KAP SVJEŽINE

14.07.2011. u 7:44   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Jutro!Nu marljive pčele.Ronf..

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 7:52   |   opcije


Baš je prava radilica.

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 7:53   |   opcije


Aha.Baš je dobro roditi se kao sisavac.

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 7:55   |   opcije


Dobar ti sinoćnji blog.

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 7:56   |   opcije


Je. Sirota, strefila ju kap ;-))

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 7:59   |   opcije


Sinoćnji blog? Fake. (Treba gledati i sliku). Ali, glavno da je potaknuo psihoanalize ;-))

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 7:59   |   opcije


Ček..

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 8:01   |   opcije


Ma, svejedno je dobar.

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 8:03   |   opcije


Kad muškarci ponovo počnu nositi obične gaće?Uglavnom ih nose kad su dječaci.Označava li povo ulaženje u njih povratak dječaštva?:)

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 8:05   |   opcije


Dopadljiv, kužim. Nego, kak je bilo?

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 8:05   |   opcije


Mislim da mnogi nikad ne izađu iz njih (dječaštva i običnih bijelih gaća).

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 8:06   |   opcije


Fino.Zaspala sam uz nekog u krevetu bez problema.Napredujem:)

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 8:07   |   opcije


(btw, nije nitko nov)

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 8:08   |   opcije


Čestitam :-))))

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 8:09   |   opcije


Hvala:)

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 8:10   |   opcije


Kaj se Zena još napinje?

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 8:12   |   opcije


Hehe, dežurna zna sve moje želje - baš onakvu klimu trebam, i to inverter, multisplit. Samo kaj ta koštaaaaaaaaa!

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 8:12   |   opcije


Valjda se tak lakše odkonstipira.

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 8:12   |   opcije


Prilično dobar stalker.

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 8:13   |   opcije


Ma ja mislim da rade na smjenu.

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 8:14   |   opcije


Ako je uvijek ista osoba, onda zbilja žalibože takvog života.

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 8:15   |   opcije


Volonteri?Opa.

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 8:15   |   opcije


Pa gle, mogu se sjetiti bar tri svoja opsesivca koji su "netragom nestali": skajasta, vjeverica i onaj seros. A ima ih još, samo mi je prerano za mozganje.

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 8:17   |   opcije


Zanimljivo je to.

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 8:18   |   opcije


tako i ja svakodnevno nosim na leđima, brdo kapi

Autor: krelec   |   14.07.2011. u 8:19   |   opcije


dobrojutro

Autor: krelec   |   14.07.2011. u 8:19   |   opcije


:) Jutro.

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 8:20   |   opcije


samo nešto, ali nešto slabije skakućem po cvijeću

Autor: krelec   |   14.07.2011. u 8:20   |   opcije


ali zato kapi, brate mili i predragi koliko hoćeš

Autor: krelec   |   14.07.2011. u 8:21   |   opcije


Jutar, krelec! Dobro je dok ih nosiš, loše kad te strefi i obori s nogu.

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 8:22   |   opcije


Fotkaj i stavi na blog.

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 8:22   |   opcije


joj ono kad iskočim iz vode, ko svirena, a kapljice svuda okolo, pa još kad glavom onako lijevo desno, lijevo desno, kapi ko u romanu ljubavnom

Autor: krelec   |   14.07.2011. u 8:24   |   opcije


Ko tuljan, ha? :-)))))))))))) Jel i plješćeš za ribicu?

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 8:25   |   opcije


hehee..

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 8:27   |   opcije


reko sam ko svirena, ne ko tuljan

Autor: krelec   |   14.07.2011. u 8:27   |   opcije


Svjestan si činjenice da mi to dolazimo provjeriti? I da ćeš na gradele ako nije istina.

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 8:29   |   opcije


Jel' još nije pristao?

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 8:29   |   opcije


svjestan i savjestan, al ovo ko svirena ja tako par puta, skoči, iskoči, poskoči, mahni livo, mahni desno, i umorim se brate pa lipo kući

Autor: krelec   |   14.07.2011. u 8:31   |   opcije


ja sam samo došla pitati jesu li bile duge bile gaće

Autor: -rozmarinababa   |   14.07.2011. u 8:31   |   opcije


Meni su duge gaće seksi.

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 8:32   |   opcije


Jel ti to pitaš kreleca il mene, rozi?

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 8:32   |   opcije


Krelec je naša mala svirena:)

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 8:33   |   opcije


ma meni od siline skakanja ponekad malo ko spanu, al brzo ja to uzvučem

Autor: krelec   |   14.07.2011. u 8:33   |   opcije


krelca
može li jedan trač, brzinski
volim oblajati čim otvorim oči

Autor: -rozmarinababa   |   14.07.2011. u 8:33   |   opcije


Sbožjompomoći.Počni.

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 8:34   |   opcije


ušij lastk umisto konopa

Autor: -rozmarinababa   |   14.07.2011. u 8:34   |   opcije


(jel' te zvao?)

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 8:35   |   opcije


učkur bako, ništa brez dobra učkura

Autor: krelec   |   14.07.2011. u 8:35   |   opcije


božemiprosti, iz pouzdanih izvora koje neću navoditi (mani rekla na blogu), neti se pukla s Bosancem pa već tri dana gleda dok. o Srebrenici i plače.
e moš misliti koji je to onda seks bio i šta je pritrpila

Autor: -rozmarinababa   |   14.07.2011. u 8:36   |   opcije


nije, zvala ja tarot, ova rekla da sam mu karmički nasilnik
a samo kukove ispravljam

Autor: -rozmarinababa   |   14.07.2011. u 8:37   |   opcije


Nisi mu to tribala izravnat.

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 8:39   |   opcije


ionako je doša bez uputnice.

Autor: -rozmarinababa   |   14.07.2011. u 8:40   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=i3KIVyVUREo

Autor: krelec   |   14.07.2011. u 8:41   |   opcije


hehe...

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 8:41   |   opcije


vega i krelac se opet ošli seksat
koliko gaća taj ima
ko pokosica bunda

Autor: -rozmarinababa   |   14.07.2011. u 8:42   |   opcije


poslala sam ti pvt.

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 8:42   |   opcije


baba, baba nebi sad ni za pare moga

Autor: krelec   |   14.07.2011. u 8:43   |   opcije


Evo me, morala sam se malo razmrdati :-))))))

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 8:43   |   opcije


Sad još jednu ispušim, i idem van dok nije pripeklo.

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 8:45   |   opcije


I ja bi morala.

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 8:45   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=yXXngkDRuPQ&feature=related

Autor: krelec   |   14.07.2011. u 8:46   |   opcije


Još moram do centra.U HZZO.Zlo mi kad se sjetim.

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 8:46   |   opcije


jel u jukićevu?

Autor: -rozmarinababa   |   14.07.2011. u 8:48   |   opcije


Ova mi je dobra.

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 8:48   |   opcije


Martićeva.

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 8:48   |   opcije


Ja moram popeglati par stvari. Isto mi je zlo kad se sjetim :-((

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 8:48   |   opcije


Samo dobro složi.ionako će se zgužvati.

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 8:49   |   opcije


Joj, krelec, pa jedva sam se probudila, a ti meni vako... :-((

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 8:49   |   opcije


Ma nemrem to ovako. Ali samo su tri stvari.

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 8:50   |   opcije


Prvi krug selekcije je već prošao :-))

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 8:50   |   opcije


Super.Ajmo polako.Baj!

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 8:54   |   opcije


Zvrcni! Baj.

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 8:55   |   opcije


Dodaj komentar