FUJ!

vega,tvoja intelegencija nije za iskricu,ti si za
mnoge ovdje profesor,a glupi Korizma nije zena vec
izgubljeni nemocni covjek Info-skica.... covjek
bez skole ali moram reci naucijo je prepisivati sa
interneta,zaboli me u trbuhu od takvih sekta,zivi
od socijale,ti ga vrlo dobro poznajes kao
Info-skicu....
visok...160c.....siromah...haha ti kao dama
,obrazovana nije ti tu mjesto ali to je tvoj
izbor....mozda te nekad pozovem na kavu...

Kaže meni neki korisnik koji "Ne postoji u bazi korisnika Iskrice"; što ustanovih kad sam pokušala odgovoriti, ovako:

Hvala na komplimentima za mene, ali nekak me rastužilo ovo komentiranje Korizme... Tko je - da je, tak je svejedno koliko ima centimetara, kila ili dlaka: s nama je. Dijelimo isti životni prostor. I živi, kako god da živi. Otkud znaš od čega ja živim, otkud ja znam od čega ti živiš? Sve dok ne posumnjam da živi od zločina, tak je svejedno...

Korizma, info-skice, tko god, svakodnevno ima hrabrosti izložiti svoj ukus, uvjerenja i razmišljanja javnosti. A to je puno više nego što si ti učinio. Zato, ne trudi se s pozivima. I sram te bilo.

I ne, nije mi neugodno objaviti privatnu korespondenciju. Kad korisnik i tako ne postoji. FUJ!

09.07.2011. u 17:12   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Dobar joj je link, zaista što Izrael danas radi palestincima, ne može se opravdati nikakvom patnjom i holokaustom iz II svj. rata.
Ta država je istinski zločinački pothvat, pa neka me proglase antisemitom :D

Autor: GeorgeClooney_pravi   |   09.07.2011. u 17:15   |   opcije


isto ovo sam ja dobila na pvt rano proljetos

Autor: bracoiseka   |   09.07.2011. u 17:20   |   opcije


Đuro, iako ne dijelim Korizmina uvjerenja, pa ni dobar dio tvojih, to ne znači da vas ne poštujem ili ne smatram ravnopravnim i punovrijednim članovima bloške zajednice. E, mene sad muči, kako taj "korisnik ne postoji u bazi Iskrice"? Jerbo, ako je netko otvorio profil, izlio otrov i obrisao se, onda piše da se izbrisao ili da jednostavno ne postoji... Je li moguće da ovo pišu ADMINI?

Autor: vegavega8   |   09.07.2011. u 17:22   |   opcije


vega, a ne tu je on, samo malo je aktivan, pa ga malo deaktivira pa takoc u krug

Autor: bracoiseka   |   09.07.2011. u 17:23   |   opcije


ma kakvi admini, neko đubre s bloga

Autor: -rozmarinababa   |   09.07.2011. u 17:23   |   opcije


Za Izraelce bi trebalo opet uvesti Rimljane i cezare!

Autor: MedoDebeli   |   09.07.2011. u 17:23   |   opcije


tipa drmaksa i sličnih.
triba puustiti šaponju da ga potpiše kad se već ne zna sam

Autor: -rozmarinababa   |   09.07.2011. u 17:24   |   opcije


Hehe, a osobito me razveselila moja "intElEgencija" ;-)))))))))))))))))))))))9

Autor: vegavega8   |   09.07.2011. u 17:25   |   opcije


i naučijo, s jo
novi hrv. pravopis
jebem ti šunce i šport i šekš

Autor: -rozmarinababa   |   09.07.2011. u 17:25   |   opcije


U telad se očito razumije, ubogo biće...

Autor: vegavega8   |   09.07.2011. u 17:26   |   opcije


Ne vjerujem da su admini ... postala je moda u posljednje vrijeme pokakit' blog i obrisat' se :P
Valjda im je "budi obrisan" opcija u rangu "zatvori komentiranje" :D
Očito to tako shvaćaju .

Autor: GeorgeClooney_pravi   |   09.07.2011. u 17:27   |   opcije


Devolucija na djelu :-(((((((((((((((((((

Autor: vegavega8   |   09.07.2011. u 17:30   |   opcije


ne bih komentirala takve ljude..ja jednostavno volim korizmu...
ma tko god da je ona ili on...

Autor: cyberlady   |   09.07.2011. u 17:58   |   opcije


tko god da je ta osoba očito mu jako smeta korizma, ili ti taj info-skice, možda bi mu bolje bilo da se pozabavi sa sobom i da pusti druge na miru

Autor: bracoiseka   |   09.07.2011. u 18:05   |   opcije


Hehe, mogu misliti kakve tek poruke kruže o meni iz kružoka koji "ima svoje mišljenje". Samo nema svoje argumente ;-))

Autor: vegavega8   |   09.07.2011. u 18:09   |   opcije


hahaha, vega a kaj misliš kakve kruže omeni, nimalo se nisam trznula na jednu takvu poruku o korizmi, meni je bila ona žensko ili muško draga i nemam namjeru uopće spuštati se na taj niivo tko o čem, s kim i zašto ....

Autor: bracoiseka   |   09.07.2011. u 18:13   |   opcije


nisam ubila mater i oca ma što pričali.
niti sam zapalila staju (lažu, kuća je izgorila)
al sad ću ponovo prefarbati stolice u dvorištu.
ma mali je odvratan.
zadnji put kad se zaštopala školjka, mislila sam da će ga vodoinstalater izvući na onoj kuki koliko je zločest i znatiželjan

idem na dvorište.
sad ćemo viditi ko je gazda

Autor: -rozmarinababa   |   09.07.2011. u 18:15   |   opcije


Dodaj komentar