Strava.

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 0:51   |   opcije


A kad je nešto? Vajek je ništo.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 0:52   |   opcije


Htjela je reći "ukusno" ili "probavljivo", ali joj je zapelo u grlu.

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 0:53   |   opcije


Odlična fotka.

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 0:53   |   opcije


Što će sirotinja blogerska kad odemo na more?

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 0:54   |   opcije


Uz odličan naslov.

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 0:54   |   opcije


Možda bude i seksa.Pčajničkog.

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 0:54   |   opcije


A ubogo mače... :-((

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 0:55   |   opcije


Očajničkog.

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 0:55   |   opcije


Misliš da nas toliko čitaju i analiziraju da se ne stignu seksati? Paaaa, vrlo lako moguće, vrlo lako...

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 0:55   |   opcije


Jebote, pa ja sam vazda na moru i niko nije pero falilo.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 0:56   |   opcije


(nikom)

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 0:56   |   opcije


Sto posto.

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 0:57   |   opcije


Mi ćemo bit oflajn.

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 0:57   |   opcije


U divljini.

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 0:58   |   opcije


Gole.

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 0:58   |   opcije


Al' ja ću biti onlajn.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 1:00   |   opcije


...i u gaća i čarapa.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 1:00   |   opcije


Mislit ću na tvoje gaće i čarape, Svileni, dok se utapam u zvijezde gore, a svjetlucave planktone u noćnom moru svugdje oko mene...

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 1:03   |   opcije


To će mi biti lifeline.

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 1:04   |   opcije


Važno je biti na crti.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 1:06   |   opcije


Ponekad je važnije imati žnjoru.

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 1:11   |   opcije


http://youtu.be/pOoRHs9pYN0

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 1:12   |   opcije


tko je uništio seksualni život pobožnih katolika.tko je rekao da se skinu gaće i kanavača s glave za vrime seksa

Autor: -rozmarinababa   |   11.07.2011. u 1:13   |   opcije


Baš.Sigurno je tako bilo zanimljivije.

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 1:15   |   opcije


Uf, pogriješio link, ovaj je pravi:- http://youtu.be/MzRgDjrDTWw

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 1:15   |   opcije


Bome ću sljedeći put u opremi.katoličkoj.

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 1:15   |   opcije


Baš pomislih što se Svileni ražestio u ove sitne sate - majketi, pola dva je!

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 1:17   |   opcije


Kakva je to katolička oprema za ševu? S križićem među grudima? Ha?

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 1:18   |   opcije


Na moru još nije ponoć.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 1:18   |   opcije


Ajme...idem u krevet.Cmok!

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 1:19   |   opcije


Na moru nikad nije ponoć, a čarolije vajka traju. I traju.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 1:19   |   opcije


Idem i ja. S bocom ladnog soka uz uzglavlje. Pršut! Ah, bit će ovo peripatetička noć, a ne laka... Neka vama bude laka :-))

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 1:22   |   opcije


Svileni, ajd ti gore iznad mene malo zapljusni ;-))

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 1:22   |   opcije


Sanjajte lake pingvine.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 1:22   |   opcije


Hihihihi, pa ja ću iznad da malo šaram.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 1:23   |   opcije


pršut si davala ćuki. zapamtiti ću ti to

Autor: -rozmarinababa   |   11.07.2011. u 1:24   |   opcije


još će početi tražiti i francusku salatu

Autor: -rozmarinababa   |   11.07.2011. u 1:25   |   opcije


Dodaj komentar