Sve crveno je bitno, sve narančasto ugodno, a ostalo je, valjda, ukrasno.
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 23:18 | opcije
Mislim, uz ovakvo generalsko držanje, bit će da je oružje učinkovito ;-))
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 23:19 | opcije
nek se zna di su erogene zone..tako je..a ne da se lunja
Autor: ANERAK | 29.07.2011. u 23:20 | opcije
ovaj djeluje tako impresivno da uopće gubiš natipkati bilo što
Autor: krelec | 29.07.2011. u 23:20 | opcije
Kažem ja, majmuni su stoput pametniji od ljudi: svjesni su svojih ograničenja i pobrinu se da ih što manje ograničavaju. Tak ni najblesavija majmunica nemre profulati najbitnije.
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 23:21 | opcije
Jesil vidil zulufe, krelec? A epoletne? Dođe mi da ih nježno razmaknem, ah...
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 23:22 | opcije
joooooooooooooooojjjjjjjjj
kak je cakani
hihihihihihihihihihihihi
:)))))))))))))))))))))))))
Autor: narodni_heroj | 29.07.2011. u 23:23 | opcije
A ovi ljudski mužjaci ne znaju mrdnut dalje od traperica. Ili nekih degeneričnih bermudica. I bezveznih majičica.
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 23:23 | opcije
pokazuje gordost, ali s pokrićem izgleda
Autor: krelec | 29.07.2011. u 23:24 | opcije
Za osvojit ženku treba se dotjerati. Boje strasti, boje ljubavi...
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 23:24 | opcije
boje strsasti
i ljubavi
pa ne bu valjda vega
mužjak ofarban
u boje gej prajda
hihihihihihhihiihihihihihih
:))))))))))))))))))))))))
Autor: narodni_heroj | 29.07.2011. u 23:24 | opcije
Onaj kraljeviću Marko od sinoć može pokrit ušesa Šarcevim repom kad se sretne s ovim.
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 23:24 | opcije
Zakaj ne, narodni? Pa muškarci su se i tak prvi počeli šimnkati; i zapraf su "ljepši spol". Ljenguze suvremene!
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 23:25 | opcije
a jel vegi
znaš li da je kraljević
marko
volio da mu ga jako
jel
hihihihhihihiihihihih
usko povezano
sa musom keseđijom
hihihihihiiihiihihi
:)))))))))))))))))))))))
Autor: narodni_heroj | 29.07.2011. u 23:26 | opcije
ovaj je kariral sve u krugu pedeset kilometara
Autor: krelec | 29.07.2011. u 23:27 | opcije
đizus
imam spoj
sutra
dignem se u
pol sedam ujutro
i odmah si
počupam obrve
isredim si
zulufe
hihihiiihhihihihhihi
:))))))))))))))))))))
Autor: narodni_heroj | 29.07.2011. u 23:27 | opcije
i tak sređen
ima da to bude posle spojaka
pravi
MAX FUCKtory
hihihiiihhhihihihiih
:)))))))))))))))))))))))))
Autor: narodni_heroj | 29.07.2011. u 23:28 | opcije
Kaj mene ima bit briga za kraljevića Marka, Musu Keseđiju i Kosovsku bitku... Mene briga za ove majmune danas. Zakaj se nitko na Iskrici nije sjetil ovak ofarbati, poslati sliku, i reći: skini mi šminku, darling?
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 23:29 | opcije
pa meni je
nadležni organ ofarban
u plavo bel crven
i kaj sad
sve bežiju od mene
kad vide
ko toranj
bazne stanice od
t-mobilea
hihihiihihihihihihiihi
:))))))))))))))))))))))))
Autor: narodni_heroj | 29.07.2011. u 23:30 | opcije
good question..
Autor: ANERAK | 29.07.2011. u 23:31 | opcije
niko to nije napravil jer bi onda i on moral karirat okolo, a ko bu to delal
Autor: krelec | 29.07.2011. u 23:31 | opcije
ali ono fakat
da je pilo pičke i slanine
nikad se ne bi spustil
s planine
hihihihhiihiihiihihihih
:))))))))))))))))))))))))
Autor: narodni_heroj | 29.07.2011. u 23:34 | opcije
Eh, kad su Rvatice pune predrasuda...!
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 23:34 | opcije
nabijem sve
hrvatice
na nadležni
hihihiiiiiiiihihihihihi
:)))))))))))))))))))))))
Autor: narodni_heroj | 29.07.2011. u 23:35 | opcije
Krelec, kad bolje promislim, mislim da ovaj dasa niš ne namjerava delat: on svojim stavom i izgledom jednostavno zahtijeva akciju, i to u sasvim određenom području.
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 23:37 | opcije
Vidi se da si ti narodni čovjek, narodni ;-)))
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 23:38 | opcije
pa da vegič
i to duplex narodni
hihihihihhiihihihihihi
:))))))))))))))))))))))))))
Autor: narodni_heroj | 29.07.2011. u 23:39 | opcije
ma frajer stvarno ima gard Napoleona
Autor: krelec | 29.07.2011. u 23:40 | opcije
A bogme i istinski demokrat, sve se men' čini.
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 23:41 | opcije
Ima nečeg crnogorskog u sebi, krelec, kaj ne? Mislim, ono, jasno ti je da neće prozboriti sve dok nema ništa za zamjeriti. Ali onda...!!!
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 23:41 | opcije
napoleon?
ja na sliki sam vidm
napoleonov
komplex
ko da mu fali
vitamina K
hihihiihiiihihihiihiihh
:)))))))))))))))))))))))))
Autor: narodni_heroj | 29.07.2011. u 23:42 | opcije
Niš njemu ne fali, narodni, on je sve ukusno zaogrnuo.
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 23:43 | opcije
toliko autoritativno djeluje da se niti ne usudim probati bilo kakav stih sklepati, a kamoli pjesmicu
Autor: krelec | 29.07.2011. u 23:44 | opcije
a i pjesnici se danas ne furaju
Autor: krelec | 29.07.2011. u 23:44 | opcije
Ne, krelec, ne treba pjesma: on je sam po sebi monumentalan. Samurajski smiren i raskošan. Ko za lanenu ;-))
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 23:46 | opcije
a da on ipak nije crnogorac sa onom starom, mi junaci naprijed, a turci kukavice zanama
Autor: krelec | 29.07.2011. u 23:48 | opcije
Ma gle, on ti je MAJMUN. A tko je ljudima kriv kaj se prepoznaju u majmunima.
Autor: vegavega8 | 29.07.2011. u 23:51 | opcije
ko da je bitno kaj je majmun, u pitanju je stav i kićenost, to sve vrste rade sa različitim namjerama
Autor: krelec | 29.07.2011. u 23:57 | opcije
Vegice, si to dela iskričarima da malo umoče...dobra si ti, nebuju u petak ostali suhog kurca
Autor: trazimtejesitu | 29.07.2011. u 23:58 | opcije
Tražimte, dala sam savjet, a ne umakanje, ajme meni, ni u svetu vodicu ne bih većinu njih umočila!
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 0:03 | opcije
Nego, gdje mi je narodna junačina, sad mu čitah blog - vidim, teške bitke su se vodile, a je ne skužih aluzije na Kraljevića Marka i Musu Kesedžiju, ajme meni, miroljubive li mi sramote :-((
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 0:04 | opcije
Majketi, na ovome blogu oš-neš postaneš lelekača :-((
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 0:04 | opcije
