DIVOTA

08.07.2011. u 7:00   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Ajme..nu kosice:)Liči mi na nekog.

Autor: marta-marta   |   08.07.2011. u 7:01   |   opcije


A nu ogrlice - baš za plažu :-))

Autor: vegavega8   |   08.07.2011. u 7:02   |   opcije


na milanku opačić

Autor: -rozmarinababa   |   08.07.2011. u 7:03   |   opcije


to je neki pas iz sapunica

Autor: -rozmarinababa   |   08.07.2011. u 7:04   |   opcije


Prekrasna je.Znaš da njih moraš mazati zaštitnim faktorom?

Autor: marta-marta   |   08.07.2011. u 7:04   |   opcije


A nu prsa junačka! Pravi metrocuckovinac.

Autor: vegavega8   |   08.07.2011. u 7:05   |   opcije


Ako je istina da pas i vlasnik moraju bar malo ličiti...ovo će biti moj sljedeći.

Autor: marta-marta   |   08.07.2011. u 7:05   |   opcije


hehe. jel umakom za pečenje

Autor: -rozmarinababa   |   08.07.2011. u 7:05   |   opcije


Aha. Vidjela u veterinarskoj apoteci. Možda kupim šaponji za onu bradavicu navrh glave.

Autor: vegavega8   |   08.07.2011. u 7:05   |   opcije


sličiti.

Autor: marta-marta   |   08.07.2011. u 7:05   |   opcije


E, al onda i ti moraš pustit kosu.

Autor: vegavega8   |   08.07.2011. u 7:06   |   opcije


Bradavicu zaveži koncem.Mojoj otpala za deset dana.

Autor: marta-marta   |   08.07.2011. u 7:06   |   opcije


Brrrrrr, jock, nisam ja za kirurgiju. I nećemo o tome ujutro i natašte.

Autor: vegavega8   |   08.07.2011. u 7:08   |   opcije


:) Marta će to njemu sredit.

Autor: marta-marta   |   08.07.2011. u 7:08   |   opcije


OK.

Autor: vegavega8   |   08.07.2011. u 7:09   |   opcije


Ajme...što mi se ne ide radit...

Autor: marta-marta   |   08.07.2011. u 7:10   |   opcije


Ajd, sitno se broji, izbroji to i idemo dalje :-)))

Autor: vegavega8   |   08.07.2011. u 7:14   |   opcije


Uff...idem polako.Cmok!

Autor: marta-marta   |   08.07.2011. u 7:18   |   opcije


Bajbaj! (Puštaj kosu!)

Autor: vegavega8   |   08.07.2011. u 7:20   |   opcije


Dodaj komentar