A tu onda nastupam ja kao posljednji djelatnik u zdravstvu***
Autor: bobosz | 02.07.2011. u 23:08 | opcije
Lijepa sova:)
Autor: marta-marta | 02.07.2011. u 23:13 | opcije
Mislim da poslije tebe ipak još dođu oni s lopatama.
Autor: vegavega8 | 02.07.2011. u 23:13 | opcije
Je. A nije ni štakorčić loš :-((
Autor: vegavega8 | 02.07.2011. u 23:14 | opcije
khm...malo smo dark večeras.
Autor: marta-marta | 02.07.2011. u 23:14 | opcije
Otvorite link, neće vam biti žao - jedno od najgenijalnijih mjesta hrvatske kinematografije.
Autor: vegavega8 | 02.07.2011. u 23:14 | opcije
Kak ne bih bila, marta: uključim telku i tuf, ravno na izbor za Miss Universe, i to onaj dio kad odgovaraju na pitanja. Ajmeeeeeeeee!
Autor: vegavega8 | 02.07.2011. u 23:15 | opcije
Zato miša ima puno a sova malo.
Autor: marta-marta | 02.07.2011. u 23:16 | opcije
Glupo mi je kaj ih tjeraju na takve pizdarije.
Autor: marta-marta | 02.07.2011. u 23:18 | opcije
Hehe, marta, ajmo tu sova-miš logiku prenijeti na ljude ;-))
Autor: vegavega8 | 02.07.2011. u 23:19 | opcije
Predatora uvijek mora biti manje da bi stvar šljakala.
Autor: marta-marta | 02.07.2011. u 23:19 | opcije
;)
Autor: marta-marta | 02.07.2011. u 23:19 | opcije
Sova ne zna da je predator - njoj je ovaj mišek kao meni picek iz Mercatora.
Autor: vegavega8 | 02.07.2011. u 23:20 | opcije
Nego, kaj se misica tiče, izabrali su onu s najpametnijom facom, aleluja! Nije najljepša, ali ima osobnost.
Autor: vegavega8 | 02.07.2011. u 23:21 | opcije
Ne mora znati da bi bila.A bome se namuči da bi došla do mišonje.I nerijetko nagladuje.
Autor: marta-marta | 02.07.2011. u 23:21 | opcije
Vega zar je moguče da neznaš ko su posljedni djelatnici u zdravstvu
čudom se čudim***
Autor: bobosz | 02.07.2011. u 23:23 | opcije
:) Meni ti je to guranje "pameti" u izbore ljepote bedasto.Ako je za kvlifikaciju dovoljno da je lijepa...mišamu.
Autor: marta-marta | 02.07.2011. u 23:23 | opcije
Jedna slična sovuljaga mi je izletjela pred šajbu dok sam vozila nekom cesticom kroz šumu u Gorskom kotaru - bogme mi nije bilo svejedno!
Autor: vegavega8 | 02.07.2011. u 23:24 | opcije
Btw, izbori ljepote su mi totalno off.
Autor: marta-marta | 02.07.2011. u 23:24 | opcije
Patolozi, bobsz, zar ne?
Autor: vegavega8 | 02.07.2011. u 23:24 | opcije
Nama je prije par godina beba sova zalutala u dvorište.Prekrasne su.
Autor: marta-marta | 02.07.2011. u 23:25 | opcije
Ni ja ih ne bih dobrovoljno gledala, ali sad nisam mogla oka skinuti sve do Severine. E, onda sam malo po kuhinji i vratih se upravo na proglašenje.
Autor: vegavega8 | 02.07.2011. u 23:25 | opcije
Premlade su.A ekipa oko njih je odurna.
Autor: marta-marta | 02.07.2011. u 23:26 | opcije
Ne Vega nego po novom grobari::))
Autor: bobosz | 02.07.2011. u 23:26 | opcije
Ne bih čak rekla da su one premlade - kad će, ako ne dok su mlade? - nego je ekipa zaista odurna. Međutim, ajd, nagrada je dobra investicija u budućnost. Dobila je stipendiju za studij kod moje konkurencije.
Autor: vegavega8 | 02.07.2011. u 23:28 | opcije
A jel', bobosz? Pa to mi nekak ne ide uz pojam zdravlja - mislim, kad je čovjek mrtav, onda je tak svejedno jel' zdrav il' nije.
Autor: vegavega8 | 02.07.2011. u 23:28 | opcije
Da to je ok ali po novom nepostoji zanimanje grobar nego posljedni djelatnik u zdravstvu::))
Autor: bobosz | 02.07.2011. u 23:31 | opcije
Kakav je to opet vatromet????
Autor: juicy-mama | 02.07.2011. u 23:33 | opcije
A kajaznam.Meni je to off.
Autor: marta-marta | 02.07.2011. u 23:33 | opcije
Baš gledam, Đus.Dobro gruva.
Autor: marta-marta | 02.07.2011. u 23:34 | opcije
Ajd, dobro, vidim ja da je zdravstvo diglo ruke od nas...
Autor: vegavega8 | 02.07.2011. u 23:34 | opcije
Tebi u čast, juicy ;-))
Autor: vegavega8 | 02.07.2011. u 23:34 | opcije
Je tak Marta zato lepo nočica svima***
Autor: bobosz | 02.07.2011. u 23:35 | opcije
(ako ga ja s balkona vidim...onda znam kako je tebi)
Autor: marta-marta | 02.07.2011. u 23:35 | opcije
Bobo, noć.Čuvaj klijente:)
Autor: marta-marta | 02.07.2011. u 23:36 | opcije
Bobosz, laka ti noć i čuvaj se nezadovoljnih pacijenata, da ti ne svrate u san! ;-))
Autor: vegavega8 | 02.07.2011. u 23:36 | opcije
Marta imas pvt od mene, 6273.
Autor: juicy-mama | 02.07.2011. u 23:38 | opcije
:) Odgovorila.
Autor: marta-marta | 02.07.2011. u 23:39 | opcije
Hvala vega, a kisa nije pala iako sam ju cekala, da vidim gdje mi krov propusta...jbg. cekat cu kisu u jesen:))))
Autor: juicy-mama | 02.07.2011. u 23:40 | opcije
Hehe, juicy, garant će pljusnuti čim odeš! To ti je tak, prgavo i prevrtljivo vrijeme. Bogme se ne sjećam da je u srpnju bilo ovako hladno - smrzla sam se večeras vani.
Autor: vegavega8 | 02.07.2011. u 23:41 | opcije
Ja zamotana u deku sjedim vani.Bome bum ušla...prehladno je.
Autor: marta-marta | 02.07.2011. u 23:42 | opcije
''- mislim, kad je čovjek mrtav, onda je tak svejedno jel' zdrav il' nije.''
vega, to više ne vrijedi
(ništa više ne bi dodala)
Autor: Petra-a-stijena | 02.07.2011. u 23:43 | opcije
E, kakve sam ja srece...kapat ce na sve strane, oko dimnjaka, da kapat, podljevat, na krovnim prozorima...ali dobro, ja sam prekrasna i njezna, pa to nema veze
Autor: juicy-mama | 02.07.2011. u 23:43 | opcije
Zaboravila sam dodati :)))))
Autor: juicy-mama | 02.07.2011. u 23:44 | opcije
Zakaj, Petra?
Autor: vegavega8 | 02.07.2011. u 23:45 | opcije
A jel to ona vujra ajmikron, kaj svetli ki kukec u travi, kaj ide na delić sekunde?
Autor: akceleracija | 02.07.2011. u 23:47 | opcije
I izgledaš puno mlađe, juicy. Mislim da bi našu lokalnu samozvanu ljepoticu pored tebe smatrali tvojom mamom... OK, možda ne baš mamom, ali starijom tetom ;-))
Autor: vegavega8 | 02.07.2011. u 23:47 | opcije
Ne, akceleracijo, nego vura kukavica - otvori link.
Autor: vegavega8 | 02.07.2011. u 23:47 | opcije
Đus..opusti se:)
Autor: marta-marta | 02.07.2011. u 23:50 | opcije
Vega, nisam se ja mislila hvaliti, krivo sam se odrazila, sorry, ja sam nesto drugo mislila, ali nema veze...danas se cijeli dan zabavljam s tim...:))))
Autor: juicy-mama | 02.07.2011. u 23:50 | opcije
Je, otvorio sam i stvarno mi se čini da to nije ajmikron već neka anker mašina sa klatnom... Svejedno, ura je ura... i važno je da dela.
Autor: akceleracija | 02.07.2011. u 23:53 | opcije
Društvo, meni se lubenica ugrijala toliko da ne trnu zubi, nije red da me čeka! Lijepi pozdrav, laka vam noć i sretan put :-))
Autor: vegavega8 | 02.07.2011. u 23:54 | opcije
Guglala.Đus, na Bundeku je festival vatrometa.
Autor: marta-marta | 02.07.2011. u 23:56 | opcije
