ZIJEV... STE SE NAUŽIVALI DOBROTE NA BLOGU?

25.07.2011. u 9:33 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Kao što si se ti nauživala ćevapa.
Autor: dudhaimurvimorus | 25.07.2011. u 9:42 | opcije
Znači, niste. E hebga!
Autor: vegavega8 | 25.07.2011. u 9:45 | opcije
Znači, jesmo. Kak da nismo?
Autor: dudhaimurvimorus | 25.07.2011. u 9:47 | opcije
Ja sam uživala u plodovima mora, ne ćevapima.
Autor: vegavega8 | 25.07.2011. u 9:50 | opcije
Pa ćevap je najbolji plod mora. I to kod Kadre.
Autor: dudhaimurvimorus | 25.07.2011. u 9:51 | opcije
...a i najšire poznat.
Autor: dudhaimurvimorus | 25.07.2011. u 9:51 | opcije
A štaš kad sam ti ja sklona eksperimentiranju i istraživanju. Osobito hobotnica, tabinja, sušačke janjetine i sličnog.
Autor: vegavega8 | 25.07.2011. u 9:53 | opcije
Svi ti eksperimenti se mogu izvoditi i na ćevapima, a kao katalizator ništa bolje od luka. AL' znam da je od luka svakoj curici muka.
Autor: dudhaimurvimorus | 25.07.2011. u 9:55 | opcije
Evo zašto se uvijek vratim Iskrici! Tu sam curica. Kao i svaka :-)))))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 25.07.2011. u 9:59 | opcije
Onda slušaj Cure. http://youtu.be/7ZsQdLlvuk4
Autor: dudhaimurvimorus | 25.07.2011. u 10:02 | opcije
pa kaj nejde priča ovako: Lopuža joj ukrao nevinost na prijevaru, a svi pstali su onaj "drugi" kojega ona sada ljhubi!
Autor: staranaivan | 25.07.2011. u 10:03 | opcije
Eh, Cure me izliječi od svih iluzija... jerbo prave cure nit ne znaju za njih :-((
Autor: vegavega8 | 25.07.2011. u 10:06 | opcije
Stari moj i naivni, niti jednoj curi nemreš ukrast nevinost - cure se samo prave da su je "izgubile".
Autor: vegavega8 | 25.07.2011. u 10:06 | opcije
jeste , sve su nevine dok ih ne osude organi pravne države!
Autor: staranaivan | 25.07.2011. u 10:08 | opcije
Zašto "osude"? Pa svi mi imamo pravo i dužnost upoznati organe i funkcioniranje pravne države. Ali, ne da mi se o tome... Još mi je mozak "na dalmatinski".
Autor: vegavega8 | 25.07.2011. u 10:11 | opcije
pa čak i lopovi govore neka organi pravne države rade svoj posao, kapiš?
Autor: staranaivan | 25.07.2011. u 10:18 | opcije
Jutro:) Vi se zašprehali u rano jutro.
Autor: marta-marta | 25.07.2011. u 10:20 | opcije
Došlo je vrijeme da svi mi "izgubimo" nevinost, stari moj.
Autor: vegavega8 | 25.07.2011. u 10:20 | opcije
da nije bilo ametist i đusi, bilo b ko izložba slika i radova osnovne škole pušća bistra za majčin dan
Autor: -rozmarinababa | 25.07.2011. u 10:23 | opcije
Pa neka, neka... To se zove "cjeloživotno učenje" ;-))
Autor: vegavega8 | 25.07.2011. u 10:24 | opcije
Babči, ti si bila dobra.Do-bra.
Autor: marta-marta | 25.07.2011. u 10:26 | opcije
To je zato jer je baba ponavljačica ;-))
Autor: vegavega8 | 25.07.2011. u 10:27 | opcije
Kazu da himen zaraste ako se dugo ne seksas...:))))
Autor: juicy-mama | 25.07.2011. u 12:14 | opcije
...pa si takoreci, virgo intacta, iako bih ja rekla, virgo ad acta
Autor: juicy-mama | 25.07.2011. u 12:14 | opcije
A jel' te prave cure onda znaju za kure?
Autor: dudhaimurvimorus | 25.07.2011. u 14:39 | opcije