BOLJI NEGO KEVIN COSTNER

03.07.2011. u 8:25 | Editirano: 03.07.2011. u 8:28 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
dobrojutro
Autor: krelec | 03.07.2011. u 9:05 | opcije
No, fala bogu, netko se probudio! Jutro, idem stavit frišku kafcu :-))
Autor: vegavega8 | 03.07.2011. u 9:06 | opcije
šaponja spašava. hehe, mislim da bih se usrala da me ćopi za nosinu u moru
Autor: -rozmarinababa | 03.07.2011. u 9:08 | opcije
koga vraga morski psi ne laju
Autor: -rozmarinababa | 03.07.2011. u 9:08 | opcije
i sad sam jedva prokrmeljo
Autor: krelec | 03.07.2011. u 9:08 | opcije
u 8 sam zaspala.
popila 30 c vitamina i hrk. dopizdilo mi piti po dva na dan. jutros murat pušta branu i još ti staviš sliku vode.ajme
Autor: -rozmarinababa | 03.07.2011. u 9:09 | opcije
to ti je kad vodiš buran život
Autor: krelec | 03.07.2011. u 9:10 | opcije
Glavno je da čapi, babek, a onda još ide umjetno disanje usta na usta ;-))
Autor: vegavega8 | 03.07.2011. u 9:10 | opcije
Ja ne volim hormone piti sama :-((
Autor: vegavega8 | 03.07.2011. u 9:10 | opcije
babuška jebo te murat, zagrcnula me kava
Autor: krelec | 03.07.2011. u 9:10 | opcije
uh, šuti. idem motati škiju
mislim da mi je ladona sve sličnija.
još malo pa će početi psovati
Autor: -rozmarinababa | 03.07.2011. u 9:11 | opcije
Sinoć sam jela lubenicu prije spavanja. Mogu vam reć, isto ko da sam bila na tulumu!
Autor: vegavega8 | 03.07.2011. u 9:12 | opcije
popij nešto alkoholno, u alkoholu brdo ženskih hormona
Autor: krelec | 03.07.2011. u 9:12 | opcije
Ajd, dobro ak ona počne psovati, ali što ako ti počneš stavljati tri točkice kad ti mozak stane?
Autor: vegavega8 | 03.07.2011. u 9:12 | opcije
ček jesam vam pričao o svom burnom životu u posljednje vrijeme
Autor: krelec | 03.07.2011. u 9:13 | opcije
onda ćemo skupa vega.
pa ko šta dovati.
ako tebi valjaju hormoni, što meni ne bi valjali. i obrnuto.
ko moja tetka. dođe prijateljica i ponese svoje tablete za tlak. uz jutarnju kavu i rakijicu
tetka visok, ova nizak.
pa kad se zapričaju, ne zna se koja šta pije
Autor: -rozmarinababa | 03.07.2011. u 9:14 | opcije
..................................
ko da vezem vilerove goblene
Autor: -rozmarinababa | 03.07.2011. u 9:14 | opcije
pričaj, pričaj, oćemo tračeve
Autor: -rozmarinababa | 03.07.2011. u 9:15 | opcije
Ajde, krelec, znaš da se mi hranimo tuđim životima: baš bi mi pasao jedan za doručak. Buran ;-))
Autor: vegavega8 | 03.07.2011. u 9:16 | opcije
ma neugodno mi, sve gola avantura
Autor: krelec | 03.07.2011. u 9:16 | opcije
trebao sam u profil stavit, traživ avanturu
Autor: krelec | 03.07.2011. u 9:17 | opcije
nešto kao Indiana Jones
Autor: krelec | 03.07.2011. u 9:17 | opcije
Ček da si donesem tablete za tlak, da imam što grickati dok pričaš.
Autor: vegavega8 | 03.07.2011. u 9:18 | opcije
jesi se smjestila udobno, pripremi komad debelog konopa, da zagrizeš kad bude najnapetije, nesmije se vrištati u zgradama
Autor: krelec | 03.07.2011. u 9:20 | opcije
uh, ali je bilo, čudo jedno
Autor: krelec | 03.07.2011. u 9:21 | opcije
Evo, imam i čašu ladne vode da se polijem...
Autor: vegavega8 | 03.07.2011. u 9:21 | opcije
Što? Što? Gdje? S kim?
Autor: vegavega8 | 03.07.2011. u 9:22 | opcije
mora bi obaći vrše
Autor: krelec | 03.07.2011. u 9:22 | opcije
indiana, bit će te tražila da joj skineš mačkicu sa stabla. ajd pričaj, idem uliti rakijicu
i molitvenik na stolić
Autor: -rozmarinababa | 03.07.2011. u 9:22 | opcije
vrše.
dakle, mala je još u kadi
Autor: -rozmarinababa | 03.07.2011. u 9:23 | opcije
ma odo je ipak do mora, vidit imal štogod u vršama, duga je priča, avantura golema, možda neću stići sve ukomad ispričat, i di smo onda
Autor: krelec | 03.07.2011. u 9:23 | opcije
(Donijela sam i tablete za smirenje, za svaki slučaj!)
Autor: vegavega8 | 03.07.2011. u 9:24 | opcije
Ma NEEEE, daj prvi nastavak, ODMA!
Autor: vegavega8 | 03.07.2011. u 9:24 | opcije
aj, aj ni tisućuijednunoć nisi ukomad gledala
Autor: krelec | 03.07.2011. u 9:25 | opcije
Tko je još u kadi? Zašto je uopće u kadi, a ne u moru?
Autor: vegavega8 | 03.07.2011. u 9:25 | opcije
Nis gledala kad sam pričala.
Autor: vegavega8 | 03.07.2011. u 9:25 | opcije
ostao sam ti budan, mojati do skoro pa polajedan, uh jedva
Autor: krelec | 03.07.2011. u 9:26 | opcije
To ti je od godina, ne od avanturizma :-((
Autor: vegavega8 | 03.07.2011. u 9:27 | opcije
Nego, da čujem, mala iz kade...?
Autor: vegavega8 | 03.07.2011. u 9:27 | opcije
moram, eno biće se koji veliki ugor saplea, ili ću ga dat, ili dobar brujet, još nisam načisto
Autor: krelec | 03.07.2011. u 9:28 | opcije
mala meće silikon po kadi. jesi je uzeo s burze ili na crno
Autor: -rozmarinababa | 03.07.2011. u 9:29 | opcije
Bogati, pa kako ćeš spavati kad samo jedeš? Ja još ni doručak nisam sredila, a ti već o ručku.
Autor: vegavega8 | 03.07.2011. u 9:29 | opcije
odo, ajd do slijedeće epizode, biće toga ko kiše, život buran za nevjerovati, moglo bi se pisati timski
Autor: krelec | 03.07.2011. u 9:30 | opcije
meni sinoć upa jedan lik.dobar, pomazamašan. motorist. 47 godina. al valjda motor dobro ne radi ili je osta bez benzina pa mi je trča oko stana s pilom i baterijom u ruci i vika brrr. kad sam rekla da skine gaće da vidimo di je kvar, uteka.
i još mi na odlasku reka da sam stara
Autor: -rozmarinababa | 03.07.2011. u 9:32 | opcije
budi se noću od gladi
isti konte. u 6 ujutro me zove na doručak. i ja blesa mislim da je romantičan
Autor: -rozmarinababa | 03.07.2011. u 9:33 | opcije
Krelec, čuvaj se hobotnica! Znaš kakve su one, čim vide nešto što visi oće se rukovati!
Autor: vegavega8 | 03.07.2011. u 9:34 | opcije
Eh, rozi, mislim da je taj isti poslije dotrčao do moje kuće i tražio ćošak da se ispiša. Ali mu šaponja nije dao da zapišava preko njegovih zapiša.
Autor: vegavega8 | 03.07.2011. u 9:35 | opcije