volim piti, volim piti i ljubiti;)))
Autor: bracoiseka | 09.07.2011. u 8:30 | opcije
A ni tučnjava mi nije strana ;-))
Autor: vegavega8 | 09.07.2011. u 8:32 | opcije
ideš, to obožavam:)))
Autor: bracoiseka | 09.07.2011. u 8:35 | opcije
Napili se oni mlijeka a sada u lov:-)
Jutrčko ;-)
Ovdje vrućććeeeee za sjene se držati ko pijan mlijeka:-)))
Autor: biserna | 09.07.2011. u 8:38 | opcije
I svi mi mogu samo pod rep puhati!
Autor: vegavega8 | 09.07.2011. u 8:38 | opcije
Bok, biserna! Mislim da ću ove godine ipak kupiti klima uređaj :-((
Autor: vegavega8 | 09.07.2011. u 8:39 | opcije
jutro biserna:))
Autor: bracoiseka | 09.07.2011. u 8:39 | opcije
biserna meni klima već dela, ne bum se patila:)))
Autor: bracoiseka | 09.07.2011. u 8:43 | opcije
Ustala sam u 6 da mogu išta napravati-.. a sada sam se uhvatila sjene i ne puštam je :-)))
Autor: biserna | 09.07.2011. u 8:44 | opcije
Ma znaš kaj, ima ta klima i loših strana - osim što mi iritira oči i ponekad ukoči vrat, kad izađem van još mi je gore. A povremeno ipak treba izaći, osobito ako nemaš tak dobar plan kao ti, bracoiseka ;-))
Autor: vegavega8 | 09.07.2011. u 8:45 | opcije
ja ću sest u tuš i ...lizat............
.......sladoled da vam koje bludne misli slučajno ne uđu u glavice;-)
Autor: biserna | 09.07.2011. u 8:46 | opcije
Bećari nemaju ovak' oštre crte lica i nadrndane poglede :D
Autor: LaBambola | 09.07.2011. u 8:47 | opcije
biserna ja sam bolja, hahaha u 5,30 k vrapcu i nisam imala struje, bila sam ljuta ko pes, jer sam plin morala palit upaljačem:)))
Autor: bracoiseka | 09.07.2011. u 8:48 | opcije
vega plan mi je savršen, nikam ne mrdam:)))
Autor: bracoiseka | 09.07.2011. u 8:49 | opcije
Vega , idem na kafe , znaš kuda , sjetit ćemo se..... šaponje :-)))))))
ovo je ipak životinjski blog:-))))))))))))))))
Autor: biserna | 09.07.2011. u 8:49 | opcije
Ja ću sad smočiti sebe i pseto pa idemo van, a kad se vratimo, perem veš na ruke.
Autor: vegavega8 | 09.07.2011. u 8:50 | opcije
Biserna, pozdravi sve tam, bez obzira na broj nogu :-))
Autor: vegavega8 | 09.07.2011. u 8:50 | opcije
vega, ponesi ipak kakav šešir, vani je pakleno već sad:)))
Autor: bracoiseka | 09.07.2011. u 8:51 | opcije
Izaći ću s mokrom kosom i posebnom kremom za zaštitu od sunca.
Autor: vegavega8 | 09.07.2011. u 8:54 | opcije
igraš se:)))
Autor: bracoiseka | 09.07.2011. u 8:56 | opcije
Imam čak i neki poseban alpinistički rubac sa šiltom, samo ga moram pronaći... Ma, opremih se ja, ali mi sve to ipak smiješno nositi po gradu :-)))
Autor: vegavega8 | 09.07.2011. u 8:58 | opcije
Ova dvojica mi nekak ne izgledaju dobro u faci...ja mislim da dolaze s nocasnjeg tuluma, znas ono na krovu, auuuuuu
Autor: juicy-mama | 09.07.2011. u 8:59 | opcije
pusti ti to smješno, danas je sve moderno
Autor: bracoiseka | 09.07.2011. u 9:00 | opcije
Je, juicy, i meni se nekak čini da su oni više maukali i jaukali nego fukali ;-))
Autor: vegavega8 | 09.07.2011. u 9:02 | opcije
vega onaj desni ima opaki pogled, morti se varaš:)))
Autor: bracoiseka | 09.07.2011. u 9:03 | opcije
Desni smišlja osvetu; a lijevi je dobil po piksli pa je nemre ravno držati.
Autor: vegavega8 | 09.07.2011. u 9:06 | opcije
