Meni se ne svidja oziljak od operacije slijepog crijeva...

Autor: juicy-mama   |   28.07.2011. u 20:28   |   opcije


e, neće. ja sam ga bila prva vidjela!

Autor: gerardina   |   28.07.2011. u 20:30   |   opcije


Juicy, odbij, ti imaš Amerikance!

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 20:35   |   opcije


Gerardina, jebga, kad ne provodiš dovoljno vremena u crkvi :-(((

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 20:35   |   opcije


ima sise veće neg ja

Autor: sfinga   |   28.07.2011. u 20:35   |   opcije


Naša Hercegovka nikak da skuži da frajeru moš noge oprat i u moru, ne samo u lavoru.

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 20:35   |   opcije


A na moru sve vidiš: i ožiljke, i imovinsko stanje. A ne da ti frajer odjednom od lovera postane "brat". Kad ustanoviš da je goljo.

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 20:36   |   opcije


Je, sfingo, ali mu vise. Kao i ono drugo. Ali po brku se vidi da se da dignuti ;-))

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 20:37   |   opcije


hahahaha...jel to taj famozni kerum? :)

Autor: mevezemasajuneu   |   28.07.2011. u 20:38   |   opcije


Nije, meve, Kerum ima većega.

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 20:39   |   opcije


...kojo...jel veci lanac?

Autor: juicy-mama   |   28.07.2011. u 20:40   |   opcije


Većeg Isuseka, to je sigurno. A spreman ga je podijeliti s cijelim Splitom. Nego, nije ovo o Kerumu, nego o Hercegovki i njezinoj udaji. Jeste li otvorili linkove, mamicu vam lijenu?

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 20:44   |   opcije


A gle samozatajne Hercegovke u pozadini. Ni lanca, ni naočala, ali naćuljila uši. Ako ne upali ovaj prvi, ima onaj koji se dere na mobitel. A nije mu ni lančuga za odbaciti.

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 20:58   |   opcije


Čudi me što nema bar mali križić oko vrata. Bit će neka raspuštenica. Ili si ga je istetovirala na nekom skrovitom mjestu: recimo, na ulazu u "raj" ;-))

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 20:59   |   opcije


Cujem da se nedavno ukazala Gospa na novcanici od 100 vranaka.

Autor: marta-marta   |   28.07.2011. u 21:04   |   opcije


Na kune ne stane...nestabilna joj valuta.

Autor: marta-marta   |   28.07.2011. u 21:05   |   opcije


Hehehehe...a odlicna ti ona o bratimljenju.Ne znam zna li Lavhanter da ce postat braco?

Autor: marta-marta   |   28.07.2011. u 21:06   |   opcije


Bogat! Pa tko će se onda odvojiti od tih vranaka? Odmah s njima u škrabicu. Ili na oltar domovine, u pripizdini.

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 21:06   |   opcije


E, ima jedan link na youtubeu "Kako prepoznati Hercegovca?" Veli, po tome da je sa svima u rodu. Sjećaš li se kad smo i mi bile "sestre", a ne šudaruše? ;-))

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 21:07   |   opcije


S muškima ima obratan tijek nego sa ženama: kad ustanovi da su bez love, postaju "braća"; a kad za žene ustanovi da imaju više love, prestaju biti "sestre".

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 21:08   |   opcije


Nego, ne bi joj bio loš ni ovaj sa sunčanim naočalama. Ako uspije preboliti lanac 1 i lanac 2. Taj bi mogao biti neki polubrat, recimo sin maćehe iz prvog braka od muža koji je poginuo za tradiciju i konzerve.

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 21:10   |   opcije


Mozda se mozemo kandidirati za sestricne?

Autor: marta-marta   |   28.07.2011. u 21:10   |   opcije


Ovi su Vladanovi:) Ne prolaze u selu.Jedino ako prisegnu da ce platit postavljanje novog crkvenog zvona..mozda.

Autor: marta-marta   |   28.07.2011. u 21:12   |   opcije


Ma zlato je zlato, uvijek ga moš pretopiti. Osobito svojom vrelinom ;-))

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 21:13   |   opcije


Hm...mogle bi mi bit I zaove.

Autor: marta-marta   |   28.07.2011. u 21:14   |   opcije


Sestrične? Pa, zakaj ne? Sestrične je u redu mrziti, zar ne? A ipak ih moš žicati za garderobu i frajere kad te stisne.

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 21:14   |   opcije


Heheeheh..I ti kaj velis.

Autor: marta-marta   |   28.07.2011. u 21:15   |   opcije


A što su ti pak zaove? Šogorice? Neće ići kad nismo udate. Jel se računaju ljubavnici?

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 21:16   |   opcije


TO ne ti.sorkac.Nego, jel kakav svetac sutra?

Autor: marta-marta   |   28.07.2011. u 21:16   |   opcije


Kako god bilo da bilo, ja mislim da bi naša Hercegovka trebala već jednom otići na more. Ondje joj ni perika ne bi trebala. A ni lavor.

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 21:16   |   opcije


Mi bi mogle prigrliti bracu:) Naslagalo ih se vec podosta.

Autor: marta-marta   |   28.07.2011. u 21:18   |   opcije


Draga moja, sutra ti je Sveta Marta!!! :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 21:18   |   opcije


Mislila sam da je vec kidnula nakon one kuknjave o besparici.Bice gospa nije cula.

Autor: marta-marta   |   28.07.2011. u 21:19   |   opcije


Može. Tebi lokus, meni lovehunters. Po godinama, ali možemo se i đorati.

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 21:20   |   opcije


Hahahahahahahaaa!Imendan?!

Autor: marta-marta   |   28.07.2011. u 21:20   |   opcije


(A nije skužila da krelec ima para, hihihihi!)

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 21:21   |   opcije


jel ja mogu biti jetrva

Autor: krelec   |   28.07.2011. u 21:21   |   opcije


Dogovoreno.Sad smo zaove:)

Autor: marta-marta   |   28.07.2011. u 21:21   |   opcije


Bogme, da, dvostruko slaviš kad si dvaput martila! Evo, c/p iz katoličkog kalendara:

P 29 Marta, Flora, Blaženka, Mira

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 21:22   |   opcije


Jetrva:)

Autor: marta-marta   |   28.07.2011. u 21:22   |   opcije


Ti joj moš ić na jetra, krelec, ali ima da se pomoliš i udijeliš prije nego se uvališ.

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 21:23   |   opcije


Fakat imendan.Fora:)

Autor: marta-marta   |   28.07.2011. u 21:23   |   opcije


Ček da vidim jel ima sveta vega...

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 21:24   |   opcije


Kod platnenke mi ne najbolje to sto pusti jezicinu deset puta vise od svih nas zajedno a misli da je sveta.Hehehe...slatkica.

Autor: marta-marta   |   28.07.2011. u 21:25   |   opcije


Ja nisam sveta. Ni po njoj, ni po crkvi :-((

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 21:26   |   opcije


Ona ti je od čoje, draga marta. Voli kad ju grebe.

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 21:27   |   opcije


Ta bi s gustom lomace palila zazarenih ociju I razdrljene kosulje.

Autor: marta-marta   |   28.07.2011. u 21:27   |   opcije


E, da... dobra stara vremena! Nije ni čudo što je neprestano drži egzistencijalni žal.

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 21:28   |   opcije


Krstit cemo te.

Autor: marta-marta   |   28.07.2011. u 21:28   |   opcije


A bilo je to i praktično: spališ konkurenciju i kvit. Čak i ako nije konkurencija, dovoljna je sumnja: malo ih unakaziš i nemaš brineš!

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 21:29   |   opcije


VegaVega Agneza, npr.

Autor: marta-marta   |   28.07.2011. u 21:29   |   opcije


Kaj misliš, jel bi me admini mogli proglasiti Svetom Vegom od Iskrice?

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 21:30   |   opcije


A lavor za nogoper odmah pored sibica;) Jos se mozes tu I tamo pravit da gasis vatricu...

Autor: marta-marta   |   28.07.2011. u 21:31   |   opcije


Ili oprat ruke od svega.

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 21:32   |   opcije


Uhhh..kajaznam.Imas li svjedoka za barem jedno cudo?

Autor: marta-marta   |   28.07.2011. u 21:32   |   opcije


Moram gibatih( Bajbaj!Btw, odkican ti onaj blog danas.Cmok!

Autor: marta-marta   |   28.07.2011. u 21:34   |   opcije


Pa ja sam sama čudo neviđeno, a svjedoci su svi s Iskrice!

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 21:37   |   opcije


Točnije, čudo viđeno. I doživljeno.

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 21:37   |   opcije


Ajd, gibaj, lijepo od tebe što si svratila :-)) I sretan ti imendan! (Sutra ću ti ponovno čestitati, za dupljak.)

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 21:38   |   opcije


Dodaj komentar