porciju fileka

Autor: roman10   |   13.07.2011. u 16:01   |   opcije


plučica na kiselo

Autor: roman10   |   13.07.2011. u 16:02   |   opcije


gorgonzolu

Autor: roman10   |   13.07.2011. u 16:02   |   opcije


Nekaj bi liznula, garant.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 16:03   |   opcije


tomiju đeriju nek liže

Autor: roman10   |   13.07.2011. u 16:07   |   opcije


ups i

Autor: roman10   |   13.07.2011. u 16:08   |   opcije


Ne bi ona njima, nego njih, romane ;-))

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 16:09   |   opcije


aaa ovo je iskrica ne slastičarna

Autor: roman10   |   13.07.2011. u 16:09   |   opcije


Je. Moš birat, ali nemreš uvijek dobiti sve što je izloženo.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 16:11   |   opcije


A ponekad treba i zube pokazati.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 16:12   |   opcije


a tu li si.obećame opalit i uteka

Autor: -rozmarinababa   |   13.07.2011. u 16:24   |   opcije


zvjezdi pije.
em joj se pričinjamja slika na blogu, em je neko zove.
škoru čudni ljudi čudna imena.
a nju bivši ljubavnici
sv. leopold, sv. marko, sv. dragiša...

Autor: -rozmarinababa   |   13.07.2011. u 16:26   |   opcije


dona izjavila da je sveta guska
a sirenin zov zašila noge.
ko da nije mogla zavezati nogavice i kvit

Autor: -rozmarinababa   |   13.07.2011. u 16:27   |   opcije


tražim dopisnika iz teherana
dragi lastane, ja se ovdje samo dopiujem.
i nikog ne jebem 5 posto
samo mi ponekad pokažu pisaljku

Autor: -rozmarinababa   |   13.07.2011. u 16:30   |   opcije


Mislim da je danas pun mjesec. Pa se svi malo smantaše.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 16:31   |   opcije


Vega, tvoje slike kužim i prije nego vidim tko je potpisan. Nastavi i dalje tako.

Autor: Darko51   |   13.07.2011. u 18:04   |   opcije


Dodaj komentar