Meni hodaju po glavi pa me tako probude:-)))
Djutro Vega:-)
Autor: biserna | 26.07.2011. u 8:34 | opcije
Jutro! Moja, srećom, nema toljagu. Ali fino punom težinom gaca po meni, pa mi zarine njuškicu u uho, trrrrrrrrr-prrrrrrrrr, a brci škakljajuuuuuuuu!
Autor: vegavega8 | 26.07.2011. u 8:43 | opcije
eto viš , ne treba nam budilice definitivno, a priznajem da je ni nemam:-)))
Autor: biserna | 26.07.2011. u 8:47 | opcije
dobro jutro
Autor: krelec | 26.07.2011. u 8:56 | opcije
A kako bira koje će oko? :~)
Autor: Rujankica | 26.07.2011. u 9:02 | opcije
Isprike, morala sam nahraniti mačku! A onda se i pas prikrpao... Dakle, još jednom, dobro vam jutro :-))
Autor: vegavega8 | 26.07.2011. u 9:18 | opcije
Rujankice, onako kako vlasnik bira na koji će bok.
Autor: vegavega8 | 26.07.2011. u 9:19 | opcije
Jutro:)
Autor: marta-marta | 26.07.2011. u 9:38 | opcije
Moj mačak Coflek je bulimičar .Sve mi meso poždere.Napravio je od mene vegetarijanca.
Autor: keruan | 26.07.2011. u 11:02 | opcije
