JUTARNJI DAH

12.07.2011. u 7:55   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ravnopravnost na djelu

Autor: roman10   |   12.07.2011. u 8:01   |   opcije


+5 deka miševa+10 deka štakora

Autor: roman10   |   12.07.2011. u 8:03   |   opcije


Nema ravnopravnosti, Romane - staviš ih na istu poziciju, ali snage opet nisu iste.

Autor: vegavega8   |   12.07.2011. u 8:03   |   opcije


jesu ak je ovaj tanki mađioničar

Autor: roman10   |   12.07.2011. u 8:06   |   opcije


bu odletil ak treba

Autor: roman10   |   12.07.2011. u 8:07   |   opcije


Ekvilibrist :-)))))))))

Autor: vegavega8   |   12.07.2011. u 8:08   |   opcije


Al mačoru nikak nije jasno kaj ne štima.

Autor: vegavega8   |   12.07.2011. u 8:12   |   opcije


sve je to od deserta,krepani miš s preljevom od crva :)

Autor: roman10   |   12.07.2011. u 8:15   |   opcije


MLJAC! Bolje nego ljudima francuski sirevi :-)))))))))))))

Autor: vegavega8   |   12.07.2011. u 8:18   |   opcije


viva gorgonzola plava i zelena :)

Autor: roman10   |   12.07.2011. u 8:25   |   opcije


makar nosio masku s filterom za bojne otrove :)

Autor: roman10   |   12.07.2011. u 8:30   |   opcije


Hvala ti lijepo. Obožavam kad takvog nekog ljubitelja smrdljivaca sretnem npr. u tramvaju pa mi počne nadugačko i naširoko pričati neku epsku sagu, sveudilj mi se unoseći u facu.

Autor: vegavega8   |   12.07.2011. u 8:33   |   opcije


Nesto meni ne stima na toj slikici.
Pas bi trebao nateravati macku, tako je to bilo od iskona, kakve su ovo nerazumnosti?

Autor: juicy-mama   |   12.07.2011. u 9:28   |   opcije


hahaaa..baš je tak v jutro..:))..al pesica je mudra.. pa šuti..fina..vjerojatno je i njen jutarnji zadah smrtonosan..:)))

Autor: ANERAK   |   12.07.2011. u 9:56   |   opcije


Dodaj komentar