..da li je ovaj pas iz onog filma..
.."Pas koji je volio...brodove.."..:))

Autor: ruznopace_shmrcshmrc   |   06.07.2011. u 19:01   |   opcije


možda je ispravnije, sam sa psom, neka

Autor: krelec   |   06.07.2011. u 19:04   |   opcije


neko je valjda slikao samog psa

Autor: krelec   |   06.07.2011. u 19:09   |   opcije


i ja se ovako osijecam , jer iscekujem neke vijesti ..

Autor: black__women   |   06.07.2011. u 19:10   |   opcije


jesemti miša, ovaj pas više uživa neg ja u zg.

Autor: Darko51   |   06.07.2011. u 19:10   |   opcije


A mogla sam ja napisati i "vjeran kao pas", ili "ljubomoran kao pas"... ali nisam. Da vam dam misliti.

Autor: vegavega8   |   06.07.2011. u 19:11   |   opcije


Možeš ti njemu napisat kaj hoćeš, ali pogledaj more i valove iza-paradise!

Autor: Darko51   |   06.07.2011. u 19:13   |   opcije


Eh, zato sam ja ljubomorna kao pas!

Autor: vegavega8   |   06.07.2011. u 19:21   |   opcije


ja sam teškom mukom otišao na more, i mogu vam reči da nemate za čime žaliti, nije to bog zna kaj

Autor: krelec   |   06.07.2011. u 19:27   |   opcije


u stvari nije ni baš tako jako loše

Autor: krelec   |   06.07.2011. u 19:28   |   opcije


ma šta loše

Autor: krelec   |   06.07.2011. u 19:28   |   opcije


određeni optimisti bi možda, ali samo možda rekli, dobro ovo more

Autor: krelec   |   06.07.2011. u 19:29   |   opcije


ma moga bi ga pit, čisto ka suza

Autor: krelec   |   06.07.2011. u 19:30   |   opcije


ma judi ki ovo more platit (osim onih koji para imaju)

Autor: krelec   |   06.07.2011. u 19:30   |   opcije


(Vega je danas prpošna , vragolasta ..sviđa mi se:-))))))))))

Autor: biserna   |   06.07.2011. u 19:30   |   opcije


ma mlika mi materna, lipše bit nemore, ovo more, naše

Autor: krelec   |   06.07.2011. u 19:32   |   opcije


Daj krelec ne vadi nam mast. Otopila se na vrućem asfaltu.

Autor: Darko51   |   06.07.2011. u 19:34   |   opcije


Vega se sprema za Vegu i eto utjehe: da sam na moru, ne bih je čula uživo :-)))))))))))

Autor: vegavega8   |   06.07.2011. u 19:46   |   opcije


Vega ak sad kreneš s ovom tehnologijom trebat će ti 1500 godina puta. Morat će te u frižideru smrznut. Kad se otopiš bit češ slatka ko sladoled od čokolade. A oko Vege nema ničega (planeta). Što češ tamo?

Autor: Darko51   |   06.07.2011. u 19:50   |   opcije


Dodaj komentar