Da vidim jel i ovdje kasne komentari.
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 17:00 | opcije
Jock!
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 17:00 | opcije
Znači, nije niš protiv mene, nego je protiv marte.
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 17:00 | opcije
Ili protiv broja komentara na jednom blogu.
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 17:00 | opcije
Jest da bi se o ovome gospodinu dalo napisati preko 50 besmislica, ali ne da mi se.
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 17:01 | opcije
hebi se zgadi mi ručak:)))
Autor: bracoiseka | 10.07.2011. u 17:01 | opcije
Zakaj? Slike se ne linjaju.
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 17:05 | opcije
Kaj vi curke znate, to je muškarčina, kad se primis za runo...
Autor: juicy-mama | 10.07.2011. u 18:08 | opcije
Jel ona ženska ima masku za ronjenje?????
Autor: juicy-mama | 10.07.2011. u 18:10 | opcije
Heheh...nakon ovog ni usisavanje ne pomaže.Posteljinu i ručnike sigurno moraš bacit a možda i krevet.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:18 | opcije
Nu ekipe:) K'o na blogu:)) Svako brije svoju briju.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:20 | opcije
svatko.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:20 | opcije
Hm..baš je dobro rutav.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:24 | opcije
Dobro Đusi kaže:kad uvatiš za runo..
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:25 | opcije
Meni muška dlakavost nije odbojna.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:27 | opcije
Nek' se vidi da on ima testosterona.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:27 | opcije
Ni ćosavi mi nisu odbojni.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:28 | opcije
Ni ćelavi, proćelavi, čupavi..
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:28 | opcije
Ni brkati, bradati..
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:29 | opcije
Jedino mi mlađi još nisu napeti.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:29 | opcije
Ni boemi.Više.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:30 | opcije
Niti oni nabrijani na ekstremne sportove, motore, aute..ma bilo kaj.Idu mi na živce nabrijani tipovi.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:31 | opcije
Agresivce ne podnosim.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:32 | opcije
I muškiće koji neumjereno piju.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:32 | opcije
I šuplji tipovi mi idu na živce.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:33 | opcije
Ovaj čičica gore je zapravo simpa.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:33 | opcije
Iako priča liči na nekakvo okupljanje zaljubljenika u nekakve trke.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:34 | opcije
Znaci, ovaj bi ti sjeo:))))
Autor: juicy-mama | 10.07.2011. u 18:34 | opcije
Nije loš.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:35 | opcije
kajeje..malo je uzvukao hlačice..
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:36 | opcije
Ali je fit, mogao bi biti zabavan i definitivno nije zelen:)
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:37 | opcije
A dlake..heh, božemoj...nitko nije savršen.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:37 | opcije
Đus, imaš li ti tip muškarca na koji "padaš"?
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:38 | opcije
Točnije:postoji li tip muškarca na koji padaš?
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:39 | opcije
Ma meni je on skroz Oke, samo mi pancerice nikak ne idu u glavu...
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 18:40 | opcije
Mislim da điraju nekakva vozila.ona iza.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:42 | opcije
A zakaj pance?Heheh..to samo on zna.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:42 | opcije
Majketi, kako se taj rashladi??? Ajd, sva je sreća, izgleda da mu je rijetko vruće. A zima mu valjda nije nikad.
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 18:44 | opcije
Mislim da sam se trebala udati za nekog barem deset godina starijeg od mene.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:44 | opcije
Hehehe..a u krevetu?Kao da spavaš s pesom.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:45 | opcije
Bogati, moraš ga frontlajnirati da ti buhe ne donese!
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 18:46 | opcije
I barem 5-6 godina kasnije:)
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:46 | opcije
Hahahahahha!
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:46 | opcije
Nedajbože picajzli.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:47 | opcije
10 godina stariji je bio moj muž. Sad bi imao 60. Ja još sva prpošna, a on - tko zna! Rijetki su kao naša juicy, ali da nju pošaljemo na ono mjerenje prave biološke starosti, mislim da bi odstupala bar 20 godina od kronološke.
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 18:47 | opcije
Eh, da, marta, poslah ti pvt.
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 18:49 | opcije
Žao mi je kaj nemam pojma kaje solidan suživot.Nula bodova.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:50 | opcije
Odgovorila:)
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:52 | opcije
Ma nije to za tebe -još. Kao ni za mene - još. Mislim da će nam postati OK kad još malo ostarimo i puno, puno usporimo.
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 18:55 | opcije
Valjda.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:56 | opcije
Tad neće biti neki bed kaj on ima 90 a ja 80:)
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:56 | opcije
Bumo vidle :-)))
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 18:57 | opcije
Svađat ćemo se jedino zbog pelena.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:57 | opcije
Ja mislim da će u staračkom domu biti dernek ;-))
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 18:58 | opcije
Moj deda se uvijek funjio na baku kaj ga pušta van bez gebisa. A ona bila 11 godina starija od njega!
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 18:59 | opcije
Hehehe...kurvarluk sigurno.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 18:59 | opcije
Slatko:)
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 19:00 | opcije
Zato ti ja baš i nisam za implantate... Igrica manje.
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 19:00 | opcije
ja sam se igrala bakinom gebom.Pizdila je sirota.
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 19:01 | opcije
Ufff...nisam kupila cigarete.Moram off.(a i Šaponja bi polako mogao van;)
Autor: marta-marta | 10.07.2011. u 19:04 | opcije
Je, ali vozač limuzine se još nije javio!
Autor: vegavega8 | 10.07.2011. u 19:07 | opcije
Nisam vidjela pitanje za mene, imam li tip muskarca na koji 'padam'...nemam, kemija se dogadja bez nekog razloga, ali me moze pamet uspaliti
Autor: juicy-mama | 10.07.2011. u 20:08 | opcije
