Bome, ja svaki dan pijem po 3 (slovima: tri (boldano) ) litre... :)

Autor: shpitva   |   10.07.2011. u 9:20   |   opcije


I ja isto. A tuširam se bezbroj puta. Danas ću bogme i leć u kadu.

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 9:26   |   opcije


Ovo je stvarno pakao...ne volim ekstreme. Jedno lijepo proljeće i lijepa jesen -ok, sve iznad toga-ne lajkam :)

Autor: shpitva   |   10.07.2011. u 9:27   |   opcije


Tak je valjda bilo i dinosaurusima... Ili prilagodba, ili baj-baj.

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 9:30   |   opcije


klima već dela, druga kavica se pije, i ne izlazim van:)))

Autor: bracoiseka   |   10.07.2011. u 9:30   |   opcije


Ne, ja definitivno ove godine kupujem klimu! Moj stan je jako ugodan, uvijek je bar 5 stupnjeva hladniji nego vani, ali kad je vani 35, hebga, onda je i kod mene vruće!

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 9:31   |   opcije


I grozno mi je to da se tako malo krećem: zimi zbog pretjerane hladnoće, ljeti pak zbog vrućine.

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 9:33   |   opcije


Potrosnja struje je ocigledno veca s klimom, ali vrijedi, ja vise ne podnosim vrucinu

Autor: juicy-mama   |   10.07.2011. u 9:34   |   opcije


A hebga, juicy, ovak više potrošiš na dezodoranse, laganu odjeću, vodu za osvježavanje...

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 9:37   |   opcije


bila sam svjesna da neću moć bez klime, ispod sebe imam pekarnu i to onaj dio gdje se peče, srećom sad ne dela i može se skoro i bez klime, ali je ipak ugodnije kad ju uštekam, a struja, pa 20 kuna mi je razlika u rati

Autor: bracoiseka   |   10.07.2011. u 9:39   |   opcije


A čuj, sve ti ovisi o veličini prostora koji rashlađuješ... Ja trebam rashladiti dvije sobe, svaka oko 25 kvadrata, to će me fino lupiti po džepu. A opet, kaj onda, lovu i tak uvijek na nešto potrošim, zato bolje da je potrošim na svoju komociju nego na nešto kaj će me veseliti 2 dana, a onda zaboravim.

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 9:45   |   opcije


Da, a stropovi su mi 2,80 :-((

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 9:46   |   opcije


Jutro!Ccc..kukate od ranog jutra:)

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 9:47   |   opcije


odoh otvoriti frižider

Autor: -rozmarinababa   |   10.07.2011. u 9:49   |   opcije


Btw, nemoj kupiti jedinicu koja ima opciju hlađenje i grijanje.Grijanje možeš paliti kad su temperature do cca -2, na nižima rikne.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 9:49   |   opcije


Moj pas se zavuče pod krevet kad je vruće.To još nisam probala.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 9:50   |   opcije


jutro marta, ne kukam, meni je superiška:)))

Autor: bracoiseka   |   10.07.2011. u 9:50   |   opcije


:) Brijem da si već skuhala ručak ( pet slijedova) i večeru.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 9:51   |   opcije


da nije iskopa rupu ispod kreveta. a niže kat imaju klimu.
opet sam kuvala gulaš
danas je baš lip dan za peglanje.
nakon jedno sat smršaš par kila

Autor: -rozmarinababa   |   10.07.2011. u 9:52   |   opcije


bis se ustaje u 4 ujutro.
ama laže.
dolazi kući u 4 ujutro, to ti je

Autor: -rozmarinababa   |   10.07.2011. u 9:53   |   opcije


heheh..

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 9:53   |   opcije


dobri ti linkovi marta

Autor: -rozmarinababa   |   10.07.2011. u 9:54   |   opcije


seka ko seks i grad.
špageti i seks
na stolu i u krevetu
po cile dane op, op
idem je žicati da mi malo ustupi tog svog

Autor: -rozmarinababa   |   10.07.2011. u 9:55   |   opcije


prijateljice smo. samo mu prominim prezić

Autor: -rozmarinababa   |   10.07.2011. u 9:56   |   opcije


uvest ću i ja sebi dvotarifno pa ću vam roge pokazivati

Autor: -rozmarinababa   |   10.07.2011. u 9:56   |   opcije


Linkovi su pravi rođendanski.Tako ti se kod nas slavi.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 9:57   |   opcije


Opslužih nejač pa me evo jopet.

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 10:00   |   opcije


Ma kupit ću inverter, ali mora biti neki kvalitetniji i jak, ti griju i na -15. Ali nema niš ispod 6000 kunića :-((

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 10:01   |   opcije


Ja se spremam van al' mi mrsko...

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 10:01   |   opcije


Sad ćemo šaponja i ja prvo u kadu, pa mokre kose van.

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 10:02   |   opcije


Uuu...a da kupiš dvije manje?

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 10:02   |   opcije


A evo i još jednog argumenta u prilog kupovanja klima uređaja: kad moram van, idem od trgovine do trgovine, da se rashladim, točnije - da stignem živa - a onda u svakoj drugoj, trećoj ostavim nešto love. Mislim da je struja jeftinija.

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 10:03   |   opcije


Na isto ti dođe. Pitala susjeda iznad, isti stan kao moj: on je stavio jednu, u srednju sobu i veli da je to sasvim dovoljno. Mogu ići i na split sustav (jedna vanjska jedinica, dvije unutrašnje). Mora mi to sve skup ipak pogledati netko stručan, rekao je susjed da će mi sljedećeg tjedna poslati majstora koji njemu dolazi pregledati njegovu klimu.

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 10:04   |   opcije


Pa da.Jer ti je (ako želiš da fino rashladi drugu prostoriju) ledara u prvoj.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 10:05   |   opcije


jako jedna zajebata situacija

Autor: krelec   |   10.07.2011. u 10:09   |   opcije


Susjed veli da on to uopće ne drži uključeno non-stop, nego onak, na 15-ak minuta da temperira, pa isključi.

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 10:09   |   opcije


baš onako, pogana

Autor: krelec   |   10.07.2011. u 10:09   |   opcije


Kod mene ti je sve seksualno, krelec.

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 10:10   |   opcije


pogledaj malo i po forumima

Autor: Milostiva   |   10.07.2011. u 10:10   |   opcije


Jesam, Milostiva, tak i znam ovo malo što znam. A ne znam skoro niš, jer nitko nema baš isto ovak jebenu situaciju. Uglavnom, zaključih da nemreš biti jeben i pošten.

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 10:12   |   opcije


Ali čitala sam na forumima za grijanje - vele da se isplati, da je potrošnja struje cca 15% manja.

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 10:13   |   opcije


Hahaha

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 10:14   |   opcije


je, manje je, ali navodno triba i grijalica kad je baš, baš ladno. pitat ću ovu jednu koja je kupila skuplju klimu, baš zbog grijanja

Autor: Milostiva   |   10.07.2011. u 10:15   |   opcije


:)

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 10:17   |   opcije


Ja sam čula da treba grijalica i ljeti.Ako je baš dobra klima..

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 10:17   |   opcije


Idem se ja sad smočit pa na asfalt. Uffff, šteta što nisam termoakumulaciona, ne bi mi trebalo ni kune zimi :-)))

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 10:17   |   opcije


Ja svoju uključim i obučem bundu.(da susjedi vide)

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 10:18   |   opcije


Jedino je moram par puta udarit da proradi.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 10:18   |   opcije


Idem i ja.Uff...ko će u bundetini do dućana...

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 10:18   |   opcije


A štaš...mora se.Cmok!

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 10:19   |   opcije


aj u onaj dućan u brdu, lipo će bit ići nazad

Autor: krelec   |   10.07.2011. u 10:20   |   opcije


al moš biti jeben i ohlađen

Autor: -rozmarinababa   |   10.07.2011. u 10:22   |   opcije


ne zaboravi lisicu oko vrata, nešto puše vani

Autor: -rozmarinababa   |   10.07.2011. u 10:22   |   opcije


DA BAR i ja mogu ovako kao ovaj
DA BAR je i meni čaša do pola puna
DA BAR je i meni more ovako mirno
DA BAR i mene sunce ovako grije
DA BAR jedan život manje od njega imam
DA BAR ......čekaj malo
DA BAR ovo na slici nije..vidra....a ne DABAR onda bi i ovo sve imalo malo smisla...::))

Autor: ruznopace_shmrcshmrc   |   10.07.2011. u 11:13   |   opcije


he......ko zna zna ...uživati jelda:-)))

Autor: biserna   |   10.07.2011. u 11:24   |   opcije


Dodaj komentar