konačno ljubav na blogu, hvala vega:)
Autor: gerardina | 11.07.2011. u 23:09 | opcije
Nadam se da im je netko rekao da je sve to pizdarija.
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:10 | opcije
ne. ti ćeš im reći, marta.
Autor: gerardina | 11.07.2011. u 23:11 | opcije
Sve je to od zvizdana...
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 23:11 | opcije
Zakaj bi im govorili, tko je nama rekao?
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 23:14 | opcije
bili cvitak je na spomen
jed.................
Autor: krelec | 11.07.2011. u 23:14 | opcije
(Hm. Možda netko i je. Samo, tko je onda slušao?)
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 23:14 | opcije
Mislim da ova s bilim cvitkom kani pružiti jezičinu.
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 23:15 | opcije
Meni niš o ljubavi nisu govorili.Samo jednom stari rekao da ljubav prođe a i dalje treba jesti.
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:17 | opcije
Bome su me pripremili:))
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:17 | opcije
Kamenjarkovići ne briju na ljubav.Nemam pojma zakaj.
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:20 | opcije
majku mu, zadija mi zazub
Autor: krelec | 11.07.2011. u 23:20 | opcije
Moji baš nisu pričali o tome. Ali su zorno pokazivali što sve može ispasti...
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 23:20 | opcije
Čak i klince ljube do, kajznam...pete godine i kvit.
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:21 | opcije
Krelec, ili reci što je, il to izvadi iz usta, što god bilo!
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 23:21 | opcije
Mislim da nikad nisam vidjela da mi se roditelji ljube.Jesam na jednoj fotografiji.Mama mi izgledala k'o da je tata davi.
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:22 | opcije
ljubav nije potrebna za parenje.
obratno, moze biti da je.
Autor: gerardina | 11.07.2011. u 23:23 | opcije
kod nas u zagorju je skroz drukčije, tam se ljubaf neprestano iskazivala, za razliku od kamenjarof
Autor: krelec | 11.07.2011. u 23:23 | opcije
Još jedna fotka s poljupcem je bila s bakinog sprovoda.Tata baku (pokojnu) ljubi u čelo.
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:24 | opcije
A kod nas na asfaltu je bila prava ljubafna džungla. Ne znaš ko koga više.
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 23:25 | opcije
uh, laknulo mi, isčeprko sam, mala žilica zapela, moram sutra radit prigovor
Autor: krelec | 11.07.2011. u 23:25 | opcije
Hehe..još se čudim što mi se mrsko ljubit.Bogati..il' će te zadavit il' ćeš riknut.
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:25 | opcije
Hehe, a moja stara dan-danas čuva fotku mojeg starog u avijatičarskoj uniformi. Onoj s kožnom kapicom na glavi. Pa si mislim, a hebga, valjda je tu ipak bilo ljubavi!
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 23:26 | opcije
il da neradim, mala žilica skroz
Autor: krelec | 11.07.2011. u 23:26 | opcije
Pilot je pilot.
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:27 | opcije
ma to ti je vega da se fali po selu, vide moga pilot, ha
Autor: krelec | 11.07.2011. u 23:27 | opcije
(Trebam li uopće spominjati da moj stari NIKAD nije pilotirao? Prekinuli mu obuku zbog rata.)
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 23:28 | opcije
Žilica u prši?!Ihh...
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:28 | opcije
A prvi joj muž bio baletan.
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 23:28 | opcije
Hahahahah!Nema veze.Da nisu prekinuli pilotirao bi.
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:29 | opcije
al to selo nije znalo, slika je dokaz, jebo priču
Autor: krelec | 11.07.2011. u 23:29 | opcije
Krelec...to nije pršut već šunka.
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:31 | opcije
Sad sam se sjetila.Šunka ima žile.
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:31 | opcije
Jebo priču ako nije bajka!
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 23:31 | opcije
provokacija samo, ni žilice niđe, kožu možeš žvakat, divota jedna
Autor: krelec | 11.07.2011. u 23:32 | opcije
Misliš da mora bit' bajka?
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:32 | opcije
Ja sam za žanrovsku raznolikost. Moja stara je voljela bajke. Zato joj je život bio koma.
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 23:33 | opcije
normalno ako imaš zube, nako fine žute, malo jače, prirodne
Autor: krelec | 11.07.2011. u 23:33 | opcije
Nemrem ni zinut.Krknula škarpinu s nekakvim povrćem danas.Milina.
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:33 | opcije
I kiša padala u Lici.
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:34 | opcije
Znate što je moja stara danas skuhala? Puna nadahnuća! Pileća krilca u hren saftu s njokima. Pa ti smisli kak ćeš to jesti :-((
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 23:35 | opcije
Samo sam htjela stat, skinut se i pustit je da pada.
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:35 | opcije
Zeru neobično:)
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:36 | opcije
(krilca, hren saft i njoki)
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:37 | opcije
Već je danima prpošna, veseli se što ide doktoru! Ne zna da sam ja organizirala prijevoz (da mi ne bi opet usfalilo muško, jel'te...).
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 23:37 | opcije
Tvoje ličke želje uopće ne smatram neobičnima. Ipak, bilo bi mi pomalo čudno da si se u tom trenutku poželjela rukovati.
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 23:38 | opcije
:) A da je pustiš da hoda do tamo a pratnja polako?
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:39 | opcije
Bome mi se i rukovalo.Ne baš skroz lički, al' bih prihvatila neku kombinaciju.
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:40 | opcije
Zadnji put smo tako, pa je pala. Umori se previše, onda nemre uz štenge. A nemam dva muška da je nose.
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 23:41 | opcije
A i ti si prpošna ovih dana! :-))))))))))))
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 23:42 | opcije
Skupićemo dvojicu-trojicu za stand by.
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:42 | opcije
Volim kišu ljeti.
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:43 | opcije
Može, ali ne večeras... Ja klonula. Cijele večeri sastavljam popis potrepština.
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 23:44 | opcije
Mislim na skupljanje, ne kišu. Nju i ja ljeti volim. Kad su kapi krupne i tople :-))
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 23:45 | opcije
Jel ovo jedan porno site ili sta je:))))
Autor: juicy-mama | 11.07.2011. u 23:45 | opcije
Ma znaš kaj..ne razbijaj glavu.Kad previše planiraš, uvijek nešto nedostaje.
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:45 | opcije
Nisi pitala ima li kakve divljači za uloviti:)
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:46 | opcije
Juicy, kako plahte? ;-)))
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 23:46 | opcije
Sigurno ima, marta. Zato sam i kupila čvrste cipele ;-))
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 23:47 | opcije
ja ne volim kišu
Autor: krelec | 11.07.2011. u 23:47 | opcije
Ja sam odlučila naučiti pecati.
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:47 | opcije
Jedino ne znam kako ubiti ribu da se ne muči dok ugiba.
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:48 | opcije
Danas mi nisu plahte prioritet, danas su inkasatori...ako su to bili, ako nisu bili lopovi:))))) radje bi da su inkasatori
Autor: juicy-mama | 11.07.2011. u 23:49 | opcije
Brzo kamenom po tintari. Jerbo, ako se zbližite...
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 23:49 | opcije
Uuu...oš ti to s kamenom?
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:50 | opcije
Draga moja, njih su one plahte od jutros privukle. Nisu ti to ni inkasatori, ni lopovi, nego Iskričari.
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 23:50 | opcije
Jock. Ja neću lovit ribu. Ja ću je očistiti i baciti na gradele.
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 23:51 | opcije
Jesu štogod inksirali?
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:51 | opcije
Inkasirali.
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:51 | opcije
Marta, jednom smo mi studenti isli u Draganiće u ribogojiliste...i svi ponijeli doma svjeze ribe...na zalost, riba u vrecicama je bila ziva...ne sjecam se kako je umrla, prirodnom smrcu ili...znam samo da je nisam jela...a ta rijecna riba dugo zivi
Autor: juicy-mama | 11.07.2011. u 23:51 | opcije
Ja ću.. ako me nećete zvati "Riboubojica".
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:52 | opcije
Đusi...samo je zaspala;)
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:52 | opcije
Mi smo jednom imali šarane u kadi. Danima. Nitko ih nije htio dokrajčiti. Na koncu smo ih ulovili i poklonili prijateljima. I, da, naravno, nitko se danima nije mogao okupati.
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 23:53 | opcije
Nista nisu inkasirali, rekli da ce doci po lovu preksutra...a ja drzim zakljucano i ne pojavljujem se, pa nek naplate...ma nije meni do love, ja mogu dati to malo love i u dobrotvorne svrhe, jedino im ne dam na ruke, rekla sam da zelim postansku uplatnicu
Autor: juicy-mama | 11.07.2011. u 23:54 | opcije
Po lovu došli bez uplatnice?Hm..
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:56 | opcije
Nekakvu iskaznicu imali?Moju mamu je jednom izradio lažni dimnjačar.
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:56 | opcije
Jednom dok sam bila mala, ja sam bila i mama i tata u obitelji, s 13 godina sam kuhala, nabavljala, i mama mi rekla da kupim sarana....nikad vise...puknuli su ga po glavi, razrezali na snite, kad sam dosla doma da poham, komadi su se jos micali
Autor: juicy-mama | 11.07.2011. u 23:57 | opcije
Daj ti njima lijepo gaće na štapu i put pod noge. Bit će sretni i presretni!
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 23:57 | opcije
Ma nije ga niš boljelo, juicy, nije imao glavu da procesira bol!
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 23:58 | opcije
joj džusika, čuvaj se
Autor: krelec | 11.07.2011. u 23:58 | opcije
I jesu me, i nisu me izradili, izradili su me, jer sam im rekla svoje ime, a nisu, jer im nisam htjela platiti:))))
Autor: juicy-mama | 11.07.2011. u 23:58 | opcije
Društvo, idem... Još bum sanjala mrtve ribe. Laka vam noć!
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 23:58 | opcije
Noć
Autor: marta-marta | 11.07.2011. u 23:59 | opcije
Ali vi slobodno komodajte! Možete štogod i ispeći :-))))
Autor: vegavega8 | 11.07.2011. u 23:59 | opcije
Krel, koga da se cuvam???
Unatoc svoj svojoj premljenosti, danas sam bila totalno nepripremljena, barem na pocetku, poslije sam dosla k sebi i shvatila da je to mozda i mucka, ali sam tamo bila sama s dvojicom...koja sam budala
Autor: juicy-mama | 12.07.2011. u 0:00 | opcije
tak sam ti i ja djusi, jednom, skoro jesam a skoro i nisam
Autor: krelec | 12.07.2011. u 0:01 | opcije
Ajde djevojke, pocnite pisati listu, ja ju pocnem pisati onog casa kad se vratim u usa...novu za drugu godinu:))))
Autor: juicy-mama | 12.07.2011. u 0:02 | opcije
ma da?Idem odmah!Bajbaj!A ti se Đus čuvaj.Cmok!
Autor: marta-marta | 12.07.2011. u 0:06 | opcije
Good nite!
Autor: juicy-mama | 12.07.2011. u 0:07 | opcije
