UFFF, VEČERAŠNJI BLOG BAŠ I NIJE NEŠTO...

11.07.2011. u 0:49 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Strava.
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 0:51 | opcije
A kad je nešto? Vajek je ništo.
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 0:52 | opcije
Htjela je reći "ukusno" ili "probavljivo", ali joj je zapelo u grlu.
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 0:53 | opcije
Odlična fotka.
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 0:53 | opcije
Što će sirotinja blogerska kad odemo na more?
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 0:54 | opcije
Uz odličan naslov.
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 0:54 | opcije
Možda bude i seksa.Pčajničkog.
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 0:54 | opcije
A ubogo mače... :-((
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 0:55 | opcije
Očajničkog.
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 0:55 | opcije
Misliš da nas toliko čitaju i analiziraju da se ne stignu seksati? Paaaa, vrlo lako moguće, vrlo lako...
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 0:55 | opcije
Jebote, pa ja sam vazda na moru i niko nije pero falilo.
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 0:56 | opcije
(nikom)
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 0:56 | opcije
Sto posto.
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 0:57 | opcije
Mi ćemo bit oflajn.
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 0:57 | opcije
U divljini.
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 0:58 | opcije
Gole.
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 0:58 | opcije
Al' ja ću biti onlajn.
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 1:00 | opcije
...i u gaća i čarapa.
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 1:00 | opcije
Mislit ću na tvoje gaće i čarape, Svileni, dok se utapam u zvijezde gore, a svjetlucave planktone u noćnom moru svugdje oko mene...
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 1:03 | opcije
To će mi biti lifeline.
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 1:04 | opcije
Važno je biti na crti.
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 1:06 | opcije
Ponekad je važnije imati žnjoru.
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 1:11 | opcije
http://youtu.be/pOoRHs9pYN0
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 1:12 | opcije
tko je uništio seksualni život pobožnih katolika.tko je rekao da se skinu gaće i kanavača s glave za vrime seksa
Autor: -rozmarinababa | 11.07.2011. u 1:13 | opcije
Baš.Sigurno je tako bilo zanimljivije.
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 1:15 | opcije
Uf, pogriješio link, ovaj je pravi:- http://youtu.be/MzRgDjrDTWw
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 1:15 | opcije
Bome ću sljedeći put u opremi.katoličkoj.
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 1:15 | opcije
Baš pomislih što se Svileni ražestio u ove sitne sate - majketi, pola dva je!
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 1:17 | opcije
Kakva je to katolička oprema za ševu? S križićem među grudima? Ha?
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 1:18 | opcije
Na moru još nije ponoć.
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 1:18 | opcije
Ajme...idem u krevet.Cmok!
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 1:19 | opcije
Na moru nikad nije ponoć, a čarolije vajka traju. I traju.
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 1:19 | opcije
Idem i ja. S bocom ladnog soka uz uzglavlje. Pršut! Ah, bit će ovo peripatetička noć, a ne laka... Neka vama bude laka :-))
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 1:22 | opcije
Svileni, ajd ti gore iznad mene malo zapljusni ;-))
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 1:22 | opcije
Sanjajte lake pingvine.
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 1:22 | opcije
Hihihihi, pa ja ću iznad da malo šaram.
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 1:23 | opcije
pršut si davala ćuki. zapamtiti ću ti to
Autor: -rozmarinababa | 11.07.2011. u 1:24 | opcije
još će početi tražiti i francusku salatu
Autor: -rozmarinababa | 11.07.2011. u 1:25 | opcije