JOŠ JE VRUĆE

08.07.2011. u 18:37   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Pošalji mace kod smrznutog drva i bić cool.

Autor: Darko51   |   08.07.2011. u 18:46   |   opcije


Neće mace tam, ne smiju ni mrnjauknuti :-((

Autor: vegavega8   |   08.07.2011. u 18:46   |   opcije


Kakve su to mace? Zar one nisu najnezavisnije domaće prijateljice?

Autor: Darko51   |   08.07.2011. u 18:49   |   opcije


Jesu. Zato i ne idu do drvca na koje se ne smiju pentrati, ne smiju na njemu oštriti kandže, a bogme nesmiju niš ni zapišati.

Autor: vegavega8   |   08.07.2011. u 18:51   |   opcije


Važnije su mace od drva. Drvo lako zamjeniš, pogotovo kad je malo, a mace ni pse ne možeš nikako. Slika Bucka visi još u podrumu iako je pošla godina dana.

Autor: Darko51   |   08.07.2011. u 18:54   |   opcije


Pa i ja tak mislim. Htjedoh tvojem drvcu napisati da ipak više volim sladoled neg zimu, ali ti zaključao blog. E, onda rekoh, neka moje mace prošetaju iznad ;-))

Autor: vegavega8   |   08.07.2011. u 18:57   |   opcije


Nisam baš za priču, uostalom slika govori više od 4 riječi. Vega nisam previše tu, ali netko te jako ne voli i stavlja čudne slike. Kaj je to, sukob iz stoljeća 7.-og?

Autor: Darko51   |   08.07.2011. u 19:00   |   opcije


..OVO JE KAO U OVOM FILMU.....
..JOHN SMITH....
...POSVETA SVIM MUŠKARCIMA I ŽENAMA BEZ LICA NA ...ISKRICI.......

http://www.dailymotion.com/video/x82eu4_tc-sinner-man_shortfilms

Autor: ruznopace_shmrcshmrc   |   08.07.2011. u 19:06   |   opcije


A kajaznam, valjda netko tko bi me htio jako voljeti, ali ne vjeruje da bi bilo obostrano.

Autor: vegavega8   |   08.07.2011. u 19:06   |   opcije


Hehe, Magritte - (još) uvijek relevantan :-)))))))))

Autor: vegavega8   |   08.07.2011. u 19:13   |   opcije


Pache, daj ovo pojasni,neki slabije kuže a to ne znači da ne moraju biti tu.

Autor: Darko51   |   08.07.2011. u 19:13   |   opcije


..ova slika me se dojmila,..ništa vezano za pojedine osobe,već općenito da skoro nitko na Iskrici nema svoju sliku...::))
..svi profili ovdje su poput sjena ovih mačaka,..znaš da te osobe postoje,..a ne vidiš im lice....JOHN SMITH(čovjek bez lica)..:))

Autor: ruznopace_shmrcshmrc   |   08.07.2011. u 19:24   |   opcije


Neće Pache, budem ja: Magritte se stalno poigrava s izazovima ljudskoj percepciji - je li ono što izgleda stvarno stvarno ono što izgleda? Poznat je po slikama muškaraca u polucilindru i kaputu (nekad odjeća tipična za poslovne ljude) s jabukom umjesto lica - dakle, nešto živo usred nečeg što bi trebalo biti živo, a zapravo djeluje neživo, iako su i jabuka i muškarac neživi, tj. slika.

Eh, sad, u ovom klipiću se ta pojava "uniformiranog" muškarca koristi za poigravanje s policijom i krađu umjetnine. Znamo da je jedan pravi i da je u jednoj aktovci prava slika (vrijednost) - ali u kojem? Jeftini filmski štos, ali dobra aluzija na Iskričare.

Tko je od nas stvaran (svi i nitko, rekla bih, ovisno o percepciji)? Tko je vrijedan (svi i nitko, ovisno o percepciji, rekla bih)?

Autor: vegavega8   |   08.07.2011. u 19:26   |   opcije


Bok, Pache, sorry, mislila sam da nas ne pratiš :-))

Autor: vegavega8   |   08.07.2011. u 19:28   |   opcije


Jasno mi je Vega, ionako razumijem puno asronomije a ne razumijem ljubaznu prodavaćicu peciva -ujutro.

Autor: Darko51   |   08.07.2011. u 19:31   |   opcije


Razumijevanje obvezuje, zar ne?

Autor: vegavega8   |   08.07.2011. u 19:34   |   opcije


..vega...hvala...naučio sam nešto..:)

Autor: ruznopace_shmrcshmrc   |   08.07.2011. u 19:34   |   opcije


No frks, pache :-)) Jesemti, još bu ispalo da na Iskrici radim u fušu!

Autor: vegavega8   |   08.07.2011. u 19:36   |   opcije


NEgo, jeste li primijetili da su dvije mačke na ovoj fotki naopačke?

Autor: vegavega8   |   08.07.2011. u 19:37   |   opcije


..ja jesam..:)

Autor: ruznopace_shmrcshmrc   |   08.07.2011. u 19:38   |   opcije


Bravo! Ja nisam odmah, ali mi je fotka odmah bila nekak čudna.

Autor: vegavega8   |   08.07.2011. u 19:39   |   opcije


A ja gledam i niš ne vidim, mace su o.k. Nije bitno kuda idu samo jel ih Wiskas čeka.

Autor: Darko51   |   08.07.2011. u 19:46   |   opcije


Sasvim lijevo srednja okomito i sasvim desno srednja okomito, Darko.

Autor: vegavega8   |   08.07.2011. u 19:48   |   opcije


Ma vidim. Valjda su se ohladile na mom blogu zime iz 2009.- 3 km od E.U.

Autor: Darko51   |   08.07.2011. u 19:54   |   opcije


Je, bit će da im je drvce izvuklo tlo pod nogama... ;-)) A valjda je i drvce naraslo?

Autor: vegavega8   |   08.07.2011. u 19:55   |   opcije


Malo je i bit će tu kad budemo "prah i pepeo"

Autor: Darko51   |   08.07.2011. u 20:09   |   opcije


Ja bih voljela biti đubrivo nekom dobrom drvetu, s puno hlada. Nek ljubavnici dolaze pod moju krošnju i valjaju se po travkama koje guram od ispod ;-))

Autor: vegavega8   |   08.07.2011. u 20:14   |   opcije


Stvarno guba izjava, skidam kapu.

Autor: Darko51   |   08.07.2011. u 20:28   |   opcije


Dodaj komentar