A tu onda nastupam ja kao posljednji djelatnik u zdravstvu***

Autor: bobosz   |   02.07.2011. u 23:08   |   opcije


Lijepa sova:)

Autor: marta-marta   |   02.07.2011. u 23:13   |   opcije


Mislim da poslije tebe ipak još dođu oni s lopatama.

Autor: vegavega8   |   02.07.2011. u 23:13   |   opcije


Je. A nije ni štakorčić loš :-((

Autor: vegavega8   |   02.07.2011. u 23:14   |   opcije


khm...malo smo dark večeras.

Autor: marta-marta   |   02.07.2011. u 23:14   |   opcije


Otvorite link, neće vam biti žao - jedno od najgenijalnijih mjesta hrvatske kinematografije.

Autor: vegavega8   |   02.07.2011. u 23:14   |   opcije


Kak ne bih bila, marta: uključim telku i tuf, ravno na izbor za Miss Universe, i to onaj dio kad odgovaraju na pitanja. Ajmeeeeeeeee!

Autor: vegavega8   |   02.07.2011. u 23:15   |   opcije


Zato miša ima puno a sova malo.

Autor: marta-marta   |   02.07.2011. u 23:16   |   opcije


Glupo mi je kaj ih tjeraju na takve pizdarije.

Autor: marta-marta   |   02.07.2011. u 23:18   |   opcije


Hehe, marta, ajmo tu sova-miš logiku prenijeti na ljude ;-))

Autor: vegavega8   |   02.07.2011. u 23:19   |   opcije


Predatora uvijek mora biti manje da bi stvar šljakala.

Autor: marta-marta   |   02.07.2011. u 23:19   |   opcije


;)

Autor: marta-marta   |   02.07.2011. u 23:19   |   opcije


Sova ne zna da je predator - njoj je ovaj mišek kao meni picek iz Mercatora.

Autor: vegavega8   |   02.07.2011. u 23:20   |   opcije


Nego, kaj se misica tiče, izabrali su onu s najpametnijom facom, aleluja! Nije najljepša, ali ima osobnost.

Autor: vegavega8   |   02.07.2011. u 23:21   |   opcije


Ne mora znati da bi bila.A bome se namuči da bi došla do mišonje.I nerijetko nagladuje.

Autor: marta-marta   |   02.07.2011. u 23:21   |   opcije


Vega zar je moguče da neznaš ko su posljedni djelatnici u zdravstvu
čudom se čudim***

Autor: bobosz   |   02.07.2011. u 23:23   |   opcije


:) Meni ti je to guranje "pameti" u izbore ljepote bedasto.Ako je za kvlifikaciju dovoljno da je lijepa...mišamu.

Autor: marta-marta   |   02.07.2011. u 23:23   |   opcije


Jedna slična sovuljaga mi je izletjela pred šajbu dok sam vozila nekom cesticom kroz šumu u Gorskom kotaru - bogme mi nije bilo svejedno!

Autor: vegavega8   |   02.07.2011. u 23:24   |   opcije


Btw, izbori ljepote su mi totalno off.

Autor: marta-marta   |   02.07.2011. u 23:24   |   opcije


Patolozi, bobsz, zar ne?

Autor: vegavega8   |   02.07.2011. u 23:24   |   opcije


Nama je prije par godina beba sova zalutala u dvorište.Prekrasne su.

Autor: marta-marta   |   02.07.2011. u 23:25   |   opcije


Ni ja ih ne bih dobrovoljno gledala, ali sad nisam mogla oka skinuti sve do Severine. E, onda sam malo po kuhinji i vratih se upravo na proglašenje.

Autor: vegavega8   |   02.07.2011. u 23:25   |   opcije


Premlade su.A ekipa oko njih je odurna.

Autor: marta-marta   |   02.07.2011. u 23:26   |   opcije


Ne Vega nego po novom grobari::))

Autor: bobosz   |   02.07.2011. u 23:26   |   opcije


Ne bih čak rekla da su one premlade - kad će, ako ne dok su mlade? - nego je ekipa zaista odurna. Međutim, ajd, nagrada je dobra investicija u budućnost. Dobila je stipendiju za studij kod moje konkurencije.

Autor: vegavega8   |   02.07.2011. u 23:28   |   opcije


A jel', bobosz? Pa to mi nekak ne ide uz pojam zdravlja - mislim, kad je čovjek mrtav, onda je tak svejedno jel' zdrav il' nije.

Autor: vegavega8   |   02.07.2011. u 23:28   |   opcije


Da to je ok ali po novom nepostoji zanimanje grobar nego posljedni djelatnik u zdravstvu::))

Autor: bobosz   |   02.07.2011. u 23:31   |   opcije


Kakav je to opet vatromet????

Autor: juicy-mama   |   02.07.2011. u 23:33   |   opcije


A kajaznam.Meni je to off.

Autor: marta-marta   |   02.07.2011. u 23:33   |   opcije


Baš gledam, Đus.Dobro gruva.

Autor: marta-marta   |   02.07.2011. u 23:34   |   opcije


Ajd, dobro, vidim ja da je zdravstvo diglo ruke od nas...

Autor: vegavega8   |   02.07.2011. u 23:34   |   opcije


Tebi u čast, juicy ;-))

Autor: vegavega8   |   02.07.2011. u 23:34   |   opcije


Je tak Marta zato lepo nočica svima***

Autor: bobosz   |   02.07.2011. u 23:35   |   opcije


(ako ga ja s balkona vidim...onda znam kako je tebi)

Autor: marta-marta   |   02.07.2011. u 23:35   |   opcije


Bobo, noć.Čuvaj klijente:)

Autor: marta-marta   |   02.07.2011. u 23:36   |   opcije


Bobosz, laka ti noć i čuvaj se nezadovoljnih pacijenata, da ti ne svrate u san! ;-))

Autor: vegavega8   |   02.07.2011. u 23:36   |   opcije


Marta imas pvt od mene, 6273.

Autor: juicy-mama   |   02.07.2011. u 23:38   |   opcije


:) Odgovorila.

Autor: marta-marta   |   02.07.2011. u 23:39   |   opcije


Hvala vega, a kisa nije pala iako sam ju cekala, da vidim gdje mi krov propusta...jbg. cekat cu kisu u jesen:))))

Autor: juicy-mama   |   02.07.2011. u 23:40   |   opcije


Hehe, juicy, garant će pljusnuti čim odeš! To ti je tak, prgavo i prevrtljivo vrijeme. Bogme se ne sjećam da je u srpnju bilo ovako hladno - smrzla sam se večeras vani.

Autor: vegavega8   |   02.07.2011. u 23:41   |   opcije


Ja zamotana u deku sjedim vani.Bome bum ušla...prehladno je.

Autor: marta-marta   |   02.07.2011. u 23:42   |   opcije


''- mislim, kad je čovjek mrtav, onda je tak svejedno jel' zdrav il' nije.''
vega, to više ne vrijedi
(ništa više ne bi dodala)

Autor: Petra-a-stijena   |   02.07.2011. u 23:43   |   opcije


E, kakve sam ja srece...kapat ce na sve strane, oko dimnjaka, da kapat, podljevat, na krovnim prozorima...ali dobro, ja sam prekrasna i njezna, pa to nema veze

Autor: juicy-mama   |   02.07.2011. u 23:43   |   opcije


Zaboravila sam dodati :)))))

Autor: juicy-mama   |   02.07.2011. u 23:44   |   opcije


Zakaj, Petra?

Autor: vegavega8   |   02.07.2011. u 23:45   |   opcije


A jel to ona vujra ajmikron, kaj svetli ki kukec u travi, kaj ide na delić sekunde?

Autor: akceleracija   |   02.07.2011. u 23:47   |   opcije


I izgledaš puno mlađe, juicy. Mislim da bi našu lokalnu samozvanu ljepoticu pored tebe smatrali tvojom mamom... OK, možda ne baš mamom, ali starijom tetom ;-))

Autor: vegavega8   |   02.07.2011. u 23:47   |   opcije


Ne, akceleracijo, nego vura kukavica - otvori link.

Autor: vegavega8   |   02.07.2011. u 23:47   |   opcije


Đus..opusti se:)

Autor: marta-marta   |   02.07.2011. u 23:50   |   opcije


Vega, nisam se ja mislila hvaliti, krivo sam se odrazila, sorry, ja sam nesto drugo mislila, ali nema veze...danas se cijeli dan zabavljam s tim...:))))

Autor: juicy-mama   |   02.07.2011. u 23:50   |   opcije


Je, otvorio sam i stvarno mi se čini da to nije ajmikron već neka anker mašina sa klatnom... Svejedno, ura je ura... i važno je da dela.

Autor: akceleracija   |   02.07.2011. u 23:53   |   opcije


Društvo, meni se lubenica ugrijala toliko da ne trnu zubi, nije red da me čeka! Lijepi pozdrav, laka vam noć i sretan put :-))

Autor: vegavega8   |   02.07.2011. u 23:54   |   opcije


Guglala.Đus, na Bundeku je festival vatrometa.

Autor: marta-marta   |   02.07.2011. u 23:56   |   opcije


Dodaj komentar