MJEŠOVITI BRAK

06.07.2011. u 8:51   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

dobrojutro

Autor: krelec   |   06.07.2011. u 9:01   |   opcije


tko je mama, a tko tata? :D

Autor: LaBambola   |   06.07.2011. u 9:05   |   opcije


Dobro jutro...pitanje: jesmo li sigurni, da je on otac te djece?

...meni se cini da je ona bila tamo, vamo...ali nisam sigurna

Autor: juicy-mama   |   06.07.2011. u 9:06   |   opcije


Jutro! Ah, ne znam, nisam im svijeću držala... Ako i nije biološki otac, očito je djecu prigrlio :-))

Autor: vegavega8   |   06.07.2011. u 9:07   |   opcije


i ja sam iz mješanog braka, meni tata muško, a mama žensko

Autor: krelec   |   06.07.2011. u 9:08   |   opcije


A, dobro je, krelec, znači imaš zdrave gene. Zamisli kako je onima kojima su roditelji dvije babe, ha?

Autor: vegavega8   |   06.07.2011. u 9:10   |   opcije


ili nedaj bože Đon Elton i njegova

Autor: krelec   |   06.07.2011. u 9:12   |   opcije


A baba ti je baba, bez obzira na mikrofon i sadržaj u gaćama.

Autor: vegavega8   |   06.07.2011. u 9:13   |   opcije


Mene mama, rodila u baru, mesto cucle, dala mi cigaru (s obzirom da sve sto pisemo, zavrsi na naslovnici nase vrle blogerice, pisem ovo u nadi da ce joj dati inspiraciju, mozda ju nominiraju, za prvu sviralu bloga)

Autor: juicy-mama   |   06.07.2011. u 9:13   |   opcije


Za mene su bacali novčić u fontanu.

Autor: vegavega8   |   06.07.2011. u 9:23   |   opcije


Čudo božje da već nema nove epizode... Da se nije razbolila?

Autor: vegavega8   |   06.07.2011. u 9:25   |   opcije


Ajde, drzim fige da je dobro, ipak je ona u osnovi jedna dobra osoba.

Autor: juicy-mama   |   06.07.2011. u 9:45   |   opcije


Ne znam, juicy, ozbiljno sam zabrinuta... Ali vidim da je stigla zamjena.

Autor: vegavega8   |   06.07.2011. u 9:48   |   opcije


he he....jutro!!!

Autor: cyberlady   |   06.07.2011. u 10:13   |   opcije


Životinje su prekrasne

Autor: I_disagree   |   06.07.2011. u 13:03   |   opcije


Dodaj komentar