E, ja sam nocas sanjala nesto slicno, samo nije bio delfin u pitanju
Autor: juicy-mama | 11.07.2011. u 9:12 | opcije
Nego neki dobar kit, juicy? ;-))
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 9:20 | opcije
vaaaaau i ja bih voljela biti pod vodom umjesto u vodi znoja svog:)))
Autor: bracoiseka | 11.07.2011. u 9:21 | opcije
Je, bio je dobar kit, i jos se nesto dogadjalo, ali nije za iskricave usi i oci ;-)
Autor: juicy-mama | 11.07.2011. u 9:21 | opcije
i snovi su razlog za ići rano leći,
jutro svima
Autor: YBCT10 | 11.07.2011. u 9:22 | opcije
Probudila sam se razocaarana, jer je sve nestalo, a valjda i ja imam svoje potribe :)))
Autor: juicy-mama | 11.07.2011. u 9:23 | opcije
zamal nisam doživila novi moždani kad sam ušla u ured, klima dela od prije 8 i još uvjek je prek 30°C:)))
Autor: bracoiseka | 11.07.2011. u 9:23 | opcije
juicy naj bit razočarana, nadaj se da bu pa kad bu:)))
Autor: bracoiseka | 11.07.2011. u 9:23 | opcije
...ali je radno mjesto drugo, zato suti i plivaj dalje:)))
Autor: juicy-mama | 11.07.2011. u 9:24 | opcije
Jutreko svima, nadala sam se da ćemo svi skup zaroniti :-))
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 9:25 | opcije
plivam draga, plivam idem malo do porezne, čekam samo tko me bu otpeljal:)))
Autor: bracoiseka | 11.07.2011. u 9:26 | opcije
Nemam pojma koji je bio, i kakav je bio, ne sjecam se (jao, sad mi je miris mora u polumracnu sobu sa spustenim skurama, a ja lezim na velikom krevetu na svjeze opranim i na suncu posusenim plahtama)
Autor: juicy-mama | 11.07.2011. u 9:27 | opcije
aaaaaajme juicy koje divote:)))
Autor: bracoiseka | 11.07.2011. u 9:28 | opcije
...ali, da mi se takav pojavi, vjerovatno bi ga prepoznala i rekla mu, pa ti si onaj, kojeg sam sanjala
Autor: juicy-mama | 11.07.2011. u 9:29 | opcije
danas juicy drži oke širom otvorene:)))
Autor: bracoiseka | 11.07.2011. u 9:30 | opcije
Ne znam kako neki mogu spavati na svilenoj posteljini, meni nema do ove, ne znam je li to pamuk ili lajnen, scjeze oprane, bez omeksivaca, osusene na jakom suncu, posteljine, koja, kad se stavi na krevet, suska od cistoce, a mirisi po suncu i moru i borovima
Autor: juicy-mama | 11.07.2011. u 9:33 | opcije
u nedostatku, mora, sunca i borovine, ja svoju pamučnu ipak štirkam, pa dobijem isti efekat:)))
Autor: bracoiseka | 11.07.2011. u 9:34 | opcije
BiS, valjda ces i ti prije ili kasnije negdje na odmor...ja si zelim osim ovoga ovdje, sto je dusu dalo za Figurae Veneris, zelim otputovati s potencijalnim negdje drugdje, na neki neutralni teren...u neki fini nepoznati hotel
Autor: juicy-mama | 11.07.2011. u 9:37 | opcije
Tek ste ustali već bi se ljubili, bludnici:-))))),
Ali nije loše nije...zamisao mislim...;-)
Autor: biserna | 11.07.2011. u 9:40 | opcije
Pih, ne bih se ja sad znojila na tim finim svježim plahtama, pa da je ne znam kakav! ;-))
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 9:41 | opcije
promjeniš plahte i to je to a dan bi ipak sa ljubavlju počeo i zamisli kako završio.........možda opet na isti način;-)
Ma nije loše Vega , nije:-)))))))
Autor: biserna | 11.07.2011. u 9:43 | opcije
...ma ne moramo se ljubiti, zornjak je nesto sasvim drugo, kada jos spavam, a on ne i ne da mi se...ali, brzo promijenim misljenje i razbudim se
Autor: juicy-mama | 11.07.2011. u 9:44 | opcije
Nemam kuću, nemam jahtu ali imam plahtu.
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 9:46 | opcije
Biserna moja, to ti je djelovanje sunca i mora na unutrasnje organe...valjda...izgleda da plumbing jos dobro radi
Autor: juicy-mama | 11.07.2011. u 9:46 | opcije
Dud, nije beg cicija
Autor: juicy-mama | 11.07.2011. u 9:47 | opcije
Pih, tko će plahte mijenjati po ovoj vrućini ;-))
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 9:47 | opcije
Da, sada su pamučne u điru, jer pamuk je materijal koji hladi, a svila je materijal koji grije.
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 9:48 | opcije
Ako već treba pročačkati cjevovode, ja bih to tik uz more. Ili u plićaku.
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 9:49 | opcije
Svaki dan dobro počme samo što ga ljudi znaju kasnije usrati.
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 9:50 | opcije
Ajde, nemoj ti vega, kao lija, kiselo je grozdje, pa i ti ces za koji dan ili za koju noc (nadam se)...pitat cu te:))))
Autor: juicy-mama | 11.07.2011. u 9:50 | opcije
Ko čačka mečku?
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 9:51 | opcije
...ja sam jednom probala u moru, precijenjeno je, i uopce u vodi...bokte, poslije moras dobiti umjetno disanje
Autor: juicy-mama | 11.07.2011. u 9:51 | opcije
Ja ipak volim radnje koje me upuštaju:-))
Ljenštine , onda sedite u hladu i maštajte:-))
Autor: biserna | 11.07.2011. u 9:51 | opcije
Mmmmmm, juicy, ja sam ti ko amfibija! ;-)))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 9:53 | opcije
Yui.....slažem se, nije bog zna što,možda jer si vremenski ograničen da ko ne primjeti?:-))
Autor: biserna | 11.07.2011. u 9:54 | opcije
Slaba vam je masta u ovo jutro, pa bar je to besplatno, a ja ovdje vec cujem glasove na plazi, gliseri su poceli voziti, danas cu i ja u neko doba s rucnikom i priborom...jucer me opalilo, ali ne previse, jer sam se cuvala
Autor: juicy-mama | 11.07.2011. u 9:55 | opcije
đusi i biserna, očito da vi niste naišle na kita.
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 9:55 | opcije
...morska voda me pece, a ostala voda je najcesce klorirana, u bazenima, hot tubovima, pa opet pece
Autor: juicy-mama | 11.07.2011. u 9:56 | opcije
...za bis ne znam, a ja definitivno samo sanjam, i mastam...za sada
Autor: juicy-mama | 11.07.2011. u 9:57 | opcije
Viš ti našu juicy, čim ode na more bude opaljena! ;-)))
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 9:57 | opcije
đusi, a u Dunavu gdje ljubi nebo?
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 9:58 | opcije
Ja nisam Dud:-( Ali kit me našao i povukao k sebi, bila sam iznenađena ali je bio velik pa se nisam mogla braniti:-)
Autor: biserna | 11.07.2011. u 9:58 | opcije
Ja ronim žmirečki, pa što ću, jadna, ako naletim na kita...
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 10:00 | opcije
a meni maduza na njušku bem ti sreću
Autor: roman10 | 11.07.2011. u 10:01 | opcije
Dud, u Dunavu je pogotovo prljavo, upumpava se prljava voda pod pritiskom u zenske spolne organe, kazem ti, precijenjeno, nehigijenski, a to da netko moze naici, bis, nije to veliki problem, dapace...(ocekujem reakciju od izvjesnih blogera na ovo sto pisem, haha, zna se os koga)
Autor: juicy-mama | 11.07.2011. u 10:02 | opcije
Hihihihi biska, nemoj kitu u usta! Tako velikom.
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 10:02 | opcije
...dobro vega, da naletis na kita, dobro da ne naletis na konja:))) ovdje cijela iskricarska ergela:))))
Autor: juicy-mama | 11.07.2011. u 10:03 | opcije
đusi, a zguza u guzu?
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 10:03 | opcije
Treba jahati na kitu i onda niš ne smeta. A fino osvježava :-))))))))
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 10:03 | opcije
Dud, sad govorimo o okruzenju...
Autor: juicy-mama | 11.07.2011. u 10:05 | opcije
vega, moraš znati da kita boli more. Đusi to zna.
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 10:06 | opcije
đusi, o guženju. Govorimo.
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 10:06 | opcije
Sad poželjeh strasno da sam ajkula. Pa da mogu da zagrizem barem jednu bijelu nogu.
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 10:07 | opcije
Dud, pozuri se, jer i ove bijele noge iskricarki, postaju svakim danom sve tamnije, na kraju imas res peceni batak
Autor: juicy-mama | 11.07.2011. u 10:09 | opcije
Budi nježan Dud;-)
Ja se nasexala riječima sa vama, odoh , pozdravljam vas i uživajte i dalje:-))))))
Autor: biserna | 11.07.2011. u 10:10 | opcije
đusi, uvijek ostane bijeli dio. Oću da grizem samo u bijelo meso.
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 10:10 | opcije
Jer ja sam velika bijela psina.
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 10:11 | opcije
biska, točno tol'ko kol'ko treba. Imajući u vdu da se ne zataleba.
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 10:12 | opcije
Mozda kod tvojih komada dud, ovdje nema nist bijelo, osuncano izvana i iznutra, sorry, sto ti kvarim koncepciju
Autor: juicy-mama | 11.07.2011. u 10:12 | opcije
(vidu)
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 10:12 | opcije
đusi, sjeba mi imaginaciju. Tako mi bude kada guzim staru koku.
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 10:13 | opcije
http://youtu.be/7-HHXGwhmsU
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 10:14 | opcije
Hehe, dođe morski pas i pojede ti mater ;-))
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 10:18 | opcije
Dud, eto zasto ne volim mladje...naprave jednu dobru stvar, onda je poseru i ne kuze da su je posrali, a onda jos ugaze u vlastito govno, drugim rijecima, mogao si proci i bez zadnje opaske
Autor: juicy-mama | 11.07.2011. u 10:24 | opcije
Gospođo Big, nisam znao, gospođo Big nisam htio, gospođo Big, znam da ne bih smio, gospođo Big ja se kajem. Ja se kajem!
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 10:25 | opcije
Đusi, tako kaže pjesma, a rekoh veća na samom početku da svaki dan lijepo počme samo što ga ljudi znaju kasnije usrati. Eto, ja sam ga usrao. Al' bar sam probao.
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 10:27 | opcije
Ovdje dobivam ponude najvise od dridesetgodisnjaka, ali ih uopce ne uzimam u obzir...u stvari, nista ispod 55 ne uzimam u obzir...to mi je nekakva imaginarna granica, mada se i tu radi od slucaja do slucaja....iako, istini za volju, ovi od preko 55 ne navaljuju, jer ovi navaljuju na komade tvojih godina...sve je to nesto krivo
Autor: juicy-mama | 11.07.2011. u 10:29 | opcije
đusi, to se zove krivo srastanje.
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 10:31 | opcije
Pa dobro dud, djentlemenski je priznati...covjek bi dosao u napast da te istuce po riti, jer si bio zlocest:))))...ali nisam ja od tih, mene pale malo starije guze (smijemli to ovdje reci, a da me ne prozovu starom uspaljenicom, starom kokom,, masnom juhom i kojekakvim specijalitetima):))))
Autor: juicy-mama | 11.07.2011. u 10:32 | opcije
Mene pale na guranje.
Autor: dudhaimurvimorus | 11.07.2011. u 10:43 | opcije
...a mene na kurblu:))))
Autor: juicy-mama | 11.07.2011. u 10:46 | opcije
