Jutro!Nu marljive pčele.Ronf..
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 7:52 | opcije
Baš je prava radilica.
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 7:53 | opcije
Aha.Baš je dobro roditi se kao sisavac.
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 7:55 | opcije
Dobar ti sinoćnji blog.
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 7:56 | opcije
Je. Sirota, strefila ju kap ;-))
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 7:59 | opcije
Sinoćnji blog? Fake. (Treba gledati i sliku). Ali, glavno da je potaknuo psihoanalize ;-))
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 7:59 | opcije
Ček..
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 8:01 | opcije
Ma, svejedno je dobar.
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 8:03 | opcije
Kad muškarci ponovo počnu nositi obične gaće?Uglavnom ih nose kad su dječaci.Označava li povo ulaženje u njih povratak dječaštva?:)
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 8:05 | opcije
Dopadljiv, kužim. Nego, kak je bilo?
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 8:05 | opcije
Mislim da mnogi nikad ne izađu iz njih (dječaštva i običnih bijelih gaća).
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 8:06 | opcije
Fino.Zaspala sam uz nekog u krevetu bez problema.Napredujem:)
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 8:07 | opcije
(btw, nije nitko nov)
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 8:08 | opcije
Čestitam :-))))
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 8:09 | opcije
Hvala:)
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 8:10 | opcije
Kaj se Zena još napinje?
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 8:12 | opcije
Hehe, dežurna zna sve moje želje - baš onakvu klimu trebam, i to inverter, multisplit. Samo kaj ta koštaaaaaaaaa!
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 8:12 | opcije
Valjda se tak lakše odkonstipira.
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 8:12 | opcije
Prilično dobar stalker.
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 8:13 | opcije
Ma ja mislim da rade na smjenu.
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 8:14 | opcije
Ako je uvijek ista osoba, onda zbilja žalibože takvog života.
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 8:15 | opcije
Volonteri?Opa.
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 8:15 | opcije
Pa gle, mogu se sjetiti bar tri svoja opsesivca koji su "netragom nestali": skajasta, vjeverica i onaj seros. A ima ih još, samo mi je prerano za mozganje.
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 8:17 | opcije
Zanimljivo je to.
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 8:18 | opcije
tako i ja svakodnevno nosim na leđima, brdo kapi
Autor: krelec | 14.07.2011. u 8:19 | opcije
dobrojutro
Autor: krelec | 14.07.2011. u 8:19 | opcije
:) Jutro.
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 8:20 | opcije
samo nešto, ali nešto slabije skakućem po cvijeću
Autor: krelec | 14.07.2011. u 8:20 | opcije
ali zato kapi, brate mili i predragi koliko hoćeš
Autor: krelec | 14.07.2011. u 8:21 | opcije
Jutar, krelec! Dobro je dok ih nosiš, loše kad te strefi i obori s nogu.
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 8:22 | opcije
Fotkaj i stavi na blog.
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 8:22 | opcije
joj ono kad iskočim iz vode, ko svirena, a kapljice svuda okolo, pa još kad glavom onako lijevo desno, lijevo desno, kapi ko u romanu ljubavnom
Autor: krelec | 14.07.2011. u 8:24 | opcije
Ko tuljan, ha? :-)))))))))))) Jel i plješćeš za ribicu?
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 8:25 | opcije
hehee..
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 8:27 | opcije
reko sam ko svirena, ne ko tuljan
Autor: krelec | 14.07.2011. u 8:27 | opcije
Svjestan si činjenice da mi to dolazimo provjeriti? I da ćeš na gradele ako nije istina.
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 8:29 | opcije
Jel' još nije pristao?
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 8:29 | opcije
svjestan i savjestan, al ovo ko svirena ja tako par puta, skoči, iskoči, poskoči, mahni livo, mahni desno, i umorim se brate pa lipo kući
Autor: krelec | 14.07.2011. u 8:31 | opcije
ja sam samo došla pitati jesu li bile duge bile gaće
Autor: -rozmarinababa | 14.07.2011. u 8:31 | opcije
Meni su duge gaće seksi.
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 8:32 | opcije
Jel ti to pitaš kreleca il mene, rozi?
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 8:32 | opcije
Krelec je naša mala svirena:)
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 8:33 | opcije
ma meni od siline skakanja ponekad malo ko spanu, al brzo ja to uzvučem
Autor: krelec | 14.07.2011. u 8:33 | opcije
krelca
može li jedan trač, brzinski
volim oblajati čim otvorim oči
Autor: -rozmarinababa | 14.07.2011. u 8:33 | opcije
Sbožjompomoći.Počni.
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 8:34 | opcije
ušij lastk umisto konopa
Autor: -rozmarinababa | 14.07.2011. u 8:34 | opcije
(jel' te zvao?)
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 8:35 | opcije
učkur bako, ništa brez dobra učkura
Autor: krelec | 14.07.2011. u 8:35 | opcije
božemiprosti, iz pouzdanih izvora koje neću navoditi (mani rekla na blogu), neti se pukla s Bosancem pa već tri dana gleda dok. o Srebrenici i plače.
e moš misliti koji je to onda seks bio i šta je pritrpila
Autor: -rozmarinababa | 14.07.2011. u 8:36 | opcije
nije, zvala ja tarot, ova rekla da sam mu karmički nasilnik
a samo kukove ispravljam
Autor: -rozmarinababa | 14.07.2011. u 8:37 | opcije
Nisi mu to tribala izravnat.
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 8:39 | opcije
ionako je doša bez uputnice.
Autor: -rozmarinababa | 14.07.2011. u 8:40 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=i3KIVyVUREo
Autor: krelec | 14.07.2011. u 8:41 | opcije
hehe...
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 8:41 | opcije
vega i krelac se opet ošli seksat
koliko gaća taj ima
ko pokosica bunda
Autor: -rozmarinababa | 14.07.2011. u 8:42 | opcije
poslala sam ti pvt.
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 8:42 | opcije
baba, baba nebi sad ni za pare moga
Autor: krelec | 14.07.2011. u 8:43 | opcije
Evo me, morala sam se malo razmrdati :-))))))
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 8:43 | opcije
Sad još jednu ispušim, i idem van dok nije pripeklo.
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 8:45 | opcije
I ja bi morala.
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 8:45 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=yXXngkDRuPQ&feature=related
Autor: krelec | 14.07.2011. u 8:46 | opcije
Još moram do centra.U HZZO.Zlo mi kad se sjetim.
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 8:46 | opcije
jel u jukićevu?
Autor: -rozmarinababa | 14.07.2011. u 8:48 | opcije
Ova mi je dobra.
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 8:48 | opcije
Martićeva.
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 8:48 | opcije
Ja moram popeglati par stvari. Isto mi je zlo kad se sjetim :-((
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 8:48 | opcije
Samo dobro složi.ionako će se zgužvati.
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 8:49 | opcije
Joj, krelec, pa jedva sam se probudila, a ti meni vako... :-((
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 8:49 | opcije
Ma nemrem to ovako. Ali samo su tri stvari.
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 8:50 | opcije
Prvi krug selekcije je već prošao :-))
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 8:50 | opcije
Super.Ajmo polako.Baj!
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 8:54 | opcije
Zvrcni! Baj.
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 8:55 | opcije
