Životnost beživotnoga... Odoh spavati.

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 15:41   |   opcije


Btw., lanena, nisi na ignoru kod mene. I rado te pročitam. Osobito prije i poslije ručka, za dobro raspoloženje :-))

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 15:41   |   opcije


Dodaj komentar