hahhaaa..viđeno kod veterinara u ambulanti..:)))

Autor: ANERAK   |   03.07.2011. u 22:57   |   opcije


Ne bi on eksperimentirao :-))))

Autor: vegavega8   |   03.07.2011. u 23:01   |   opcije


kad se već pita, mislim sterilizacija

Autor: krelec   |   03.07.2011. u 23:02   |   opcije


A možda je krivo čuo, krelec, znaš kao onda Mujo, samo obratno.

Autor: vegavega8   |   03.07.2011. u 23:06   |   opcije


sterilizacija....vakcinacija je moguća samo tri puta.

Autor: biserna   |   03.07.2011. u 23:08   |   opcije


Ja ovako kod zubara, iako me ne sterilizira.

Autor: vegavega8   |   03.07.2011. u 23:10   |   opcije


predosjeća on da više nema ševe

Autor: krelec   |   03.07.2011. u 23:13   |   opcije


a bome niti ja ne slutim dobro

Autor: krelec   |   03.07.2011. u 23:14   |   opcije


I macan se uprpario!

Autor: vegavega8   |   03.07.2011. u 23:16   |   opcije


Njemu su lagali da je to Iskrica za mačke.

Autor: vegavega8   |   03.07.2011. u 23:16   |   opcije


a tučetina sa strane gleda, kao što ne ideš, pa bil ti išla, moja nebila

Autor: krelec   |   03.07.2011. u 23:19   |   opcije


Ona je možda već bila.

Autor: vegavega8   |   03.07.2011. u 23:20   |   opcije


nebi se ona čudila što pašće neće, il možda nako, žensko ko žensko

Autor: krelec   |   03.07.2011. u 23:21   |   opcije


Kad sam sa hrtom ušla u ordinacijo počeo je drhtati ko da ga groznica hvata i tulio je ko vuk..., veterinar je izašao van da ga pregleda i cijepi ako je trebalo, bojao se igle:-))

Autor: biserna   |   03.07.2011. u 23:23   |   opcije


Ma to ti je neka nako, pogle joj cipele...

Autor: vegavega8   |   03.07.2011. u 23:24   |   opcije


Hehe, biserna, psi svi odreda nauče hodati u rikverc kod veterinara, jedino je moj pokojni Buco (mačak) smatrao da tam ide zato da mu se svi dive :-)) (A fakat, što jest-jest, bio je jedan od glupljih ljubimaca koje sam imala.)

Autor: vegavega8   |   03.07.2011. u 23:25   |   opcije


Noća, odoh ja:-)

Autor: biserna   |   03.07.2011. u 23:25   |   opcije


Nije htio ni hodat , nosili smo ga:-)

Autor: biserna   |   03.07.2011. u 23:26   |   opcije


ma jes vala neka nako, ko žensko

Autor: krelec   |   03.07.2011. u 23:27   |   opcije


Noć, biserna, ne zaboravi obrisati ruke!

Autor: vegavega8   |   03.07.2011. u 23:30   |   opcije


Njoj je sve to zabavno. Kučka iliti kujetina ucipelarena!

Autor: vegavega8   |   03.07.2011. u 23:31   |   opcije


Bis. laku i ugodnu

Autor: krelec   |   03.07.2011. u 23:31   |   opcije


je stvarno, šta đubre ima kod veterinara u cipelama dolaziti

Autor: krelec   |   03.07.2011. u 23:32   |   opcije


Ajd da su neke fine, na petu... ali OVO! Škandalozno!

Autor: vegavega8   |   03.07.2011. u 23:34   |   opcije


A još je pride ujarmila sirotog žućana.

Autor: vegavega8   |   03.07.2011. u 23:34   |   opcije


ja ne mogu gledati, pa đe su joj oči bile kad je takve kupovala, fuj

Autor: krelec   |   03.07.2011. u 23:39   |   opcije


Evo, dođe mi da obrišem blog koliko mi je neugodno zbog tih njenih cipeletina, ali nema smisla, sad su ih svi već vidjeli... Idem zato radije zatvoriti oči i misliti na macana. NOćka!

Autor: vegavega8   |   03.07.2011. u 23:45   |   opcije


Dodaj komentar