a vi ste bile kao morski vuci
Autor: krelec | 27.07.2011. u 23:28 | opcije
Ne, mi smo bile žene koje trče za komarcima. Tigrastima. Jerbo nije bilo vukova.
Autor: vegavega8 | 27.07.2011. u 23:32 | opcije
joj a kaj niste imali aparatek za komančerose
Autor: krelec | 27.07.2011. u 23:34 | opcije
Jesmo, ali ga nismo imale u kaj uštekati. Iako smo imale struju, od mini-vjetrenjače, ali samo za štedne žarulje, već postavljene.
Autor: vegavega8 | 27.07.2011. u 23:36 | opcije
Srećom, u svojoj voluminoznoj prtljazi sam imala i fenjerček antikomančeros - onaj u koji umetneš tableticu repelenta, a onda prižgaš svjećicu i baš je romantično. A gamad dođe i crkne.
Autor: vegavega8 | 27.07.2011. u 23:37 | opcije
joj a nije bilo ni agregateka
Autor: krelec | 27.07.2011. u 23:38 | opcije
A nekaj je bilo što je žmirkalo kad ima struje... Nego, viš, zanimljivo je da su svi naši supatnici s plaže imali po 4 komada djece. Valjda po jedno za svako ljetovanje. Nema struje, nema telke, dosadno za popizdit... I eto ti ga na nataliteta!
Autor: vegavega8 | 27.07.2011. u 23:39 | opcije
možda bi u širem društvenom interesu trebalo uvesti redukcije, od sumraka do zore struje jok
Autor: krelec | 27.07.2011. u 23:45 | opcije
Ja mislim da je to u programu revitalizacije otoka. Ali trebalo bi primijeniti i šire, svakog ljeta i svake zime. Pa nema zime za mirovinski fond!
Autor: vegavega8 | 27.07.2011. u 23:47 | opcije
Nego, idem ja pojesti komad lubenice. Sad to mogu i prije spavanja, kad mi je do zahoda sve ravno. A da si vidio na Biševu! Uuuu, alpinizam u 3 u noći! Kakav doživljaj! Istinabog, već dugo nisam vidjela toliko zvijezda na nebu i tako sjajan mjesec. Dok sam piškila u makiju napol puta, jerbo ne znam kako bih živa stigla do odredišta.
Autor: vegavega8 | 27.07.2011. u 23:49 | opcije
al onda ima zime za vrtiće, jaslice i drugo
Autor: krelec | 27.07.2011. u 23:50 | opcije
nikak ne ide bez zime
Autor: krelec | 27.07.2011. u 23:50 | opcije
e tu sam ja ko muškarčina jelte, u puno komfornijoj situaciji, kitu u ruke i nišani đe ti drago
Autor: krelec | 27.07.2011. u 23:51 | opcije
A jel ti to možeš bez ruku?
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 0:12 | opcije
mogu, al cipele najebu
Autor: krelec | 28.07.2011. u 0:13 | opcije
