To je armadillo, jadni mali, negdje ih jedu, fuck
Autor: juicy-mama | 08.07.2011. u 23:39 | opcije
Pa kaj se tu jede, zaboga?!
Autor: vegavega8 | 08.07.2011. u 23:40 | opcije
Istinabog, meni je baš slatki - mogla bih mu reći "Tak si mi slatki da bih te pojela!" :-)))
Autor: vegavega8 | 08.07.2011. u 23:41 | opcije
Eto vidis, tak su i drugi rekli
Autor: juicy-mama | 08.07.2011. u 23:42 | opcije
On bi da nešto pojede i pojebe. A plašt ima.
Autor: dudhaimurvimorus | 08.07.2011. u 23:43 | opcije
Ma to je onda mazohizam - zamisli samo kak pljuckaš te dlačice, ljuske od oklopa, sitne košćice, kandžice... bljak!
Autor: vegavega8 | 08.07.2011. u 23:43 | opcije
Ali oružje nije isukao, Svileni.
Autor: vegavega8 | 08.07.2011. u 23:44 | opcije
vega, u iznutricama nema zdlaka. Ni koščica.
Autor: dudhaimurvimorus | 08.07.2011. u 23:44 | opcije
Moj frend iz Texasa kaže da ih tamo puno ima. I jedu ih...istna.
Autor: Darko51 | 08.07.2011. u 23:44 | opcije
Ne vidi se od trave, inače to je manijak iz gimnazijskog parka.
Autor: dudhaimurvimorus | 08.07.2011. u 23:45 | opcije
Ma baš mi je ko naši Iskričari: sav je strašan, a nemaš kaj vidjeti. I nekak je dragi :-))
Autor: vegavega8 | 08.07.2011. u 23:45 | opcije
Ma ljudi svasta jedu
Autor: juicy-mama | 08.07.2011. u 23:46 | opcije
Kad su veći imaju jaki oklop da auto prođe preko njih i ništa.
Autor: Darko51 | 08.07.2011. u 23:46 | opcije
đusi, ljudi svašta jebu.
Autor: dudhaimurvimorus | 08.07.2011. u 23:48 | opcije
Pa tak i naši Iskričari: nakon nekog vremena imaju takav oklop da ih sve mi skup više nemremo zgaziti, a kamoli pomaziti :-((
Autor: vegavega8 | 08.07.2011. u 23:48 | opcije
Nekad se bolje najesti nego najebati, Svileni.
Autor: vegavega8 | 08.07.2011. u 23:50 | opcije
Vega, istina živa, al kaj da se radi? I nije istina da nema sreće na iskri.
Autor: Darko51 | 08.07.2011. u 23:50 | opcije
u se, na se i podase! zlatno pravilo, a suha rebarca komarca za sladokusce sa iskrice!
Autor: staranaivan | 08.07.2011. u 23:52 | opcije
Mješine pojele bi i lešine.
Autor: dudhaimurvimorus | 08.07.2011. u 23:52 | opcije
ja bi njega pojo
Autor: krelec | 08.07.2011. u 23:53 | opcije
Nikad se nisam najebao, al' sam se jednom najeo gljiva.
Autor: dudhaimurvimorus | 08.07.2011. u 23:53 | opcije
Ja bih mu pojala.
Autor: vegavega8 | 08.07.2011. u 23:54 | opcije
kad sam mogo susjedovo janje, mogu vala i njega
Autor: krelec | 08.07.2011. u 23:57 | opcije
Ja ne mogu pojesti ništa i nikoga čije bih lice mogla prepoznati među sličnima.
Autor: vegavega8 | 09.07.2011. u 0:01 | opcije
S jebanjem je obratno.
Autor: vegavega8 | 09.07.2011. u 0:02 | opcije
pojesti janje koje si vidio živo- jesi li Mengele?
Autor: Darko51 | 09.07.2011. u 0:03 | opcije
Ma nije ti on janje nikad ni vidi, a kamoli okusio, Darko!
Autor: vegavega8 | 09.07.2011. u 0:07 | opcije
Odoše oni... Nešto pojesti, kladim se. Sumnjam da je ono drugo ;-)) Svejedno, laka vam noć!
Autor: vegavega8 | 09.07.2011. u 0:12 | opcije
I tebi
S-:)
Autor: Darko51 | 09.07.2011. u 0:35 | opcije
