Meni hodaju po glavi pa me tako probude:-)))
Djutro Vega:-)

Autor: biserna   |   26.07.2011. u 8:34   |   opcije


Jutro! Moja, srećom, nema toljagu. Ali fino punom težinom gaca po meni, pa mi zarine njuškicu u uho, trrrrrrrrr-prrrrrrrrr, a brci škakljajuuuuuuuu!

Autor: vegavega8   |   26.07.2011. u 8:43   |   opcije


eto viš , ne treba nam budilice definitivno, a priznajem da je ni nemam:-)))

Autor: biserna   |   26.07.2011. u 8:47   |   opcije


dobro jutro

Autor: krelec   |   26.07.2011. u 8:56   |   opcije


A kako bira koje će oko? :~)

Autor: Rujankica   |   26.07.2011. u 9:02   |   opcije


Isprike, morala sam nahraniti mačku! A onda se i pas prikrpao... Dakle, još jednom, dobro vam jutro :-))

Autor: vegavega8   |   26.07.2011. u 9:18   |   opcije


Rujankice, onako kako vlasnik bira na koji će bok.

Autor: vegavega8   |   26.07.2011. u 9:19   |   opcije


Jutro:)

Autor: marta-marta   |   26.07.2011. u 9:38   |   opcije


Moj mačak Coflek je bulimičar .Sve mi meso poždere.Napravio je od mene vegetarijanca.

Autor: keruan   |   26.07.2011. u 11:02   |   opcije


Dodaj komentar