E, ja sam nocas sanjala nesto slicno, samo nije bio delfin u pitanju

Autor: juicy-mama   |   11.07.2011. u 9:12   |   opcije


Nego neki dobar kit, juicy? ;-))

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 9:20   |   opcije


vaaaaau i ja bih voljela biti pod vodom umjesto u vodi znoja svog:)))

Autor: bracoiseka   |   11.07.2011. u 9:21   |   opcije


Je, bio je dobar kit, i jos se nesto dogadjalo, ali nije za iskricave usi i oci ;-)

Autor: juicy-mama   |   11.07.2011. u 9:21   |   opcije


i snovi su razlog za ići rano leći,
jutro svima

Autor: YBCT10   |   11.07.2011. u 9:22   |   opcije


Probudila sam se razocaarana, jer je sve nestalo, a valjda i ja imam svoje potribe :)))

Autor: juicy-mama   |   11.07.2011. u 9:23   |   opcije


zamal nisam doživila novi moždani kad sam ušla u ured, klima dela od prije 8 i još uvjek je prek 30°C:)))

Autor: bracoiseka   |   11.07.2011. u 9:23   |   opcije


juicy naj bit razočarana, nadaj se da bu pa kad bu:)))

Autor: bracoiseka   |   11.07.2011. u 9:23   |   opcije


...ali je radno mjesto drugo, zato suti i plivaj dalje:)))

Autor: juicy-mama   |   11.07.2011. u 9:24   |   opcije


Jutreko svima, nadala sam se da ćemo svi skup zaroniti :-))

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 9:25   |   opcije


plivam draga, plivam idem malo do porezne, čekam samo tko me bu otpeljal:)))

Autor: bracoiseka   |   11.07.2011. u 9:26   |   opcije


Nemam pojma koji je bio, i kakav je bio, ne sjecam se (jao, sad mi je miris mora u polumracnu sobu sa spustenim skurama, a ja lezim na velikom krevetu na svjeze opranim i na suncu posusenim plahtama)

Autor: juicy-mama   |   11.07.2011. u 9:27   |   opcije


aaaaaajme juicy koje divote:)))

Autor: bracoiseka   |   11.07.2011. u 9:28   |   opcije


...ali, da mi se takav pojavi, vjerovatno bi ga prepoznala i rekla mu, pa ti si onaj, kojeg sam sanjala

Autor: juicy-mama   |   11.07.2011. u 9:29   |   opcije


danas juicy drži oke širom otvorene:)))

Autor: bracoiseka   |   11.07.2011. u 9:30   |   opcije


Ne znam kako neki mogu spavati na svilenoj posteljini, meni nema do ove, ne znam je li to pamuk ili lajnen, scjeze oprane, bez omeksivaca, osusene na jakom suncu, posteljine, koja, kad se stavi na krevet, suska od cistoce, a mirisi po suncu i moru i borovima

Autor: juicy-mama   |   11.07.2011. u 9:33   |   opcije


u nedostatku, mora, sunca i borovine, ja svoju pamučnu ipak štirkam, pa dobijem isti efekat:)))

Autor: bracoiseka   |   11.07.2011. u 9:34   |   opcije


BiS, valjda ces i ti prije ili kasnije negdje na odmor...ja si zelim osim ovoga ovdje, sto je dusu dalo za Figurae Veneris, zelim otputovati s potencijalnim negdje drugdje, na neki neutralni teren...u neki fini nepoznati hotel

Autor: juicy-mama   |   11.07.2011. u 9:37   |   opcije


Tek ste ustali već bi se ljubili, bludnici:-))))),
Ali nije loše nije...zamisao mislim...;-)

Autor: biserna   |   11.07.2011. u 9:40   |   opcije


Pih, ne bih se ja sad znojila na tim finim svježim plahtama, pa da je ne znam kakav! ;-))

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 9:41   |   opcije


promjeniš plahte i to je to a dan bi ipak sa ljubavlju počeo i zamisli kako završio.........možda opet na isti način;-)
Ma nije loše Vega , nije:-)))))))

Autor: biserna   |   11.07.2011. u 9:43   |   opcije


...ma ne moramo se ljubiti, zornjak je nesto sasvim drugo, kada jos spavam, a on ne i ne da mi se...ali, brzo promijenim misljenje i razbudim se

Autor: juicy-mama   |   11.07.2011. u 9:44   |   opcije


Nemam kuću, nemam jahtu ali imam plahtu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 9:46   |   opcije


Biserna moja, to ti je djelovanje sunca i mora na unutrasnje organe...valjda...izgleda da plumbing jos dobro radi

Autor: juicy-mama   |   11.07.2011. u 9:46   |   opcije


Dud, nije beg cicija

Autor: juicy-mama   |   11.07.2011. u 9:47   |   opcije


Pih, tko će plahte mijenjati po ovoj vrućini ;-))

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 9:47   |   opcije


Da, sada su pamučne u điru, jer pamuk je materijal koji hladi, a svila je materijal koji grije.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 9:48   |   opcije


Ako već treba pročačkati cjevovode, ja bih to tik uz more. Ili u plićaku.

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 9:49   |   opcije


Svaki dan dobro počme samo što ga ljudi znaju kasnije usrati.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 9:50   |   opcije


Ajde, nemoj ti vega, kao lija, kiselo je grozdje, pa i ti ces za koji dan ili za koju noc (nadam se)...pitat cu te:))))

Autor: juicy-mama   |   11.07.2011. u 9:50   |   opcije


Ko čačka mečku?

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 9:51   |   opcije


...ja sam jednom probala u moru, precijenjeno je, i uopce u vodi...bokte, poslije moras dobiti umjetno disanje

Autor: juicy-mama   |   11.07.2011. u 9:51   |   opcije


Ja ipak volim radnje koje me upuštaju:-))

Ljenštine , onda sedite u hladu i maštajte:-))

Autor: biserna   |   11.07.2011. u 9:51   |   opcije


Mmmmmm, juicy, ja sam ti ko amfibija! ;-)))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 9:53   |   opcije


Yui.....slažem se, nije bog zna što,možda jer si vremenski ograničen da ko ne primjeti?:-))

Autor: biserna   |   11.07.2011. u 9:54   |   opcije


Slaba vam je masta u ovo jutro, pa bar je to besplatno, a ja ovdje vec cujem glasove na plazi, gliseri su poceli voziti, danas cu i ja u neko doba s rucnikom i priborom...jucer me opalilo, ali ne previse, jer sam se cuvala

Autor: juicy-mama   |   11.07.2011. u 9:55   |   opcije


đusi i biserna, očito da vi niste naišle na kita.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 9:55   |   opcije


...morska voda me pece, a ostala voda je najcesce klorirana, u bazenima, hot tubovima, pa opet pece

Autor: juicy-mama   |   11.07.2011. u 9:56   |   opcije


...za bis ne znam, a ja definitivno samo sanjam, i mastam...za sada

Autor: juicy-mama   |   11.07.2011. u 9:57   |   opcije


Viš ti našu juicy, čim ode na more bude opaljena! ;-)))

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 9:57   |   opcije


đusi, a u Dunavu gdje ljubi nebo?

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 9:58   |   opcije


Ja nisam Dud:-( Ali kit me našao i povukao k sebi, bila sam iznenađena ali je bio velik pa se nisam mogla braniti:-)

Autor: biserna   |   11.07.2011. u 9:58   |   opcije


Ja ronim žmirečki, pa što ću, jadna, ako naletim na kita...

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 10:00   |   opcije


a meni maduza na njušku bem ti sreću

Autor: roman10   |   11.07.2011. u 10:01   |   opcije


Dud, u Dunavu je pogotovo prljavo, upumpava se prljava voda pod pritiskom u zenske spolne organe, kazem ti, precijenjeno, nehigijenski, a to da netko moze naici, bis, nije to veliki problem, dapace...(ocekujem reakciju od izvjesnih blogera na ovo sto pisem, haha, zna se os koga)

Autor: juicy-mama   |   11.07.2011. u 10:02   |   opcije


Hihihihi biska, nemoj kitu u usta! Tako velikom.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 10:02   |   opcije


...dobro vega, da naletis na kita, dobro da ne naletis na konja:))) ovdje cijela iskricarska ergela:))))

Autor: juicy-mama   |   11.07.2011. u 10:03   |   opcije


đusi, a zguza u guzu?

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 10:03   |   opcije


Treba jahati na kitu i onda niš ne smeta. A fino osvježava :-))))))))

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 10:03   |   opcije


Dud, sad govorimo o okruzenju...

Autor: juicy-mama   |   11.07.2011. u 10:05   |   opcije


vega, moraš znati da kita boli more. Đusi to zna.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 10:06   |   opcije


đusi, o guženju. Govorimo.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 10:06   |   opcije


Sad poželjeh strasno da sam ajkula. Pa da mogu da zagrizem barem jednu bijelu nogu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 10:07   |   opcije


Dud, pozuri se, jer i ove bijele noge iskricarki, postaju svakim danom sve tamnije, na kraju imas res peceni batak

Autor: juicy-mama   |   11.07.2011. u 10:09   |   opcije


Budi nježan Dud;-)

Ja se nasexala riječima sa vama, odoh , pozdravljam vas i uživajte i dalje:-))))))

Autor: biserna   |   11.07.2011. u 10:10   |   opcije


đusi, uvijek ostane bijeli dio. Oću da grizem samo u bijelo meso.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 10:10   |   opcije


Jer ja sam velika bijela psina.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 10:11   |   opcije


biska, točno tol'ko kol'ko treba. Imajući u vdu da se ne zataleba.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 10:12   |   opcije


Mozda kod tvojih komada dud, ovdje nema nist bijelo, osuncano izvana i iznutra, sorry, sto ti kvarim koncepciju

Autor: juicy-mama   |   11.07.2011. u 10:12   |   opcije


(vidu)

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 10:12   |   opcije


đusi, sjeba mi imaginaciju. Tako mi bude kada guzim staru koku.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 10:13   |   opcije


http://youtu.be/7-HHXGwhmsU

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 10:14   |   opcije


Hehe, dođe morski pas i pojede ti mater ;-))

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 10:18   |   opcije


Dud, eto zasto ne volim mladje...naprave jednu dobru stvar, onda je poseru i ne kuze da su je posrali, a onda jos ugaze u vlastito govno, drugim rijecima, mogao si proci i bez zadnje opaske

Autor: juicy-mama   |   11.07.2011. u 10:24   |   opcije


Gospođo Big, nisam znao, gospođo Big nisam htio, gospođo Big, znam da ne bih smio, gospođo Big ja se kajem. Ja se kajem!

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 10:25   |   opcije


Đusi, tako kaže pjesma, a rekoh veća na samom početku da svaki dan lijepo počme samo što ga ljudi znaju kasnije usrati. Eto, ja sam ga usrao. Al' bar sam probao.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 10:27   |   opcije


Ovdje dobivam ponude najvise od dridesetgodisnjaka, ali ih uopce ne uzimam u obzir...u stvari, nista ispod 55 ne uzimam u obzir...to mi je nekakva imaginarna granica, mada se i tu radi od slucaja do slucaja....iako, istini za volju, ovi od preko 55 ne navaljuju, jer ovi navaljuju na komade tvojih godina...sve je to nesto krivo

Autor: juicy-mama   |   11.07.2011. u 10:29   |   opcije


đusi, to se zove krivo srastanje.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 10:31   |   opcije


Pa dobro dud, djentlemenski je priznati...covjek bi dosao u napast da te istuce po riti, jer si bio zlocest:))))...ali nisam ja od tih, mene pale malo starije guze (smijemli to ovdje reci, a da me ne prozovu starom uspaljenicom, starom kokom,, masnom juhom i kojekakvim specijalitetima):))))

Autor: juicy-mama   |   11.07.2011. u 10:32   |   opcije


Mene pale na guranje.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.07.2011. u 10:43   |   opcije


...a mene na kurblu:))))

Autor: juicy-mama   |   11.07.2011. u 10:46   |   opcije


Dodaj komentar