Ajme..nu kosice:)Liči mi na nekog.
Autor: marta-marta | 08.07.2011. u 7:01 | opcije
A nu ogrlice - baš za plažu :-))
Autor: vegavega8 | 08.07.2011. u 7:02 | opcije
na milanku opačić
Autor: -rozmarinababa | 08.07.2011. u 7:03 | opcije
to je neki pas iz sapunica
Autor: -rozmarinababa | 08.07.2011. u 7:04 | opcije
Prekrasna je.Znaš da njih moraš mazati zaštitnim faktorom?
Autor: marta-marta | 08.07.2011. u 7:04 | opcije
A nu prsa junačka! Pravi metrocuckovinac.
Autor: vegavega8 | 08.07.2011. u 7:05 | opcije
Ako je istina da pas i vlasnik moraju bar malo ličiti...ovo će biti moj sljedeći.
Autor: marta-marta | 08.07.2011. u 7:05 | opcije
hehe. jel umakom za pečenje
Autor: -rozmarinababa | 08.07.2011. u 7:05 | opcije
Aha. Vidjela u veterinarskoj apoteci. Možda kupim šaponji za onu bradavicu navrh glave.
Autor: vegavega8 | 08.07.2011. u 7:05 | opcije
sličiti.
Autor: marta-marta | 08.07.2011. u 7:05 | opcije
E, al onda i ti moraš pustit kosu.
Autor: vegavega8 | 08.07.2011. u 7:06 | opcije
Bradavicu zaveži koncem.Mojoj otpala za deset dana.
Autor: marta-marta | 08.07.2011. u 7:06 | opcije
Brrrrrr, jock, nisam ja za kirurgiju. I nećemo o tome ujutro i natašte.
Autor: vegavega8 | 08.07.2011. u 7:08 | opcije
:) Marta će to njemu sredit.
Autor: marta-marta | 08.07.2011. u 7:08 | opcije
OK.
Autor: vegavega8 | 08.07.2011. u 7:09 | opcije
Ajme...što mi se ne ide radit...
Autor: marta-marta | 08.07.2011. u 7:10 | opcije
Ajd, sitno se broji, izbroji to i idemo dalje :-)))
Autor: vegavega8 | 08.07.2011. u 7:14 | opcije
Uff...idem polako.Cmok!
Autor: marta-marta | 08.07.2011. u 7:18 | opcije
Bajbaj! (Puštaj kosu!)
Autor: vegavega8 | 08.07.2011. u 7:20 | opcije
