BEĆARI

09.07.2011. u 8:22   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

volim piti, volim piti i ljubiti;)))

Autor: bracoiseka   |   09.07.2011. u 8:30   |   opcije


A ni tučnjava mi nije strana ;-))

Autor: vegavega8   |   09.07.2011. u 8:32   |   opcije


ideš, to obožavam:)))

Autor: bracoiseka   |   09.07.2011. u 8:35   |   opcije


Napili se oni mlijeka a sada u lov:-)
Jutrčko ;-)
Ovdje vrućććeeeee za sjene se držati ko pijan mlijeka:-)))

Autor: biserna   |   09.07.2011. u 8:38   |   opcije


I svi mi mogu samo pod rep puhati!

Autor: vegavega8   |   09.07.2011. u 8:38   |   opcije


Bok, biserna! Mislim da ću ove godine ipak kupiti klima uređaj :-((

Autor: vegavega8   |   09.07.2011. u 8:39   |   opcije


jutro biserna:))

Autor: bracoiseka   |   09.07.2011. u 8:39   |   opcije


biserna meni klima već dela, ne bum se patila:)))

Autor: bracoiseka   |   09.07.2011. u 8:43   |   opcije


Ustala sam u 6 da mogu išta napravati-.. a sada sam se uhvatila sjene i ne puštam je :-)))

Autor: biserna   |   09.07.2011. u 8:44   |   opcije


Ma znaš kaj, ima ta klima i loših strana - osim što mi iritira oči i ponekad ukoči vrat, kad izađem van još mi je gore. A povremeno ipak treba izaći, osobito ako nemaš tak dobar plan kao ti, bracoiseka ;-))

Autor: vegavega8   |   09.07.2011. u 8:45   |   opcije


ja ću sest u tuš i ...lizat............
.......sladoled da vam koje bludne misli slučajno ne uđu u glavice;-)

Autor: biserna   |   09.07.2011. u 8:46   |   opcije


Bećari nemaju ovak' oštre crte lica i nadrndane poglede :D

Autor: LaBambola   |   09.07.2011. u 8:47   |   opcije


biserna ja sam bolja, hahaha u 5,30 k vrapcu i nisam imala struje, bila sam ljuta ko pes, jer sam plin morala palit upaljačem:)))

Autor: bracoiseka   |   09.07.2011. u 8:48   |   opcije


vega plan mi je savršen, nikam ne mrdam:)))

Autor: bracoiseka   |   09.07.2011. u 8:49   |   opcije


Vega , idem na kafe , znaš kuda , sjetit ćemo se..... šaponje :-)))))))
ovo je ipak životinjski blog:-))))))))))))))))

Autor: biserna   |   09.07.2011. u 8:49   |   opcije


Ja ću sad smočiti sebe i pseto pa idemo van, a kad se vratimo, perem veš na ruke.

Autor: vegavega8   |   09.07.2011. u 8:50   |   opcije


Biserna, pozdravi sve tam, bez obzira na broj nogu :-))

Autor: vegavega8   |   09.07.2011. u 8:50   |   opcije


vega, ponesi ipak kakav šešir, vani je pakleno već sad:)))

Autor: bracoiseka   |   09.07.2011. u 8:51   |   opcije


Izaći ću s mokrom kosom i posebnom kremom za zaštitu od sunca.

Autor: vegavega8   |   09.07.2011. u 8:54   |   opcije


igraš se:)))

Autor: bracoiseka   |   09.07.2011. u 8:56   |   opcije


Imam čak i neki poseban alpinistički rubac sa šiltom, samo ga moram pronaći... Ma, opremih se ja, ali mi sve to ipak smiješno nositi po gradu :-)))

Autor: vegavega8   |   09.07.2011. u 8:58   |   opcije


Ova dvojica mi nekak ne izgledaju dobro u faci...ja mislim da dolaze s nocasnjeg tuluma, znas ono na krovu, auuuuuu

Autor: juicy-mama   |   09.07.2011. u 8:59   |   opcije


pusti ti to smješno, danas je sve moderno

Autor: bracoiseka   |   09.07.2011. u 9:00   |   opcije


Je, juicy, i meni se nekak čini da su oni više maukali i jaukali nego fukali ;-))

Autor: vegavega8   |   09.07.2011. u 9:02   |   opcije


vega onaj desni ima opaki pogled, morti se varaš:)))

Autor: bracoiseka   |   09.07.2011. u 9:03   |   opcije


Desni smišlja osvetu; a lijevi je dobil po piksli pa je nemre ravno držati.

Autor: vegavega8   |   09.07.2011. u 9:06   |   opcije


Dodaj komentar