FATALAN SUSRET

26.07.2011. u 23:24   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

stradala je mala ara
nit´ godinu punu stara

Autor: krelec   |   26.07.2011. u 23:29   |   opcije


Aru pticu šibaju po cijeli dan.

Autor: dudhaimurvimorus   |   26.07.2011. u 23:31   |   opcije


Je. Valjda još nije naučila ponavljati "U pomoć!"

Autor: vegavega8   |   26.07.2011. u 23:31   |   opcije


Za papige kažu da su inteligentna bića; samo mi nije jasno zakaj to zaključujemo na osnovu toga što ponavljaju naše gluposti?

Autor: vegavega8   |   26.07.2011. u 23:33   |   opcije


voli maca nju zelenu
zaklala ju je u trenu

Autor: krelec   |   26.07.2011. u 23:33   |   opcije


Hehe, i ja ću tako "Male zelene" ;-))

Autor: vegavega8   |   26.07.2011. u 23:36   |   opcije


ko veli da su papige inteligentne, pa koliko moraš biti glup da možeš letiti a mazne te maca

Autor: krelec   |   26.07.2011. u 23:37   |   opcije


Pa čuj, nije nemoguće da i od pametnih postoje pametniji. I brži. U skoku uvis.

Autor: vegavega8   |   26.07.2011. u 23:39   |   opcije


krele, papiga ti. Ondak.

Autor: dudhaimurvimorus   |   26.07.2011. u 23:49   |   opcije


A što si se ti upapagajio, Svileni? Utjecaj kreativnog bloganja...?

Autor: vegavega8   |   26.07.2011. u 23:51   |   opcije


na žalost i mi koji se zovemo ljudi se tako ponašamo međusobno

Autor: roman10   |   26.07.2011. u 23:52   |   opcije


Je, romane, za ljude to je to zbilja bljak. Ali papige su bar zabavne :-))

Autor: vegavega8   |   26.07.2011. u 23:54   |   opcije


jesu zabavne, veli maca

Autor: krelec   |   26.07.2011. u 23:57   |   opcije


smrt je smrt

Autor: roman10   |   26.07.2011. u 23:57   |   opcije


Pa da se ne bih osjećao strancem.

Autor: dudhaimurvimorus   |   27.07.2011. u 0:01   |   opcije


moj bivši pasonja imao macu ovak u ustima

Autor: roman10   |   27.07.2011. u 0:03   |   opcije


Ponoć stigla, ja se digla. Da idem prošetati psa. I pitam li se, pitam, zašto psi tako rijetko uspijevaju uloviti mačke?

Autor: vegavega8   |   27.07.2011. u 0:03   |   opcije


Moj sadašnji pasonja mojeg pokojnog mačka ovako nosio na zahod kad starkelja više nije mogao sam, romane :-))

Autor: vegavega8   |   27.07.2011. u 0:04   |   opcije


Dodaj komentar