BOLJI NEGO KEVIN COSTNER

03.07.2011. u 8:25   |   Editirano: 03.07.2011. u 8:28   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

dobrojutro

Autor: krelec   |   03.07.2011. u 9:05   |   opcije


No, fala bogu, netko se probudio! Jutro, idem stavit frišku kafcu :-))

Autor: vegavega8   |   03.07.2011. u 9:06   |   opcije


šaponja spašava. hehe, mislim da bih se usrala da me ćopi za nosinu u moru

Autor: -rozmarinababa   |   03.07.2011. u 9:08   |   opcije


koga vraga morski psi ne laju

Autor: -rozmarinababa   |   03.07.2011. u 9:08   |   opcije


i sad sam jedva prokrmeljo

Autor: krelec   |   03.07.2011. u 9:08   |   opcije


u 8 sam zaspala.
popila 30 c vitamina i hrk. dopizdilo mi piti po dva na dan. jutros murat pušta branu i još ti staviš sliku vode.ajme

Autor: -rozmarinababa   |   03.07.2011. u 9:09   |   opcije


to ti je kad vodiš buran život

Autor: krelec   |   03.07.2011. u 9:10   |   opcije


Glavno je da čapi, babek, a onda još ide umjetno disanje usta na usta ;-))

Autor: vegavega8   |   03.07.2011. u 9:10   |   opcije


Ja ne volim hormone piti sama :-((

Autor: vegavega8   |   03.07.2011. u 9:10   |   opcije


babuška jebo te murat, zagrcnula me kava

Autor: krelec   |   03.07.2011. u 9:10   |   opcije


uh, šuti. idem motati škiju
mislim da mi je ladona sve sličnija.
još malo pa će početi psovati

Autor: -rozmarinababa   |   03.07.2011. u 9:11   |   opcije


Sinoć sam jela lubenicu prije spavanja. Mogu vam reć, isto ko da sam bila na tulumu!

Autor: vegavega8   |   03.07.2011. u 9:12   |   opcije


popij nešto alkoholno, u alkoholu brdo ženskih hormona

Autor: krelec   |   03.07.2011. u 9:12   |   opcije


Ajd, dobro ak ona počne psovati, ali što ako ti počneš stavljati tri točkice kad ti mozak stane?

Autor: vegavega8   |   03.07.2011. u 9:12   |   opcije


ček jesam vam pričao o svom burnom životu u posljednje vrijeme

Autor: krelec   |   03.07.2011. u 9:13   |   opcije


onda ćemo skupa vega.
pa ko šta dovati.
ako tebi valjaju hormoni, što meni ne bi valjali. i obrnuto.
ko moja tetka. dođe prijateljica i ponese svoje tablete za tlak. uz jutarnju kavu i rakijicu
tetka visok, ova nizak.
pa kad se zapričaju, ne zna se koja šta pije

Autor: -rozmarinababa   |   03.07.2011. u 9:14   |   opcije


..................................
ko da vezem vilerove goblene

Autor: -rozmarinababa   |   03.07.2011. u 9:14   |   opcije


pričaj, pričaj, oćemo tračeve

Autor: -rozmarinababa   |   03.07.2011. u 9:15   |   opcije


Ajde, krelec, znaš da se mi hranimo tuđim životima: baš bi mi pasao jedan za doručak. Buran ;-))

Autor: vegavega8   |   03.07.2011. u 9:16   |   opcije


ma neugodno mi, sve gola avantura

Autor: krelec   |   03.07.2011. u 9:16   |   opcije


trebao sam u profil stavit, traživ avanturu

Autor: krelec   |   03.07.2011. u 9:17   |   opcije


nešto kao Indiana Jones

Autor: krelec   |   03.07.2011. u 9:17   |   opcije


Ček da si donesem tablete za tlak, da imam što grickati dok pričaš.

Autor: vegavega8   |   03.07.2011. u 9:18   |   opcije


jesi se smjestila udobno, pripremi komad debelog konopa, da zagrizeš kad bude najnapetije, nesmije se vrištati u zgradama

Autor: krelec   |   03.07.2011. u 9:20   |   opcije


uh, ali je bilo, čudo jedno

Autor: krelec   |   03.07.2011. u 9:21   |   opcije


Evo, imam i čašu ladne vode da se polijem...

Autor: vegavega8   |   03.07.2011. u 9:21   |   opcije


Što? Što? Gdje? S kim?

Autor: vegavega8   |   03.07.2011. u 9:22   |   opcije


mora bi obaći vrše

Autor: krelec   |   03.07.2011. u 9:22   |   opcije


indiana, bit će te tražila da joj skineš mačkicu sa stabla. ajd pričaj, idem uliti rakijicu
i molitvenik na stolić

Autor: -rozmarinababa   |   03.07.2011. u 9:22   |   opcije


vrše.
dakle, mala je još u kadi

Autor: -rozmarinababa   |   03.07.2011. u 9:23   |   opcije


ma odo je ipak do mora, vidit imal štogod u vršama, duga je priča, avantura golema, možda neću stići sve ukomad ispričat, i di smo onda

Autor: krelec   |   03.07.2011. u 9:23   |   opcije


(Donijela sam i tablete za smirenje, za svaki slučaj!)

Autor: vegavega8   |   03.07.2011. u 9:24   |   opcije


Ma NEEEE, daj prvi nastavak, ODMA!

Autor: vegavega8   |   03.07.2011. u 9:24   |   opcije


aj, aj ni tisućuijednunoć nisi ukomad gledala

Autor: krelec   |   03.07.2011. u 9:25   |   opcije


Tko je još u kadi? Zašto je uopće u kadi, a ne u moru?

Autor: vegavega8   |   03.07.2011. u 9:25   |   opcije


Nis gledala kad sam pričala.

Autor: vegavega8   |   03.07.2011. u 9:25   |   opcije


ostao sam ti budan, mojati do skoro pa polajedan, uh jedva

Autor: krelec   |   03.07.2011. u 9:26   |   opcije


To ti je od godina, ne od avanturizma :-((

Autor: vegavega8   |   03.07.2011. u 9:27   |   opcije


Nego, da čujem, mala iz kade...?

Autor: vegavega8   |   03.07.2011. u 9:27   |   opcije


moram, eno biće se koji veliki ugor saplea, ili ću ga dat, ili dobar brujet, još nisam načisto

Autor: krelec   |   03.07.2011. u 9:28   |   opcije


mala meće silikon po kadi. jesi je uzeo s burze ili na crno

Autor: -rozmarinababa   |   03.07.2011. u 9:29   |   opcije


Bogati, pa kako ćeš spavati kad samo jedeš? Ja još ni doručak nisam sredila, a ti već o ručku.

Autor: vegavega8   |   03.07.2011. u 9:29   |   opcije


odo, ajd do slijedeće epizode, biće toga ko kiše, život buran za nevjerovati, moglo bi se pisati timski

Autor: krelec   |   03.07.2011. u 9:30   |   opcije


meni sinoć upa jedan lik.dobar, pomazamašan. motorist. 47 godina. al valjda motor dobro ne radi ili je osta bez benzina pa mi je trča oko stana s pilom i baterijom u ruci i vika brrr. kad sam rekla da skine gaće da vidimo di je kvar, uteka.
i još mi na odlasku reka da sam stara

Autor: -rozmarinababa   |   03.07.2011. u 9:32   |   opcije


budi se noću od gladi
isti konte. u 6 ujutro me zove na doručak. i ja blesa mislim da je romantičan

Autor: -rozmarinababa   |   03.07.2011. u 9:33   |   opcije


Krelec, čuvaj se hobotnica! Znaš kakve su one, čim vide nešto što visi oće se rukovati!

Autor: vegavega8   |   03.07.2011. u 9:34   |   opcije


Eh, rozi, mislim da je taj isti poslije dotrčao do moje kuće i tražio ćošak da se ispiša. Ali mu šaponja nije dao da zapišava preko njegovih zapiša.

Autor: vegavega8   |   03.07.2011. u 9:35   |   opcije


Dodaj komentar