ovaj rudlić ispod me podsjeća na nekoga

Autor: krelec   |   28.07.2011. u 23:50   |   opcije


ma jel moguće da je to on

Autor: krelec   |   28.07.2011. u 23:51   |   opcije


onaj ricasti momčić, kako ono bješe

Autor: krelec   |   28.07.2011. u 23:52   |   opcije


Je, i mene.

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 23:53   |   opcije


Njegov majmun valjda dao otkaz.

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 23:53   |   opcije


bolje jedna noć dobroga vina nego sto godina misli :)

Autor: Illija   |   28.07.2011. u 23:54   |   opcije


Pa mu glavurda obrasla.

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 23:54   |   opcije


Ne bih se složila, Illija - jedno ne isključuje drugo. Najbolje se misli uz dobro vino.

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 23:54   |   opcije


spjevao bih pjesmu, al jebiga konkrencija prejaka, samo pjesme spjevavaju se,
nemam ja kuraže u boj se upustit

Autor: krelec   |   28.07.2011. u 23:56   |   opcije


Danas su sve sekcije aktivne: od malih kemičarki do recitatorske skupine. Čak su i oni iz pritvora pridonijeli.

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 23:57   |   opcije


fala bogu da je ona zaspala, može se slobodno divanit

Autor: krelec   |   28.07.2011. u 23:58   |   opcije


uh sad slobodno mogu na sećiju sjesti, i opleti

Autor: krelec   |   28.07.2011. u 23:59   |   opcije


Koja? Ona što se stalno češe jer je posvud svrbi?

Autor: vegavega8   |   28.07.2011. u 23:59   |   opcije


mogu li probati jednu pjesmicu, nije rimovita, više nako osvetnička

Autor: krelec   |   29.07.2011. u 0:01   |   opcije


drago mi vas je vidjeti, a vidim da i mislite :)

Autor: Illija   |   29.07.2011. u 0:01   |   opcije


Samo daj, nadahnuće valja iskoristiti.

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 0:01   |   opcije


konja jebe
kraljeviću Marko
ne jebe ga što je pizde željan
već ga jebe iz osvete puste
što je Šarcu sijeno pojeo

Autor: krelec   |   29.07.2011. u 0:03   |   opcije


Majketi! Ovo je bogme komplicirana poema... A kako se zove ljubavnički konj?

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 0:05   |   opcije


konj obični, možda pjesme radi, at

Autor: krelec   |   29.07.2011. u 0:06   |   opcije


Osjeća se snažna inspiracija, ali pjesnički izričaj ti je nedorađen. Ajmo ovako:

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 0:07   |   opcije


Ata obljubio
kraljeviću Marko

(umjesto konja jebe)

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 0:07   |   opcije


ne dozvoljavam nikakav zahvat ne djelu, rekao sam da je osvetničko, a ne rimovito

Autor: krelec   |   29.07.2011. u 0:08   |   opcije


Ne obljubi ga što je se Eros njime poigrava

(umjesto što je pizde željan)

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 0:08   |   opcije


Već ga ljubi iz osvete puste i pravedničkog ćumura

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 0:09   |   opcije


Što je Šarcu plemenitom vrancu

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 0:09   |   opcije


možda jedino da probam sa, hebe, grebe, k*uac, pipica, to je tak nježno, ali previše bi razblažilo doživljaj koji mora biti nadasve intenzivan

Autor: krelec   |   29.07.2011. u 0:10   |   opcije


oteo suhu plavu travu zaborava od biserno mu bijelih zuba

(tak da bude i boja, i turcizama i dovoljno niskofrekventnih riječi da sliči pjesmi).

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 0:10   |   opcije


Ček, sad ću pospajati sve stihove da vidim kak je ispalo...

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 0:11   |   opcije


otkuda ti ćumur (ugljen) u kombinaciji majketi

Autor: krelec   |   29.07.2011. u 0:11   |   opcije


Ata obljubio
kraljeviću Marko
Ne obljubi ga što je se Eros njime poigrava
Već ga ljubi iz osvete puste i pravedničkog ćumura
Što je Šarcu plemenitom vrancu
oteo suhu plavu travu zaborava od biserno mu bijelih zuba

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 0:12   |   opcije


Pa strast gori i na kraju ostane ugljen, ne? A bijes je strast, tj. plamen itd.

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 0:13   |   opcije


fakat je dirljiva, čudo jedno, šćeta slova

Autor: krelec   |   29.07.2011. u 0:13   |   opcije


I treba dodati:

Pod ledeno hladnom mjesečinom.

Etogac!

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 0:14   |   opcije


Ajmo sad s rimom, bit će još bolje!

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 0:14   |   opcije


Ata obljubio kraljeviću Marko
Jer nepravdu pretrpje vjerni njemu Šarko.

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 0:15   |   opcije


ćumura, jebe ga do umora.
mjesečini karačini

Autor: -rozmarinababa   |   29.07.2011. u 0:15   |   opcije


Ne obljubi ga Marko od muškosti uspaljene
Nego od osvetničkog bijesa što sagorje sve bez sjene!

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 0:16   |   opcije


definitivno ostajem pri prvotnom izričaju, i odričem ti svako pravo da zadireš u moj pjesnički doseg, (eventualno samo pravopis)
pa na tvoju verziju bi se i medvjedi u srpnju vratili u zimski san

Autor: krelec   |   29.07.2011. u 0:16   |   opcije


E, bravo, s ćumurom je baš onak kak se šika! I s mjesečinom, ma, ko puslica od pjesme!

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 0:17   |   opcije


konja jebe
kraljeviću Marko
ne jebe ga što je pizde željan
već ga jebe iz osvete puste
što je Šarcu sijeno pojeo
(nu pjesme dirljive, na oprez te tjera, sijeno da nisi taka)

Autor: krelec   |   29.07.2011. u 0:19   |   opcije


Šarko ti može biti sam pas

Autor: krelec   |   29.07.2011. u 0:20   |   opcije


Mogu ja i ovako:

Razguzi kraljeviću Marko Ata
Do balčaka svojeg moćnog bata.
Al ne zato jer at nema pizde
Nego jer je pizda ko umišljene zvizde
Pa Šarcu vjernome on sijeno požedere.
E, da vidm sada kako će da sere!

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 0:20   |   opcije


ako nekom hoćeš skraćeno reči: jebo te šareni pas
samo veliš: jebo te Šarko

Autor: krelec   |   29.07.2011. u 0:21   |   opcije


haha, ovo kopiram. prava guslarska.
za razguziti

Autor: -rozmarinababa   |   29.07.2011. u 0:21   |   opcije


Što je, rozi, dosadno u svatovima?

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 0:22   |   opcije


zajebaje me signal
baš čitam što onaj mile hund piše i umirem od smija

Autor: -rozmarinababa   |   29.07.2011. u 0:22   |   opcije


svatovi su tek 6.
ta mi je uvik bila draga-stante svati, ide mlada srati
odoh zapaliti
(danas sam zamalo tepih. dok sam pušila, naravno)

Autor: -rozmarinababa   |   29.07.2011. u 0:24   |   opcije


Umukoše pjesnici pred snagom ovih riječi, a vrijeme je da se i ja povučem u osamu svojeg nadahnuća. Laku noć vam želim i puno orgazama! :-)))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 0:25   |   opcije


ode ja u spilju, možda je stina omekšala pa zaspim bar na tren

Autor: krelec   |   29.07.2011. u 0:25   |   opcije


Dodaj komentar