ZAGRIJALI SE

11.07.2011. u 23:05   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

konačno ljubav na blogu, hvala vega:)

Autor: gerardina   |   11.07.2011. u 23:09   |   opcije


Nadam se da im je netko rekao da je sve to pizdarija.

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:10   |   opcije


ne. ti ćeš im reći, marta.

Autor: gerardina   |   11.07.2011. u 23:11   |   opcije


Sve je to od zvizdana...

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 23:11   |   opcije


Zakaj bi im govorili, tko je nama rekao?

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 23:14   |   opcije


bili cvitak je na spomen
jed.................

Autor: krelec   |   11.07.2011. u 23:14   |   opcije


(Hm. Možda netko i je. Samo, tko je onda slušao?)

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 23:14   |   opcije


Mislim da ova s bilim cvitkom kani pružiti jezičinu.

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 23:15   |   opcije


Meni niš o ljubavi nisu govorili.Samo jednom stari rekao da ljubav prođe a i dalje treba jesti.

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:17   |   opcije


Bome su me pripremili:))

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:17   |   opcije


Kamenjarkovići ne briju na ljubav.Nemam pojma zakaj.

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:20   |   opcije


majku mu, zadija mi zazub

Autor: krelec   |   11.07.2011. u 23:20   |   opcije


Moji baš nisu pričali o tome. Ali su zorno pokazivali što sve može ispasti...

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 23:20   |   opcije


Čak i klince ljube do, kajznam...pete godine i kvit.

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:21   |   opcije


Krelec, ili reci što je, il to izvadi iz usta, što god bilo!

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 23:21   |   opcije


Mislim da nikad nisam vidjela da mi se roditelji ljube.Jesam na jednoj fotografiji.Mama mi izgledala k'o da je tata davi.

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:22   |   opcije


ljubav nije potrebna za parenje.
obratno, moze biti da je.

Autor: gerardina   |   11.07.2011. u 23:23   |   opcije


kod nas u zagorju je skroz drukčije, tam se ljubaf neprestano iskazivala, za razliku od kamenjarof

Autor: krelec   |   11.07.2011. u 23:23   |   opcije


Još jedna fotka s poljupcem je bila s bakinog sprovoda.Tata baku (pokojnu) ljubi u čelo.

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:24   |   opcije


A kod nas na asfaltu je bila prava ljubafna džungla. Ne znaš ko koga više.

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 23:25   |   opcije


uh, laknulo mi, isčeprko sam, mala žilica zapela, moram sutra radit prigovor

Autor: krelec   |   11.07.2011. u 23:25   |   opcije


Hehe..još se čudim što mi se mrsko ljubit.Bogati..il' će te zadavit il' ćeš riknut.

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:25   |   opcije


Hehe, a moja stara dan-danas čuva fotku mojeg starog u avijatičarskoj uniformi. Onoj s kožnom kapicom na glavi. Pa si mislim, a hebga, valjda je tu ipak bilo ljubavi!

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 23:26   |   opcije


il da neradim, mala žilica skroz

Autor: krelec   |   11.07.2011. u 23:26   |   opcije


Pilot je pilot.

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:27   |   opcije


ma to ti je vega da se fali po selu, vide moga pilot, ha

Autor: krelec   |   11.07.2011. u 23:27   |   opcije


(Trebam li uopće spominjati da moj stari NIKAD nije pilotirao? Prekinuli mu obuku zbog rata.)

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 23:28   |   opcije


Žilica u prši?!Ihh...

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:28   |   opcije


A prvi joj muž bio baletan.

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 23:28   |   opcije


Hahahahah!Nema veze.Da nisu prekinuli pilotirao bi.

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:29   |   opcije


al to selo nije znalo, slika je dokaz, jebo priču

Autor: krelec   |   11.07.2011. u 23:29   |   opcije


Krelec...to nije pršut već šunka.

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:31   |   opcije


Sad sam se sjetila.Šunka ima žile.

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:31   |   opcije


Jebo priču ako nije bajka!

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 23:31   |   opcije


provokacija samo, ni žilice niđe, kožu možeš žvakat, divota jedna

Autor: krelec   |   11.07.2011. u 23:32   |   opcije


Misliš da mora bit' bajka?

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:32   |   opcije


Ja sam za žanrovsku raznolikost. Moja stara je voljela bajke. Zato joj je život bio koma.

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 23:33   |   opcije


normalno ako imaš zube, nako fine žute, malo jače, prirodne

Autor: krelec   |   11.07.2011. u 23:33   |   opcije


Nemrem ni zinut.Krknula škarpinu s nekakvim povrćem danas.Milina.

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:33   |   opcije


I kiša padala u Lici.

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:34   |   opcije


Znate što je moja stara danas skuhala? Puna nadahnuća! Pileća krilca u hren saftu s njokima. Pa ti smisli kak ćeš to jesti :-((

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 23:35   |   opcije


Samo sam htjela stat, skinut se i pustit je da pada.

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:35   |   opcije


Zeru neobično:)

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:36   |   opcije


(krilca, hren saft i njoki)

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:37   |   opcije


Već je danima prpošna, veseli se što ide doktoru! Ne zna da sam ja organizirala prijevoz (da mi ne bi opet usfalilo muško, jel'te...).

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 23:37   |   opcije


Tvoje ličke želje uopće ne smatram neobičnima. Ipak, bilo bi mi pomalo čudno da si se u tom trenutku poželjela rukovati.

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 23:38   |   opcije


:) A da je pustiš da hoda do tamo a pratnja polako?

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:39   |   opcije


Bome mi se i rukovalo.Ne baš skroz lički, al' bih prihvatila neku kombinaciju.

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:40   |   opcije


Zadnji put smo tako, pa je pala. Umori se previše, onda nemre uz štenge. A nemam dva muška da je nose.

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 23:41   |   opcije


A i ti si prpošna ovih dana! :-))))))))))))

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 23:42   |   opcije


Skupićemo dvojicu-trojicu za stand by.

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:42   |   opcije


Volim kišu ljeti.

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:43   |   opcije


Može, ali ne večeras... Ja klonula. Cijele večeri sastavljam popis potrepština.

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 23:44   |   opcije


Mislim na skupljanje, ne kišu. Nju i ja ljeti volim. Kad su kapi krupne i tople :-))

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 23:45   |   opcije


Jel ovo jedan porno site ili sta je:))))

Autor: juicy-mama   |   11.07.2011. u 23:45   |   opcije


Ma znaš kaj..ne razbijaj glavu.Kad previše planiraš, uvijek nešto nedostaje.

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:45   |   opcije


Nisi pitala ima li kakve divljači za uloviti:)

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:46   |   opcije


Juicy, kako plahte? ;-)))

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 23:46   |   opcije


Sigurno ima, marta. Zato sam i kupila čvrste cipele ;-))

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 23:47   |   opcije


ja ne volim kišu

Autor: krelec   |   11.07.2011. u 23:47   |   opcije


Ja sam odlučila naučiti pecati.

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:47   |   opcije


Jedino ne znam kako ubiti ribu da se ne muči dok ugiba.

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:48   |   opcije


Danas mi nisu plahte prioritet, danas su inkasatori...ako su to bili, ako nisu bili lopovi:))))) radje bi da su inkasatori

Autor: juicy-mama   |   11.07.2011. u 23:49   |   opcije


Brzo kamenom po tintari. Jerbo, ako se zbližite...

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 23:49   |   opcije


Uuu...oš ti to s kamenom?

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:50   |   opcije


Draga moja, njih su one plahte od jutros privukle. Nisu ti to ni inkasatori, ni lopovi, nego Iskričari.

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 23:50   |   opcije


Jock. Ja neću lovit ribu. Ja ću je očistiti i baciti na gradele.

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 23:51   |   opcije


Jesu štogod inksirali?

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:51   |   opcije


Inkasirali.

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:51   |   opcije


Marta, jednom smo mi studenti isli u Draganiće u ribogojiliste...i svi ponijeli doma svjeze ribe...na zalost, riba u vrecicama je bila ziva...ne sjecam se kako je umrla, prirodnom smrcu ili...znam samo da je nisam jela...a ta rijecna riba dugo zivi

Autor: juicy-mama   |   11.07.2011. u 23:51   |   opcije


Ja ću.. ako me nećete zvati "Riboubojica".

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:52   |   opcije


Đusi...samo je zaspala;)

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:52   |   opcije


Mi smo jednom imali šarane u kadi. Danima. Nitko ih nije htio dokrajčiti. Na koncu smo ih ulovili i poklonili prijateljima. I, da, naravno, nitko se danima nije mogao okupati.

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 23:53   |   opcije


Nista nisu inkasirali, rekli da ce doci po lovu preksutra...a ja drzim zakljucano i ne pojavljujem se, pa nek naplate...ma nije meni do love, ja mogu dati to malo love i u dobrotvorne svrhe, jedino im ne dam na ruke, rekla sam da zelim postansku uplatnicu

Autor: juicy-mama   |   11.07.2011. u 23:54   |   opcije


Po lovu došli bez uplatnice?Hm..

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:56   |   opcije


Nekakvu iskaznicu imali?Moju mamu je jednom izradio lažni dimnjačar.

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:56   |   opcije


Jednom dok sam bila mala, ja sam bila i mama i tata u obitelji, s 13 godina sam kuhala, nabavljala, i mama mi rekla da kupim sarana....nikad vise...puknuli su ga po glavi, razrezali na snite, kad sam dosla doma da poham, komadi su se jos micali

Autor: juicy-mama   |   11.07.2011. u 23:57   |   opcije


Daj ti njima lijepo gaće na štapu i put pod noge. Bit će sretni i presretni!

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 23:57   |   opcije


Ma nije ga niš boljelo, juicy, nije imao glavu da procesira bol!

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 23:58   |   opcije


joj džusika, čuvaj se

Autor: krelec   |   11.07.2011. u 23:58   |   opcije


I jesu me, i nisu me izradili, izradili su me, jer sam im rekla svoje ime, a nisu, jer im nisam htjela platiti:))))

Autor: juicy-mama   |   11.07.2011. u 23:58   |   opcije


Društvo, idem... Još bum sanjala mrtve ribe. Laka vam noć!

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 23:58   |   opcije


Noć

Autor: marta-marta   |   11.07.2011. u 23:59   |   opcije


Ali vi slobodno komodajte! Možete štogod i ispeći :-))))

Autor: vegavega8   |   11.07.2011. u 23:59   |   opcije


Krel, koga da se cuvam???
Unatoc svoj svojoj premljenosti, danas sam bila totalno nepripremljena, barem na pocetku, poslije sam dosla k sebi i shvatila da je to mozda i mucka, ali sam tamo bila sama s dvojicom...koja sam budala

Autor: juicy-mama   |   12.07.2011. u 0:00   |   opcije


tak sam ti i ja djusi, jednom, skoro jesam a skoro i nisam

Autor: krelec   |   12.07.2011. u 0:01   |   opcije


Ajde djevojke, pocnite pisati listu, ja ju pocnem pisati onog casa kad se vratim u usa...novu za drugu godinu:))))

Autor: juicy-mama   |   12.07.2011. u 0:02   |   opcije


ma da?Idem odmah!Bajbaj!A ti se Đus čuvaj.Cmok!

Autor: marta-marta   |   12.07.2011. u 0:06   |   opcije


Good nite!

Autor: juicy-mama   |   12.07.2011. u 0:07   |   opcije


Dodaj komentar