Bome, ja svaki dan pijem po 3 (slovima: tri (boldano) ) litre... :)
Autor: shpitva | 10.07.2011. u 9:20 | opcije
I ja isto. A tuširam se bezbroj puta. Danas ću bogme i leć u kadu.
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 9:26 | opcije
Ovo je stvarno pakao...ne volim ekstreme. Jedno lijepo proljeće i lijepa jesen -ok, sve iznad toga-ne lajkam :)
Autor: shpitva | 10.07.2011. u 9:27 | opcije
Tak je valjda bilo i dinosaurusima... Ili prilagodba, ili baj-baj.
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 9:30 | opcije
klima već dela, druga kavica se pije, i ne izlazim van:)))
Autor: bracoiseka | 10.07.2011. u 9:30 | opcije
Ne, ja definitivno ove godine kupujem klimu! Moj stan je jako ugodan, uvijek je bar 5 stupnjeva hladniji nego vani, ali kad je vani 35, hebga, onda je i kod mene vruće!
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 9:31 | opcije
I grozno mi je to da se tako malo krećem: zimi zbog pretjerane hladnoće, ljeti pak zbog vrućine.
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 9:33 | opcije
Potrosnja struje je ocigledno veca s klimom, ali vrijedi, ja vise ne podnosim vrucinu
Autor: juicy-mama | 10.07.2011. u 9:34 | opcije
A hebga, juicy, ovak više potrošiš na dezodoranse, laganu odjeću, vodu za osvježavanje...
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 9:37 | opcije
bila sam svjesna da neću moć bez klime, ispod sebe imam pekarnu i to onaj dio gdje se peče, srećom sad ne dela i može se skoro i bez klime, ali je ipak ugodnije kad ju uštekam, a struja, pa 20 kuna mi je razlika u rati
Autor: bracoiseka | 10.07.2011. u 9:39 | opcije
A čuj, sve ti ovisi o veličini prostora koji rashlađuješ... Ja trebam rashladiti dvije sobe, svaka oko 25 kvadrata, to će me fino lupiti po džepu. A opet, kaj onda, lovu i tak uvijek na nešto potrošim, zato bolje da je potrošim na svoju komociju nego na nešto kaj će me veseliti 2 dana, a onda zaboravim.
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 9:45 | opcije
Da, a stropovi su mi 2,80 :-((
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 9:46 | opcije
Jutro!Ccc..kukate od ranog jutra:)
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 9:47 | opcije
odoh otvoriti frižider
Autor: -rozmarinababa | 10.07.2011. u 9:49 | opcije
Btw, nemoj kupiti jedinicu koja ima opciju hlađenje i grijanje.Grijanje možeš paliti kad su temperature do cca -2, na nižima rikne.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 9:49 | opcije
Moj pas se zavuče pod krevet kad je vruće.To još nisam probala.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 9:50 | opcije
jutro marta, ne kukam, meni je superiška:)))
Autor: bracoiseka | 10.07.2011. u 9:50 | opcije
:) Brijem da si već skuhala ručak ( pet slijedova) i večeru.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 9:51 | opcije
da nije iskopa rupu ispod kreveta. a niže kat imaju klimu.
opet sam kuvala gulaš
danas je baš lip dan za peglanje.
nakon jedno sat smršaš par kila
Autor: -rozmarinababa | 10.07.2011. u 9:52 | opcije
bis se ustaje u 4 ujutro.
ama laže.
dolazi kući u 4 ujutro, to ti je
Autor: -rozmarinababa | 10.07.2011. u 9:53 | opcije
heheh..
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 9:53 | opcije
dobri ti linkovi marta
Autor: -rozmarinababa | 10.07.2011. u 9:54 | opcije
seka ko seks i grad.
špageti i seks
na stolu i u krevetu
po cile dane op, op
idem je žicati da mi malo ustupi tog svog
Autor: -rozmarinababa | 10.07.2011. u 9:55 | opcije
prijateljice smo. samo mu prominim prezić
Autor: -rozmarinababa | 10.07.2011. u 9:56 | opcije
uvest ću i ja sebi dvotarifno pa ću vam roge pokazivati
Autor: -rozmarinababa | 10.07.2011. u 9:56 | opcije
Linkovi su pravi rođendanski.Tako ti se kod nas slavi.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 9:57 | opcije
Opslužih nejač pa me evo jopet.
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 10:00 | opcije
Ma kupit ću inverter, ali mora biti neki kvalitetniji i jak, ti griju i na -15. Ali nema niš ispod 6000 kunića :-((
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 10:01 | opcije
Ja se spremam van al' mi mrsko...
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 10:01 | opcije
Sad ćemo šaponja i ja prvo u kadu, pa mokre kose van.
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 10:02 | opcije
Uuu...a da kupiš dvije manje?
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 10:02 | opcije
A evo i još jednog argumenta u prilog kupovanja klima uređaja: kad moram van, idem od trgovine do trgovine, da se rashladim, točnije - da stignem živa - a onda u svakoj drugoj, trećoj ostavim nešto love. Mislim da je struja jeftinija.
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 10:03 | opcije
Na isto ti dođe. Pitala susjeda iznad, isti stan kao moj: on je stavio jednu, u srednju sobu i veli da je to sasvim dovoljno. Mogu ići i na split sustav (jedna vanjska jedinica, dvije unutrašnje). Mora mi to sve skup ipak pogledati netko stručan, rekao je susjed da će mi sljedećeg tjedna poslati majstora koji njemu dolazi pregledati njegovu klimu.
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 10:04 | opcije
Pa da.Jer ti je (ako želiš da fino rashladi drugu prostoriju) ledara u prvoj.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 10:05 | opcije
jako jedna zajebata situacija
Autor: krelec | 10.07.2011. u 10:09 | opcije
Susjed veli da on to uopće ne drži uključeno non-stop, nego onak, na 15-ak minuta da temperira, pa isključi.
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 10:09 | opcije
baš onako, pogana
Autor: krelec | 10.07.2011. u 10:09 | opcije
Kod mene ti je sve seksualno, krelec.
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 10:10 | opcije
pogledaj malo i po forumima
Autor: Milostiva | 10.07.2011. u 10:10 | opcije
Jesam, Milostiva, tak i znam ovo malo što znam. A ne znam skoro niš, jer nitko nema baš isto ovak jebenu situaciju. Uglavnom, zaključih da nemreš biti jeben i pošten.
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 10:12 | opcije
Ali čitala sam na forumima za grijanje - vele da se isplati, da je potrošnja struje cca 15% manja.
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 10:13 | opcije
Hahaha
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 10:14 | opcije
je, manje je, ali navodno triba i grijalica kad je baš, baš ladno. pitat ću ovu jednu koja je kupila skuplju klimu, baš zbog grijanja
Autor: Milostiva | 10.07.2011. u 10:15 | opcije
:)
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 10:17 | opcije
Ja sam čula da treba grijalica i ljeti.Ako je baš dobra klima..
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 10:17 | opcije
Idem se ja sad smočit pa na asfalt. Uffff, šteta što nisam termoakumulaciona, ne bi mi trebalo ni kune zimi :-)))
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 10:17 | opcije
Ja svoju uključim i obučem bundu.(da susjedi vide)
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 10:18 | opcije
Jedino je moram par puta udarit da proradi.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 10:18 | opcije
Idem i ja.Uff...ko će u bundetini do dućana...
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 10:18 | opcije
A štaš...mora se.Cmok!
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 10:19 | opcije
aj u onaj dućan u brdu, lipo će bit ići nazad
Autor: krelec | 10.07.2011. u 10:20 | opcije
al moš biti jeben i ohlađen
Autor: -rozmarinababa | 10.07.2011. u 10:22 | opcije
ne zaboravi lisicu oko vrata, nešto puše vani
Autor: -rozmarinababa | 10.07.2011. u 10:22 | opcije
DA BAR i ja mogu ovako kao ovaj
DA BAR je i meni čaša do pola puna
DA BAR je i meni more ovako mirno
DA BAR i mene sunce ovako grije
DA BAR jedan život manje od njega imam
DA BAR ......čekaj malo
DA BAR ovo na slici nije..vidra....a ne DABAR onda bi i ovo sve imalo malo smisla...::))
Autor: ruznopace_shmrcshmrc | 10.07.2011. u 11:13 | opcije
he......ko zna zna ...uživati jelda:-)))
Autor: biserna | 10.07.2011. u 11:24 | opcije
