hahaaa..baš tak..:)))....

Autor: ANERAK   |   09.07.2011. u 23:25   |   opcije


Samo si ti falila.......;))

Autor: mani-price   |   09.07.2011. u 23:26   |   opcije


ova mi više vuče na zapaljenicu

Autor: krelec   |   09.07.2011. u 23:26   |   opcije


Danas mi je cijeli dan bas tako bilo vruce...a nisam u menopauzi...valjda sam ju prosla, sta ja znam, nisam niti opazila...

Autor: juicy-mama   |   09.07.2011. u 23:26   |   opcije


joj ..ja bi tu macu posvojila...:)))

Autor: cyberlady   |   09.07.2011. u 23:29   |   opcije


Kae, uspaljenice, sad se tu izmotavate. A ti, krelec, točaj noge u moru i ne prigovaraj!

Autor: vegavega8   |   09.07.2011. u 23:30   |   opcije


sajberko djevojko, pa ti uvijek zamnom

Autor: krelec   |   09.07.2011. u 23:32   |   opcije


Eh, ko noćni leptirić na svijeću... Sve mi se čini da bi se večeras netko mogao i spržiti, ha? ;-))

Autor: vegavega8   |   09.07.2011. u 23:34   |   opcije


vega samo da znaš nisam ti ja na moru. Imam preko 150 metara do mora

Autor: krelec   |   09.07.2011. u 23:37   |   opcije


kae vegili ..tema je ionako sveprisutna...samo se prica,
no a kad si ti molim te malo dobila paznje..ajde .)))
nemoj nam rec da si aseksualna....)))

Autor: cyberlady   |   09.07.2011. u 23:37   |   opcije


krelec ..umislajs ..i tepas si....
kaj bi ja s tobom? :)))

Autor: cyberlady   |   09.07.2011. u 23:38   |   opcije


Pa ja stalno dobijam puno pažnje. A nešto od toga je i seksualne naravi, naravno. Ipak, u javnosti radije prezentiram erotičnost nego sirovu seksualnost.

Autor: vegavega8   |   09.07.2011. u 23:39   |   opcije


prije tridesetišest godina i ja sam radio sex

Autor: krelec   |   09.07.2011. u 23:41   |   opcije


..posebna ponuda...
..perzijska vatrena mačka..
..smanjuje troškove grijanja tijekom zime i do 50%,rješava sindrom hladnih nogu kada partner ima naviku da vuče deku na svoju stranu kreveta tijekom noći,idealan poklon za prijatelja piromana..
..a tek kada poželite voditi ljubav sa vama dragom osobom...dovoljno je da ju jednom pomilujete,nakon drugi puta počinje da prede,..a tada je to na vašu vlastitu odgovornost,i proizvođač se ograđuje od eventualnih posljedica...
..perzijska vatrena mačka...novi afrodizijak...(GMO free)....navali narode...

Autor: ruznopace_shmrcshmrc   |   09.07.2011. u 23:42   |   opcije


moram biti iskren , nama druge

Autor: krelec   |   09.07.2011. u 23:42   |   opcije


Kae, krelec, još živiš od uspomena? Tak je dobro bilo, ha? ;-))

Autor: vegavega8   |   09.07.2011. u 23:46   |   opcije


Pache, ide to tebi! :-)))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   09.07.2011. u 23:46   |   opcije


a ona bila mlada, niti 18

Autor: krelec   |   09.07.2011. u 23:46   |   opcije


a ja oko 19

Autor: krelec   |   09.07.2011. u 23:47   |   opcije


ah..kad sam ja bila sirova .?.pa ja sve u rukavicama...
no to je isto izricaj..kako tko zeli..blog sve trpi..
evo ja sam skoro pala sa stolca na zeninu jezicinu danas kroz uho do...bljak
to je degutantno...
pa mogla bi napisati neku eroticnu lijepu pricicu..hoces??

Autor: cyberlady   |   09.07.2011. u 23:47   |   opcije


Ček, sad će nam krelec ispričati erocku...

Autor: vegavega8   |   09.07.2011. u 23:50   |   opcije


bilo je kasnije skoro puno puata, avantura za avanturom

Autor: krelec   |   09.07.2011. u 23:52   |   opcije


Uffff, kreleca shrvale uspomene... Ajde, ajde, ne stidi se, svoji smo si! I "blog sve trpi", što reče cyber.

Autor: vegavega8   |   09.07.2011. u 23:52   |   opcije


"Puata"? Jel to neki organ za koji ja, sirota, seksualno uskraćena, ni ne znam?!

Autor: vegavega8   |   09.07.2011. u 23:52   |   opcije


no kaj sad..hocemo pricu!!!

Autor: cyberlady   |   09.07.2011. u 23:52   |   opcije


izvrno se pa brdo tipfererova

Autor: krelec   |   09.07.2011. u 23:52   |   opcije


idem tako ja ulicom, zima, snijeg gotovo do koljena

Autor: krelec   |   09.07.2011. u 23:53   |   opcije


Smiri se. Prošlo je.

Autor: vegavega8   |   09.07.2011. u 23:54   |   opcije


godina se lomi, stara se gotovo pretvorila u novu

Autor: krelec   |   09.07.2011. u 23:54   |   opcije


76./77.

Autor: krelec   |   09.07.2011. u 23:55   |   opcije


idem ja, ide ona, nasuprot meni

Autor: krelec   |   09.07.2011. u 23:55   |   opcije


uh dobra, velim sebi sam, volio bih je imati nego ne znam ti što

Autor: krelec   |   09.07.2011. u 23:56   |   opcije


i počnem sa svojim čuvenim šarmiranjem

Autor: krelec   |   09.07.2011. u 23:57   |   opcije


ne krelec..na svom blogu..lijepo sve iz pocetka !!!

Autor: cyberlady   |   09.07.2011. u 23:57   |   opcije


i mic po mic, ja bi ona neće, došli mi u situaciju pola-pola

Autor: krelec   |   09.07.2011. u 23:58   |   opcije


Samo ti nastavi kako si krenuo. Ufff, zima, to mi se sviđa... Ajmo dalje!

Autor: vegavega8   |   09.07.2011. u 23:58   |   opcije


uuu i tako ja nju skoro, ah jest bilo dobro

Autor: krelec   |   09.07.2011. u 23:58   |   opcije


Napeto ko puška!

Autor: vegavega8   |   09.07.2011. u 23:59   |   opcije


poslije toga još nekoliko puta skoro

Autor: krelec   |   09.07.2011. u 23:59   |   opcije


Ček, ček, ček, ček! Pola gdje i pola kako, ajd, istinu na sunce, ali bez vulgarnosti, molim!

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 0:00   |   opcije


umalo postade skorojević, ili ne umalo nego stvarno

Autor: krelec   |   10.07.2011. u 0:00   |   opcije


Skorojeviću jedan :-((

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 0:00   |   opcije


ja nju skoro, al meni opet fino

Autor: krelec   |   10.07.2011. u 0:00   |   opcije


Dobro, a jel ikad bilo 100%?

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 0:01   |   opcije


a ona dobra, još pamtim

Autor: krelec   |   10.07.2011. u 0:01   |   opcije


onako kao u sumaglici

Autor: krelec   |   10.07.2011. u 0:01   |   opcije


malo, gotovo ništa

Autor: krelec   |   10.07.2011. u 0:02   |   opcije


ma u stvari ništa, ko će pamtit tolike godine

Autor: krelec   |   10.07.2011. u 0:02   |   opcije


a za 100%, gotovo sam siguran da je bilo, ali gotovo ne pamtim

Autor: krelec   |   10.07.2011. u 0:04   |   opcije


E, viš, TO ti je erotika - kad nije 100%, a bolje zapamtiš nego kad je.

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 0:05   |   opcije


beze veze..nemas maste...

Autor: cyberlady   |   10.07.2011. u 0:06   |   opcije


Ajd da čujemo kak bi to išlo s maštom, cyber!

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 0:09   |   opcije


možeš ti meni sajberice djevojčice tepati koliko hoćeš, ali džaba, neće da može

Autor: krelec   |   10.07.2011. u 0:13   |   opcije


Krelec, krelec, no-no, opet ženu uspaljuješ...

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 0:14   |   opcije


nisam sad ovdje ja upitna
krelec se sprda,
na zalost danas nisam u elementu..nije me nitko nadahnuo
bas sam se odljubila...znam da si duze ovdje i NIJE TI CEF!!!
razumijem tvoju nezainteresiranot

Autor: cyberlady   |   10.07.2011. u 0:15   |   opcije


što bilo da bilo, ali izričaj mi dobar, neće da može

Autor: krelec   |   10.07.2011. u 0:15   |   opcije


O čemu sad pak pričaš, cyber???

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 0:16   |   opcije


krelec me ni po jednoj tockici ne uspaljuje...

Autor: cyberlady   |   10.07.2011. u 0:17   |   opcije


vega...o tvojem erosu..
izgubila si ga?

Autor: cyberlady   |   10.07.2011. u 0:18   |   opcije


Zakaj misliš da sam ga izgubila, cyber?

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 0:22   |   opcije


onda pisi blog...
pa moze i s linkicem...
ajde ..please!!!

Autor: cyberlady   |   10.07.2011. u 0:23   |   opcije


Pa gle, erotičnost nije za mase, nije za široku publiku. Kad loviš širokom mrežom, onda zamahneš sisama, naprčiš guzicu, pokažeš stidne dlačice i netko se uvijek ulovi. Meni to ne treba :-))

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 0:26   |   opcije


nije stvar u lovu..
.treba imat samo dusu..postoji ignore i na blogu...
radi se o senzualnom..ne vulgarnom...
a pricamo o sexu uvijek i svuda....
pa nitko ne deklarira...
erotika za posebnu osobu...svakako..
za mase...nek se nauce...otvorenog sam uma...
hvala...shvacam te , na kraju :)))

Autor: cyberlady   |   10.07.2011. u 0:32   |   opcije


Nažalost, među "erotskim" zapisima na ovome blogu ne primjećujem dušu, a bogme ni duh: primjećujem vulgarnost i šablone. Žao mi je što je tako, ne zbog ataka na moj ukus (izignoriram), nego zato jer se osobe koje tako doživljavaju seks uskraćene za njegovu bitnu dimenziju. Jednostavno, propuštaju užitak.

Ja još uvijek pišem erotično. Samo što to ne mogu svi prepoznati. A ja onda lakše prepoznam one koji su mi zanimljivi ;-))

Laka vam noć, uspaljenice i uspaljenci!

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 0:40   |   opcije


laka noc....)))

Autor: cyberlady   |   10.07.2011. u 0:47   |   opcije


Dodaj komentar