BOJE STRASTI

29.07.2011. u 23:13   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Sve crveno je bitno, sve narančasto ugodno, a ostalo je, valjda, ukrasno.

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 23:18   |   opcije


Mislim, uz ovakvo generalsko držanje, bit će da je oružje učinkovito ;-))

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 23:19   |   opcije


nek se zna di su erogene zone..tako je..a ne da se lunja

Autor: ANERAK   |   29.07.2011. u 23:20   |   opcije


ovaj djeluje tako impresivno da uopće gubiš natipkati bilo što

Autor: krelec   |   29.07.2011. u 23:20   |   opcije


Kažem ja, majmuni su stoput pametniji od ljudi: svjesni su svojih ograničenja i pobrinu se da ih što manje ograničavaju. Tak ni najblesavija majmunica nemre profulati najbitnije.

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 23:21   |   opcije


Jesil vidil zulufe, krelec? A epoletne? Dođe mi da ih nježno razmaknem, ah...

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 23:22   |   opcije


joooooooooooooooojjjjjjjjj
kak je cakani
hihihihihihihihihihihihi
:)))))))))))))))))))))))))

Autor: narodni_heroj   |   29.07.2011. u 23:23   |   opcije


A ovi ljudski mužjaci ne znaju mrdnut dalje od traperica. Ili nekih degeneričnih bermudica. I bezveznih majičica.

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 23:23   |   opcije


pokazuje gordost, ali s pokrićem izgleda

Autor: krelec   |   29.07.2011. u 23:24   |   opcije


Za osvojit ženku treba se dotjerati. Boje strasti, boje ljubavi...

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 23:24   |   opcije


boje strsasti
i ljubavi
pa ne bu valjda vega
mužjak ofarban
u boje gej prajda
hihihihihihhihiihihihihihih
:))))))))))))))))))))))))

Autor: narodni_heroj   |   29.07.2011. u 23:24   |   opcije


Onaj kraljeviću Marko od sinoć može pokrit ušesa Šarcevim repom kad se sretne s ovim.

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 23:24   |   opcije


Zakaj ne, narodni? Pa muškarci su se i tak prvi počeli šimnkati; i zapraf su "ljepši spol". Ljenguze suvremene!

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 23:25   |   opcije


a jel vegi
znaš li da je kraljević
marko
volio da mu ga jako
jel
hihihihhihihiihihihih
usko povezano
sa musom keseđijom
hihihihihiiihiihihi
:)))))))))))))))))))))))

Autor: narodni_heroj   |   29.07.2011. u 23:26   |   opcije


ovaj je kariral sve u krugu pedeset kilometara

Autor: krelec   |   29.07.2011. u 23:27   |   opcije


đizus
imam spoj
sutra
dignem se u
pol sedam ujutro
i odmah si
počupam obrve
isredim si
zulufe
hihihiiihhihihihhihi
:))))))))))))))))))))

Autor: narodni_heroj   |   29.07.2011. u 23:27   |   opcije


i tak sređen
ima da to bude posle spojaka
pravi
MAX FUCKtory
hihihiiihhhihihihiih
:)))))))))))))))))))))))))

Autor: narodni_heroj   |   29.07.2011. u 23:28   |   opcije


Kaj mene ima bit briga za kraljevića Marka, Musu Keseđiju i Kosovsku bitku... Mene briga za ove majmune danas. Zakaj se nitko na Iskrici nije sjetil ovak ofarbati, poslati sliku, i reći: skini mi šminku, darling?

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 23:29   |   opcije


pa meni je
nadležni organ ofarban
u plavo bel crven
i kaj sad
sve bežiju od mene
kad vide
ko toranj
bazne stanice od
t-mobilea
hihihiihihihihihihiihi
:))))))))))))))))))))))))

Autor: narodni_heroj   |   29.07.2011. u 23:30   |   opcije


good question..

Autor: ANERAK   |   29.07.2011. u 23:31   |   opcije


niko to nije napravil jer bi onda i on moral karirat okolo, a ko bu to delal

Autor: krelec   |   29.07.2011. u 23:31   |   opcije


ali ono fakat
da je pilo pičke i slanine
nikad se ne bi spustil
s planine
hihihihhiihiihiihihihih
:))))))))))))))))))))))))

Autor: narodni_heroj   |   29.07.2011. u 23:34   |   opcije


Eh, kad su Rvatice pune predrasuda...!

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 23:34   |   opcije


nabijem sve
hrvatice
na nadležni
hihihiiiiiiiihihihihihi
:)))))))))))))))))))))))

Autor: narodni_heroj   |   29.07.2011. u 23:35   |   opcije


Krelec, kad bolje promislim, mislim da ovaj dasa niš ne namjerava delat: on svojim stavom i izgledom jednostavno zahtijeva akciju, i to u sasvim određenom području.

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 23:37   |   opcije


Vidi se da si ti narodni čovjek, narodni ;-)))

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 23:38   |   opcije


pa da vegič
i to duplex narodni
hihihihihhiihihihihihi
:))))))))))))))))))))))))))

Autor: narodni_heroj   |   29.07.2011. u 23:39   |   opcije


ma frajer stvarno ima gard Napoleona

Autor: krelec   |   29.07.2011. u 23:40   |   opcije


A bogme i istinski demokrat, sve se men' čini.

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 23:41   |   opcije


Ima nečeg crnogorskog u sebi, krelec, kaj ne? Mislim, ono, jasno ti je da neće prozboriti sve dok nema ništa za zamjeriti. Ali onda...!!!

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 23:41   |   opcije


napoleon?
ja na sliki sam vidm
napoleonov
komplex
ko da mu fali
vitamina K
hihihiihiiihihihiihiihh
:)))))))))))))))))))))))))

Autor: narodni_heroj   |   29.07.2011. u 23:42   |   opcije


Niš njemu ne fali, narodni, on je sve ukusno zaogrnuo.

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 23:43   |   opcije


toliko autoritativno djeluje da se niti ne usudim probati bilo kakav stih sklepati, a kamoli pjesmicu

Autor: krelec   |   29.07.2011. u 23:44   |   opcije


a i pjesnici se danas ne furaju

Autor: krelec   |   29.07.2011. u 23:44   |   opcije


Ne, krelec, ne treba pjesma: on je sam po sebi monumentalan. Samurajski smiren i raskošan. Ko za lanenu ;-))

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 23:46   |   opcije


a da on ipak nije crnogorac sa onom starom, mi junaci naprijed, a turci kukavice zanama

Autor: krelec   |   29.07.2011. u 23:48   |   opcije


Ma gle, on ti je MAJMUN. A tko je ljudima kriv kaj se prepoznaju u majmunima.

Autor: vegavega8   |   29.07.2011. u 23:51   |   opcije


ko da je bitno kaj je majmun, u pitanju je stav i kićenost, to sve vrste rade sa različitim namjerama

Autor: krelec   |   29.07.2011. u 23:57   |   opcije


Vegice, si to dela iskričarima da malo umoče...dobra si ti, nebuju u petak ostali suhog kurca

Autor: trazimtejesitu   |   29.07.2011. u 23:58   |   opcije


Tražimte, dala sam savjet, a ne umakanje, ajme meni, ni u svetu vodicu ne bih većinu njih umočila!

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 0:03   |   opcije


Nego, gdje mi je narodna junačina, sad mu čitah blog - vidim, teške bitke su se vodile, a je ne skužih aluzije na Kraljevića Marka i Musu Kesedžiju, ajme meni, miroljubive li mi sramote :-((

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 0:04   |   opcije


Majketi, na ovome blogu oš-neš postaneš lelekača :-((

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 0:04   |   opcije


Dodaj komentar