Jednom sam u Zooloskom vrtu vidjela bijelog misica, kako se stisnuo u kut u terariju, gdje je bio piton...ostala sam traumatizirana za cijeli zivot...

Autor: juicy-mama   |   28.07.2011. u 10:21   |   opcije


Ah, juicy, pa mišić je samo ispunio svoju životnu misiju.

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 10:28   |   opcije


Reci ti to misicu...:(((

Autor: juicy-mama   |   28.07.2011. u 12:50   |   opcije


Dodaj komentar