DJAGI KJELE, SJETAN TI JOĐENDAN! NEKA I TEBI IZ TOJTE ISKOČI JUMFEJICA!

14.07.2011. u 22:46 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Nepoćudno;)
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 22:47 | opcije
Nije pjovokacija - sjećaš se kjeletove pjiče kak je vozijo 8 jumfejica iz Jijeke?
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 22:49 | opcije
haha
potrpo bi on nju u kamion
makar da mu kazne sređuje kad naiđe policija
Autor: -rozmarinababa | 14.07.2011. u 22:49 | opcije
Sjetila se odmah:)
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 22:49 | opcije
nego, otkud on zna da su nevine
da nije izvodio dokaze
Autor: -rozmarinababa | 14.07.2011. u 22:50 | opcije
A valjda zna... odokativno :-))
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 22:51 | opcije
Kaj je kjeletu joćkas?
Ak je, želim mu najsretniji...
Autor: juicy-mama | 14.07.2011. u 22:52 | opcije
Sutra mu je, ali ja sam malo požurila, sutra me nema... Sad će i slavljenik :-))
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 22:53 | opcije
da je bar bilo 7. apa krele ko snjeguljica
eto kako zna da su nevine
bili su i patuljci
Autor: -rozmarinababa | 14.07.2011. u 22:55 | opcije
HVAJA JEPA NA JEPIM ŽELJAMA AJI JA BI IPAK JABLJENU.....OVA JE OKOJEJA JUMFEJICA........
Autor: kjele | 14.07.2011. u 22:56 | opcije
Kjele, al ta se dugo čuvaja - ta ti je ko stajo vino ;-))
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 22:57 | opcije
Hehehe..
Autor: marta-marta | 14.07.2011. u 22:58 | opcije
TAKVE SAM BAŠ I VOZIJO...PAS MATEJ DA JE STO PIČKI U VJEĆI JA BI ZA KUJAC UHVATIO................
Autor: kjele | 14.07.2011. u 22:59 | opcije
A gjedaja bi te ko boga ;-))
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 22:59 | opcije
MISJIŠ ZBOG JENE MJCINE????
Autor: kjele | 14.07.2011. u 23:00 | opcije
Kaj ona zna jel jijena iji nije.
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 23:01 | opcije
MA UMJTVIJO SE ...MATEJ MU LJEN U...SAMO SPAVA MJCINA OBIĆNA...........
Autor: kjele | 14.07.2011. u 23:01 | opcije
A možda tjeba da se za njega moji ;-))
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 23:03 | opcije
a mali ko kiseli krastavac kad ga izvadiš
Autor: -rozmarinababa | 14.07.2011. u 23:03 | opcije
NIJE MAJI BABO......IMA GA DOSTA...6 CM U EJEKCIJI...........
Autor: kjele | 14.07.2011. u 23:03 | opcije
Ko svjećica na tojti :-)))))
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 23:05 | opcije
JES AJI SVJEČICA JAVNO STOJI A OVA MJCINA SE SAMO OPUSTI I JEGNE...........
Autor: kjele | 14.07.2011. u 23:08 | opcije
To ti je od vjućine. Aji jumfejice znaju kak tjeba s mekanim voskom.
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 23:09 | opcije
NAŽAJOST NIŠTA NE POMAŽE,,,,,PAS MU MATEJ OBJAVIO JE ŠTJAJK.............
Autor: kjele | 14.07.2011. u 23:10 | opcije
A nemje ni mjcina stajno udajnički... Pusti ga majo na odmoj.
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 23:12 | opcije
ODMAJA VEĆ PAJ GODINA................AJI NEMA VEZE PJOBUDIT ČU GA JA.............
Autor: kjele | 14.07.2011. u 23:14 | opcije
sretan rođo kjele :)
Autor: tajana46 | 14.07.2011. u 23:15 | opcije
Eh, nije još naišja pjava jumfejica ;-))
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 23:16 | opcije
A I DA NAIĐE,,,MOGU SAMO SJEST I PJAKAT NAD SVOJOM SUDBOM...................
Autor: kjele | 14.07.2011. u 23:18 | opcije
EH DA ,,,KAD SE SKUPIMO S GODIŠNJIH IDEMO SVI NA JOŠTILJ.....JEDAN FINI GOJE U VIKSU..........
Autor: kjele | 14.07.2011. u 23:21 | opcije
Može. I sjikat ćemo se za bjog ;-))
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 23:22 | opcije
TO OBAVEZNO,,,,I JA ČU SI STAVIT PJEGAČU................
Autor: kjele | 14.07.2011. u 23:23 | opcije
Idem, kjele, mojam se odmojiti za sjavlje. Sjetno ti bijo i sutja i svih dana do sljedećeg jođendana! :-))))
Autor: vegavega8 | 14.07.2011. u 23:27 | opcije
AJDE JAKU NOĆ I DOBJO SE ODMOJITE.............JUBI VAS KJELE-
Autor: kjele | 14.07.2011. u 23:31 | opcije
Evo Kjele da čestitku sigurno primiš u srčeku priljepim ju i ovdje..SVE najbolje želim ti iz srca ...
evo putuje u tvoje srčeko :-))))
Autor: biserna | 14.07.2011. u 23:34 | opcije