hahhaaa..viđeno kod veterinara u ambulanti..:)))
Autor: ANERAK | 03.07.2011. u 22:57 | opcije
Ne bi on eksperimentirao :-))))
Autor: vegavega8 | 03.07.2011. u 23:01 | opcije
kad se već pita, mislim sterilizacija
Autor: krelec | 03.07.2011. u 23:02 | opcije
A možda je krivo čuo, krelec, znaš kao onda Mujo, samo obratno.
Autor: vegavega8 | 03.07.2011. u 23:06 | opcije
sterilizacija....vakcinacija je moguća samo tri puta.
Autor: biserna | 03.07.2011. u 23:08 | opcije
Ja ovako kod zubara, iako me ne sterilizira.
Autor: vegavega8 | 03.07.2011. u 23:10 | opcije
predosjeća on da više nema ševe
Autor: krelec | 03.07.2011. u 23:13 | opcije
a bome niti ja ne slutim dobro
Autor: krelec | 03.07.2011. u 23:14 | opcije
I macan se uprpario!
Autor: vegavega8 | 03.07.2011. u 23:16 | opcije
Njemu su lagali da je to Iskrica za mačke.
Autor: vegavega8 | 03.07.2011. u 23:16 | opcije
a tučetina sa strane gleda, kao što ne ideš, pa bil ti išla, moja nebila
Autor: krelec | 03.07.2011. u 23:19 | opcije
Ona je možda već bila.
Autor: vegavega8 | 03.07.2011. u 23:20 | opcije
nebi se ona čudila što pašće neće, il možda nako, žensko ko žensko
Autor: krelec | 03.07.2011. u 23:21 | opcije
Kad sam sa hrtom ušla u ordinacijo počeo je drhtati ko da ga groznica hvata i tulio je ko vuk..., veterinar je izašao van da ga pregleda i cijepi ako je trebalo, bojao se igle:-))
Autor: biserna | 03.07.2011. u 23:23 | opcije
Ma to ti je neka nako, pogle joj cipele...
Autor: vegavega8 | 03.07.2011. u 23:24 | opcije
Hehe, biserna, psi svi odreda nauče hodati u rikverc kod veterinara, jedino je moj pokojni Buco (mačak) smatrao da tam ide zato da mu se svi dive :-)) (A fakat, što jest-jest, bio je jedan od glupljih ljubimaca koje sam imala.)
Autor: vegavega8 | 03.07.2011. u 23:25 | opcije
Noća, odoh ja:-)
Autor: biserna | 03.07.2011. u 23:25 | opcije
Nije htio ni hodat , nosili smo ga:-)
Autor: biserna | 03.07.2011. u 23:26 | opcije
ma jes vala neka nako, ko žensko
Autor: krelec | 03.07.2011. u 23:27 | opcije
Noć, biserna, ne zaboravi obrisati ruke!
Autor: vegavega8 | 03.07.2011. u 23:30 | opcije
Njoj je sve to zabavno. Kučka iliti kujetina ucipelarena!
Autor: vegavega8 | 03.07.2011. u 23:31 | opcije
Bis. laku i ugodnu
Autor: krelec | 03.07.2011. u 23:31 | opcije
je stvarno, šta đubre ima kod veterinara u cipelama dolaziti
Autor: krelec | 03.07.2011. u 23:32 | opcije
Ajd da su neke fine, na petu... ali OVO! Škandalozno!
Autor: vegavega8 | 03.07.2011. u 23:34 | opcije
A još je pride ujarmila sirotog žućana.
Autor: vegavega8 | 03.07.2011. u 23:34 | opcije
ja ne mogu gledati, pa đe su joj oči bile kad je takve kupovala, fuj
Autor: krelec | 03.07.2011. u 23:39 | opcije
Evo, dođe mi da obrišem blog koliko mi je neugodno zbog tih njenih cipeletina, ali nema smisla, sad su ih svi već vidjeli... Idem zato radije zatvoriti oči i misliti na macana. NOćka!
Autor: vegavega8 | 03.07.2011. u 23:45 | opcije
