Ajde...

Autor: akceleracija   |   30.07.2011. u 9:05   |   opcije


That's life...

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 9:08   |   opcije


Je, život je život, ponekad i kao bajka, dok jednom sreća ne okrene leđa...

Autor: akceleracija   |   30.07.2011. u 9:25   |   opcije


Pa, ovo je tek pile... Ali, već zna kljucati! ;-))

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 9:34   |   opcije


Dakako, znanje je uvijek osiguravalo i uspjeh, kakav-takav, ali uspjeh.

Autor: akceleracija   |   30.07.2011. u 9:37   |   opcije


Svi se mi sami rodimo, a bormeš sami moramo obaviti i umiranje. Uopće ne vidim što je u tome loše. A u međuvremenu se snađemo, ponekad bolje, ponekad lošije. Najbolje je kad možemo sami sebi biti dobro društvo :-))

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 9:44   |   opcije


Samovanje je dvosjekli mac.Prekomotno da bi bilo napeto.

Autor: marta-marta   |   30.07.2011. u 10:17   |   opcije


Ne mogu se složiti sa tobom marta, jer ma koliko jednostavno izgledalo to biti sam sa sobom i ne mora biti tako jer najteže je pobjediti sebe, kažu... Dakle, ima i u tome nekih čari... pa se tada i sve drugo na tren zanemari...

Autor: akceleracija   |   30.07.2011. u 10:25   |   opcije


Dodaj komentar