da, pojela

Autor: krelec   |   04.07.2011. u 23:29   |   opcije


Joj, koji lijepi šupkić...kad ćeš ti napraviti rang listu...:))))

Autor: juicy-mama   |   04.07.2011. u 23:31   |   opcije


Sve su to tjelesni užici, krelec!

Autor: vegavega8   |   04.07.2011. u 23:35   |   opcije


Šupkić, juicy??? Rang-listu ŠUPKIĆA??? Pa, ne osjećam se baš kompetentnom za šupkovna pitanja... :-((

Autor: vegavega8   |   04.07.2011. u 23:36   |   opcije


Ali da bih ovim mekanim pačićem mogla obrisati rit - mislim da bih ;-))

Autor: vegavega8   |   04.07.2011. u 23:36   |   opcije


njime ili njemu

Autor: krelec   |   04.07.2011. u 23:46   |   opcije


Njime. Ma, to ti je neka priča iz mojeg djetinjstva, o nekom frendu mojih staraca koji je otišao ne znam kam obaviti nuždu pa je umjesto papira grabio pačiće i brisao rit, a onda ženu pohvalio kak je fini papir kupila... ili tak nešto. Uglavnom, pačići su bili posrani.

Autor: vegavega8   |   04.07.2011. u 23:50   |   opcije


Samo da napravimo potočić i jezerce malo , udomit ću ga ja, ovog ili nekog trećeg:-))))

Autor: biserna   |   04.07.2011. u 23:52   |   opcije


znaš kaj, jebem ti priču

Autor: krelec   |   04.07.2011. u 23:53   |   opcije


E nemere, ovaj je moj! I bit će veliki patak sa seksi batak!

Autor: vegavega8   |   04.07.2011. u 23:54   |   opcije


Krelec, nemoraš ti niš jebati, u krevetu se može i spavati ;-))

Autor: vegavega8   |   04.07.2011. u 23:54   |   opcije


:-))))))))dobro imaj ga , nabavit ću si dva:-)))))))))

Autor: biserna   |   04.07.2011. u 23:55   |   opcije


*ne moraš

Autor: vegavega8   |   04.07.2011. u 23:57   |   opcije


Ustat ću sa suncem , odoh leć...noććććća:-)

Autor: biserna   |   04.07.2011. u 23:57   |   opcije


Noćka! Pozdravi Zoru od mene!

Autor: vegavega8   |   05.07.2011. u 0:00   |   opcije


Dodaj komentar