Fakat te i šrinkica negdje dobro ispizdila, ovo očigledno nisu tvoji dani. Suosjećam s tvojim napoleonskim sindromom.

Autor: rubithuseday   |   28.07.2011. u 17:15   |   opcije


Dodaj komentar