Pošalji mace kod smrznutog drva i bić cool.
Autor: Darko51 | 08.07.2011. u 18:46 | opcije
Neće mace tam, ne smiju ni mrnjauknuti :-((
Autor: vegavega8 | 08.07.2011. u 18:46 | opcije
Kakve su to mace? Zar one nisu najnezavisnije domaće prijateljice?
Autor: Darko51 | 08.07.2011. u 18:49 | opcije
Jesu. Zato i ne idu do drvca na koje se ne smiju pentrati, ne smiju na njemu oštriti kandže, a bogme nesmiju niš ni zapišati.
Autor: vegavega8 | 08.07.2011. u 18:51 | opcije
Važnije su mace od drva. Drvo lako zamjeniš, pogotovo kad je malo, a mace ni pse ne možeš nikako. Slika Bucka visi još u podrumu iako je pošla godina dana.
Autor: Darko51 | 08.07.2011. u 18:54 | opcije
Pa i ja tak mislim. Htjedoh tvojem drvcu napisati da ipak više volim sladoled neg zimu, ali ti zaključao blog. E, onda rekoh, neka moje mace prošetaju iznad ;-))
Autor: vegavega8 | 08.07.2011. u 18:57 | opcije
Nisam baš za priču, uostalom slika govori više od 4 riječi. Vega nisam previše tu, ali netko te jako ne voli i stavlja čudne slike. Kaj je to, sukob iz stoljeća 7.-og?
Autor: Darko51 | 08.07.2011. u 19:00 | opcije
..OVO JE KAO U OVOM FILMU.....
..JOHN SMITH....
...POSVETA SVIM MUŠKARCIMA I ŽENAMA BEZ LICA NA ...ISKRICI.......
http://www.dailymotion.com/video/x82eu4_tc-sinner-man_shortfilms
Autor: ruznopace_shmrcshmrc | 08.07.2011. u 19:06 | opcije
A kajaznam, valjda netko tko bi me htio jako voljeti, ali ne vjeruje da bi bilo obostrano.
Autor: vegavega8 | 08.07.2011. u 19:06 | opcije
Hehe, Magritte - (još) uvijek relevantan :-)))))))))
Autor: vegavega8 | 08.07.2011. u 19:13 | opcije
Pache, daj ovo pojasni,neki slabije kuže a to ne znači da ne moraju biti tu.
Autor: Darko51 | 08.07.2011. u 19:13 | opcije
..ova slika me se dojmila,..ništa vezano za pojedine osobe,već općenito da skoro nitko na Iskrici nema svoju sliku...::))
..svi profili ovdje su poput sjena ovih mačaka,..znaš da te osobe postoje,..a ne vidiš im lice....JOHN SMITH(čovjek bez lica)..:))
Autor: ruznopace_shmrcshmrc | 08.07.2011. u 19:24 | opcije
Neće Pache, budem ja: Magritte se stalno poigrava s izazovima ljudskoj percepciji - je li ono što izgleda stvarno stvarno ono što izgleda? Poznat je po slikama muškaraca u polucilindru i kaputu (nekad odjeća tipična za poslovne ljude) s jabukom umjesto lica - dakle, nešto živo usred nečeg što bi trebalo biti živo, a zapravo djeluje neživo, iako su i jabuka i muškarac neživi, tj. slika.
Eh, sad, u ovom klipiću se ta pojava "uniformiranog" muškarca koristi za poigravanje s policijom i krađu umjetnine. Znamo da je jedan pravi i da je u jednoj aktovci prava slika (vrijednost) - ali u kojem? Jeftini filmski štos, ali dobra aluzija na Iskričare.
Tko je od nas stvaran (svi i nitko, rekla bih, ovisno o percepciji)? Tko je vrijedan (svi i nitko, ovisno o percepciji, rekla bih)?
Autor: vegavega8 | 08.07.2011. u 19:26 | opcije
Bok, Pache, sorry, mislila sam da nas ne pratiš :-))
Autor: vegavega8 | 08.07.2011. u 19:28 | opcije
Jasno mi je Vega, ionako razumijem puno asronomije a ne razumijem ljubaznu prodavaćicu peciva -ujutro.
Autor: Darko51 | 08.07.2011. u 19:31 | opcije
Razumijevanje obvezuje, zar ne?
Autor: vegavega8 | 08.07.2011. u 19:34 | opcije
..vega...hvala...naučio sam nešto..:)
Autor: ruznopace_shmrcshmrc | 08.07.2011. u 19:34 | opcije
No frks, pache :-)) Jesemti, još bu ispalo da na Iskrici radim u fušu!
Autor: vegavega8 | 08.07.2011. u 19:36 | opcije
NEgo, jeste li primijetili da su dvije mačke na ovoj fotki naopačke?
Autor: vegavega8 | 08.07.2011. u 19:37 | opcije
..ja jesam..:)
Autor: ruznopace_shmrcshmrc | 08.07.2011. u 19:38 | opcije
Bravo! Ja nisam odmah, ali mi je fotka odmah bila nekak čudna.
Autor: vegavega8 | 08.07.2011. u 19:39 | opcije
A ja gledam i niš ne vidim, mace su o.k. Nije bitno kuda idu samo jel ih Wiskas čeka.
Autor: Darko51 | 08.07.2011. u 19:46 | opcije
Sasvim lijevo srednja okomito i sasvim desno srednja okomito, Darko.
Autor: vegavega8 | 08.07.2011. u 19:48 | opcije
Ma vidim. Valjda su se ohladile na mom blogu zime iz 2009.- 3 km od E.U.
Autor: Darko51 | 08.07.2011. u 19:54 | opcije
Je, bit će da im je drvce izvuklo tlo pod nogama... ;-)) A valjda je i drvce naraslo?
Autor: vegavega8 | 08.07.2011. u 19:55 | opcije
Malo je i bit će tu kad budemo "prah i pepeo"
Autor: Darko51 | 08.07.2011. u 20:09 | opcije
Ja bih voljela biti đubrivo nekom dobrom drvetu, s puno hlada. Nek ljubavnici dolaze pod moju krošnju i valjaju se po travkama koje guram od ispod ;-))
Autor: vegavega8 | 08.07.2011. u 20:14 | opcije
Stvarno guba izjava, skidam kapu.
Autor: Darko51 | 08.07.2011. u 20:28 | opcije
