FUJ!
vega,tvoja intelegencija nije za iskricu,ti si za
mnoge ovdje profesor,a glupi Korizma nije zena vec
izgubljeni nemocni covjek Info-skica.... covjek
bez skole ali moram reci naucijo je prepisivati sa
interneta,zaboli me u trbuhu od takvih sekta,zivi
od socijale,ti ga vrlo dobro poznajes kao
Info-skicu....
visok...160c.....siromah...haha ti kao dama
,obrazovana nije ti tu mjesto ali to je tvoj
izbor....mozda te nekad pozovem na kavu...
Kaže meni neki korisnik koji "Ne postoji u bazi korisnika Iskrice"; što ustanovih kad sam pokušala odgovoriti, ovako:
Hvala na komplimentima za mene, ali nekak me rastužilo ovo komentiranje Korizme... Tko je - da je, tak je svejedno koliko ima centimetara, kila ili dlaka: s nama je. Dijelimo isti životni prostor. I živi, kako god da živi. Otkud znaš od čega ja živim, otkud ja znam od čega ti živiš? Sve dok ne posumnjam da živi od zločina, tak je svejedno...
Korizma, info-skice, tko god, svakodnevno ima hrabrosti izložiti svoj ukus, uvjerenja i razmišljanja javnosti. A to je puno više nego što si ti učinio. Zato, ne trudi se s pozivima. I sram te bilo.
I ne, nije mi neugodno objaviti privatnu korespondenciju. Kad korisnik i tako ne postoji. FUJ!
09.07.2011. u 17:12 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Dobar joj je link, zaista što Izrael danas radi palestincima, ne može se opravdati nikakvom patnjom i holokaustom iz II svj. rata.
Ta država je istinski zločinački pothvat, pa neka me proglase antisemitom :D
Autor: GeorgeClooney_pravi | 09.07.2011. u 17:15 | opcije
isto ovo sam ja dobila na pvt rano proljetos
Autor: bracoiseka | 09.07.2011. u 17:20 | opcije
Đuro, iako ne dijelim Korizmina uvjerenja, pa ni dobar dio tvojih, to ne znači da vas ne poštujem ili ne smatram ravnopravnim i punovrijednim članovima bloške zajednice. E, mene sad muči, kako taj "korisnik ne postoji u bazi Iskrice"? Jerbo, ako je netko otvorio profil, izlio otrov i obrisao se, onda piše da se izbrisao ili da jednostavno ne postoji... Je li moguće da ovo pišu ADMINI?
Autor: vegavega8 | 09.07.2011. u 17:22 | opcije
vega, a ne tu je on, samo malo je aktivan, pa ga malo deaktivira pa takoc u krug
Autor: bracoiseka | 09.07.2011. u 17:23 | opcije
ma kakvi admini, neko đubre s bloga
Autor: -rozmarinababa | 09.07.2011. u 17:23 | opcije
Za Izraelce bi trebalo opet uvesti Rimljane i cezare!
Autor: MedoDebeli | 09.07.2011. u 17:23 | opcije
tipa drmaksa i sličnih.
triba puustiti šaponju da ga potpiše kad se već ne zna sam
Autor: -rozmarinababa | 09.07.2011. u 17:24 | opcije
Hehe, a osobito me razveselila moja "intElEgencija" ;-)))))))))))))))))))))))9
Autor: vegavega8 | 09.07.2011. u 17:25 | opcije
i naučijo, s jo
novi hrv. pravopis
jebem ti šunce i šport i šekš
Autor: -rozmarinababa | 09.07.2011. u 17:25 | opcije
U telad se očito razumije, ubogo biće...
Autor: vegavega8 | 09.07.2011. u 17:26 | opcije
Ne vjerujem da su admini ... postala je moda u posljednje vrijeme pokakit' blog i obrisat' se :P
Valjda im je "budi obrisan" opcija u rangu "zatvori komentiranje" :D
Očito to tako shvaćaju .
Autor: GeorgeClooney_pravi | 09.07.2011. u 17:27 | opcije
Devolucija na djelu :-(((((((((((((((((((
Autor: vegavega8 | 09.07.2011. u 17:30 | opcije
ne bih komentirala takve ljude..ja jednostavno volim korizmu...
ma tko god da je ona ili on...
Autor: cyberlady | 09.07.2011. u 17:58 | opcije
tko god da je ta osoba očito mu jako smeta korizma, ili ti taj info-skice, možda bi mu bolje bilo da se pozabavi sa sobom i da pusti druge na miru
Autor: bracoiseka | 09.07.2011. u 18:05 | opcije
Hehe, mogu misliti kakve tek poruke kruže o meni iz kružoka koji "ima svoje mišljenje". Samo nema svoje argumente ;-))
Autor: vegavega8 | 09.07.2011. u 18:09 | opcije
hahaha, vega a kaj misliš kakve kruže omeni, nimalo se nisam trznula na jednu takvu poruku o korizmi, meni je bila ona žensko ili muško draga i nemam namjeru uopće spuštati se na taj niivo tko o čem, s kim i zašto ....
Autor: bracoiseka | 09.07.2011. u 18:13 | opcije
nisam ubila mater i oca ma što pričali.
niti sam zapalila staju (lažu, kuća je izgorila)
al sad ću ponovo prefarbati stolice u dvorištu.
ma mali je odvratan.
zadnji put kad se zaštopala školjka, mislila sam da će ga vodoinstalater izvući na onoj kuki koliko je zločest i znatiželjan
idem na dvorište.
sad ćemo viditi ko je gazda
Autor: -rozmarinababa | 09.07.2011. u 18:15 | opcije