Neće valjda jutro u krvi početi. Gdje je wiskas ?
Autor: Darko51 | 04.07.2011. u 9:11 | opcije
Danas je radni dan, darko - krv, znoj i suze!
Autor: vegavega8 | 04.07.2011. u 9:12 | opcije
Ma zanio sam se već vidim budućnost bez toga, valjda jer sam Star Trek gledao dugo u noć.
Autor: Darko51 | 04.07.2011. u 9:20 | opcije
Stvarnost je okrutna, Darko, a proleteri Whiskas mogu uživati samo nedjeljom ;-))
Autor: vegavega8 | 04.07.2011. u 9:24 | opcije
Moj bivši Bucks imao je vreću uvijek. Ak nema za pivu za njega je moralo biti. Dobro, bio je pas, pas na kvadrat , ali mačke danas više ni ne love miševe. Pa miša nisam vidio godinama. Postoje li uopće još?
Autor: Darko51 | 04.07.2011. u 9:29 | opcije
Moj pok. mačak Marko je lovio rekreativno, kad bismo ga odveli na godišnji, ali nije jeo trofeje: sve bi ih naslagao na prag, a meni jednog u krevet. A moja sadašnja mica-prekrasnica, odrasla na samim delicijama, lovi noćne leptire i muhe i da sam vidiš kak uživa u friškim proteinčekima :-))
Autor: vegavega8 | 04.07.2011. u 9:37 | opcije
Moja Mrljica, dok je jos bila nicija maca, donosila je gusterice, pa bi se igrala s njima satima i malo po malo ih jela...bljak...ali to je macja priroda...danas jede najbolje konzervice i suhu hranu
Autor: juicy-mama | 04.07.2011. u 9:42 | opcije
Veterinari sad opet pričaju da im je zdravija sirova ili kuhana, a ne suha hrana. Moj Marko je 20 godina jeo isto (sa zadovoljstvom - jedan od onim mačora koji ne vole promjenu hrane): kuhana srca.
Autor: vegavega8 | 04.07.2011. u 9:49 | opcije
A o cemu sanjaju pedesetgodisnje samice, to zna najbolje zena, opisala je sebe slikom, how sweet!
Autor: juicy-mama | 04.07.2011. u 10:01 | opcije
ja nemam mačku
Autor: krelec | 04.07.2011. u 10:05 | opcije
Je, vidjela sam... ah, što će, sirota, njoj više ni mački u vreći ne pomažu!
Autor: vegavega8 | 04.07.2011. u 10:06 | opcije
Imaš mečku?
Autor: vegavega8 | 04.07.2011. u 10:06 | opcije
medu imam
Autor: krelec | 04.07.2011. u 10:07 | opcije
ova se zajebla u brojanju, ovo joj je 103. epizoda
Autor: krelec | 04.07.2011. u 10:08 | opcije
Čujem da medo voli kornije za doručak ;-))
Autor: vegavega8 | 04.07.2011. u 10:08 | opcije
Eh, da, u šestoj sezoni se svi zajebu i postanu površni.
Autor: vegavega8 | 04.07.2011. u 10:09 | opcije
Moj susjed ima psa od sorte boksera koji jede svinjska govna. I onda ga susjeda ljubi. U smeđu slinu.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.07.2011. u 10:14 | opcije
A to su ti isto proteini, Svileni. I malo vode. Štaš kad su gladni!
Autor: vegavega8 | 04.07.2011. u 10:15 | opcije
A bolje se najesti prek poljupca neg boksanja.
Autor: vegavega8 | 04.07.2011. u 10:16 | opcije
A ja si sve više mislim pa mislim- da promjenim jelovnik..mogla bi slobodno svaki dan kakvog miša, zmijice,velike skakavce, vrapčiće, sjenice, leptiriće...al nekak sam se navikla na ovo što sad jedem..ako ko želi ---dostava besplatna......moje Lovačko društvance Mrnjau je jako aktivno:-)))))
Djutro svima:-)
Autor: biserna | 04.07.2011. u 10:19 | opcije
Jutreko, bis! Je, mogla bi ti te trofeje preparirati pa da se društvo Mrnjau ima čime hvaliti u zimskim mjesecima ;-))
Autor: vegavega8 | 04.07.2011. u 10:21 | opcije
Naravno zimi malo nestane te različitosti ali se ipak donese neš u kuhinju, stavi na pod i gleda ak se miće .. .. pogotovo Epi, kao predsedavajući ,on je uzor;-)
Autor: biserna | 04.07.2011. u 10:26 | opcije
Kad kod nas ponestane leptirića i muha, moja mrnjau lovi moje noge. Uffff, što sam sretna kad mi dokvači čarape!
Autor: vegavega8 | 04.07.2011. u 10:30 | opcije
ljepotica moja- ljubavi moja:-))))))))))
Autor: biserna | 04.07.2011. u 10:31 | opcije
A jedan Talijan što dolazi kod susjeda hvata mačore i kosiće i od njih spravlja raznorazna šuga.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.07.2011. u 10:35 | opcije
Poslije potresa u Skopju došli kineski radnici kao ispomoć u uklanjanju ruševina i u izgradnji, pa riješili porblem pasa lutalica onako pride.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.07.2011. u 10:37 | opcije
Dud, ja u te priće ne vjerujem.....živjela sam povremene 15g u Rimu....blizu mog stana bilo je na stotine mačaka, steriliziranih kastriranih od strane Općine ( brinulo se o njima), zaštitenih nitko ih nije dirao.
Autor: biserna | 04.07.2011. u 10:39 | opcije
Bila si u Rimu, a nisi bila u mojemu selu. A selo moje ljepše od Pariza, lijepo izdaleka, a još ljepše izbliza.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.07.2011. u 10:44 | opcije
A i Skopje ima mikro kolima: izgor leto, kočan zima
Autor: dudhaimurvimorus | 04.07.2011. u 10:45 | opcije
u malom prostoru i zbog samog načina moga rada, odnosno cjelodnevnog odsustvovanja od doma, uopće ne razmišljam o ljubimcu, jer bi od 07 do 22 bil sam i cvilil, onda je bolje ne mučiti životinju:)))
Autor: bracoiseka | 04.07.2011. u 10:45 | opcije
(klima)
Autor: dudhaimurvimorus | 04.07.2011. u 10:45 | opcije
Predajem se Dud ,istina je , nisam:-))))))
Autor: biserna | 04.07.2011. u 10:46 | opcije
svileni a koje je tvoje selo?
Autor: bracoiseka | 04.07.2011. u 10:46 | opcije
A ni ja nikad nisam jeo bolje ćevape do li do Laze Kera.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.07.2011. u 10:46 | opcije
seko, moje selo je između asfalta i blata.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.07.2011. u 10:47 | opcije
ih što si mi puno objasnio, znam i što je asfalt i što je blato, ali dalje opet ništ ne znam:)))
Autor: bracoiseka | 04.07.2011. u 10:48 | opcije
ja svejedno nemam mačku
Autor: krelec | 04.07.2011. u 10:51 | opcije
Nema mačke pa miševi kolo vode, jel' Svileni?
Autor: vegavega8 | 04.07.2011. u 10:51 | opcije
Svi putevi i sve pruge vode u moje selo.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.07.2011. u 10:52 | opcije
dud kaj oš da pogađam?
vinkovci
Autor: bracoiseka | 04.07.2011. u 10:58 | opcije
seko, to sam kad se poželim ravnice.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.07.2011. u 11:22 | opcije
