porciju fileka
Autor: roman10 | 13.07.2011. u 16:01 | opcije
plučica na kiselo
Autor: roman10 | 13.07.2011. u 16:02 | opcije
gorgonzolu
Autor: roman10 | 13.07.2011. u 16:02 | opcije
Nekaj bi liznula, garant.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 16:03 | opcije
tomiju đeriju nek liže
Autor: roman10 | 13.07.2011. u 16:07 | opcije
ups i
Autor: roman10 | 13.07.2011. u 16:08 | opcije
Ne bi ona njima, nego njih, romane ;-))
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 16:09 | opcije
aaa ovo je iskrica ne slastičarna
Autor: roman10 | 13.07.2011. u 16:09 | opcije
Je. Moš birat, ali nemreš uvijek dobiti sve što je izloženo.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 16:11 | opcije
A ponekad treba i zube pokazati.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 16:12 | opcije
a tu li si.obećame opalit i uteka
Autor: -rozmarinababa | 13.07.2011. u 16:24 | opcije
zvjezdi pije.
em joj se pričinjamja slika na blogu, em je neko zove.
škoru čudni ljudi čudna imena.
a nju bivši ljubavnici
sv. leopold, sv. marko, sv. dragiša...
Autor: -rozmarinababa | 13.07.2011. u 16:26 | opcije
dona izjavila da je sveta guska
a sirenin zov zašila noge.
ko da nije mogla zavezati nogavice i kvit
Autor: -rozmarinababa | 13.07.2011. u 16:27 | opcije
tražim dopisnika iz teherana
dragi lastane, ja se ovdje samo dopiujem.
i nikog ne jebem 5 posto
samo mi ponekad pokažu pisaljku
Autor: -rozmarinababa | 13.07.2011. u 16:30 | opcije
Mislim da je danas pun mjesec. Pa se svi malo smantaše.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 16:31 | opcije
Vega, tvoje slike kužim i prije nego vidim tko je potpisan. Nastavi i dalje tako.
Autor: Darko51 | 13.07.2011. u 18:04 | opcije
