Jel to onaj mali, koji strpa kokos u kucicu, da bi na miru bludno opcio s njom?
Autor: juicy-mama | 05.07.2011. u 9:17 | opcije
tko rano rani, cijeli dan je pospan.
Autor: LaBambola | 05.07.2011. u 9:31 | opcije
Hehe, ti malecki su najopakiji, juicy! ;-)))
Autor: vegavega8 | 05.07.2011. u 9:35 | opcije
Vidla sam da ste me na nocasnjem blogu proglasile analistom, tj. onom opsjednutom supkom...
to je uvjetno tocno, tj. nisam opsjednuta, nego mi je slatko, kad maca hoda dignutog repa, to su obicno male mackice, pa se vidi mali supkic po sredini tjelesca ili ono jucer s pacicem, preslatko, pa i tvoj Saponja kad hoda ponosno, a u stvari mu vidis supak, haha, sve je onda smijesno...a da ne govorim o paunu, s prednje strane gladac, sa straznje, supak...a pravi se vazan i napuhava se kao da nema supka...eto, to je sva moja opsesija zivotinjskim supkicima:))))
Autor: juicy-mama | 05.07.2011. u 9:41 | opcije
Hehe, viš-viš, baš je čudno što mi ljudi svoje skrivamo ;-)) A što jest - jest, onaj pačić je baš slatko sve pokazao, jedino ja nisam odmah skužila... Meni se najviše dopao repek.
Autor: vegavega8 | 05.07.2011. u 9:50 | opcije
