SA STILOM!

10.07.2011. u 16:56   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Da vidim jel i ovdje kasne komentari.

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 17:00   |   opcije


Jock!

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 17:00   |   opcije


Znači, nije niš protiv mene, nego je protiv marte.

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 17:00   |   opcije


Ili protiv broja komentara na jednom blogu.

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 17:00   |   opcije


Jest da bi se o ovome gospodinu dalo napisati preko 50 besmislica, ali ne da mi se.

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 17:01   |   opcije


hebi se zgadi mi ručak:)))

Autor: bracoiseka   |   10.07.2011. u 17:01   |   opcije


Zakaj? Slike se ne linjaju.

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 17:05   |   opcije


Kaj vi curke znate, to je muškarčina, kad se primis za runo...

Autor: juicy-mama   |   10.07.2011. u 18:08   |   opcije


Jel ona ženska ima masku za ronjenje?????

Autor: juicy-mama   |   10.07.2011. u 18:10   |   opcije


Heheh...nakon ovog ni usisavanje ne pomaže.Posteljinu i ručnike sigurno moraš bacit a možda i krevet.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:18   |   opcije


Nu ekipe:) K'o na blogu:)) Svako brije svoju briju.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:20   |   opcije


svatko.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:20   |   opcije


Hm..baš je dobro rutav.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:24   |   opcije


Dobro Đusi kaže:kad uvatiš za runo..

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:25   |   opcije


Meni muška dlakavost nije odbojna.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:27   |   opcije


Nek' se vidi da on ima testosterona.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:27   |   opcije


Ni ćosavi mi nisu odbojni.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:28   |   opcije


Ni ćelavi, proćelavi, čupavi..

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:28   |   opcije


Ni brkati, bradati..

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:29   |   opcije


Jedino mi mlađi još nisu napeti.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:29   |   opcije


Ni boemi.Više.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:30   |   opcije


Niti oni nabrijani na ekstremne sportove, motore, aute..ma bilo kaj.Idu mi na živce nabrijani tipovi.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:31   |   opcije


Agresivce ne podnosim.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:32   |   opcije


I muškiće koji neumjereno piju.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:32   |   opcije


I šuplji tipovi mi idu na živce.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:33   |   opcije


Ovaj čičica gore je zapravo simpa.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:33   |   opcije


Iako priča liči na nekakvo okupljanje zaljubljenika u nekakve trke.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:34   |   opcije


Znaci, ovaj bi ti sjeo:))))

Autor: juicy-mama   |   10.07.2011. u 18:34   |   opcije


Nije loš.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:35   |   opcije


kajeje..malo je uzvukao hlačice..

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:36   |   opcije


Ali je fit, mogao bi biti zabavan i definitivno nije zelen:)

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:37   |   opcije


A dlake..heh, božemoj...nitko nije savršen.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:37   |   opcije


Đus, imaš li ti tip muškarca na koji "padaš"?

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:38   |   opcije


Točnije:postoji li tip muškarca na koji padaš?

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:39   |   opcije


Ma meni je on skroz Oke, samo mi pancerice nikak ne idu u glavu...

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 18:40   |   opcije


Mislim da điraju nekakva vozila.ona iza.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:42   |   opcije


A zakaj pance?Heheh..to samo on zna.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:42   |   opcije


Majketi, kako se taj rashladi??? Ajd, sva je sreća, izgleda da mu je rijetko vruće. A zima mu valjda nije nikad.

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 18:44   |   opcije


Mislim da sam se trebala udati za nekog barem deset godina starijeg od mene.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:44   |   opcije


Hehehe..a u krevetu?Kao da spavaš s pesom.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:45   |   opcije


Bogati, moraš ga frontlajnirati da ti buhe ne donese!

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 18:46   |   opcije


I barem 5-6 godina kasnije:)

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:46   |   opcije


Hahahahahha!

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:46   |   opcije


Nedajbože picajzli.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:47   |   opcije


10 godina stariji je bio moj muž. Sad bi imao 60. Ja još sva prpošna, a on - tko zna! Rijetki su kao naša juicy, ali da nju pošaljemo na ono mjerenje prave biološke starosti, mislim da bi odstupala bar 20 godina od kronološke.

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 18:47   |   opcije


Eh, da, marta, poslah ti pvt.

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 18:49   |   opcije


Žao mi je kaj nemam pojma kaje solidan suživot.Nula bodova.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:50   |   opcije


Odgovorila:)

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:52   |   opcije


Ma nije to za tebe -još. Kao ni za mene - još. Mislim da će nam postati OK kad još malo ostarimo i puno, puno usporimo.

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 18:55   |   opcije


Valjda.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:56   |   opcije


Tad neće biti neki bed kaj on ima 90 a ja 80:)

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:56   |   opcije


Bumo vidle :-)))

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 18:57   |   opcije


Svađat ćemo se jedino zbog pelena.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:57   |   opcije


Ja mislim da će u staračkom domu biti dernek ;-))

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 18:58   |   opcije


Moj deda se uvijek funjio na baku kaj ga pušta van bez gebisa. A ona bila 11 godina starija od njega!

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 18:59   |   opcije


Hehehe...kurvarluk sigurno.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 18:59   |   opcije


Slatko:)

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 19:00   |   opcije


Zato ti ja baš i nisam za implantate... Igrica manje.

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 19:00   |   opcije


ja sam se igrala bakinom gebom.Pizdila je sirota.

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 19:01   |   opcije


Ufff...nisam kupila cigarete.Moram off.(a i Šaponja bi polako mogao van;)

Autor: marta-marta   |   10.07.2011. u 19:04   |   opcije


Je, ali vozač limuzine se još nije javio!

Autor: vegavega8   |   10.07.2011. u 19:07   |   opcije


Nisam vidjela pitanje za mene, imam li tip muskarca na koji 'padam'...nemam, kemija se dogadja bez nekog razloga, ali me moze pamet uspaliti

Autor: juicy-mama   |   10.07.2011. u 20:08   |   opcije


Dodaj komentar