To je armadillo, jadni mali, negdje ih jedu, fuck

Autor: juicy-mama   |   08.07.2011. u 23:39   |   opcije


Pa kaj se tu jede, zaboga?!

Autor: vegavega8   |   08.07.2011. u 23:40   |   opcije


Istinabog, meni je baš slatki - mogla bih mu reći "Tak si mi slatki da bih te pojela!" :-)))

Autor: vegavega8   |   08.07.2011. u 23:41   |   opcije


Eto vidis, tak su i drugi rekli

Autor: juicy-mama   |   08.07.2011. u 23:42   |   opcije


On bi da nešto pojede i pojebe. A plašt ima.

Autor: dudhaimurvimorus   |   08.07.2011. u 23:43   |   opcije


Ma to je onda mazohizam - zamisli samo kak pljuckaš te dlačice, ljuske od oklopa, sitne košćice, kandžice... bljak!

Autor: vegavega8   |   08.07.2011. u 23:43   |   opcije


Ali oružje nije isukao, Svileni.

Autor: vegavega8   |   08.07.2011. u 23:44   |   opcije


vega, u iznutricama nema zdlaka. Ni koščica.

Autor: dudhaimurvimorus   |   08.07.2011. u 23:44   |   opcije


Moj frend iz Texasa kaže da ih tamo puno ima. I jedu ih...istna.

Autor: Darko51   |   08.07.2011. u 23:44   |   opcije


Ne vidi se od trave, inače to je manijak iz gimnazijskog parka.

Autor: dudhaimurvimorus   |   08.07.2011. u 23:45   |   opcije


Ma baš mi je ko naši Iskričari: sav je strašan, a nemaš kaj vidjeti. I nekak je dragi :-))

Autor: vegavega8   |   08.07.2011. u 23:45   |   opcije


Ma ljudi svasta jedu

Autor: juicy-mama   |   08.07.2011. u 23:46   |   opcije


Kad su veći imaju jaki oklop da auto prođe preko njih i ništa.

Autor: Darko51   |   08.07.2011. u 23:46   |   opcije


đusi, ljudi svašta jebu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   08.07.2011. u 23:48   |   opcije


Pa tak i naši Iskričari: nakon nekog vremena imaju takav oklop da ih sve mi skup više nemremo zgaziti, a kamoli pomaziti :-((

Autor: vegavega8   |   08.07.2011. u 23:48   |   opcije


Nekad se bolje najesti nego najebati, Svileni.

Autor: vegavega8   |   08.07.2011. u 23:50   |   opcije


Vega, istina živa, al kaj da se radi? I nije istina da nema sreće na iskri.

Autor: Darko51   |   08.07.2011. u 23:50   |   opcije


u se, na se i podase! zlatno pravilo, a suha rebarca komarca za sladokusce sa iskrice!

Autor: staranaivan   |   08.07.2011. u 23:52   |   opcije


Mješine pojele bi i lešine.

Autor: dudhaimurvimorus   |   08.07.2011. u 23:52   |   opcije


ja bi njega pojo

Autor: krelec   |   08.07.2011. u 23:53   |   opcije


Nikad se nisam najebao, al' sam se jednom najeo gljiva.

Autor: dudhaimurvimorus   |   08.07.2011. u 23:53   |   opcije


Ja bih mu pojala.

Autor: vegavega8   |   08.07.2011. u 23:54   |   opcije


kad sam mogo susjedovo janje, mogu vala i njega

Autor: krelec   |   08.07.2011. u 23:57   |   opcije


Ja ne mogu pojesti ništa i nikoga čije bih lice mogla prepoznati među sličnima.

Autor: vegavega8   |   09.07.2011. u 0:01   |   opcije


S jebanjem je obratno.

Autor: vegavega8   |   09.07.2011. u 0:02   |   opcije


pojesti janje koje si vidio živo- jesi li Mengele?

Autor: Darko51   |   09.07.2011. u 0:03   |   opcije


Ma nije ti on janje nikad ni vidi, a kamoli okusio, Darko!

Autor: vegavega8   |   09.07.2011. u 0:07   |   opcije


Odoše oni... Nešto pojesti, kladim se. Sumnjam da je ono drugo ;-)) Svejedno, laka vam noć!

Autor: vegavega8   |   09.07.2011. u 0:12   |   opcije


I tebi
S-:)

Autor: Darko51   |   09.07.2011. u 0:35   |   opcije


Dodaj komentar