a vi ste bile kao morski vuci

Autor: krelec   |   27.07.2011. u 23:28   |   opcije


Ne, mi smo bile žene koje trče za komarcima. Tigrastima. Jerbo nije bilo vukova.

Autor: vegavega8   |   27.07.2011. u 23:32   |   opcije


joj a kaj niste imali aparatek za komančerose

Autor: krelec   |   27.07.2011. u 23:34   |   opcije


Jesmo, ali ga nismo imale u kaj uštekati. Iako smo imale struju, od mini-vjetrenjače, ali samo za štedne žarulje, već postavljene.

Autor: vegavega8   |   27.07.2011. u 23:36   |   opcije


Srećom, u svojoj voluminoznoj prtljazi sam imala i fenjerček antikomančeros - onaj u koji umetneš tableticu repelenta, a onda prižgaš svjećicu i baš je romantično. A gamad dođe i crkne.

Autor: vegavega8   |   27.07.2011. u 23:37   |   opcije


joj a nije bilo ni agregateka

Autor: krelec   |   27.07.2011. u 23:38   |   opcije


A nekaj je bilo što je žmirkalo kad ima struje... Nego, viš, zanimljivo je da su svi naši supatnici s plaže imali po 4 komada djece. Valjda po jedno za svako ljetovanje. Nema struje, nema telke, dosadno za popizdit... I eto ti ga na nataliteta!

Autor: vegavega8   |   27.07.2011. u 23:39   |   opcije


možda bi u širem društvenom interesu trebalo uvesti redukcije, od sumraka do zore struje jok

Autor: krelec   |   27.07.2011. u 23:45   |   opcije


Ja mislim da je to u programu revitalizacije otoka. Ali trebalo bi primijeniti i šire, svakog ljeta i svake zime. Pa nema zime za mirovinski fond!

Autor: vegavega8   |   27.07.2011. u 23:47   |   opcije


Nego, idem ja pojesti komad lubenice. Sad to mogu i prije spavanja, kad mi je do zahoda sve ravno. A da si vidio na Biševu! Uuuu, alpinizam u 3 u noći! Kakav doživljaj! Istinabog, već dugo nisam vidjela toliko zvijezda na nebu i tako sjajan mjesec. Dok sam piškila u makiju napol puta, jerbo ne znam kako bih živa stigla do odredišta.

Autor: vegavega8   |   27.07.2011. u 23:49   |   opcije


al onda ima zime za vrtiće, jaslice i drugo

Autor: krelec   |   27.07.2011. u 23:50   |   opcije


nikak ne ide bez zime

Autor: krelec   |   27.07.2011. u 23:50   |   opcije


e tu sam ja ko muškarčina jelte, u puno komfornijoj situaciji, kitu u ruke i nišani đe ti drago

Autor: krelec   |   27.07.2011. u 23:51   |   opcije


A jel ti to možeš bez ruku?

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 0:12   |   opcije


mogu, al cipele najebu

Autor: krelec   |   28.07.2011. u 0:13   |   opcije


Dodaj komentar