RJEČITA SLIKA

12.07.2011. u 23:35   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Ma da, kakav sex po ovoj vrucini:))

Autor: juicy-mama   |   12.07.2011. u 23:38   |   opcije


Simbolični, juicy. Viš ovog što se izvalio? Eeee, tako ti naši Iskričari zamišljaju sebe...

Autor: vegavega8   |   12.07.2011. u 23:40   |   opcije


Zmije su kurbetine koje mu se motaju po glavi i rade o njoj...

Autor: vegavega8   |   12.07.2011. u 23:41   |   opcije


Ovu pokornu bi možda mogao malčice i voljeti.

Autor: vegavega8   |   12.07.2011. u 23:41   |   opcije


Onaj na lotusovom cvijetu mu je alter ego koji pazi da ga neka ne zajebe.

Autor: vegavega8   |   12.07.2011. u 23:42   |   opcije


Sveta krava je u stabilnoj vezi.

Autor: vegavega8   |   12.07.2011. u 23:42   |   opcije


Džukac je u pemziji pa ladi jaja.

Autor: vegavega8   |   12.07.2011. u 23:43   |   opcije


Auto, naravno, ne vozi.

Autor: vegavega8   |   12.07.2011. u 23:43   |   opcije


čije su noge na prozoru?

Autor: marta-marta   |   12.07.2011. u 23:43   |   opcije


A čije su noge je zagonteka o kojoj bi se dao roman napisati...

Autor: vegavega8   |   12.07.2011. u 23:44   |   opcije


Tek sad kužim zakaj se veza zove veza.

Autor: marta-marta   |   12.07.2011. u 23:45   |   opcije


Narastu ti stabilni rogovi za koje te privežu.

Autor: marta-marta   |   12.07.2011. u 23:45   |   opcije


što se nogu tiče tu dilema nema, sve se zna

Autor: krelec   |   12.07.2011. u 23:45   |   opcije


ja bi se ugurala među njih i sela na oblak, danas sam nemirna a treba mi mir:-)

Autor: biserna   |   12.07.2011. u 23:45   |   opcije


Krelec..njušim da imaš trač koji želiš podijeliti.

Autor: marta-marta   |   12.07.2011. u 23:46   |   opcije


Ma kakav sex po ovoj vrucini, ponavljam ja, da se izmedju tijela cuje pljeskanje znoja...ma daj kajgod:))))

Autor: juicy-mama   |   12.07.2011. u 23:47   |   opcije


Fakat.Fuj pljuskanje znoja.

Autor: marta-marta   |   12.07.2011. u 23:47   |   opcije


Fuj tijela.

Autor: marta-marta   |   12.07.2011. u 23:47   |   opcije


na lotusovom cvijetu je Brahma, a ovaj što se izvalio je Narayana. A uz noge mu je Lakshmi.

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.07.2011. u 23:47   |   opcije


Fuj seks.

Autor: marta-marta   |   12.07.2011. u 23:47   |   opcije


...trbuh na trbuh, sise na prsa...

Autor: juicy-mama   |   12.07.2011. u 23:48   |   opcije


Za mene samo seks u vodi. Može i na luftiću.

Autor: vegavega8   |   12.07.2011. u 23:48   |   opcije


:))))

Autor: juicy-mama   |   12.07.2011. u 23:48   |   opcije


Fuj trbuh i sise i prsa.

Autor: marta-marta   |   12.07.2011. u 23:48   |   opcije


Pričaj dalje, Svileni... I? Kaj oni sad dogovaraju? Trojac?

Autor: vegavega8   |   12.07.2011. u 23:48   |   opcije


...za mene samo sex na krevetu i to ovom mojem:))))

Autor: juicy-mama   |   12.07.2011. u 23:49   |   opcije


čekaj s tračovima, počo sex

Autor: krelec   |   12.07.2011. u 23:49   |   opcije


Kako se zove krava?

Autor: marta-marta   |   12.07.2011. u 23:49   |   opcije


Jebemu...draži ti seks od dobrog trača?

Autor: marta-marta   |   12.07.2011. u 23:50   |   opcije


Svašta.

Autor: marta-marta   |   12.07.2011. u 23:50   |   opcije


Brahma iz pupka Narayinog dobiva svo znanje kako konstruirati Svemir i sva bića u njemu. Ovo je četveroglavi Brahma, znači da će ovaj Svemir imati četiri dimenzije.

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.07.2011. u 23:50   |   opcije


ma ovakav usmeni, da

Autor: krelec   |   12.07.2011. u 23:50   |   opcije


...nije počo, daj svileni

Autor: juicy-mama   |   12.07.2011. u 23:51   |   opcije


Ček malo, ja mu vidim jednu glavu. Istinabog, ima 4 ruke. Da nema tri pimpeka? :-)))

Autor: vegavega8   |   12.07.2011. u 23:51   |   opcije


Dobro da nije iz šupka.

Autor: marta-marta   |   12.07.2011. u 23:52   |   opcije


vega, trebala bi vidjeti tri glave ako si trijezna.

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.07.2011. u 23:52   |   opcije


ožujka, tebi će u šupak.

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.07.2011. u 23:52   |   opcije


Aaaa, trijezna sam, ali sam gledala izvaljenog. Ovaj sklupčani mi nekak bezvezan, ako izuzmemo pupčanu vezu. A s tako vezanima ne općim. Znači, samo jedan pimpek... Pih!

Autor: vegavega8   |   12.07.2011. u 23:54   |   opcije


Hehehe..po znanje svijeta?A kajaznam...aj dobro.

Autor: marta-marta   |   12.07.2011. u 23:54   |   opcije


Ovdje se fakat počinje općiti

Autor: juicy-mama   |   12.07.2011. u 23:55   |   opcije


ožujka, pa nego, jer prije će tebi u dupe nego u glavu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.07.2011. u 23:55   |   opcije


Pa to mi je logično, mislim ovo za šupak - lijepo se veli "Čekaj, doći će ti iz dupeta u glavu".

Autor: vegavega8   |   12.07.2011. u 23:56   |   opcije


Izvaljen je na Naga Šeši na uzročnom oceanu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.07.2011. u 23:57   |   opcije


Luftić mu je dobar.

Autor: vegavega8   |   12.07.2011. u 23:57   |   opcije


Ima 4 ruke.U svaku po dvije kese.Dobar za šoping.

Autor: marta-marta   |   12.07.2011. u 23:58   |   opcije


vega, morala bi znati da su crijeva mnogo složeniji organ od mozga.

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.07.2011. u 23:58   |   opcije


Čak mogu dati i mnogo veća zadovoljstva od mozga.

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.07.2011. u 23:58   |   opcije


Dude, de nam sad ispričaj kaj znaš o sv.Anti.

Autor: marta-marta   |   12.07.2011. u 23:59   |   opcije


Ma jebla vas crijeva...

Autor: juicy-mama   |   13.07.2011. u 0:00   |   opcije


ožujka, ako dobro vidiš onda vidiš da su mu sve četiri zauzete, a kese nisu. Što će njemu šoping kad je gospodar univerzuma?

Autor: dudhaimurvimorus   |   13.07.2011. u 0:00   |   opcije


Ajmo mi na seks. Juicy, kaj misliš o seksu na luftiću s frajerom koji ima 4 ruke? Dobro, ha? ;-))

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:01   |   opcije


Svileni, a zašto je žemska tak pokorna?

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:01   |   opcije


Kao prvo ne znam ko ga je proglasio svetim, jer sudnji dan još nije bio. Znam da je volio djecu, a to kad bi stavili u današnje konotacije izgledalo bi sasvim nastrano.

Autor: dudhaimurvimorus   |   13.07.2011. u 0:01   |   opcije


Istina, ima onaj postkoitalno-blaženi osmijeh na licu :-)))

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:02   |   opcije


Nije pokorna, samo malo srameća ko svaka žena. A nju svi trebaju jer je božica sreće.

Autor: dudhaimurvimorus   |   13.07.2011. u 0:03   |   opcije


Usrećio on nju! Lijepo. A zmije?

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:04   |   opcije


Fuj postkoitalni osmijeh.

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 0:04   |   opcije


Usput, moje dame, jeste li primijetile ovo "kao svaka žena"?

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:05   |   opcije


(naravno)Zaboravio je napisati poštena.

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 0:05   |   opcije


vega, zmija je kraljevska kobra. S mnogo glava.

Autor: dudhaimurvimorus   |   13.07.2011. u 0:06   |   opcije


otvorio jedan burn, nemere se durat bez poticaja

Autor: krelec   |   13.07.2011. u 0:07   |   opcije


Kao svaka žena, to shvatite kao ženski princip kao žensku energiju.

Autor: dudhaimurvimorus   |   13.07.2011. u 0:07   |   opcije


Nego..mora da je gadno biti dudov svilac u rvackoj.

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 0:08   |   opcije


Fuj ženska energija.

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 0:09   |   opcije


ups..zajeb.

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 0:09   |   opcije


Najebali smo se.De sad trač.

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 0:10   |   opcije


Men se ta kobra najvećma dopala. Nego, ne smetaj Svilenog, marta, dok ne doznamo čije su noge u autu.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:10   |   opcije


http://youtu.be/CMdXVPf_nXM

Autor: dudhaimurvimorus   |   13.07.2011. u 0:11   |   opcije


burn me digo iz sna, skroz, a i priča dobra, isto skroz

Autor: krelec   |   13.07.2011. u 0:12   |   opcije


Sigurno bi i tebi bilo lakše biti ožujka u rvackoj.

Autor: dudhaimurvimorus   |   13.07.2011. u 0:12   |   opcije


Bolje bih prošla u Indiji.

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 0:14   |   opcije


Ti bi najbolje prošla u Šapcu, na vašaru.

Autor: dudhaimurvimorus   |   13.07.2011. u 0:15   |   opcije


sigurno, tamo svi dobro prolaze

Autor: krelec   |   13.07.2011. u 0:15   |   opcije


Nego, mene muči ovo: tolike glave, ruke, sretna žena, ocean, kraljevska kobra - a auto im ispao tako mali. I još ne vozi!

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:16   |   opcije


krele, kroz Podlugove najbrže prođe brzi za Sarajevo.

Autor: dudhaimurvimorus   |   13.07.2011. u 0:16   |   opcije


ravna pruga, dobra prilika

Autor: krelec   |   13.07.2011. u 0:17   |   opcije


Ja dođem pa prođem. Svugdje.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:18   |   opcije


vega, pa auto je skoro kao pola uzročnog oceana. Tako nešto nema ni Abramović a bome ni Dikan.

Autor: dudhaimurvimorus   |   13.07.2011. u 0:18   |   opcije


Ponekad i sjednem. Nekome. A nekome ne.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:19   |   opcije


Ja dođem, vidim i pobjedim.

Autor: dudhaimurvimorus   |   13.07.2011. u 0:20   |   opcije


pa dobro pobogu, hoćel se ovdje tračat ili ne

Autor: krelec   |   13.07.2011. u 0:20   |   opcije


Sad sam uvećala sliku i odgovorno tvrdim da kroz prozor vire MUŠKE noge. A bit će da je ondje i neka stidljiva žena, kakve mi već jesmo, jel'te.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:20   |   opcije


ja čekam.

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 0:20   |   opcije


Ajd, dobro, svršili smo, idemo na trač. Krelec, što ti misliš o svetim kravama u stabilnoj vezi?

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:21   |   opcije


vega, pa sreća i jeste stidljiva. To si barem već mogla iskusiti.

Autor: dudhaimurvimorus   |   13.07.2011. u 0:21   |   opcije


I je li nužno biti krava da bi bila u stabilnoj vezi?

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:21   |   opcije


mislim

Autor: krelec   |   13.07.2011. u 0:22   |   opcije


za martu:-http://youtu.be/MOmZimH00oo

Autor: dudhaimurvimorus   |   13.07.2011. u 0:22   |   opcije


Jock, Svileni, moja je lijena. Ali kad konačno dovuče dupe do mene, onda galami iz sveg glasa, pleše, pjeva, plješće, skače i izvodi piruete u zraku :-))

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:22   |   opcije


il pitanje za kreleta:-Što ima u glavi kravi do zuba?

Autor: dudhaimurvimorus   |   13.07.2011. u 0:23   |   opcije


fala

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 0:23   |   opcije


A ja mislim da ima krava koje su u vezi, ali ne stabilnoj. A ima i onih koje nisu. U vezi. Ali su krave.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:23   |   opcije


To je zbog puno želudaca.

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 0:24   |   opcije


vega, jel' dok ne poplaviš?

Autor: dudhaimurvimorus   |   13.07.2011. u 0:24   |   opcije


krave pretežno i jesu krave

Autor: krelec   |   13.07.2011. u 0:25   |   opcije


Plave sam krvi, crne duše i grimiznih misli.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:26   |   opcije


Može li itko osim svete krave biti u stabilnoj vezi?

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:26   |   opcije


Recimo, kuja ne može, to je ziher. Moj šaponja godinama voli jednu iako ima djecu s drugim. Ali njega nikad nije voljela. A šaponja voli čak i njenu djecu.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:27   |   opcije


A što je sa svetim bikovima? Oni nisu u stabilnoj vezi, jel' tak?

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:28   |   opcije


nego imal kakav trač ?

Autor: krelec   |   13.07.2011. u 0:32   |   opcije


Ima!

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:33   |   opcije


počinji

Autor: krelec   |   13.07.2011. u 0:34   |   opcije


Sorkać, telefonirala.

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 0:34   |   opcije


Duga priča, krelec. Jesi li siguran da si dovoljno budan?

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:34   |   opcije


Idem ja po čašu vina ako hoćete da vam sve ispričam.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:35   |   opcije


budan

Autor: krelec   |   13.07.2011. u 0:35   |   opcije


Nestabilne veze su puno zanimljivije.

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 0:36   |   opcije


A i seks je bolji.

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 0:37   |   opcije


E ovako vam to bijaše: nekad davno, davno netko se sjetio i pokrenuo jedan dejting sajt po imenu Iskrica - ono, vrcne iskra, raspiri se plamen, strast te proguta, sagoriš, izgoriš, al ti je lijepo...

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:38   |   opcije


ošla ova u vinski podrum

Autor: krelec   |   13.07.2011. u 0:38   |   opcije


E, u to doba se još jako mali postotak populacije znao služiti internetom. A većina ga uopće nije ni imala. Kao ni kompjutor.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:39   |   opcije


Tak da se ovdje skupljala onak, pomalo geekovska škvadra - a ti su najnapaljeniji. U ono doba bili su i ponešto obrazovaniji, ako već ne i pametniji od prosječnog puka. Praskalo se i vrcalo na sve strane.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:40   |   opcije


I onda su se oni napraskali, nekima se svidjelo pa su se stabilizirali, drugima je dosadilo... Ostali su oni koji nisu ništa obavili.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:41   |   opcije


I onda su oni počeli zagovarati svetost stabilne veze. S Iskricom.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:41   |   opcije


U međuvremenu se pokrivenost internetom u Hrvata znatno povećala, osobito u urbanim sredinama (jeste li znali da zagrebačko područje uopće ne zaostaje za npr. Norveškom?), tako da se ovamo slio i neupućeni puk. I prvo što vidješe bilo je: STABILNA VEZA.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:42   |   opcije


(hahahahahaha!)

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 0:43   |   opcije


Super, pomisliše, oglas u Večernjaku košta, a ovdje za džabe... Obećaš pa promijeniš nick. Ili se fakat stabiliziraš, zašto ne, ako se isplati...

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:43   |   opcije


i druge sredine pokrivene, primjer ja

Autor: krelec   |   13.07.2011. u 0:44   |   opcije


E, a ovi što su tu već bili u stabilnoj vezi (s Iskricom) počeše dijeliti upute i naputke. Istinabog, sami ih se možda i nisu pridržavali, ali tko bi se drznuo propitivati starosjedioce?

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:44   |   opcije


(Čekte da gucnem...)

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:45   |   opcije


(živila!)

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 0:45   |   opcije


(znaš, nekad mi bude bed kad rušimo tuđe kule od karata)

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 0:46   |   opcije


E, a onda se neki i vjenčaše. Javno. Bilo i na telki. Ona poskokuša iz kamenjara, on mesar iz zaleđa. Mašala, rekoše svi, moguće je!!!

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:46   |   opcije


I onda oni počeli određivati imidž Iskrice: sveti brak, sveta djeca, sveta veza. Sve drugo - grijeh, Sodoma i Gomora!

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:48   |   opcije


I tako je Iskrica postala okupljalište svetaca: majke s djecom, očevi s djecom ili bez njih, obiteljski ljudi...

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:49   |   opcije


(Ček da opet gucnem, ovo mi teško pada...)

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:49   |   opcije


...a majke s djecom, kaj ste zaboravile:))))

Autor: juicy-mama   |   13.07.2011. u 0:50   |   opcije


...mislim na konkretan slucaj...

Autor: juicy-mama   |   13.07.2011. u 0:51   |   opcije


trenutno sam bez djece.

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 0:51   |   opcije


aj požuri, ja se moram u 10 dići

Autor: krelec   |   13.07.2011. u 0:51   |   opcije


...i ja, ali sam ovdje nasla takoreci dijete:))))

Autor: juicy-mama   |   13.07.2011. u 0:52   |   opcije


...dobro, onda se to zvalo dečko

Autor: juicy-mama   |   13.07.2011. u 0:53   |   opcije


i šta ono reče dud za brahmu

Autor: krelec   |   13.07.2011. u 0:54   |   opcije


Vega zaspala.

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 0:54   |   opcije


E, počela i djeca dolaziti... Neki s roditeljima ili starijom braćom i sestrama, a neki bogami i sami. A roditelji valjda misle, bolje da su tu nego da se vani drogiraju. Što da vam kažem, postala Iskrica ko sindikalno odmaralište!

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:54   |   opcije


Vega se opila

Autor: juicy-mama   |   13.07.2011. u 0:55   |   opcije


Kad oni prvi nisu znali šutit.

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 0:56   |   opcije


...e pa zato mene spopadaju ovi iz vrtica

Autor: juicy-mama   |   13.07.2011. u 0:56   |   opcije


Ima tu djece koja su stasala uz Iskricu (od 2002. naovamo - nije to malo: formativne godine!), sveudilj zadojena svetošću stabilne veze. Pa promijene operatera čim počne imalo štekati. Koji je sad najbolji? T-com više nije, to znam.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:56   |   opcije


Ma i ja sam stasala sa Iskricom....;-)

Autor: juicy-mama   |   13.07.2011. u 0:57   |   opcije


Nego, nije trač o njima, nego o sukobu dinosaurusa: jedne starosjedilice koja je postala usidjelica koliko se stabilizirala uz Iskricu i druge starosjedilice koja je bila kvočka i prije Iskrice, a na Iskrici se nimalo nije promijenila. Samo je uzgojila rogove, tak da je sad moš privezati kao ovu gore svetu kravicu. I zato je jako ponosna. Evolucija, ne?

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:58   |   opcije


Laku noc, sklapaju mi se okice, a nije ni cudo...

Autor: juicy-mama   |   13.07.2011. u 0:59   |   opcije


E sad ovako: starosjedilica usidjelica se još uvijek s nostalgijom prisjeća početnog iskričarskog praskanja.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 0:59   |   opcije


Misliš da zavide jedna drugoj?

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 1:00   |   opcije


Starosjedilica rogata kvočketina se ne sjeća, jer nju nisu praskali.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 1:00   |   opcije


hehehe..

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 1:00   |   opcije


Starosjedilica usidjelica je zgodna. Rogata kvočketina ružna. Zato je prvoj važno praskanje, a drugoj stabilnost.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 1:01   |   opcije


Ako moramo birati strane ja ću usidjelici.

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 1:01   |   opcije


Kvočka se namjestila na jajca i ni mrdac. Čak ni ako su mućak!

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 1:01   |   opcije


Sveta jajca..

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 1:03   |   opcije


Pa je i mućak svet.

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 1:03   |   opcije


Sjedi ona tako i grije ih, sva ponosna. I kvoca svima o svetosti stabilnosti. Ali joj ipak drago kad neki kokot dođe pitati jel bi malo protrčala dvorištem. E, onda se ona uskokodače, kao bezobraznik jedan, a svetost stabilnosti, kaj si on umišlja, da bu ona svoja ustajala jajca sam tak ostavila da malo s njim profrca perje?!

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 1:04   |   opcije


jebo Aralicu, za ovo treba ključ

Autor: krelec   |   13.07.2011. u 1:04   |   opcije


Sve druge koke se zasrame i tiho zakvocaju, da, da, da, jajca prije svega...

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 1:05   |   opcije


Hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 1:06   |   opcije


A našoj usidjelici dopizdilo. Sjedila je i ona na jajima, ali je pustila da se ispile. Pa sad nema jaja, a i pilići otprhnuli, a ona nije sveta, jebiga, kad ne grije mućke.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 1:06   |   opcije


(sori..slika mi pred očima.nastavi)

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 1:07   |   opcije


Pauza. Slobodno komentirajte.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 1:07   |   opcije


hare krišna

Autor: krelec   |   13.07.2011. u 1:09   |   opcije


Sve je to pizdarija.

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 1:09   |   opcije


Mućak treba baciti.Pažljivo.

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 1:10   |   opcije


I glupo je propagirati mućkarenje samo zato kaj je jedino za što znamo.

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 1:11   |   opcije


hare rama

Autor: krelec   |   13.07.2011. u 1:11   |   opcije


Bome...ni usidjelištvo nije za poželjeti.

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 1:12   |   opcije


Imal' treće opcije?

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 1:12   |   opcije


Eto me jopet.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 1:13   |   opcije


A da nije baš Sodoma.A ni Gomora.

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 1:13   |   opcije


Eto, danas one pobrojaše sva svoja zrna (nemudrosti) i usporediše koja ima više. Ispalo podjednako. Onda usporediše koja ima bolje. Ispalo podjednako. Kvočku podržaše majke s velikom i malom djecom koje ne bi na Facebook jer ih ondje svi poznaju, ne odgovorivši na upit zašto je bitno što ih na Iskrici ne poznaju ako nisu u grijehu?

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 1:16   |   opcije


Jbt.Ja sam usidjelica u stabilnoj vezi.

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 1:16   |   opcije


Usidjelicu baš i nisu podržavali, ali je podržavam ja, iako ne odobravam. Jer i ona bi sjela na jajca. A to znači da je kokoš. A kokoši ne lete.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 1:17   |   opcije


Meni se npr. sviđaju patke. Mogu biti monogamne, ali svake godine se sele. Ponekad u paru, ponekad u jatu, a ponekad solo. Ako im se negdje svidi, ostanu. I nikad na njima ne vidiš da im je teško, uvijek glatko klize, iako ispod površine žestoko rade nogicama.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 1:19   |   opcije


Iskrica je DEJTING SAJT.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 1:19   |   opcije


SEKS!!!

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 1:19   |   opcije


Nismo u Indiji pa da prvo sve ugovorimo i onda se jebemo iz obaveze. I jebo Brahmu koji s 4 glave stvori ovakav svijet.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 1:20   |   opcije


I jebo dejting sajt na kojem je grijeh nekoga pozvati na dejt. Koji može (iako ne mora) uključivati SEKS.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 1:21   |   opcije


meni mrsko kad se baš moram jebavat.Neću.

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 1:22   |   opcije


A mamice, ženice, kumice i kvočkice imaju druge sajtove. Npr. www.bebe.com. Vode ga moj frend i njegova žena. Ko stvoreno za njih! Pimpeka i pišica ko u priči, seksa ni od kud. Iako se podrazumijeva.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 1:22   |   opcije


Ali kad imaš takve zube da nemreš zatvoriti usta, nije ni čudo što ih nikad ne zatvaraš.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 1:23   |   opcije


I eto, to je trač. Obje starosjedilice bi se jebavale. Jedna se usudi i prizna, druga ne.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 1:24   |   opcije


A sad svi znamo sve.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 1:25   |   opcije


:)

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 1:25   |   opcije


I možemo ić pišat pa spavat. Laka vam noć :-))

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 1:26   |   opcije


Noć.

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 1:27   |   opcije


cmok!

Autor: marta-marta   |   13.07.2011. u 1:28   |   opcije


Dodaj komentar