..da li je ovaj pas iz onog filma..
.."Pas koji je volio...brodove.."..:))
Autor: ruznopace_shmrcshmrc | 06.07.2011. u 19:01 | opcije
možda je ispravnije, sam sa psom, neka
Autor: krelec | 06.07.2011. u 19:04 | opcije
neko je valjda slikao samog psa
Autor: krelec | 06.07.2011. u 19:09 | opcije
i ja se ovako osijecam , jer iscekujem neke vijesti ..
Autor: black__women | 06.07.2011. u 19:10 | opcije
jesemti miša, ovaj pas više uživa neg ja u zg.
Autor: Darko51 | 06.07.2011. u 19:10 | opcije
A mogla sam ja napisati i "vjeran kao pas", ili "ljubomoran kao pas"... ali nisam. Da vam dam misliti.
Autor: vegavega8 | 06.07.2011. u 19:11 | opcije
Možeš ti njemu napisat kaj hoćeš, ali pogledaj more i valove iza-paradise!
Autor: Darko51 | 06.07.2011. u 19:13 | opcije
Eh, zato sam ja ljubomorna kao pas!
Autor: vegavega8 | 06.07.2011. u 19:21 | opcije
ja sam teškom mukom otišao na more, i mogu vam reči da nemate za čime žaliti, nije to bog zna kaj
Autor: krelec | 06.07.2011. u 19:27 | opcije
u stvari nije ni baš tako jako loše
Autor: krelec | 06.07.2011. u 19:28 | opcije
ma šta loše
Autor: krelec | 06.07.2011. u 19:28 | opcije
određeni optimisti bi možda, ali samo možda rekli, dobro ovo more
Autor: krelec | 06.07.2011. u 19:29 | opcije
ma moga bi ga pit, čisto ka suza
Autor: krelec | 06.07.2011. u 19:30 | opcije
ma judi ki ovo more platit (osim onih koji para imaju)
Autor: krelec | 06.07.2011. u 19:30 | opcije
(Vega je danas prpošna , vragolasta ..sviđa mi se:-))))))))))
Autor: biserna | 06.07.2011. u 19:30 | opcije
ma mlika mi materna, lipše bit nemore, ovo more, naše
Autor: krelec | 06.07.2011. u 19:32 | opcije
Daj krelec ne vadi nam mast. Otopila se na vrućem asfaltu.
Autor: Darko51 | 06.07.2011. u 19:34 | opcije
Vega se sprema za Vegu i eto utjehe: da sam na moru, ne bih je čula uživo :-)))))))))))
Autor: vegavega8 | 06.07.2011. u 19:46 | opcije
Vega ak sad kreneš s ovom tehnologijom trebat će ti 1500 godina puta. Morat će te u frižideru smrznut. Kad se otopiš bit češ slatka ko sladoled od čokolade. A oko Vege nema ničega (planeta). Što češ tamo?
Autor: Darko51 | 06.07.2011. u 19:50 | opcije
