dobrojutro
Autor: krelec | 06.07.2011. u 9:01 | opcije
tko je mama, a tko tata? :D
Autor: LaBambola | 06.07.2011. u 9:05 | opcije
Dobro jutro...pitanje: jesmo li sigurni, da je on otac te djece?
...meni se cini da je ona bila tamo, vamo...ali nisam sigurna
Autor: juicy-mama | 06.07.2011. u 9:06 | opcije
Jutro! Ah, ne znam, nisam im svijeću držala... Ako i nije biološki otac, očito je djecu prigrlio :-))
Autor: vegavega8 | 06.07.2011. u 9:07 | opcije
i ja sam iz mješanog braka, meni tata muško, a mama žensko
Autor: krelec | 06.07.2011. u 9:08 | opcije
A, dobro je, krelec, znači imaš zdrave gene. Zamisli kako je onima kojima su roditelji dvije babe, ha?
Autor: vegavega8 | 06.07.2011. u 9:10 | opcije
ili nedaj bože Đon Elton i njegova
Autor: krelec | 06.07.2011. u 9:12 | opcije
A baba ti je baba, bez obzira na mikrofon i sadržaj u gaćama.
Autor: vegavega8 | 06.07.2011. u 9:13 | opcije
Mene mama, rodila u baru, mesto cucle, dala mi cigaru (s obzirom da sve sto pisemo, zavrsi na naslovnici nase vrle blogerice, pisem ovo u nadi da ce joj dati inspiraciju, mozda ju nominiraju, za prvu sviralu bloga)
Autor: juicy-mama | 06.07.2011. u 9:13 | opcije
Za mene su bacali novčić u fontanu.
Autor: vegavega8 | 06.07.2011. u 9:23 | opcije
Čudo božje da već nema nove epizode... Da se nije razbolila?
Autor: vegavega8 | 06.07.2011. u 9:25 | opcije
Ajde, drzim fige da je dobro, ipak je ona u osnovi jedna dobra osoba.
Autor: juicy-mama | 06.07.2011. u 9:45 | opcije
Ne znam, juicy, ozbiljno sam zabrinuta... Ali vidim da je stigla zamjena.
Autor: vegavega8 | 06.07.2011. u 9:48 | opcije
he he....jutro!!!
Autor: cyberlady | 06.07.2011. u 10:13 | opcije
Životinje su prekrasne
Autor: I_disagree | 06.07.2011. u 13:03 | opcije
