stradala je mala ara
nit´ godinu punu stara
Autor: krelec | 26.07.2011. u 23:29 | opcije
Aru pticu šibaju po cijeli dan.
Autor: dudhaimurvimorus | 26.07.2011. u 23:31 | opcije
Je. Valjda još nije naučila ponavljati "U pomoć!"
Autor: vegavega8 | 26.07.2011. u 23:31 | opcije
Za papige kažu da su inteligentna bića; samo mi nije jasno zakaj to zaključujemo na osnovu toga što ponavljaju naše gluposti?
Autor: vegavega8 | 26.07.2011. u 23:33 | opcije
voli maca nju zelenu
zaklala ju je u trenu
Autor: krelec | 26.07.2011. u 23:33 | opcije
Hehe, i ja ću tako "Male zelene" ;-))
Autor: vegavega8 | 26.07.2011. u 23:36 | opcije
ko veli da su papige inteligentne, pa koliko moraš biti glup da možeš letiti a mazne te maca
Autor: krelec | 26.07.2011. u 23:37 | opcije
Pa čuj, nije nemoguće da i od pametnih postoje pametniji. I brži. U skoku uvis.
Autor: vegavega8 | 26.07.2011. u 23:39 | opcije
krele, papiga ti. Ondak.
Autor: dudhaimurvimorus | 26.07.2011. u 23:49 | opcije
A što si se ti upapagajio, Svileni? Utjecaj kreativnog bloganja...?
Autor: vegavega8 | 26.07.2011. u 23:51 | opcije
na žalost i mi koji se zovemo ljudi se tako ponašamo međusobno
Autor: roman10 | 26.07.2011. u 23:52 | opcije
Je, romane, za ljude to je to zbilja bljak. Ali papige su bar zabavne :-))
Autor: vegavega8 | 26.07.2011. u 23:54 | opcije
jesu zabavne, veli maca
Autor: krelec | 26.07.2011. u 23:57 | opcije
smrt je smrt
Autor: roman10 | 26.07.2011. u 23:57 | opcije
Pa da se ne bih osjećao strancem.
Autor: dudhaimurvimorus | 27.07.2011. u 0:01 | opcije
moj bivši pasonja imao macu ovak u ustima
Autor: roman10 | 27.07.2011. u 0:03 | opcije
Ponoć stigla, ja se digla. Da idem prošetati psa. I pitam li se, pitam, zašto psi tako rijetko uspijevaju uloviti mačke?
Autor: vegavega8 | 27.07.2011. u 0:03 | opcije
Moj sadašnji pasonja mojeg pokojnog mačka ovako nosio na zahod kad starkelja više nije mogao sam, romane :-))
Autor: vegavega8 | 27.07.2011. u 0:04 | opcije
