JA SAM MLADA CURA HERCEGOVKA, UDAT ĆU SE ZA PRAVOGA MOMKA
28.07.2011. u 20:24 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Meni se ne svidja oziljak od operacije slijepog crijeva...
Autor: juicy-mama | 28.07.2011. u 20:28 | opcije
e, neće. ja sam ga bila prva vidjela!
Autor: gerardina | 28.07.2011. u 20:30 | opcije
Juicy, odbij, ti imaš Amerikance!
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 20:35 | opcije
Gerardina, jebga, kad ne provodiš dovoljno vremena u crkvi :-(((
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 20:35 | opcije
ima sise veće neg ja
Autor: sfinga | 28.07.2011. u 20:35 | opcije
Naša Hercegovka nikak da skuži da frajeru moš noge oprat i u moru, ne samo u lavoru.
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 20:35 | opcije
A na moru sve vidiš: i ožiljke, i imovinsko stanje. A ne da ti frajer odjednom od lovera postane "brat". Kad ustanoviš da je goljo.
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 20:36 | opcije
Je, sfingo, ali mu vise. Kao i ono drugo. Ali po brku se vidi da se da dignuti ;-))
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 20:37 | opcije
hahahaha...jel to taj famozni kerum? :)
Autor: mevezemasajuneu | 28.07.2011. u 20:38 | opcije
Nije, meve, Kerum ima većega.
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 20:39 | opcije
...kojo...jel veci lanac?
Autor: juicy-mama | 28.07.2011. u 20:40 | opcije
Većeg Isuseka, to je sigurno. A spreman ga je podijeliti s cijelim Splitom. Nego, nije ovo o Kerumu, nego o Hercegovki i njezinoj udaji. Jeste li otvorili linkove, mamicu vam lijenu?
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 20:44 | opcije
A gle samozatajne Hercegovke u pozadini. Ni lanca, ni naočala, ali naćuljila uši. Ako ne upali ovaj prvi, ima onaj koji se dere na mobitel. A nije mu ni lančuga za odbaciti.
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 20:58 | opcije
Čudi me što nema bar mali križić oko vrata. Bit će neka raspuštenica. Ili si ga je istetovirala na nekom skrovitom mjestu: recimo, na ulazu u "raj" ;-))
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 20:59 | opcije
Cujem da se nedavno ukazala Gospa na novcanici od 100 vranaka.
Autor: marta-marta | 28.07.2011. u 21:04 | opcije
Na kune ne stane...nestabilna joj valuta.
Autor: marta-marta | 28.07.2011. u 21:05 | opcije
Hehehehe...a odlicna ti ona o bratimljenju.Ne znam zna li Lavhanter da ce postat braco?
Autor: marta-marta | 28.07.2011. u 21:06 | opcije
Bogat! Pa tko će se onda odvojiti od tih vranaka? Odmah s njima u škrabicu. Ili na oltar domovine, u pripizdini.
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 21:06 | opcije
E, ima jedan link na youtubeu "Kako prepoznati Hercegovca?" Veli, po tome da je sa svima u rodu. Sjećaš li se kad smo i mi bile "sestre", a ne šudaruše? ;-))
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 21:07 | opcije
S muškima ima obratan tijek nego sa ženama: kad ustanovi da su bez love, postaju "braća"; a kad za žene ustanovi da imaju više love, prestaju biti "sestre".
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 21:08 | opcije
Nego, ne bi joj bio loš ni ovaj sa sunčanim naočalama. Ako uspije preboliti lanac 1 i lanac 2. Taj bi mogao biti neki polubrat, recimo sin maćehe iz prvog braka od muža koji je poginuo za tradiciju i konzerve.
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 21:10 | opcije
Mozda se mozemo kandidirati za sestricne?
Autor: marta-marta | 28.07.2011. u 21:10 | opcije
Ovi su Vladanovi:) Ne prolaze u selu.Jedino ako prisegnu da ce platit postavljanje novog crkvenog zvona..mozda.
Autor: marta-marta | 28.07.2011. u 21:12 | opcije
Ma zlato je zlato, uvijek ga moš pretopiti. Osobito svojom vrelinom ;-))
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 21:13 | opcije
Hm...mogle bi mi bit I zaove.
Autor: marta-marta | 28.07.2011. u 21:14 | opcije
Sestrične? Pa, zakaj ne? Sestrične je u redu mrziti, zar ne? A ipak ih moš žicati za garderobu i frajere kad te stisne.
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 21:14 | opcije
Heheeheh..I ti kaj velis.
Autor: marta-marta | 28.07.2011. u 21:15 | opcije
A što su ti pak zaove? Šogorice? Neće ići kad nismo udate. Jel se računaju ljubavnici?
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 21:16 | opcije
TO ne ti.sorkac.Nego, jel kakav svetac sutra?
Autor: marta-marta | 28.07.2011. u 21:16 | opcije
Kako god bilo da bilo, ja mislim da bi naša Hercegovka trebala već jednom otići na more. Ondje joj ni perika ne bi trebala. A ni lavor.
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 21:16 | opcije
Mi bi mogle prigrliti bracu:) Naslagalo ih se vec podosta.
Autor: marta-marta | 28.07.2011. u 21:18 | opcije
Draga moja, sutra ti je Sveta Marta!!! :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 21:18 | opcije
Mislila sam da je vec kidnula nakon one kuknjave o besparici.Bice gospa nije cula.
Autor: marta-marta | 28.07.2011. u 21:19 | opcije
Može. Tebi lokus, meni lovehunters. Po godinama, ali možemo se i đorati.
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 21:20 | opcije
Hahahahahahahaaa!Imendan?!
Autor: marta-marta | 28.07.2011. u 21:20 | opcije
(A nije skužila da krelec ima para, hihihihi!)
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 21:21 | opcije
jel ja mogu biti jetrva
Autor: krelec | 28.07.2011. u 21:21 | opcije
Dogovoreno.Sad smo zaove:)
Autor: marta-marta | 28.07.2011. u 21:21 | opcije
Bogme, da, dvostruko slaviš kad si dvaput martila! Evo, c/p iz katoličkog kalendara:
P 29 Marta, Flora, Blaženka, Mira
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 21:22 | opcije
Jetrva:)
Autor: marta-marta | 28.07.2011. u 21:22 | opcije
Ti joj moš ić na jetra, krelec, ali ima da se pomoliš i udijeliš prije nego se uvališ.
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 21:23 | opcije
Fakat imendan.Fora:)
Autor: marta-marta | 28.07.2011. u 21:23 | opcije
Ček da vidim jel ima sveta vega...
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 21:24 | opcije
Kod platnenke mi ne najbolje to sto pusti jezicinu deset puta vise od svih nas zajedno a misli da je sveta.Hehehe...slatkica.
Autor: marta-marta | 28.07.2011. u 21:25 | opcije
Ja nisam sveta. Ni po njoj, ni po crkvi :-((
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 21:26 | opcije
Ona ti je od čoje, draga marta. Voli kad ju grebe.
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 21:27 | opcije
Ta bi s gustom lomace palila zazarenih ociju I razdrljene kosulje.
Autor: marta-marta | 28.07.2011. u 21:27 | opcije
E, da... dobra stara vremena! Nije ni čudo što je neprestano drži egzistencijalni žal.
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 21:28 | opcije
Krstit cemo te.
Autor: marta-marta | 28.07.2011. u 21:28 | opcije
A bilo je to i praktično: spališ konkurenciju i kvit. Čak i ako nije konkurencija, dovoljna je sumnja: malo ih unakaziš i nemaš brineš!
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 21:29 | opcije
VegaVega Agneza, npr.
Autor: marta-marta | 28.07.2011. u 21:29 | opcije
Kaj misliš, jel bi me admini mogli proglasiti Svetom Vegom od Iskrice?
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 21:30 | opcije
A lavor za nogoper odmah pored sibica;) Jos se mozes tu I tamo pravit da gasis vatricu...
Autor: marta-marta | 28.07.2011. u 21:31 | opcije
Ili oprat ruke od svega.
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 21:32 | opcije
Uhhh..kajaznam.Imas li svjedoka za barem jedno cudo?
Autor: marta-marta | 28.07.2011. u 21:32 | opcije
Moram gibatih( Bajbaj!Btw, odkican ti onaj blog danas.Cmok!
Autor: marta-marta | 28.07.2011. u 21:34 | opcije
Pa ja sam sama čudo neviđeno, a svjedoci su svi s Iskrice!
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 21:37 | opcije
Točnije, čudo viđeno. I doživljeno.
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 21:37 | opcije
Ajd, gibaj, lijepo od tebe što si svratila :-)) I sretan ti imendan! (Sutra ću ti ponovno čestitati, za dupljak.)
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 21:38 | opcije
