Ajde...
Autor: akceleracija | 30.07.2011. u 9:05 | opcije
That's life...
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 9:08 | opcije
Je, život je život, ponekad i kao bajka, dok jednom sreća ne okrene leđa...
Autor: akceleracija | 30.07.2011. u 9:25 | opcije
Pa, ovo je tek pile... Ali, već zna kljucati! ;-))
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 9:34 | opcije
Dakako, znanje je uvijek osiguravalo i uspjeh, kakav-takav, ali uspjeh.
Autor: akceleracija | 30.07.2011. u 9:37 | opcije
Svi se mi sami rodimo, a bormeš sami moramo obaviti i umiranje. Uopće ne vidim što je u tome loše. A u međuvremenu se snađemo, ponekad bolje, ponekad lošije. Najbolje je kad možemo sami sebi biti dobro društvo :-))
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 9:44 | opcije
Samovanje je dvosjekli mac.Prekomotno da bi bilo napeto.
Autor: marta-marta | 30.07.2011. u 10:17 | opcije
Ne mogu se složiti sa tobom marta, jer ma koliko jednostavno izgledalo to biti sam sa sobom i ne mora biti tako jer najteže je pobjediti sebe, kažu... Dakle, ima i u tome nekih čari... pa se tada i sve drugo na tren zanemari...
Autor: akceleracija | 30.07.2011. u 10:25 | opcije
