hahaaa..baš tak..:)))....
Autor: ANERAK | 09.07.2011. u 23:25 | opcije
Samo si ti falila.......;))
Autor: mani-price | 09.07.2011. u 23:26 | opcije
ova mi više vuče na zapaljenicu
Autor: krelec | 09.07.2011. u 23:26 | opcije
Danas mi je cijeli dan bas tako bilo vruce...a nisam u menopauzi...valjda sam ju prosla, sta ja znam, nisam niti opazila...
Autor: juicy-mama | 09.07.2011. u 23:26 | opcije
joj ..ja bi tu macu posvojila...:)))
Autor: cyberlady | 09.07.2011. u 23:29 | opcije
Kae, uspaljenice, sad se tu izmotavate. A ti, krelec, točaj noge u moru i ne prigovaraj!
Autor: vegavega8 | 09.07.2011. u 23:30 | opcije
sajberko djevojko, pa ti uvijek zamnom
Autor: krelec | 09.07.2011. u 23:32 | opcije
Eh, ko noćni leptirić na svijeću... Sve mi se čini da bi se večeras netko mogao i spržiti, ha? ;-))
Autor: vegavega8 | 09.07.2011. u 23:34 | opcije
vega samo da znaš nisam ti ja na moru. Imam preko 150 metara do mora
Autor: krelec | 09.07.2011. u 23:37 | opcije
kae vegili ..tema je ionako sveprisutna...samo se prica,
no a kad si ti molim te malo dobila paznje..ajde .)))
nemoj nam rec da si aseksualna....)))
Autor: cyberlady | 09.07.2011. u 23:37 | opcije
krelec ..umislajs ..i tepas si....
kaj bi ja s tobom? :)))
Autor: cyberlady | 09.07.2011. u 23:38 | opcije
Pa ja stalno dobijam puno pažnje. A nešto od toga je i seksualne naravi, naravno. Ipak, u javnosti radije prezentiram erotičnost nego sirovu seksualnost.
Autor: vegavega8 | 09.07.2011. u 23:39 | opcije
prije tridesetišest godina i ja sam radio sex
Autor: krelec | 09.07.2011. u 23:41 | opcije
..posebna ponuda...
..perzijska vatrena mačka..
..smanjuje troškove grijanja tijekom zime i do 50%,rješava sindrom hladnih nogu kada partner ima naviku da vuče deku na svoju stranu kreveta tijekom noći,idealan poklon za prijatelja piromana..
..a tek kada poželite voditi ljubav sa vama dragom osobom...dovoljno je da ju jednom pomilujete,nakon drugi puta počinje da prede,..a tada je to na vašu vlastitu odgovornost,i proizvođač se ograđuje od eventualnih posljedica...
..perzijska vatrena mačka...novi afrodizijak...(GMO free)....navali narode...
Autor: ruznopace_shmrcshmrc | 09.07.2011. u 23:42 | opcije
moram biti iskren , nama druge
Autor: krelec | 09.07.2011. u 23:42 | opcije
Kae, krelec, još živiš od uspomena? Tak je dobro bilo, ha? ;-))
Autor: vegavega8 | 09.07.2011. u 23:46 | opcije
Pache, ide to tebi! :-)))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 09.07.2011. u 23:46 | opcije
a ona bila mlada, niti 18
Autor: krelec | 09.07.2011. u 23:46 | opcije
a ja oko 19
Autor: krelec | 09.07.2011. u 23:47 | opcije
ah..kad sam ja bila sirova .?.pa ja sve u rukavicama...
no to je isto izricaj..kako tko zeli..blog sve trpi..
evo ja sam skoro pala sa stolca na zeninu jezicinu danas kroz uho do...bljak
to je degutantno...
pa mogla bi napisati neku eroticnu lijepu pricicu..hoces??
Autor: cyberlady | 09.07.2011. u 23:47 | opcije
Ček, sad će nam krelec ispričati erocku...
Autor: vegavega8 | 09.07.2011. u 23:50 | opcije
bilo je kasnije skoro puno puata, avantura za avanturom
Autor: krelec | 09.07.2011. u 23:52 | opcije
Uffff, kreleca shrvale uspomene... Ajde, ajde, ne stidi se, svoji smo si! I "blog sve trpi", što reče cyber.
Autor: vegavega8 | 09.07.2011. u 23:52 | opcije
"Puata"? Jel to neki organ za koji ja, sirota, seksualno uskraćena, ni ne znam?!
Autor: vegavega8 | 09.07.2011. u 23:52 | opcije
no kaj sad..hocemo pricu!!!
Autor: cyberlady | 09.07.2011. u 23:52 | opcije
izvrno se pa brdo tipfererova
Autor: krelec | 09.07.2011. u 23:52 | opcije
idem tako ja ulicom, zima, snijeg gotovo do koljena
Autor: krelec | 09.07.2011. u 23:53 | opcije
Smiri se. Prošlo je.
Autor: vegavega8 | 09.07.2011. u 23:54 | opcije
godina se lomi, stara se gotovo pretvorila u novu
Autor: krelec | 09.07.2011. u 23:54 | opcije
76./77.
Autor: krelec | 09.07.2011. u 23:55 | opcije
idem ja, ide ona, nasuprot meni
Autor: krelec | 09.07.2011. u 23:55 | opcije
uh dobra, velim sebi sam, volio bih je imati nego ne znam ti što
Autor: krelec | 09.07.2011. u 23:56 | opcije
i počnem sa svojim čuvenim šarmiranjem
Autor: krelec | 09.07.2011. u 23:57 | opcije
ne krelec..na svom blogu..lijepo sve iz pocetka !!!
Autor: cyberlady | 09.07.2011. u 23:57 | opcije
i mic po mic, ja bi ona neće, došli mi u situaciju pola-pola
Autor: krelec | 09.07.2011. u 23:58 | opcije
Samo ti nastavi kako si krenuo. Ufff, zima, to mi se sviđa... Ajmo dalje!
Autor: vegavega8 | 09.07.2011. u 23:58 | opcije
uuu i tako ja nju skoro, ah jest bilo dobro
Autor: krelec | 09.07.2011. u 23:58 | opcije
Napeto ko puška!
Autor: vegavega8 | 09.07.2011. u 23:59 | opcije
poslije toga još nekoliko puta skoro
Autor: krelec | 09.07.2011. u 23:59 | opcije
Ček, ček, ček, ček! Pola gdje i pola kako, ajd, istinu na sunce, ali bez vulgarnosti, molim!
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 0:00 | opcije
umalo postade skorojević, ili ne umalo nego stvarno
Autor: krelec | 10.07.2011. u 0:00 | opcije
Skorojeviću jedan :-((
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 0:00 | opcije
ja nju skoro, al meni opet fino
Autor: krelec | 10.07.2011. u 0:00 | opcije
Dobro, a jel ikad bilo 100%?
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 0:01 | opcije
a ona dobra, još pamtim
Autor: krelec | 10.07.2011. u 0:01 | opcije
onako kao u sumaglici
Autor: krelec | 10.07.2011. u 0:01 | opcije
malo, gotovo ništa
Autor: krelec | 10.07.2011. u 0:02 | opcije
ma u stvari ništa, ko će pamtit tolike godine
Autor: krelec | 10.07.2011. u 0:02 | opcije
a za 100%, gotovo sam siguran da je bilo, ali gotovo ne pamtim
Autor: krelec | 10.07.2011. u 0:04 | opcije
E, viš, TO ti je erotika - kad nije 100%, a bolje zapamtiš nego kad je.
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 0:05 | opcije
beze veze..nemas maste...
Autor: cyberlady | 10.07.2011. u 0:06 | opcije
Ajd da čujemo kak bi to išlo s maštom, cyber!
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 0:09 | opcije
možeš ti meni sajberice djevojčice tepati koliko hoćeš, ali džaba, neće da može
Autor: krelec | 10.07.2011. u 0:13 | opcije
Krelec, krelec, no-no, opet ženu uspaljuješ...
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 0:14 | opcije
nisam sad ovdje ja upitna
krelec se sprda,
na zalost danas nisam u elementu..nije me nitko nadahnuo
bas sam se odljubila...znam da si duze ovdje i NIJE TI CEF!!!
razumijem tvoju nezainteresiranot
Autor: cyberlady | 10.07.2011. u 0:15 | opcije
što bilo da bilo, ali izričaj mi dobar, neće da može
Autor: krelec | 10.07.2011. u 0:15 | opcije
O čemu sad pak pričaš, cyber???
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 0:16 | opcije
krelec me ni po jednoj tockici ne uspaljuje...
Autor: cyberlady | 10.07.2011. u 0:17 | opcije
vega...o tvojem erosu..
izgubila si ga?
Autor: cyberlady | 10.07.2011. u 0:18 | opcije
Zakaj misliš da sam ga izgubila, cyber?
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 0:22 | opcije
onda pisi blog...
pa moze i s linkicem...
ajde ..please!!!
Autor: cyberlady | 10.07.2011. u 0:23 | opcije
Pa gle, erotičnost nije za mase, nije za široku publiku. Kad loviš širokom mrežom, onda zamahneš sisama, naprčiš guzicu, pokažeš stidne dlačice i netko se uvijek ulovi. Meni to ne treba :-))
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 0:26 | opcije
nije stvar u lovu..
.treba imat samo dusu..postoji ignore i na blogu...
radi se o senzualnom..ne vulgarnom...
a pricamo o sexu uvijek i svuda....
pa nitko ne deklarira...
erotika za posebnu osobu...svakako..
za mase...nek se nauce...otvorenog sam uma...
hvala...shvacam te , na kraju :)))
Autor: cyberlady | 10.07.2011. u 0:32 | opcije
Nažalost, među "erotskim" zapisima na ovome blogu ne primjećujem dušu, a bogme ni duh: primjećujem vulgarnost i šablone. Žao mi je što je tako, ne zbog ataka na moj ukus (izignoriram), nego zato jer se osobe koje tako doživljavaju seks uskraćene za njegovu bitnu dimenziju. Jednostavno, propuštaju užitak.
Ja još uvijek pišem erotično. Samo što to ne mogu svi prepoznati. A ja onda lakše prepoznam one koji su mi zanimljivi ;-))
Laka vam noć, uspaljenice i uspaljenci!
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 0:40 | opcije
laka noc....)))
Autor: cyberlady | 10.07.2011. u 0:47 | opcije
