Kao što si se ti nauživala ćevapa.

Autor: dudhaimurvimorus   |   25.07.2011. u 9:42   |   opcije


Znači, niste. E hebga!

Autor: vegavega8   |   25.07.2011. u 9:45   |   opcije


Znači, jesmo. Kak da nismo?

Autor: dudhaimurvimorus   |   25.07.2011. u 9:47   |   opcije


Ja sam uživala u plodovima mora, ne ćevapima.

Autor: vegavega8   |   25.07.2011. u 9:50   |   opcije


Pa ćevap je najbolji plod mora. I to kod Kadre.

Autor: dudhaimurvimorus   |   25.07.2011. u 9:51   |   opcije


...a i najšire poznat.

Autor: dudhaimurvimorus   |   25.07.2011. u 9:51   |   opcije


A štaš kad sam ti ja sklona eksperimentiranju i istraživanju. Osobito hobotnica, tabinja, sušačke janjetine i sličnog.

Autor: vegavega8   |   25.07.2011. u 9:53   |   opcije


Svi ti eksperimenti se mogu izvoditi i na ćevapima, a kao katalizator ništa bolje od luka. AL' znam da je od luka svakoj curici muka.

Autor: dudhaimurvimorus   |   25.07.2011. u 9:55   |   opcije


Evo zašto se uvijek vratim Iskrici! Tu sam curica. Kao i svaka :-)))))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   25.07.2011. u 9:59   |   opcije


Onda slušaj Cure. http://youtu.be/7ZsQdLlvuk4

Autor: dudhaimurvimorus   |   25.07.2011. u 10:02   |   opcije


pa kaj nejde priča ovako: Lopuža joj ukrao nevinost na prijevaru, a svi pstali su onaj "drugi" kojega ona sada ljhubi!

Autor: staranaivan   |   25.07.2011. u 10:03   |   opcije


Eh, Cure me izliječi od svih iluzija... jerbo prave cure nit ne znaju za njih :-((

Autor: vegavega8   |   25.07.2011. u 10:06   |   opcije


Stari moj i naivni, niti jednoj curi nemreš ukrast nevinost - cure se samo prave da su je "izgubile".

Autor: vegavega8   |   25.07.2011. u 10:06   |   opcije


jeste , sve su nevine dok ih ne osude organi pravne države!

Autor: staranaivan   |   25.07.2011. u 10:08   |   opcije


Zašto "osude"? Pa svi mi imamo pravo i dužnost upoznati organe i funkcioniranje pravne države. Ali, ne da mi se o tome... Još mi je mozak "na dalmatinski".

Autor: vegavega8   |   25.07.2011. u 10:11   |   opcije


pa čak i lopovi govore neka organi pravne države rade svoj posao, kapiš?

Autor: staranaivan   |   25.07.2011. u 10:18   |   opcije


Jutro:) Vi se zašprehali u rano jutro.

Autor: marta-marta   |   25.07.2011. u 10:20   |   opcije


Došlo je vrijeme da svi mi "izgubimo" nevinost, stari moj.

Autor: vegavega8   |   25.07.2011. u 10:20   |   opcije


da nije bilo ametist i đusi, bilo b ko izložba slika i radova osnovne škole pušća bistra za majčin dan

Autor: -rozmarinababa   |   25.07.2011. u 10:23   |   opcije


Pa neka, neka... To se zove "cjeloživotno učenje" ;-))

Autor: vegavega8   |   25.07.2011. u 10:24   |   opcije


Babči, ti si bila dobra.Do-bra.

Autor: marta-marta   |   25.07.2011. u 10:26   |   opcije


To je zato jer je baba ponavljačica ;-))

Autor: vegavega8   |   25.07.2011. u 10:27   |   opcije


Kazu da himen zaraste ako se dugo ne seksas...:))))

Autor: juicy-mama   |   25.07.2011. u 12:14   |   opcije


...pa si takoreci, virgo intacta, iako bih ja rekla, virgo ad acta

Autor: juicy-mama   |   25.07.2011. u 12:14   |   opcije


A jel' te prave cure onda znaju za kure?

Autor: dudhaimurvimorus   |   25.07.2011. u 14:39   |   opcije


Dodaj komentar