KAK SE NAŠE KOKE LIJEPO POSPOMINJAJU :-))

28.07.2011. u 13:17 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Fakat te i šrinkica negdje dobro ispizdila, ovo očigledno nisu tvoji dani. Suosjećam s tvojim napoleonskim sindromom.
Autor: rubithuseday | 28.07.2011. u 17:15 | opcije