UGODNO S KORISNIM

13.07.2011. u 21:55   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Ferenčica kaže da je 29,9 stupnjeva, ali da je subjektivni osjećaj 28; ova dolje nemre povjerovati da netko ima svoj stan i da taj nešto vrijedi. Ja se još uvijek ne ufam otvoriti prozore.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 22:00   |   opcije


Jer ova gore baš nije pouzdana u svojim procjenama.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 22:01   |   opcije


jesam rekla da će toliko izgladniti da će loviti ribu

Autor: -rozmarinababa   |   13.07.2011. u 22:32   |   opcije


nego, jel ti stvarno midliš da onaj pasji sin nije pazio da što ne ukradem

Autor: -rozmarinababa   |   13.07.2011. u 22:32   |   opcije


ja mislim da me je bario jer je pređolino bio nešto umoran

Autor: -rozmarinababa   |   13.07.2011. u 22:33   |   opcije


KOJA SE PIZDA MATEJINA DOGAĐA????KAJ JE OVA ŽENA SKJOZ POJUDIJA???PJAVAC KOD DJ. KJETENA...

Autor: kjele   |   13.07.2011. u 22:35   |   opcije


Rozi, pas te došao počastiti.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 23:10   |   opcije


A na slici nije pas nego međo. Ne Pređo.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 23:11   |   opcije


Kjele, nekima je sve stajno pjazno: i dupe, i gjava i pi*da.

Autor: vegavega8   |   13.07.2011. u 23:12   |   opcije


Dodaj komentar