da, pojela
Autor: krelec | 04.07.2011. u 23:29 | opcije
Joj, koji lijepi šupkić...kad ćeš ti napraviti rang listu...:))))
Autor: juicy-mama | 04.07.2011. u 23:31 | opcije
Sve su to tjelesni užici, krelec!
Autor: vegavega8 | 04.07.2011. u 23:35 | opcije
Šupkić, juicy??? Rang-listu ŠUPKIĆA??? Pa, ne osjećam se baš kompetentnom za šupkovna pitanja... :-((
Autor: vegavega8 | 04.07.2011. u 23:36 | opcije
Ali da bih ovim mekanim pačićem mogla obrisati rit - mislim da bih ;-))
Autor: vegavega8 | 04.07.2011. u 23:36 | opcije
njime ili njemu
Autor: krelec | 04.07.2011. u 23:46 | opcije
Njime. Ma, to ti je neka priča iz mojeg djetinjstva, o nekom frendu mojih staraca koji je otišao ne znam kam obaviti nuždu pa je umjesto papira grabio pačiće i brisao rit, a onda ženu pohvalio kak je fini papir kupila... ili tak nešto. Uglavnom, pačići su bili posrani.
Autor: vegavega8 | 04.07.2011. u 23:50 | opcije
Samo da napravimo potočić i jezerce malo , udomit ću ga ja, ovog ili nekog trećeg:-))))
Autor: biserna | 04.07.2011. u 23:52 | opcije
znaš kaj, jebem ti priču
Autor: krelec | 04.07.2011. u 23:53 | opcije
E nemere, ovaj je moj! I bit će veliki patak sa seksi batak!
Autor: vegavega8 | 04.07.2011. u 23:54 | opcije
Krelec, nemoraš ti niš jebati, u krevetu se može i spavati ;-))
Autor: vegavega8 | 04.07.2011. u 23:54 | opcije
:-))))))))dobro imaj ga , nabavit ću si dva:-)))))))))
Autor: biserna | 04.07.2011. u 23:55 | opcije
*ne moraš
Autor: vegavega8 | 04.07.2011. u 23:57 | opcije
Ustat ću sa suncem , odoh leć...noććććća:-)
Autor: biserna | 04.07.2011. u 23:57 | opcije
Noćka! Pozdravi Zoru od mene!
Autor: vegavega8 | 05.07.2011. u 0:00 | opcije
