Nepoćudno;)

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 22:47   |   opcije


Nije pjovokacija - sjećaš se kjeletove pjiče kak je vozijo 8 jumfejica iz Jijeke?

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 22:49   |   opcije


haha
potrpo bi on nju u kamion
makar da mu kazne sređuje kad naiđe policija

Autor: -rozmarinababa   |   14.07.2011. u 22:49   |   opcije


Sjetila se odmah:)

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 22:49   |   opcije


nego, otkud on zna da su nevine
da nije izvodio dokaze

Autor: -rozmarinababa   |   14.07.2011. u 22:50   |   opcije


A valjda zna... odokativno :-))

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 22:51   |   opcije


Kaj je kjeletu joćkas?
Ak je, želim mu najsretniji...

Autor: juicy-mama   |   14.07.2011. u 22:52   |   opcije


Sutra mu je, ali ja sam malo požurila, sutra me nema... Sad će i slavljenik :-))

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 22:53   |   opcije


da je bar bilo 7. apa krele ko snjeguljica
eto kako zna da su nevine
bili su i patuljci

Autor: -rozmarinababa   |   14.07.2011. u 22:55   |   opcije


HVAJA JEPA NA JEPIM ŽELJAMA AJI JA BI IPAK JABLJENU.....OVA JE OKOJEJA JUMFEJICA........

Autor: kjele   |   14.07.2011. u 22:56   |   opcije


Kjele, al ta se dugo čuvaja - ta ti je ko stajo vino ;-))

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 22:57   |   opcije


Hehehe..

Autor: marta-marta   |   14.07.2011. u 22:58   |   opcije


TAKVE SAM BAŠ I VOZIJO...PAS MATEJ DA JE STO PIČKI U VJEĆI JA BI ZA KUJAC UHVATIO................

Autor: kjele   |   14.07.2011. u 22:59   |   opcije


A gjedaja bi te ko boga ;-))

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 22:59   |   opcije


MISJIŠ ZBOG JENE MJCINE????

Autor: kjele   |   14.07.2011. u 23:00   |   opcije


Kaj ona zna jel jijena iji nije.

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 23:01   |   opcije


MA UMJTVIJO SE ...MATEJ MU LJEN U...SAMO SPAVA MJCINA OBIĆNA...........

Autor: kjele   |   14.07.2011. u 23:01   |   opcije


A možda tjeba da se za njega moji ;-))

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 23:03   |   opcije


a mali ko kiseli krastavac kad ga izvadiš

Autor: -rozmarinababa   |   14.07.2011. u 23:03   |   opcije


NIJE MAJI BABO......IMA GA DOSTA...6 CM U EJEKCIJI...........

Autor: kjele   |   14.07.2011. u 23:03   |   opcije


Ko svjećica na tojti :-)))))

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 23:05   |   opcije


JES AJI SVJEČICA JAVNO STOJI A OVA MJCINA SE SAMO OPUSTI I JEGNE...........

Autor: kjele   |   14.07.2011. u 23:08   |   opcije


To ti je od vjućine. Aji jumfejice znaju kak tjeba s mekanim voskom.

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 23:09   |   opcije


NAŽAJOST NIŠTA NE POMAŽE,,,,,PAS MU MATEJ OBJAVIO JE ŠTJAJK.............

Autor: kjele   |   14.07.2011. u 23:10   |   opcije


A nemje ni mjcina stajno udajnički... Pusti ga majo na odmoj.

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 23:12   |   opcije


ODMAJA VEĆ PAJ GODINA................AJI NEMA VEZE PJOBUDIT ČU GA JA.............

Autor: kjele   |   14.07.2011. u 23:14   |   opcije


sretan rođo kjele :)

Autor: tajana46   |   14.07.2011. u 23:15   |   opcije


Eh, nije još naišja pjava jumfejica ;-))

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 23:16   |   opcije


A I DA NAIĐE,,,MOGU SAMO SJEST I PJAKAT NAD SVOJOM SUDBOM...................

Autor: kjele   |   14.07.2011. u 23:18   |   opcije


EH DA ,,,KAD SE SKUPIMO S GODIŠNJIH IDEMO SVI NA JOŠTILJ.....JEDAN FINI GOJE U VIKSU..........

Autor: kjele   |   14.07.2011. u 23:21   |   opcije


Može. I sjikat ćemo se za bjog ;-))

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 23:22   |   opcije


TO OBAVEZNO,,,,I JA ČU SI STAVIT PJEGAČU................

Autor: kjele   |   14.07.2011. u 23:23   |   opcije


Idem, kjele, mojam se odmojiti za sjavlje. Sjetno ti bijo i sutja i svih dana do sljedećeg jođendana! :-))))

Autor: vegavega8   |   14.07.2011. u 23:27   |   opcije


AJDE JAKU NOĆ I DOBJO SE ODMOJITE.............JUBI VAS KJELE-

Autor: kjele   |   14.07.2011. u 23:31   |   opcije


Evo Kjele da čestitku sigurno primiš u srčeku priljepim ju i ovdje..SVE najbolje želim ti iz srca ...
evo putuje u tvoje srčeko :-))))

Autor: biserna   |   14.07.2011. u 23:34   |   opcije


Dodaj komentar