MALO... VEĆ U SNU

01.07.2011. u 23:15   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ispod pupka a ko zna šta onda radi:)

Autor: roman10   |   01.07.2011. u 23:18   |   opcije


To vjerojatno nije za javnost ;-))

Autor: vegavega8   |   01.07.2011. u 23:19   |   opcije


: D))
Kaj je to, igračka na dodirne senzore?

Autor: -IG_055   |   01.07.2011. u 23:20   |   opcije


Jock - jedan jako senzualan muškarac :-))

Autor: vegavega8   |   01.07.2011. u 23:20   |   opcije


Upita mene Kjele na pvt volim li u guzu ? :P

Autor: GeorgeClooney_pravi   |   01.07.2011. u 23:29   |   opcije


To je onaj kjele s crticom, ilitiga kjele_ - taj je i mene pitao. Ne zna valjda drugačije, ubogi! :-((

Autor: vegavega8   |   01.07.2011. u 23:31   |   opcije


Nego, kad smo već kod takvih tema, jel ti migaš ušima kad ti je lijepo?

Autor: vegavega8   |   01.07.2011. u 23:32   |   opcije


Ne mogu to :(
Da, kjele- ...

Autor: GeorgeClooney_pravi   |   01.07.2011. u 23:33   |   opcije


Šteta! Baš je fora :-)) Mislim da bi me jako motiviralo.

Autor: vegavega8   |   01.07.2011. u 23:34   |   opcije


Jeli to pravo?

Autor: juicy-mama   |   01.07.2011. u 23:39   |   opcije


Je, Juicy - koalica-uhomrdalica :-)))))))))))))) Zar nije neodoljiv?

Autor: vegavega8   |   01.07.2011. u 23:40   |   opcije


Vidim da je koalica, al mi je nekako preslatkica, ko da nije prava...

Autor: juicy-mama   |   01.07.2011. u 23:42   |   opcije


Zakaj ne bi bila? Pa znaš da i mački i pesi rade nogicom kad im potrefiš pravo mjesto za čohanje. A ovaj ovim mekanim ušesima! Ja mislim da bih ga non-stop čohala da mogu!

Autor: vegavega8   |   01.07.2011. u 23:45   |   opcije


Jel to svi muskici rade kad se ceskaju?

Autor: juicy-mama   |   01.07.2011. u 23:51   |   opcije


Ah, kamo lijepe sreće!

Autor: vegavega8   |   01.07.2011. u 23:52   |   opcije


Dodaj komentar