ravnopravnost na djelu
Autor: roman10 | 12.07.2011. u 8:01 | opcije
+5 deka miševa+10 deka štakora
Autor: roman10 | 12.07.2011. u 8:03 | opcije
Nema ravnopravnosti, Romane - staviš ih na istu poziciju, ali snage opet nisu iste.
Autor: vegavega8 | 12.07.2011. u 8:03 | opcije
jesu ak je ovaj tanki mađioničar
Autor: roman10 | 12.07.2011. u 8:06 | opcije
bu odletil ak treba
Autor: roman10 | 12.07.2011. u 8:07 | opcije
Ekvilibrist :-)))))))))
Autor: vegavega8 | 12.07.2011. u 8:08 | opcije
Al mačoru nikak nije jasno kaj ne štima.
Autor: vegavega8 | 12.07.2011. u 8:12 | opcije
sve je to od deserta,krepani miš s preljevom od crva :)
Autor: roman10 | 12.07.2011. u 8:15 | opcije
MLJAC! Bolje nego ljudima francuski sirevi :-)))))))))))))
Autor: vegavega8 | 12.07.2011. u 8:18 | opcije
viva gorgonzola plava i zelena :)
Autor: roman10 | 12.07.2011. u 8:25 | opcije
makar nosio masku s filterom za bojne otrove :)
Autor: roman10 | 12.07.2011. u 8:30 | opcije
Hvala ti lijepo. Obožavam kad takvog nekog ljubitelja smrdljivaca sretnem npr. u tramvaju pa mi počne nadugačko i naširoko pričati neku epsku sagu, sveudilj mi se unoseći u facu.
Autor: vegavega8 | 12.07.2011. u 8:33 | opcije
Nesto meni ne stima na toj slikici.
Pas bi trebao nateravati macku, tako je to bilo od iskona, kakve su ovo nerazumnosti?
Autor: juicy-mama | 12.07.2011. u 9:28 | opcije
hahaaa..baš je tak v jutro..:))..al pesica je mudra.. pa šuti..fina..vjerojatno je i njen jutarnji zadah smrtonosan..:)))
Autor: ANERAK | 12.07.2011. u 9:56 | opcije
