutroooo burasto:-(
Nema tu dogovora, sila je tu , ko je jaći;-)

Autor: biserna   |   01.07.2011. u 8:35   |   opcije


A zalogaj i tako prevelik :-))

Autor: vegavega8   |   01.07.2011. u 8:35   |   opcije


i opet ..du ih nađeš, sve neke kontra životu, i baš baš mi se sviđaju:-))

Autor: biserna   |   01.07.2011. u 8:39   |   opcije


Jutro, bis! A kajzanam, ljudi izgleda vole slikati baš takve neobične situacije... Nije neki problem, ukucam "cat funny" u google i uvijek nešto bude :-))

Autor: vegavega8   |   01.07.2011. u 8:41   |   opcije


Jučer smo malo putovali pa se zaustavimo na ben.crpki u Rupi .....jedan smeđi mali mišek hodao je po terasi kao kučni ljubimac ispod stola i tražio mrvice , popeo se na zadnje šapice i čekao mrvice , niš se nije plašio.Svi smo se smijali i ovi ljudi , Njemci,davali su mu.. terasa puna ljudi, nikakvog straha:-))))

Autor: biserna   |   01.07.2011. u 8:43   |   opcije


bura ima svojih čari..sam kaj je more sutradan mrzlo..brrr..

Autor: ANERAK   |   01.07.2011. u 8:46   |   opcije


Jooooj, štetočinjice male, zašto su tako slatke?!

Autor: vegavega8   |   01.07.2011. u 8:49   |   opcije


dobrojutro

Autor: krelec   |   01.07.2011. u 9:09   |   opcije


Od kad macke jedu jagode, da su sa slagom, ajde de...:)))

Autor: juicy-mama   |   01.07.2011. u 9:12   |   opcije


Jutro, krelec, imal' ribe?

Autor: vegavega8   |   01.07.2011. u 9:20   |   opcije


Možda je hrčkić umjesto šlaga, juicy?

Autor: vegavega8   |   01.07.2011. u 9:21   |   opcije


znaš šata ti mogu reči, nako istinu, nema u moru božijeg stvora, ništa

Autor: krelec   |   01.07.2011. u 9:28   |   opcije


Ne bih rekla, mica je vise zainteresirana za jagodicu

Autor: juicy-mama   |   01.07.2011. u 9:28   |   opcije


Pusto-prazno, kažeš... Ajd, bar ti nije neugodno ako se popiškiš ;-))

Autor: vegavega8   |   01.07.2011. u 9:29   |   opcije


Znaš kaj, juicy, ja ti imam ovakvu priču o ovim slikama: Maca i hrčkić su najbolji prijatelji. Hrčkić nije mogao pregristi jagodicu, pa je došla maca i pitala što ga muči. Na to je hrčkić objasnio da mora nekak pregristi jagodu, jer pola bi htio odnijeti dragoj. I onda je maca odlučila riješiti hrčkićev problem :-))

Autor: vegavega8   |   01.07.2011. u 9:31   |   opcije


kako prođoše međužupanijski susreti

Autor: krelec   |   01.07.2011. u 9:33   |   opcije


Još se nisu ni dogodili, krelec! Došlo je do zastoja i odgode, traže se dodatni papiri i potvrde, a kad sve bude lege artis, eeee, onda ćemo da viđemo :-))

Autor: vegavega8   |   01.07.2011. u 9:38   |   opcije


kaj, vize i ta sranja

Autor: krelec   |   01.07.2011. u 9:39   |   opcije


Aha. Čovjek došao ovamo u Američku ambasadu po vizu, a ovi ga poslali u Rijeku po još neke papire.

Autor: vegavega8   |   01.07.2011. u 9:45   |   opcije


a možda nije imal za cestarinu

Autor: krelec   |   01.07.2011. u 9:48   |   opcije


Čuj, sve je dobro dok mu ne prijeti nikakvo izručenje ;-))

Autor: vegavega8   |   01.07.2011. u 9:57   |   opcije


odoh u bespuća, bok

Autor: krelec   |   01.07.2011. u 10:01   |   opcije


Paz da se ne izgubiš ko magare u magli!

Autor: vegavega8   |   01.07.2011. u 10:02   |   opcije


Magare u magli nikad se nije izgubilo, samo oni koji su ga tražili.

Autor: Darko51   |   01.07.2011. u 12:00   |   opcije


Oblizne se,
pogleda ga oštro,
ljevicu pokaže...
Ali čemu,
zašto?
Zbog jagode !
Porazno....

Autor: korala   |   01.07.2011. u 12:46   |   opcije


Dodaj komentar