Ferenčica kaže da je 29,9 stupnjeva, ali da je subjektivni osjećaj 28; ova dolje nemre povjerovati da netko ima svoj stan i da taj nešto vrijedi. Ja se još uvijek ne ufam otvoriti prozore.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 22:00 | opcije
Jer ova gore baš nije pouzdana u svojim procjenama.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 22:01 | opcije
jesam rekla da će toliko izgladniti da će loviti ribu
Autor: -rozmarinababa | 13.07.2011. u 22:32 | opcije
nego, jel ti stvarno midliš da onaj pasji sin nije pazio da što ne ukradem
Autor: -rozmarinababa | 13.07.2011. u 22:32 | opcije
ja mislim da me je bario jer je pređolino bio nešto umoran
Autor: -rozmarinababa | 13.07.2011. u 22:33 | opcije
KOJA SE PIZDA MATEJINA DOGAĐA????KAJ JE OVA ŽENA SKJOZ POJUDIJA???PJAVAC KOD DJ. KJETENA...
Autor: kjele | 13.07.2011. u 22:35 | opcije
Rozi, pas te došao počastiti.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 23:10 | opcije
A na slici nije pas nego međo. Ne Pređo.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 23:11 | opcije
Kjele, nekima je sve stajno pjazno: i dupe, i gjava i pi*da.
Autor: vegavega8 | 13.07.2011. u 23:12 | opcije
