dogovor je dogovor..:))))
Autor: ANERAK | 01.07.2011. u 8:32 | opcije
Jutroooo burasto:-(
Nema tu dogovora, sila je tu , ko je jaći;-)
Autor: biserna | 01.07.2011. u 8:35 | opcije
A zalogaj i tako prevelik :-))
Autor: vegavega8 | 01.07.2011. u 8:35 | opcije
i opet ..du ih nađeš, sve neke kontra životu, i baš baš mi se sviđaju:-))
Autor: biserna | 01.07.2011. u 8:39 | opcije
Jutro, bis! A kajzanam, ljudi izgleda vole slikati baš takve neobične situacije... Nije neki problem, ukucam "cat funny" u google i uvijek nešto bude :-))
Autor: vegavega8 | 01.07.2011. u 8:41 | opcije
Jučer smo malo putovali pa se zaustavimo na ben.crpki u Rupi .....jedan smeđi mali mišek hodao je po terasi kao kučni ljubimac ispod stola i tražio mrvice , popeo se na zadnje šapice i čekao mrvice , niš se nije plašio.Svi smo se smijali i ovi ljudi , Njemci,davali su mu.. terasa puna ljudi, nikakvog straha:-))))
Autor: biserna | 01.07.2011. u 8:43 | opcije
bura ima svojih čari..sam kaj je more sutradan mrzlo..brrr..
Autor: ANERAK | 01.07.2011. u 8:46 | opcije
Jooooj, štetočinjice male, zašto su tako slatke?!
Autor: vegavega8 | 01.07.2011. u 8:49 | opcije
dobrojutro
Autor: krelec | 01.07.2011. u 9:09 | opcije
Od kad macke jedu jagode, da su sa slagom, ajde de...:)))
Autor: juicy-mama | 01.07.2011. u 9:12 | opcije
Jutro, krelec, imal' ribe?
Autor: vegavega8 | 01.07.2011. u 9:20 | opcije
Možda je hrčkić umjesto šlaga, juicy?
Autor: vegavega8 | 01.07.2011. u 9:21 | opcije
znaš šata ti mogu reči, nako istinu, nema u moru božijeg stvora, ništa
Autor: krelec | 01.07.2011. u 9:28 | opcije
Ne bih rekla, mica je vise zainteresirana za jagodicu
Autor: juicy-mama | 01.07.2011. u 9:28 | opcije
Pusto-prazno, kažeš... Ajd, bar ti nije neugodno ako se popiškiš ;-))
Autor: vegavega8 | 01.07.2011. u 9:29 | opcije
Znaš kaj, juicy, ja ti imam ovakvu priču o ovim slikama: Maca i hrčkić su najbolji prijatelji. Hrčkić nije mogao pregristi jagodicu, pa je došla maca i pitala što ga muči. Na to je hrčkić objasnio da mora nekak pregristi jagodu, jer pola bi htio odnijeti dragoj. I onda je maca odlučila riješiti hrčkićev problem :-))
Autor: vegavega8 | 01.07.2011. u 9:31 | opcije
kako prođoše međužupanijski susreti
Autor: krelec | 01.07.2011. u 9:33 | opcije
Još se nisu ni dogodili, krelec! Došlo je do zastoja i odgode, traže se dodatni papiri i potvrde, a kad sve bude lege artis, eeee, onda ćemo da viđemo :-))
Autor: vegavega8 | 01.07.2011. u 9:38 | opcije
kaj, vize i ta sranja
Autor: krelec | 01.07.2011. u 9:39 | opcije
Aha. Čovjek došao ovamo u Američku ambasadu po vizu, a ovi ga poslali u Rijeku po još neke papire.
Autor: vegavega8 | 01.07.2011. u 9:45 | opcije
a možda nije imal za cestarinu
Autor: krelec | 01.07.2011. u 9:48 | opcije
Čuj, sve je dobro dok mu ne prijeti nikakvo izručenje ;-))
Autor: vegavega8 | 01.07.2011. u 9:57 | opcije
odoh u bespuća, bok
Autor: krelec | 01.07.2011. u 10:01 | opcije
Paz da se ne izgubiš ko magare u magli!
Autor: vegavega8 | 01.07.2011. u 10:02 | opcije
Magare u magli nikad se nije izgubilo, samo oni koji su ga tražili.
Autor: Darko51 | 01.07.2011. u 12:00 | opcije
Oblizne se,
pogleda ga oštro,
ljevicu pokaže...
Ali čemu,
zašto?
Zbog jagode !
Porazno....
Autor: korala | 01.07.2011. u 12:46 | opcije



