mlađa iskričarska populacija si drema malo a onda šalju poruke ko na donjem
Autor: roman10 | 07.07.2011. u 7:12 | opcije
Je, deca u razvoju trebaju puno sna :-))
Autor: vegavega8 | 07.07.2011. u 7:18 | opcije
je imali predavanje iz sexualnog odgoja pa malo otpočinuli
Autor: roman10 | 07.07.2011. u 7:24 | opcije
1 semestar praktične vježbe
Autor: roman10 | 07.07.2011. u 7:25 | opcije
ovom je kljun poplavil od muke
Autor: roman10 | 07.07.2011. u 7:26 | opcije
Ipak je najvažnije da se svi međusobno podržavaju :-))
Autor: vegavega8 | 07.07.2011. u 7:30 | opcije
žutokljunci plavokljunci
zajedno kroz
batke do
patke
Autor: roman10 | 07.07.2011. u 7:35 | opcije
Naravno. Svi misle da money makes the world go round, ali zapravo nije tak: sve se vrti oko seksa. I zbog seksa. Pa i lova. Zakaj bi ljudi htjeli lovu? Da mogu više ševiti.
Autor: vegavega8 | 07.07.2011. u 7:40 | opcije
Ne znam oćeš li, ali svakako će ti biti lakše organizirati uvertiru ako se odlučiš ;-))
Autor: vegavega8 | 07.07.2011. u 7:44 | opcije
Vrlo rado, ali prvo moram ići plaću zaraditi ;-((
Autor: vegavega8 | 07.07.2011. u 7:58 | opcije
Hej!? Pa gdje nam je YBitd? Ovaj razgovor sad izgleda suludo, a ja ga nisam brisala...
Autor: vegavega8 | 07.07.2011. u 8:21 | opcije
draga vevegaga,
ne volim biti sam u tuđoj kući,zato sam poprisao tragove svoje nazočnosti
Autor: YBCT10 | 07.07.2011. u 8:25 | opcije
Pa nisi bio sam, bio je tu Roman, a i ja između kupaonice, kuhinje i radnog stola. Uffff, pa baš si osjetljivo čeljade... Znaš, ja ti rijetko imam vremena samo blogati, najčešće je to jedan mali ritual razbuđivanja uz ostale jutarnje obaveze.
Autor: vegavega8 | 07.07.2011. u 8:41 | opcije
A sad idem na posal. Kao svaki osal ;-))
Autor: vegavega8 | 07.07.2011. u 8:42 | opcije
psttttttttttttttt bez galame molit ću lijepo;-)
Autor: biserna | 07.07.2011. u 8:42 | opcije
