Ma da, kakav sex po ovoj vrucini:))
Autor: juicy-mama | 12.07.2011. u 23:38 | opcije
Simbolični, juicy. Viš ovog što se izvalio? Eeee, tako ti naši Iskričari zamišljaju sebe...
Autor: vegavega8 | 12.07.2011. u 23:40 | opcije
Zmije su kurbetine koje mu se motaju po glavi i rade o njoj...
Autor: vegavega8 | 12.07.2011. u 23:41 | opcije
Ovu pokornu bi možda mogao malčice i voljeti.
Autor: vegavega8 | 12.07.2011. u 23:41 | opcije
Onaj na lotusovom cvijetu mu je alter ego koji pazi da ga neka ne zajebe.
Autor: vegavega8 | 12.07.2011. u 23:42 | opcije
Sveta krava je u stabilnoj vezi.
Autor: vegavega8 | 12.07.2011. u 23:42 | opcije
Džukac je u pemziji pa ladi jaja.
Autor: vegavega8 | 12.07.2011. u 23:43 | opcije
Auto, naravno, ne vozi.
Autor: vegavega8 | 12.07.2011. u 23:43 | opcije
čije su noge na prozoru?
Autor: marta-marta | 12.07.2011. u 23:43 | opcije
A čije su noge je zagonteka o kojoj bi se dao roman napisati...
Autor: vegavega8 | 12.07.2011. u 23:44 | opcije
Tek sad kužim zakaj se veza zove veza.
Autor: marta-marta | 12.07.2011. u 23:45 | opcije
Narastu ti stabilni rogovi za koje te privežu.
Autor: marta-marta | 12.07.2011. u 23:45 | opcije
što se nogu tiče tu dilema nema, sve se zna
Autor: krelec | 12.07.2011. u 23:45 | opcije
ja bi se ugurala među njih i sela na oblak, danas sam nemirna a treba mi mir:-)
Autor: biserna | 12.07.2011. u 23:45 | opcije
Krelec..njušim da imaš trač koji želiš podijeliti.
Autor: marta-marta | 12.07.2011. u 23:46 | opcije
Ma kakav sex po ovoj vrucini, ponavljam ja, da se izmedju tijela cuje pljeskanje znoja...ma daj kajgod:))))
Autor: juicy-mama | 12.07.2011. u 23:47 | opcije
Fakat.Fuj pljuskanje znoja.
Autor: marta-marta | 12.07.2011. u 23:47 | opcije
Fuj tijela.
Autor: marta-marta | 12.07.2011. u 23:47 | opcije
na lotusovom cvijetu je Brahma, a ovaj što se izvalio je Narayana. A uz noge mu je Lakshmi.
Autor: dudhaimurvimorus | 12.07.2011. u 23:47 | opcije
Fuj seks.
Autor: marta-marta | 12.07.2011. u 23:47 | opcije
...trbuh na trbuh, sise na prsa...
Autor: juicy-mama | 12.07.2011. u 23:48 | opcije
Za mene samo seks u vodi. Može i na luftiću.
Autor: vegavega8 | 12.07.2011. u 23:48 | opcije
:))))
Autor: juicy-mama | 12.07.2011. u 23:48 | opcije
Fuj trbuh i sise i prsa.
Autor: marta-marta | 12.07.2011. u 23:48 | opcije
Pričaj dalje, Svileni... I? Kaj oni sad dogovaraju? Trojac?
Autor: vegavega8 | 12.07.2011. u 23:48 | opcije
...za mene samo sex na krevetu i to ovom mojem:))))
Autor: juicy-mama | 12.07.2011. u 23:49 | opcije
čekaj s tračovima, počo sex
Autor: krelec | 12.07.2011. u 23:49 | opcije
Kako se zove krava?
Autor: marta-marta | 12.07.2011. u 23:49 | opcije
Jebemu...draži ti seks od dobrog trača?
Autor: marta-marta | 12.07.2011. u 23:50 | opcije
Svašta.
Autor: marta-marta | 12.07.2011. u 23:50 | opcije
Brahma iz pupka Narayinog dobiva svo znanje kako konstruirati Svemir i sva bića u njemu. Ovo je četveroglavi Brahma, znači da će ovaj Svemir imati četiri dimenzije.
Autor: dudhaimurvimorus | 12.07.2011. u 23:50 | opcije
ma ovakav usmeni, da
Autor: krelec | 12.07.2011. u 23:50 | opcije
...nije počo, daj svileni
Autor: juicy-mama | 12.07.2011. u 23:51 | opcije
Ček malo, ja mu vidim jednu glavu. Istinabog, ima 4 ruke. Da nema tri pimpeka? :-)))
Autor: vegavega8 | 12.07.2011. u 23:51 | opcije
Dobro da nije iz šupka.
Autor: marta-marta | 12.07.2011. u 23:52 | opcije
vega, trebala bi vidjeti tri glave ako si trijezna.
Autor: dudhaimurvimorus | 12.07.2011. u 23:52 | opcije
ožujka, tebi će u šupak.
Autor: dudhaimurvimorus | 12.07.2011. u 23:52 | opcije
Aaaa, trijezna sam, ali sam gledala izvaljenog. Ovaj sklupčani mi nekak bezvezan, ako izuzmemo pupčanu vezu. A s tako vezanima ne općim. Znači, samo jedan pimpek... Pih!
Autor: vegavega8 | 12.07.2011. u 23:54 | opcije
Hehehe..po znanje svijeta?A kajaznam...aj dobro.
Autor: marta-marta | 12.07.2011. u 23:54 | opcije
Ovdje se fakat počinje općiti
Autor: juicy-mama | 12.07.2011. u 23:55 | opcije
ožujka, pa nego, jer prije će tebi u dupe nego u glavu.
Autor: dudhaimurvimorus | 12.07.2011. u 23:55 | opcije
Pa to mi je logično, mislim ovo za šupak - lijepo se veli "Čekaj, doći će ti iz dupeta u glavu".
Autor: vegavega8 | 12.07.2011. u 23:56 | opcije
Izvaljen je na Naga Šeši na uzročnom oceanu.
Autor: dudhaimurvimorus | 12.07.2011. u 23:57 | opcije
Luftić mu je dobar.
Autor: vegavega8 | 12.07.2011. u 23:57 | opcije
Ima 4 ruke.U svaku po dvije kese.Dobar za šoping.
Autor: marta-marta | 12.07.2011. u 23:58 | opcije
vega, morala bi znati da su crijeva mnogo složeniji organ od mozga.
Autor: dudhaimurvimorus | 12.07.2011. u 23:58 | opcije
Čak mogu dati i mnogo veća zadovoljstva od mozga.
Autor: dudhaimurvimorus | 12.07.2011. u 23:58 | opcije
Dude, de nam sad ispričaj kaj znaš o sv.Anti.
Autor: marta-marta | 12.07.2011. u 23:59 | opcije
Ma jebla vas crijeva...
Autor: juicy-mama | 13.07.2011. u 0:00 | opcije
ožujka, ako dobro vidiš onda vidiš da su mu sve četiri zauzete, a kese nisu. Što će njemu šoping kad je gospodar univerzuma?
Autor: dudhaimurvimorus | 13.07.2011. u 0:00 | opcije
Ajmo mi na seks. Juicy, kaj misliš o seksu na luftiću s frajerom koji ima 4 ruke? Dobro, ha? ;-))
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:01 | opcije
Svileni, a zašto je žemska tak pokorna?
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:01 | opcije
Kao prvo ne znam ko ga je proglasio svetim, jer sudnji dan još nije bio. Znam da je volio djecu, a to kad bi stavili u današnje konotacije izgledalo bi sasvim nastrano.
Autor: dudhaimurvimorus | 13.07.2011. u 0:01 | opcije
Istina, ima onaj postkoitalno-blaženi osmijeh na licu :-)))
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:02 | opcije
Nije pokorna, samo malo srameća ko svaka žena. A nju svi trebaju jer je božica sreće.
Autor: dudhaimurvimorus | 13.07.2011. u 0:03 | opcije
Usrećio on nju! Lijepo. A zmije?
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:04 | opcije
Fuj postkoitalni osmijeh.
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 0:04 | opcije
Usput, moje dame, jeste li primijetile ovo "kao svaka žena"?
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:05 | opcije
(naravno)Zaboravio je napisati poštena.
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 0:05 | opcije
vega, zmija je kraljevska kobra. S mnogo glava.
Autor: dudhaimurvimorus | 13.07.2011. u 0:06 | opcije
otvorio jedan burn, nemere se durat bez poticaja
Autor: krelec | 13.07.2011. u 0:07 | opcije
Kao svaka žena, to shvatite kao ženski princip kao žensku energiju.
Autor: dudhaimurvimorus | 13.07.2011. u 0:07 | opcije
Nego..mora da je gadno biti dudov svilac u rvackoj.
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 0:08 | opcije
Fuj ženska energija.
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 0:09 | opcije
ups..zajeb.
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 0:09 | opcije
Najebali smo se.De sad trač.
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 0:10 | opcije
Men se ta kobra najvećma dopala. Nego, ne smetaj Svilenog, marta, dok ne doznamo čije su noge u autu.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:10 | opcije
http://youtu.be/CMdXVPf_nXM
Autor: dudhaimurvimorus | 13.07.2011. u 0:11 | opcije
burn me digo iz sna, skroz, a i priča dobra, isto skroz
Autor: krelec | 13.07.2011. u 0:12 | opcije
Sigurno bi i tebi bilo lakše biti ožujka u rvackoj.
Autor: dudhaimurvimorus | 13.07.2011. u 0:12 | opcije
Bolje bih prošla u Indiji.
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 0:14 | opcije
Ti bi najbolje prošla u Šapcu, na vašaru.
Autor: dudhaimurvimorus | 13.07.2011. u 0:15 | opcije
sigurno, tamo svi dobro prolaze
Autor: krelec | 13.07.2011. u 0:15 | opcije
Nego, mene muči ovo: tolike glave, ruke, sretna žena, ocean, kraljevska kobra - a auto im ispao tako mali. I još ne vozi!
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:16 | opcije
krele, kroz Podlugove najbrže prođe brzi za Sarajevo.
Autor: dudhaimurvimorus | 13.07.2011. u 0:16 | opcije
ravna pruga, dobra prilika
Autor: krelec | 13.07.2011. u 0:17 | opcije
Ja dođem pa prođem. Svugdje.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:18 | opcije
vega, pa auto je skoro kao pola uzročnog oceana. Tako nešto nema ni Abramović a bome ni Dikan.
Autor: dudhaimurvimorus | 13.07.2011. u 0:18 | opcije
Ponekad i sjednem. Nekome. A nekome ne.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:19 | opcije
Ja dođem, vidim i pobjedim.
Autor: dudhaimurvimorus | 13.07.2011. u 0:20 | opcije
pa dobro pobogu, hoćel se ovdje tračat ili ne
Autor: krelec | 13.07.2011. u 0:20 | opcije
Sad sam uvećala sliku i odgovorno tvrdim da kroz prozor vire MUŠKE noge. A bit će da je ondje i neka stidljiva žena, kakve mi već jesmo, jel'te.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:20 | opcije
ja čekam.
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 0:20 | opcije
Ajd, dobro, svršili smo, idemo na trač. Krelec, što ti misliš o svetim kravama u stabilnoj vezi?
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:21 | opcije
vega, pa sreća i jeste stidljiva. To si barem već mogla iskusiti.
Autor: dudhaimurvimorus | 13.07.2011. u 0:21 | opcije
I je li nužno biti krava da bi bila u stabilnoj vezi?
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:21 | opcije
mislim
Autor: krelec | 13.07.2011. u 0:22 | opcije
za martu:-http://youtu.be/MOmZimH00oo
Autor: dudhaimurvimorus | 13.07.2011. u 0:22 | opcije
Jock, Svileni, moja je lijena. Ali kad konačno dovuče dupe do mene, onda galami iz sveg glasa, pleše, pjeva, plješće, skače i izvodi piruete u zraku :-))
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:22 | opcije
il pitanje za kreleta:-Što ima u glavi kravi do zuba?
Autor: dudhaimurvimorus | 13.07.2011. u 0:23 | opcije
fala
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 0:23 | opcije
A ja mislim da ima krava koje su u vezi, ali ne stabilnoj. A ima i onih koje nisu. U vezi. Ali su krave.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:23 | opcije
To je zbog puno želudaca.
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 0:24 | opcije
vega, jel' dok ne poplaviš?
Autor: dudhaimurvimorus | 13.07.2011. u 0:24 | opcije
krave pretežno i jesu krave
Autor: krelec | 13.07.2011. u 0:25 | opcije
Plave sam krvi, crne duše i grimiznih misli.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:26 | opcije
Može li itko osim svete krave biti u stabilnoj vezi?
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:26 | opcije
Recimo, kuja ne može, to je ziher. Moj šaponja godinama voli jednu iako ima djecu s drugim. Ali njega nikad nije voljela. A šaponja voli čak i njenu djecu.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:27 | opcije
A što je sa svetim bikovima? Oni nisu u stabilnoj vezi, jel' tak?
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:28 | opcije
nego imal kakav trač ?
Autor: krelec | 13.07.2011. u 0:32 | opcije
Ima!
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:33 | opcije
počinji
Autor: krelec | 13.07.2011. u 0:34 | opcije
Sorkać, telefonirala.
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 0:34 | opcije
Duga priča, krelec. Jesi li siguran da si dovoljno budan?
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:34 | opcije
Idem ja po čašu vina ako hoćete da vam sve ispričam.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:35 | opcije
budan
Autor: krelec | 13.07.2011. u 0:35 | opcije
Nestabilne veze su puno zanimljivije.
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 0:36 | opcije
A i seks je bolji.
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 0:37 | opcije
E ovako vam to bijaše: nekad davno, davno netko se sjetio i pokrenuo jedan dejting sajt po imenu Iskrica - ono, vrcne iskra, raspiri se plamen, strast te proguta, sagoriš, izgoriš, al ti je lijepo...
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:38 | opcije
ošla ova u vinski podrum
Autor: krelec | 13.07.2011. u 0:38 | opcije
E, u to doba se još jako mali postotak populacije znao služiti internetom. A većina ga uopće nije ni imala. Kao ni kompjutor.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:39 | opcije
Tak da se ovdje skupljala onak, pomalo geekovska škvadra - a ti su najnapaljeniji. U ono doba bili su i ponešto obrazovaniji, ako već ne i pametniji od prosječnog puka. Praskalo se i vrcalo na sve strane.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:40 | opcije
I onda su se oni napraskali, nekima se svidjelo pa su se stabilizirali, drugima je dosadilo... Ostali su oni koji nisu ništa obavili.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:41 | opcije
I onda su oni počeli zagovarati svetost stabilne veze. S Iskricom.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:41 | opcije
U međuvremenu se pokrivenost internetom u Hrvata znatno povećala, osobito u urbanim sredinama (jeste li znali da zagrebačko područje uopće ne zaostaje za npr. Norveškom?), tako da se ovamo slio i neupućeni puk. I prvo što vidješe bilo je: STABILNA VEZA.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:42 | opcije
(hahahahahaha!)
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 0:43 | opcije
Super, pomisliše, oglas u Večernjaku košta, a ovdje za džabe... Obećaš pa promijeniš nick. Ili se fakat stabiliziraš, zašto ne, ako se isplati...
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:43 | opcije
i druge sredine pokrivene, primjer ja
Autor: krelec | 13.07.2011. u 0:44 | opcije
E, a ovi što su tu već bili u stabilnoj vezi (s Iskricom) počeše dijeliti upute i naputke. Istinabog, sami ih se možda i nisu pridržavali, ali tko bi se drznuo propitivati starosjedioce?
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:44 | opcije
(Čekte da gucnem...)
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:45 | opcije
(živila!)
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 0:45 | opcije
(znaš, nekad mi bude bed kad rušimo tuđe kule od karata)
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 0:46 | opcije
E, a onda se neki i vjenčaše. Javno. Bilo i na telki. Ona poskokuša iz kamenjara, on mesar iz zaleđa. Mašala, rekoše svi, moguće je!!!
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:46 | opcije
I onda oni počeli određivati imidž Iskrice: sveti brak, sveta djeca, sveta veza. Sve drugo - grijeh, Sodoma i Gomora!
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:48 | opcije
I tako je Iskrica postala okupljalište svetaca: majke s djecom, očevi s djecom ili bez njih, obiteljski ljudi...
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:49 | opcije
(Ček da opet gucnem, ovo mi teško pada...)
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:49 | opcije
...a majke s djecom, kaj ste zaboravile:))))
Autor: juicy-mama | 13.07.2011. u 0:50 | opcije
...mislim na konkretan slucaj...
Autor: juicy-mama | 13.07.2011. u 0:51 | opcije
trenutno sam bez djece.
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 0:51 | opcije
aj požuri, ja se moram u 10 dići
Autor: krelec | 13.07.2011. u 0:51 | opcije
...i ja, ali sam ovdje nasla takoreci dijete:))))
Autor: juicy-mama | 13.07.2011. u 0:52 | opcije
...dobro, onda se to zvalo dečko
Autor: juicy-mama | 13.07.2011. u 0:53 | opcije
i šta ono reče dud za brahmu
Autor: krelec | 13.07.2011. u 0:54 | opcije
Vega zaspala.
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 0:54 | opcije
E, počela i djeca dolaziti... Neki s roditeljima ili starijom braćom i sestrama, a neki bogami i sami. A roditelji valjda misle, bolje da su tu nego da se vani drogiraju. Što da vam kažem, postala Iskrica ko sindikalno odmaralište!
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:54 | opcije
Vega se opila
Autor: juicy-mama | 13.07.2011. u 0:55 | opcije
Kad oni prvi nisu znali šutit.
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 0:56 | opcije
...e pa zato mene spopadaju ovi iz vrtica
Autor: juicy-mama | 13.07.2011. u 0:56 | opcije
Ima tu djece koja su stasala uz Iskricu (od 2002. naovamo - nije to malo: formativne godine!), sveudilj zadojena svetošću stabilne veze. Pa promijene operatera čim počne imalo štekati. Koji je sad najbolji? T-com više nije, to znam.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:56 | opcije
Ma i ja sam stasala sa Iskricom....;-)
Autor: juicy-mama | 13.07.2011. u 0:57 | opcije
Nego, nije trač o njima, nego o sukobu dinosaurusa: jedne starosjedilice koja je postala usidjelica koliko se stabilizirala uz Iskricu i druge starosjedilice koja je bila kvočka i prije Iskrice, a na Iskrici se nimalo nije promijenila. Samo je uzgojila rogove, tak da je sad moš privezati kao ovu gore svetu kravicu. I zato je jako ponosna. Evolucija, ne?
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:58 | opcije
Laku noc, sklapaju mi se okice, a nije ni cudo...
Autor: juicy-mama | 13.07.2011. u 0:59 | opcije
E sad ovako: starosjedilica usidjelica se još uvijek s nostalgijom prisjeća početnog iskričarskog praskanja.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 0:59 | opcije
Misliš da zavide jedna drugoj?
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 1:00 | opcije
Starosjedilica rogata kvočketina se ne sjeća, jer nju nisu praskali.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 1:00 | opcije
hehehe..
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 1:00 | opcije
Starosjedilica usidjelica je zgodna. Rogata kvočketina ružna. Zato je prvoj važno praskanje, a drugoj stabilnost.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 1:01 | opcije
Ako moramo birati strane ja ću usidjelici.
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 1:01 | opcije
Kvočka se namjestila na jajca i ni mrdac. Čak ni ako su mućak!
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 1:01 | opcije
Sveta jajca..
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 1:03 | opcije
Pa je i mućak svet.
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 1:03 | opcije
Sjedi ona tako i grije ih, sva ponosna. I kvoca svima o svetosti stabilnosti. Ali joj ipak drago kad neki kokot dođe pitati jel bi malo protrčala dvorištem. E, onda se ona uskokodače, kao bezobraznik jedan, a svetost stabilnosti, kaj si on umišlja, da bu ona svoja ustajala jajca sam tak ostavila da malo s njim profrca perje?!
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 1:04 | opcije
jebo Aralicu, za ovo treba ključ
Autor: krelec | 13.07.2011. u 1:04 | opcije
Sve druge koke se zasrame i tiho zakvocaju, da, da, da, jajca prije svega...
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 1:05 | opcije
Hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 1:06 | opcije
A našoj usidjelici dopizdilo. Sjedila je i ona na jajima, ali je pustila da se ispile. Pa sad nema jaja, a i pilići otprhnuli, a ona nije sveta, jebiga, kad ne grije mućke.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 1:06 | opcije
(sori..slika mi pred očima.nastavi)
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 1:07 | opcije
Pauza. Slobodno komentirajte.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 1:07 | opcije
hare krišna
Autor: krelec | 13.07.2011. u 1:09 | opcije
Sve je to pizdarija.
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 1:09 | opcije
Mućak treba baciti.Pažljivo.
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 1:10 | opcije
I glupo je propagirati mućkarenje samo zato kaj je jedino za što znamo.
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 1:11 | opcije
hare rama
Autor: krelec | 13.07.2011. u 1:11 | opcije
Bome...ni usidjelištvo nije za poželjeti.
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 1:12 | opcije
Imal' treće opcije?
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 1:12 | opcije
Eto me jopet.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 1:13 | opcije
A da nije baš Sodoma.A ni Gomora.
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 1:13 | opcije
Eto, danas one pobrojaše sva svoja zrna (nemudrosti) i usporediše koja ima više. Ispalo podjednako. Onda usporediše koja ima bolje. Ispalo podjednako. Kvočku podržaše majke s velikom i malom djecom koje ne bi na Facebook jer ih ondje svi poznaju, ne odgovorivši na upit zašto je bitno što ih na Iskrici ne poznaju ako nisu u grijehu?
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 1:16 | opcije
Jbt.Ja sam usidjelica u stabilnoj vezi.
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 1:16 | opcije
Usidjelicu baš i nisu podržavali, ali je podržavam ja, iako ne odobravam. Jer i ona bi sjela na jajca. A to znači da je kokoš. A kokoši ne lete.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 1:17 | opcije
Meni se npr. sviđaju patke. Mogu biti monogamne, ali svake godine se sele. Ponekad u paru, ponekad u jatu, a ponekad solo. Ako im se negdje svidi, ostanu. I nikad na njima ne vidiš da im je teško, uvijek glatko klize, iako ispod površine žestoko rade nogicama.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 1:19 | opcije
Iskrica je DEJTING SAJT.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 1:19 | opcije
SEKS!!!
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 1:19 | opcije
Nismo u Indiji pa da prvo sve ugovorimo i onda se jebemo iz obaveze. I jebo Brahmu koji s 4 glave stvori ovakav svijet.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 1:20 | opcije
I jebo dejting sajt na kojem je grijeh nekoga pozvati na dejt. Koji može (iako ne mora) uključivati SEKS.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 1:21 | opcije
meni mrsko kad se baš moram jebavat.Neću.
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 1:22 | opcije
A mamice, ženice, kumice i kvočkice imaju druge sajtove. Npr. www.bebe.com. Vode ga moj frend i njegova žena. Ko stvoreno za njih! Pimpeka i pišica ko u priči, seksa ni od kud. Iako se podrazumijeva.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 1:22 | opcije
Ali kad imaš takve zube da nemreš zatvoriti usta, nije ni čudo što ih nikad ne zatvaraš.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 1:23 | opcije
I eto, to je trač. Obje starosjedilice bi se jebavale. Jedna se usudi i prizna, druga ne.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 1:24 | opcije
A sad svi znamo sve.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 1:25 | opcije
:)
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 1:25 | opcije
I možemo ić pišat pa spavat. Laka vam noć :-))
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 1:26 | opcije
Noć.
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 1:27 | opcije
cmok!
Autor: marta-marta | 13.07.2011. u 1:28 | opcije
