SAD ĆE DORUČAK

04.07.2011. u 9:01   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Neće valjda jutro u krvi početi. Gdje je wiskas ?

Autor: Darko51   |   04.07.2011. u 9:11   |   opcije


Danas je radni dan, darko - krv, znoj i suze!

Autor: vegavega8   |   04.07.2011. u 9:12   |   opcije


Ma zanio sam se već vidim budućnost bez toga, valjda jer sam Star Trek gledao dugo u noć.

Autor: Darko51   |   04.07.2011. u 9:20   |   opcije


Stvarnost je okrutna, Darko, a proleteri Whiskas mogu uživati samo nedjeljom ;-))

Autor: vegavega8   |   04.07.2011. u 9:24   |   opcije


Moj bivši Bucks imao je vreću uvijek. Ak nema za pivu za njega je moralo biti. Dobro, bio je pas, pas na kvadrat , ali mačke danas više ni ne love miševe. Pa miša nisam vidio godinama. Postoje li uopće još?

Autor: Darko51   |   04.07.2011. u 9:29   |   opcije


Moj pok. mačak Marko je lovio rekreativno, kad bismo ga odveli na godišnji, ali nije jeo trofeje: sve bi ih naslagao na prag, a meni jednog u krevet. A moja sadašnja mica-prekrasnica, odrasla na samim delicijama, lovi noćne leptire i muhe i da sam vidiš kak uživa u friškim proteinčekima :-))

Autor: vegavega8   |   04.07.2011. u 9:37   |   opcije


Moja Mrljica, dok je jos bila nicija maca, donosila je gusterice, pa bi se igrala s njima satima i malo po malo ih jela...bljak...ali to je macja priroda...danas jede najbolje konzervice i suhu hranu

Autor: juicy-mama   |   04.07.2011. u 9:42   |   opcije


Veterinari sad opet pričaju da im je zdravija sirova ili kuhana, a ne suha hrana. Moj Marko je 20 godina jeo isto (sa zadovoljstvom - jedan od onim mačora koji ne vole promjenu hrane): kuhana srca.

Autor: vegavega8   |   04.07.2011. u 9:49   |   opcije


A o cemu sanjaju pedesetgodisnje samice, to zna najbolje zena, opisala je sebe slikom, how sweet!

Autor: juicy-mama   |   04.07.2011. u 10:01   |   opcije


ja nemam mačku

Autor: krelec   |   04.07.2011. u 10:05   |   opcije


Je, vidjela sam... ah, što će, sirota, njoj više ni mački u vreći ne pomažu!

Autor: vegavega8   |   04.07.2011. u 10:06   |   opcije


Imaš mečku?

Autor: vegavega8   |   04.07.2011. u 10:06   |   opcije


medu imam

Autor: krelec   |   04.07.2011. u 10:07   |   opcije


ova se zajebla u brojanju, ovo joj je 103. epizoda

Autor: krelec   |   04.07.2011. u 10:08   |   opcije


Čujem da medo voli kornije za doručak ;-))

Autor: vegavega8   |   04.07.2011. u 10:08   |   opcije


Eh, da, u šestoj sezoni se svi zajebu i postanu površni.

Autor: vegavega8   |   04.07.2011. u 10:09   |   opcije


Moj susjed ima psa od sorte boksera koji jede svinjska govna. I onda ga susjeda ljubi. U smeđu slinu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.07.2011. u 10:14   |   opcije


A to su ti isto proteini, Svileni. I malo vode. Štaš kad su gladni!

Autor: vegavega8   |   04.07.2011. u 10:15   |   opcije


A bolje se najesti prek poljupca neg boksanja.

Autor: vegavega8   |   04.07.2011. u 10:16   |   opcije


A ja si sve više mislim pa mislim- da promjenim jelovnik..mogla bi slobodno svaki dan kakvog miša, zmijice,velike skakavce, vrapčiće, sjenice, leptiriće...al nekak sam se navikla na ovo što sad jedem..ako ko želi ---dostava besplatna......moje Lovačko društvance Mrnjau je jako aktivno:-)))))

Djutro svima:-)

Autor: biserna   |   04.07.2011. u 10:19   |   opcije


Jutreko, bis! Je, mogla bi ti te trofeje preparirati pa da se društvo Mrnjau ima čime hvaliti u zimskim mjesecima ;-))

Autor: vegavega8   |   04.07.2011. u 10:21   |   opcije


Naravno zimi malo nestane te različitosti ali se ipak donese neš u kuhinju, stavi na pod i gleda ak se miće .. .. pogotovo Epi, kao predsedavajući ,on je uzor;-)

Autor: biserna   |   04.07.2011. u 10:26   |   opcije


Kad kod nas ponestane leptirića i muha, moja mrnjau lovi moje noge. Uffff, što sam sretna kad mi dokvači čarape!

Autor: vegavega8   |   04.07.2011. u 10:30   |   opcije


ljepotica moja- ljubavi moja:-))))))))))

Autor: biserna   |   04.07.2011. u 10:31   |   opcije


A jedan Talijan što dolazi kod susjeda hvata mačore i kosiće i od njih spravlja raznorazna šuga.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.07.2011. u 10:35   |   opcije


Poslije potresa u Skopju došli kineski radnici kao ispomoć u uklanjanju ruševina i u izgradnji, pa riješili porblem pasa lutalica onako pride.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.07.2011. u 10:37   |   opcije


Dud, ja u te priće ne vjerujem.....živjela sam povremene 15g u Rimu....blizu mog stana bilo je na stotine mačaka, steriliziranih kastriranih od strane Općine ( brinulo se o njima), zaštitenih nitko ih nije dirao.

Autor: biserna   |   04.07.2011. u 10:39   |   opcije


Bila si u Rimu, a nisi bila u mojemu selu. A selo moje ljepše od Pariza, lijepo izdaleka, a još ljepše izbliza.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.07.2011. u 10:44   |   opcije


A i Skopje ima mikro kolima: izgor leto, kočan zima

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.07.2011. u 10:45   |   opcije


u malom prostoru i zbog samog načina moga rada, odnosno cjelodnevnog odsustvovanja od doma, uopće ne razmišljam o ljubimcu, jer bi od 07 do 22 bil sam i cvilil, onda je bolje ne mučiti životinju:)))

Autor: bracoiseka   |   04.07.2011. u 10:45   |   opcije


(klima)

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.07.2011. u 10:45   |   opcije


Predajem se Dud ,istina je , nisam:-))))))

Autor: biserna   |   04.07.2011. u 10:46   |   opcije


svileni a koje je tvoje selo?

Autor: bracoiseka   |   04.07.2011. u 10:46   |   opcije


A ni ja nikad nisam jeo bolje ćevape do li do Laze Kera.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.07.2011. u 10:46   |   opcije


seko, moje selo je između asfalta i blata.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.07.2011. u 10:47   |   opcije


ih što si mi puno objasnio, znam i što je asfalt i što je blato, ali dalje opet ništ ne znam:)))

Autor: bracoiseka   |   04.07.2011. u 10:48   |   opcije


ja svejedno nemam mačku

Autor: krelec   |   04.07.2011. u 10:51   |   opcije


Nema mačke pa miševi kolo vode, jel' Svileni?

Autor: vegavega8   |   04.07.2011. u 10:51   |   opcije


Svi putevi i sve pruge vode u moje selo.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.07.2011. u 10:52   |   opcije


dud kaj oš da pogađam?
vinkovci

Autor: bracoiseka   |   04.07.2011. u 10:58   |   opcije


seko, to sam kad se poželim ravnice.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.07.2011. u 11:22   |   opcije


Dodaj komentar