Jednom sam u Zooloskom vrtu vidjela bijelog misica, kako se stisnuo u kut u terariju, gdje je bio piton...ostala sam traumatizirana za cijeli zivot...
Autor: juicy-mama | 28.07.2011. u 10:21 | opcije
Ah, juicy, pa mišić je samo ispunio svoju životnu misiju.
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 10:28 | opcije
Reci ti to misicu...:(((
Autor: juicy-mama | 28.07.2011. u 12:50 | opcije
