ovaj rudlić ispod me podsjeća na nekoga
Autor: krelec | 28.07.2011. u 23:50 | opcije
ma jel moguće da je to on
Autor: krelec | 28.07.2011. u 23:51 | opcije
onaj ricasti momčić, kako ono bješe
Autor: krelec | 28.07.2011. u 23:52 | opcije
Je, i mene.
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 23:53 | opcije
Njegov majmun valjda dao otkaz.
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 23:53 | opcije
bolje jedna noć dobroga vina nego sto godina misli :)
Autor: Illija | 28.07.2011. u 23:54 | opcije
Pa mu glavurda obrasla.
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 23:54 | opcije
Ne bih se složila, Illija - jedno ne isključuje drugo. Najbolje se misli uz dobro vino.
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 23:54 | opcije
spjevao bih pjesmu, al jebiga konkrencija prejaka, samo pjesme spjevavaju se,
nemam ja kuraže u boj se upustit
Autor: krelec | 28.07.2011. u 23:56 | opcije
Danas su sve sekcije aktivne: od malih kemičarki do recitatorske skupine. Čak su i oni iz pritvora pridonijeli.
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 23:57 | opcije
fala bogu da je ona zaspala, može se slobodno divanit
Autor: krelec | 28.07.2011. u 23:58 | opcije
uh sad slobodno mogu na sećiju sjesti, i opleti
Autor: krelec | 28.07.2011. u 23:59 | opcije
Koja? Ona što se stalno češe jer je posvud svrbi?
Autor: vegavega8 | 28.07.2011. u 23:59 | opcije
mogu li probati jednu pjesmicu, nije rimovita, više nako osvetnička
Autor: krelec | 29.07.2011. u 0:01 | opcije
drago mi vas je vidjeti, a vidim da i mislite :)
Autor: Illija | 29.07.2011. u 0:01 | opcije
Samo daj, nadahnuće valja iskoristiti.
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 0:01 | opcije
konja jebe
kraljeviću Marko
ne jebe ga što je pizde željan
već ga jebe iz osvete puste
što je Šarcu sijeno pojeo
Autor: krelec | 29.07.2011. u 0:03 | opcije
Majketi! Ovo je bogme komplicirana poema... A kako se zove ljubavnički konj?
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 0:05 | opcije
konj obični, možda pjesme radi, at
Autor: krelec | 29.07.2011. u 0:06 | opcije
Osjeća se snažna inspiracija, ali pjesnički izričaj ti je nedorađen. Ajmo ovako:
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 0:07 | opcije
Ata obljubio
kraljeviću Marko
(umjesto konja jebe)
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 0:07 | opcije
ne dozvoljavam nikakav zahvat ne djelu, rekao sam da je osvetničko, a ne rimovito
Autor: krelec | 29.07.2011. u 0:08 | opcije
Ne obljubi ga što je se Eros njime poigrava
(umjesto što je pizde željan)
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 0:08 | opcije
Već ga ljubi iz osvete puste i pravedničkog ćumura
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 0:09 | opcije
Što je Šarcu plemenitom vrancu
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 0:09 | opcije
možda jedino da probam sa, hebe, grebe, k*uac, pipica, to je tak nježno, ali previše bi razblažilo doživljaj koji mora biti nadasve intenzivan
Autor: krelec | 29.07.2011. u 0:10 | opcije
oteo suhu plavu travu zaborava od biserno mu bijelih zuba
(tak da bude i boja, i turcizama i dovoljno niskofrekventnih riječi da sliči pjesmi).
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 0:10 | opcije
Ček, sad ću pospajati sve stihove da vidim kak je ispalo...
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 0:11 | opcije
otkuda ti ćumur (ugljen) u kombinaciji majketi
Autor: krelec | 29.07.2011. u 0:11 | opcije
Ata obljubio
kraljeviću Marko
Ne obljubi ga što je se Eros njime poigrava
Već ga ljubi iz osvete puste i pravedničkog ćumura
Što je Šarcu plemenitom vrancu
oteo suhu plavu travu zaborava od biserno mu bijelih zuba
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 0:12 | opcije
Pa strast gori i na kraju ostane ugljen, ne? A bijes je strast, tj. plamen itd.
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 0:13 | opcije
fakat je dirljiva, čudo jedno, šćeta slova
Autor: krelec | 29.07.2011. u 0:13 | opcije
I treba dodati:
Pod ledeno hladnom mjesečinom.
Etogac!
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 0:14 | opcije
Ajmo sad s rimom, bit će još bolje!
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 0:14 | opcije
Ata obljubio kraljeviću Marko
Jer nepravdu pretrpje vjerni njemu Šarko.
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 0:15 | opcije
ćumura, jebe ga do umora.
mjesečini karačini
Autor: -rozmarinababa | 29.07.2011. u 0:15 | opcije
Ne obljubi ga Marko od muškosti uspaljene
Nego od osvetničkog bijesa što sagorje sve bez sjene!
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 0:16 | opcije
definitivno ostajem pri prvotnom izričaju, i odričem ti svako pravo da zadireš u moj pjesnički doseg, (eventualno samo pravopis)
pa na tvoju verziju bi se i medvjedi u srpnju vratili u zimski san
Autor: krelec | 29.07.2011. u 0:16 | opcije
E, bravo, s ćumurom je baš onak kak se šika! I s mjesečinom, ma, ko puslica od pjesme!
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 0:17 | opcije
konja jebe
kraljeviću Marko
ne jebe ga što je pizde željan
već ga jebe iz osvete puste
što je Šarcu sijeno pojeo
(nu pjesme dirljive, na oprez te tjera, sijeno da nisi taka)
Autor: krelec | 29.07.2011. u 0:19 | opcije
Šarko ti može biti sam pas
Autor: krelec | 29.07.2011. u 0:20 | opcije
Mogu ja i ovako:
Razguzi kraljeviću Marko Ata
Do balčaka svojeg moćnog bata.
Al ne zato jer at nema pizde
Nego jer je pizda ko umišljene zvizde
Pa Šarcu vjernome on sijeno požedere.
E, da vidm sada kako će da sere!
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 0:20 | opcije
ako nekom hoćeš skraćeno reči: jebo te šareni pas
samo veliš: jebo te Šarko
Autor: krelec | 29.07.2011. u 0:21 | opcije
haha, ovo kopiram. prava guslarska.
za razguziti
Autor: -rozmarinababa | 29.07.2011. u 0:21 | opcije
Što je, rozi, dosadno u svatovima?
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 0:22 | opcije
zajebaje me signal
baš čitam što onaj mile hund piše i umirem od smija
Autor: -rozmarinababa | 29.07.2011. u 0:22 | opcije
svatovi su tek 6.
ta mi je uvik bila draga-stante svati, ide mlada srati
odoh zapaliti
(danas sam zamalo tepih. dok sam pušila, naravno)
Autor: -rozmarinababa | 29.07.2011. u 0:24 | opcije
Umukoše pjesnici pred snagom ovih riječi, a vrijeme je da se i ja povučem u osamu svojeg nadahnuća. Laku noć vam želim i puno orgazama! :-)))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 0:25 | opcije
ode ja u spilju, možda je stina omekšala pa zaspim bar na tren
Autor: krelec | 29.07.2011. u 0:25 | opcije
