heheheh...
Autor: marta-marta | 05.07.2011. u 23:15 | opcije
Kaj se smiješ?
Autor: vegavega8 | 05.07.2011. u 23:16 | opcije
a lik otraga traži g-točku ili š-točku?
Autor: roman10 | 05.07.2011. u 23:18 | opcije
Jock. On se slika.
Autor: vegavega8 | 05.07.2011. u 23:19 | opcije
Napadat će te zbog stavljanja fotke zlostavljanih životinja.
Autor: marta-marta | 05.07.2011. u 23:21 | opcije
ahaaa
Autor: roman10 | 05.07.2011. u 23:21 | opcije
Kaj misliš, da promijenim naslov u "Upozorenje: sad će noćna smjena!", misleći, naravno, na zlostavljanje?
Autor: vegavega8 | 05.07.2011. u 23:23 | opcije
Ne bi bilo loše.Za svaki slučaj.
Autor: marta-marta | 05.07.2011. u 23:24 | opcije
Iako se meni čini da je samo kozi loše. Ostali izgledaju čist veselo, jedino ne kužim jel ovo dvoglava deva ili su ipak dvije spojenih guzica?
Autor: vegavega8 | 05.07.2011. u 23:25 | opcije
Deve su ogromne.Nemam pojma kako su ih zgurali unutra.
Autor: marta-marta | 05.07.2011. u 23:26 | opcije
Pa, kak svašta stane u jedan profil i nick, zakaj ne bi svi oni u jedan auto? Sve je samo stvar dobre volje.
Autor: vegavega8 | 05.07.2011. u 23:28 | opcije
Al kozi je ipak loše! :-((
Autor: vegavega8 | 05.07.2011. u 23:28 | opcije
vruće joj je.
Autor: marta-marta | 05.07.2011. u 23:35 | opcije
Previše je čistila po kući.
Autor: marta-marta | 05.07.2011. u 23:35 | opcije
A prvi dan godišnjeg..jbg.
Autor: marta-marta | 05.07.2011. u 23:35 | opcije
A i stalno bleji, sirota :-((
Autor: vegavega8 | 05.07.2011. u 23:35 | opcije
Je, koze uvijek na kraju oštrigaju. Deve bar zajašu :-((
Autor: vegavega8 | 05.07.2011. u 23:36 | opcije
Jesmo li zle ili samo čavrljamo?Nikad to ne kužim.
Autor: marta-marta | 05.07.2011. u 23:37 | opcije
Čavrljamo. Nemrem biti zla kad mi se spava i imam čokoladu pored kreveta.
Autor: vegavega8 | 05.07.2011. u 23:39 | opcije
Fakat si relevantna.
Autor: marta-marta | 05.07.2011. u 23:40 | opcije
Uvijek. Čak i kad mi nije namjera.
Autor: vegavega8 | 05.07.2011. u 23:41 | opcije
ovo je jedna velikoislamistička slika i sad će to mala sirena prijaviti
Autor: -rozmarinababa | 05.07.2011. u 23:43 | opcije
Svaka ti čast i laka noć.Nemrem više...padaju mi kapci.cmok.
Autor: marta-marta | 05.07.2011. u 23:44 | opcije
Je, je, rozi, ako nije primijetila prvi put, sad sigurno hoće.
Autor: vegavega8 | 05.07.2011. u 23:44 | opcije
U pravu si, marta. Treba pustiti noćnu smjenu da odradi svoje. Noćka svima! :-)))
Autor: vegavega8 | 05.07.2011. u 23:45 | opcije
noć.
vragu (jel to psovka), ne da mi se pisati blog.danas me linić pita za martu-martu i šta ona cvili njegove sestre koje su se zavjetovale na čistoću
stjuardese svetog petra.
koji je lovio u mutnom ko i krelec.
i zavrto pijetlovima vratom.
surađuju s croatia airlinesom.
kad se spusti avion švicarskih turista, dignu se dionice
Autor: -rozmarinababa | 05.07.2011. u 23:49 | opcije
kad se avion digne, padnu.
kad marta pokaže prst, nariču i proklinju u pravedničkom gnjevu
dosta da napiše-ode koko
Autor: -rozmarinababa | 05.07.2011. u 23:50 | opcije
ko da se ja ne mogu poka-jajati nakon svakog seksa.
dovoljno da odem 2 puta u 10 godina u crkvu.iza svakih predsjedničkih izbora
Autor: -rozmarinababa | 05.07.2011. u 23:52 | opcije
