ispod pupka a ko zna šta onda radi:)
Autor: roman10 | 01.07.2011. u 23:18 | opcije
To vjerojatno nije za javnost ;-))
Autor: vegavega8 | 01.07.2011. u 23:19 | opcije
: D))
Kaj je to, igračka na dodirne senzore?
Autor: -IG_055 | 01.07.2011. u 23:20 | opcije
Jock - jedan jako senzualan muškarac :-))
Autor: vegavega8 | 01.07.2011. u 23:20 | opcije
Upita mene Kjele na pvt volim li u guzu ? :P
Autor: GeorgeClooney_pravi | 01.07.2011. u 23:29 | opcije
To je onaj kjele s crticom, ilitiga kjele_ - taj je i mene pitao. Ne zna valjda drugačije, ubogi! :-((
Autor: vegavega8 | 01.07.2011. u 23:31 | opcije
Nego, kad smo već kod takvih tema, jel ti migaš ušima kad ti je lijepo?
Autor: vegavega8 | 01.07.2011. u 23:32 | opcije
Ne mogu to :(
Da, kjele- ...
Autor: GeorgeClooney_pravi | 01.07.2011. u 23:33 | opcije
Šteta! Baš je fora :-)) Mislim da bi me jako motiviralo.
Autor: vegavega8 | 01.07.2011. u 23:34 | opcije
Jeli to pravo?
Autor: juicy-mama | 01.07.2011. u 23:39 | opcije
Je, Juicy - koalica-uhomrdalica :-)))))))))))))) Zar nije neodoljiv?
Autor: vegavega8 | 01.07.2011. u 23:40 | opcije
Vidim da je koalica, al mi je nekako preslatkica, ko da nije prava...
Autor: juicy-mama | 01.07.2011. u 23:42 | opcije
Zakaj ne bi bila? Pa znaš da i mački i pesi rade nogicom kad im potrefiš pravo mjesto za čohanje. A ovaj ovim mekanim ušesima! Ja mislim da bih ga non-stop čohala da mogu!
Autor: vegavega8 | 01.07.2011. u 23:45 | opcije
Jel to svi muskici rade kad se ceskaju?
Autor: juicy-mama | 01.07.2011. u 23:51 | opcije
Ah, kamo lijepe sreće!
Autor: vegavega8 | 01.07.2011. u 23:52 | opcije
