heheheh...

Autor: marta-marta   |   05.07.2011. u 23:15   |   opcije


Kaj se smiješ?

Autor: vegavega8   |   05.07.2011. u 23:16   |   opcije


a lik otraga traži g-točku ili š-točku?

Autor: roman10   |   05.07.2011. u 23:18   |   opcije


Jock. On se slika.

Autor: vegavega8   |   05.07.2011. u 23:19   |   opcije


Napadat će te zbog stavljanja fotke zlostavljanih životinja.

Autor: marta-marta   |   05.07.2011. u 23:21   |   opcije


ahaaa

Autor: roman10   |   05.07.2011. u 23:21   |   opcije


Kaj misliš, da promijenim naslov u "Upozorenje: sad će noćna smjena!", misleći, naravno, na zlostavljanje?

Autor: vegavega8   |   05.07.2011. u 23:23   |   opcije


Ne bi bilo loše.Za svaki slučaj.

Autor: marta-marta   |   05.07.2011. u 23:24   |   opcije


Iako se meni čini da je samo kozi loše. Ostali izgledaju čist veselo, jedino ne kužim jel ovo dvoglava deva ili su ipak dvije spojenih guzica?

Autor: vegavega8   |   05.07.2011. u 23:25   |   opcije


Deve su ogromne.Nemam pojma kako su ih zgurali unutra.

Autor: marta-marta   |   05.07.2011. u 23:26   |   opcije


Pa, kak svašta stane u jedan profil i nick, zakaj ne bi svi oni u jedan auto? Sve je samo stvar dobre volje.

Autor: vegavega8   |   05.07.2011. u 23:28   |   opcije


Al kozi je ipak loše! :-((

Autor: vegavega8   |   05.07.2011. u 23:28   |   opcije


vruće joj je.

Autor: marta-marta   |   05.07.2011. u 23:35   |   opcije


Previše je čistila po kući.

Autor: marta-marta   |   05.07.2011. u 23:35   |   opcije


A prvi dan godišnjeg..jbg.

Autor: marta-marta   |   05.07.2011. u 23:35   |   opcije


A i stalno bleji, sirota :-((

Autor: vegavega8   |   05.07.2011. u 23:35   |   opcije


Je, koze uvijek na kraju oštrigaju. Deve bar zajašu :-((

Autor: vegavega8   |   05.07.2011. u 23:36   |   opcije


Jesmo li zle ili samo čavrljamo?Nikad to ne kužim.

Autor: marta-marta   |   05.07.2011. u 23:37   |   opcije


Čavrljamo. Nemrem biti zla kad mi se spava i imam čokoladu pored kreveta.

Autor: vegavega8   |   05.07.2011. u 23:39   |   opcije


Fakat si relevantna.

Autor: marta-marta   |   05.07.2011. u 23:40   |   opcije


Uvijek. Čak i kad mi nije namjera.

Autor: vegavega8   |   05.07.2011. u 23:41   |   opcije


ovo je jedna velikoislamistička slika i sad će to mala sirena prijaviti

Autor: -rozmarinababa   |   05.07.2011. u 23:43   |   opcije


Svaka ti čast i laka noć.Nemrem više...padaju mi kapci.cmok.

Autor: marta-marta   |   05.07.2011. u 23:44   |   opcije


Je, je, rozi, ako nije primijetila prvi put, sad sigurno hoće.

Autor: vegavega8   |   05.07.2011. u 23:44   |   opcije


U pravu si, marta. Treba pustiti noćnu smjenu da odradi svoje. Noćka svima! :-)))

Autor: vegavega8   |   05.07.2011. u 23:45   |   opcije


noć.
vragu (jel to psovka), ne da mi se pisati blog.danas me linić pita za martu-martu i šta ona cvili njegove sestre koje su se zavjetovale na čistoću
stjuardese svetog petra.
koji je lovio u mutnom ko i krelec.
i zavrto pijetlovima vratom.
surađuju s croatia airlinesom.
kad se spusti avion švicarskih turista, dignu se dionice

Autor: -rozmarinababa   |   05.07.2011. u 23:49   |   opcije


kad se avion digne, padnu.
kad marta pokaže prst, nariču i proklinju u pravedničkom gnjevu
dosta da napiše-ode koko

Autor: -rozmarinababa   |   05.07.2011. u 23:50   |   opcije


ko da se ja ne mogu poka-jajati nakon svakog seksa.
dovoljno da odem 2 puta u 10 godina u crkvu.iza svakih predsjedničkih izbora

Autor: -rozmarinababa   |   05.07.2011. u 23:52   |   opcije


Dodaj komentar