BAŠ KAD JE ZABRIJAO

Kad već nismo dobili vic o Muji...

A sad, da se malo osladimo prije spavanja :-))

Eh, a sad smo već počeli i evocirati uspomene na ljetovanje...

30.07.2011. u 22:49 | Editirano: 31.07.2011. u 0:04 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Čitam sad mainog "R" - veli, bilo je nekih njenih ekscesa, pa čovjek odustao. Da joj se nije ovak omaknulo?
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 22:57 | opcije
Ovoj, bogme, čestito izletjelo!
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 22:58 | opcije
ali je braco munjevito reagirao na dimnu zavjesu
Autor: krelec | 30.07.2011. u 23:01 | opcije
A valjda se uplašio da ga omamljenog ne zlorabi ;-))
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:03 | opcije
hehehe...bome je mala dobro okinula.
Autor: marta-marta | 30.07.2011. u 23:03 | opcije
a njega su ti svi zvali braco i u stvarnom životu, a ne samo na iskrici
Autor: krelec | 30.07.2011. u 23:04 | opcije
Možda se braco prepao zvonkog zvuka?
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:04 | opcije
Bracek.
Autor: marta-marta | 30.07.2011. u 23:04 | opcije
Hehe, bit će braco nije baš konvertibilan... Iako se brzo okreće.
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:05 | opcije
Ili nije čvrst.
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:05 | opcije
znaš ono kad Mujo isto tako
Autor: krelec | 30.07.2011. u 23:06 | opcije
Hm..ako se za glas kaže da je grlen...kako nazvati prdac?
Autor: marta-marta | 30.07.2011. u 23:06 | opcije
(skoro mi izletjelo "lanen")Puj me bilo...
Autor: marta-marta | 30.07.2011. u 23:07 | opcije
Ne znam, krelec, ali sve se bojim da ću saznati.
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:07 | opcije
Planen :-)))
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:07 | opcije
Zamjerila mi gerardina što stalno nju zajebavamo. Veli, ima tu neki muški autist koji vrijeđa sve žene - što misliš, na kojeg je točno mislila?
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:08 | opcije
ma znaš ono, Mujo hoće
Autor: krelec | 30.07.2011. u 23:08 | opcije
Hmmm....
Autor: marta-marta | 30.07.2011. u 23:09 | opcije
Vrijeđa žene?Bloger?
Autor: marta-marta | 30.07.2011. u 23:09 | opcije
A Mujo uvijek nešto hoće, krelec... ajd, poteci polako pa da brzo stigneš!
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:10 | opcije
Nemam pojma.
Autor: marta-marta | 30.07.2011. u 23:10 | opcije
ma znaš ono; Mujo ide....
Autor: krelec | 30.07.2011. u 23:11 | opcije
Gerardina: "...zašto ne napišeš blog o bloškom autistu koji u svakom svojem zapisu vrijeđa žene?
on te ne zanima, jer on nije svjestan da ih vrijeđa! "
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:11 | opcije
Samo tako, krelec, još 50-ak komentara i netko će prdnuti, garant!
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:11 | opcije
Rekoh joj da me fakat ne zanima. I da me većina ne zanima. Jer ne znaju ni prdnut kak treba.
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:12 | opcije
Više volim ove koji fino dreče i kmeče. A tek kad okinu! Milina :-))))))))))
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:12 | opcije
Hehe, evo, već se gore "čuje" ;-)))
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:13 | opcije
A Mujo u zahodu.
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:16 | opcije
:)Igra mečka.
Autor: marta-marta | 30.07.2011. u 23:18 | opcije
došo
Autor: krelec | 30.07.2011. u 23:19 | opcije
Nemrem se koncentrirati na čitanje čitavog bloga.Početak je zabavan.
Autor: marta-marta | 30.07.2011. u 23:19 | opcije
Uvijek istim korakom, uvijek istim ritmom. Zapravo dosadno. Ne kužim zakaj me uvijek iznova razveseli - valjda ipak krajičkom uma vjerujem da bi mogla prestati?
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:20 | opcije
Ajd da čujemo o Muji, krelec, da vidim jel filmek koji imam o njemu ili o nekom drugom... Ako je o njemu, dodam.
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:21 | opcije
Nemre.Jače je to od nje.Meni je fora kako staaalno sebi skače u usta i čini sve za što nas optužuje:))
Autor: marta-marta | 30.07.2011. u 23:21 | opcije
Sori Krelec.Zabrzala sam:)
Autor: marta-marta | 30.07.2011. u 23:23 | opcije
a jel ti misliš da ja mogu pamtit vječno, ha
Autor: krelec | 30.07.2011. u 23:24 | opcije
Mislim da kreleca nekaj šarafi... svaki čas otrči!
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:24 | opcije
Pokušala sam skužiti ovo: Predlažem da ponekad imaš malo samoanalize jer je tupavo da se iskreno iznenadiš kad napišeš nešto gnjusno,a onda ti netko ponovi iste riječi i ti se zaista iskreno iznenadiš kako to, kako se to može jer ne vidiš, ne možeš vidjeti da je tvoj tekst doslovno ponovljen, ali s malom izmjenom: odnosi se na tebe.
Autor: marta-marta | 30.07.2011. u 23:25 | opcije
al sigurno je bilo jako smiješno čim je o Muji
Autor: krelec | 30.07.2011. u 23:25 | opcije
Ma..Krelec je ispričao vic kaj se mene tiče.
Autor: marta-marta | 30.07.2011. u 23:26 | opcije
Ja dodala ilustraciju :-))
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:28 | opcije
ja gospodičnu nesmijem ni pokušati spomenuti, ti bokca takvi idealni bicepsi i ostalo mišićje, aj se ti usudi reći štogod
Autor: krelec | 30.07.2011. u 23:29 | opcije
Ono je bolno:(
Autor: marta-marta | 30.07.2011. u 23:29 | opcije
Ali je fora gledati kako se šulja:)
Autor: marta-marta | 30.07.2011. u 23:30 | opcije
izgleda da je jako, kako ono vi mladi volite reči, če če
Autor: krelec | 30.07.2011. u 23:31 | opcije
Ček sad, da se skoncentriram na tijek razgovora... koji meandrira ko Mondrianova slika.
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:31 | opcije
Ti si, marta, pokušala skužiti savjet koji zapravo daje samoj sebi, ali ga nema petlje uputiti sebi pa transferira na tebe? Svaka ti čast na trudu, ali uzaludan je.
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:32 | opcije
Hehe, krelec, a da joj tek facu vidiš - usro bi se!
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:33 | opcije
Jest, ono je bolno... I vjerojatno podsjeća na crveka ;-))
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:33 | opcije
Hehehe...
Autor: marta-marta | 30.07.2011. u 23:34 | opcije
Bacila sam oko na komentare kod Lanene.Čini mi se da nitko ne čita dalje od petog reda.Šćeta.Baš sam mislila da će mi netko ukratko prepričati.
Autor: marta-marta | 30.07.2011. u 23:36 | opcije
Poslala ti link na pvt, krelec! (Sad bu se tek počel šetati...)
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:38 | opcije
Nego...znamo li tko je autist?
Autor: marta-marta | 30.07.2011. u 23:38 | opcije
Ma nije to, marta, nego da ne ispadne da one NISU fit ;-))
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:39 | opcije
Pojma nemam! Znam tko je pacijent.
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:40 | opcije
:) Aha.
Autor: marta-marta | 30.07.2011. u 23:41 | opcije
lako vama, ja star, bešika popustila, skroz, a i popio sam danas deset litara vode i čentruna pet kili izjeo
Autor: krelec | 30.07.2011. u 23:41 | opcije
Ne izvlači se.Kurbaš se na peveteu.
Autor: marta-marta | 30.07.2011. u 23:42 | opcije
E, a sad ti još fali desert. Ček, imam sliku i za to!
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:43 | opcije
vidi male, žilava neda se zajebat
Autor: krelec | 30.07.2011. u 23:44 | opcije
Daj nam nick pa ćemo ti oprostit:)
Autor: marta-marta | 30.07.2011. u 23:44 | opcije
Hehehe..desertić je odličan.Light:)
Autor: marta-marta | 30.07.2011. u 23:46 | opcije
oprostila bi ti meni i za komadić pršuta, znaš onaj što ka malo davi, puna ga usta od male fetice
Autor: krelec | 30.07.2011. u 23:46 | opcije
A nju (tu s kojom se dopisuješ) ćemo morat "riješit".
Autor: marta-marta | 30.07.2011. u 23:47 | opcije
jebote da sam grk, stvarno bi me zvali fetaki
Autor: krelec | 30.07.2011. u 23:47 | opcije
Šnitica pored krevetića, pa pomalo grickaš... ljubavnički ;-))
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:47 | opcije
Da si Japanac?fetakito.
Autor: marta-marta | 30.07.2011. u 23:48 | opcije
ma kakvo dopisivanje u ova gluha doba, moja generacija zaspala poodavno, a i ja bi da nije tableta
Autor: krelec | 30.07.2011. u 23:48 | opcije
ne, samo kito
Autor: krelec | 30.07.2011. u 23:49 | opcije
Nu što je brani...ccc...
Autor: marta-marta | 30.07.2011. u 23:49 | opcije
Fetu ili kitu?
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:50 | opcije
Kurbetinu s pevetea.
Autor: marta-marta | 30.07.2011. u 23:50 | opcije
đubre obično, uvalija mi pršut nemoreš stat, izgoriću majko moja
Autor: krelec | 30.07.2011. u 23:51 | opcije
Sigurno je njoj obećao naš pršut.
Autor: marta-marta | 30.07.2011. u 23:51 | opcije
ma i jes kurba, kad bolje razmislim (isti zaključak i kad obično razmislim)
Autor: krelec | 30.07.2011. u 23:52 | opcije
Pa čuj, bolje da lovi žemske na pršut nego na suhi kruh.
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:52 | opcije
Ne na NAŠ pršut.
Autor: marta-marta | 30.07.2011. u 23:53 | opcije
Marta, ti si kriva što nam je pršut izmaknuo! Bolje čkomi da se ne razljutim. I ispričam SVE!
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:54 | opcije
Možda nam ipak ostavi bar kost? Pa skuhamo grah i kost i da vidiš gozbe! Uz puhačku glazbu :-))
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:55 | opcije
:) Samo sam spremila torbu u torbu..pa u torbu.Jbg...
Autor: marta-marta | 30.07.2011. u 23:55 | opcije
zajeban ti pvt, i najpoštenijeg na krivi put navede, biž đavle pvt-ovski
Autor: krelec | 30.07.2011. u 23:56 | opcije
A što će ti tolike torbe, ha? Da trpaš u njih ono što ne možeš izjesti, jel'da? Znam te, tico, dok si jaje bila!
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:57 | opcije
malo mi ruke podrhtavaju dok vam pišem, možda mi je i zadnje, ko more znat, ona me opet spominje
Autor: krelec | 30.07.2011. u 23:58 | opcije
Viš da krelecu pršut treba više nego tebi: ti si snažna, gipka i okretna. A njemu treba snage i podstreka. Ja volim sjediti i gledati, mogu gricnuti i malo bifteka.
Autor: vegavega8 | 30.07.2011. u 23:59 | opcije
Mani se pevetea.Sve su ti to lovci na pršut.
Autor: marta-marta | 31.07.2011. u 0:00 | opcije
ajmo sad dosta šale, kak je bilo na moru, priča se svašta ajde iz prve ruke da čujem
Autor: krelec | 31.07.2011. u 0:05 | opcije
Sve prirodno, krelec!
Autor: vegavega8 | 31.07.2011. u 0:06 | opcije
to mora da je nešto supkač, čim toliko košta
Autor: krelec | 31.07.2011. u 0:07 | opcije
Meni je bilo fino.Jesu nas zeru naguzili za cijenu..ali je bilo fora.
Autor: marta-marta | 31.07.2011. u 0:09 | opcije
Ma još smo dobro prošle, krelec! U razvijenom svijetu ljudi plaćaju da vide kozu u zoološkom vrtu. A mi vidjele TRI i to u prirodnom okolišu. Kaj misliš da su nam svaku posebno naplatili, ha?
Autor: vegavega8 | 31.07.2011. u 0:10 | opcije
hehehe..nu janjeta:)
Autor: marta-marta | 31.07.2011. u 0:10 | opcije
ako bi mogli meni spustit linkec, da i ja okusim tog raja na zemlji
Autor: krelec | 31.07.2011. u 0:12 | opcije
A ovdje, viš, dinaridske nimfe plaćaju za smrdljivu teretanu. A mi tam fino uprtimo po pet litri kišnice u svaku ruku, pa uzbrdo. Sve uskom stazicom, na friškom zraku, a pogled puca na more. Aerobika, planinarenje, duboko disanje i dizanje utega, sve u jednom! Ma, kad bolje promislim, isplatila se svaka lipa!
Autor: vegavega8 | 31.07.2011. u 0:12 | opcije
Ma ne treba ti linkec, krelec, MI te vodimo :-)) Samo ponesi pršut, da imamo za narezati kad doteglimo vodu.
Autor: vegavega8 | 31.07.2011. u 0:13 | opcije
svaka čast, baš umijete izabrati
Autor: krelec | 31.07.2011. u 0:13 | opcije
A pogled najljepši iz zahoda, na vrhu brda. Kenjaš i meditiraš. Štaš bolje od toga?
Autor: vegavega8 | 31.07.2011. u 0:14 | opcije
Čitam kaj piše:)Zna li ona da joj je fotka na netu?Ne jedna, mišamu.Nakon blic gleduckanja imam cca 50 zajedljivih komentara.
Autor: marta-marta | 31.07.2011. u 0:15 | opcije
važno je svakako napomenuti,
01. kolovoza u mome malome mistu održavaju se trdicionalne,
u Hrvatskoj najveće utrke tovara
Autor: krelec | 31.07.2011. u 0:15 | opcije
Ali neću:)Ja sam...dama.
Autor: marta-marta | 31.07.2011. u 0:16 | opcije
Ostavi nešto i za sutra, marta. Ako nastavi ova kiša, morat ćemo mjerit zlobu na kapaljku. Ili se vratiti robinzonskom turizmu ;-))
Autor: vegavega8 | 31.07.2011. u 0:17 | opcije
U ponedjeljak?Pff...kad počinje?
Autor: marta-marta | 31.07.2011. u 0:17 | opcije
Sudjelujueš, krelec? ;-))
Autor: vegavega8 | 31.07.2011. u 0:17 | opcije
u 20 sati, pivaju Marijan Ban i lokalni momak Đani Stipaničev
Autor: krelec | 31.07.2011. u 0:18 | opcije
Hehehe..dobra.
Autor: marta-marta | 31.07.2011. u 0:18 | opcije
Čekaj..jel' to poziv?
Autor: marta-marta | 31.07.2011. u 0:19 | opcije
Vegs..neću.Jebeš ruganje nečijem izgledu.To ni klinci više ne rade.
Autor: marta-marta | 31.07.2011. u 0:21 | opcije
sudjelujem pasivno, ko gledatelj, prije su me jašili al ostari jebiga
Autor: krelec | 31.07.2011. u 0:21 | opcije
Vid ga kak se izvlači, boji se on da bismo ga mi zajahale ;-))
Autor: vegavega8 | 31.07.2011. u 0:22 | opcije
Ali, ako je poziv, a osobito ako još ima pršuta, evo mene pa makar na magarcu!
Autor: vegavega8 | 31.07.2011. u 0:23 | opcije
ne bojim se ja ni pune, a kamoli prazne puške
Autor: krelec | 31.07.2011. u 0:23 | opcije
Pomakni za petak, mišamu.
Autor: marta-marta | 31.07.2011. u 0:24 | opcije
Dojezdit ćemo u sumrak :-)))
Autor: vegavega8 | 31.07.2011. u 0:24 | opcije
Ma đavla...utorak je radni dan..
Autor: marta-marta | 31.07.2011. u 0:25 | opcije
svakako ću zamoliti organizatrore da vam iziđu u susret (negdje kod tunela Sv. Rok)
Autor: krelec | 31.07.2011. u 0:26 | opcije
Men' nema bolje od magarca na magarcu :-)) Idem ih sad sanjati, laka vam noć!
Autor: vegavega8 | 31.07.2011. u 0:27 | opcije
Može i četvrtak..
Autor: marta-marta | 31.07.2011. u 0:28 | opcije
Idem i ja polako.Pažljivo s peveteom.Samo ako vrijedi pršuta.
Autor: marta-marta | 31.07.2011. u 0:29 | opcije
aj marta odluči se, ali mi svakako javi da ljudi mogu podesiti termin prema tvom slobodnom vremenu
Autor: krelec | 31.07.2011. u 0:30 | opcije
A takvih je malo.Bajbaj!
Autor: marta-marta | 31.07.2011. u 0:30 | opcije
Četvrtak je ok:)
Autor: marta-marta | 31.07.2011. u 0:30 | opcije
A gđi koja se ruga ADHD dječici reci da joj znam i poslodavca.Ali, kao što rekoh...dama sam.
Autor: marta-marta | 31.07.2011. u 0:32 | opcije
pa ako se slučajno nešto promjeni, nemaš beda, izmjeniće ljudi satnicu i datum, samo ti javi bar petnaest minuta ranije
Autor: krelec | 31.07.2011. u 0:32 | opcije
Bona, što ne navratiš s kakvim komentarom ako već gutaš svako slovo?
Autor: marta-marta | 31.07.2011. u 0:33 | opcije
Krelec, samo reci da je Marta zamolila za četvrtak.
Autor: marta-marta | 31.07.2011. u 0:33 | opcije
i navrati do mene da te kao bjuti advajzer savjetujem kako da se odjeneš
Autor: krelec | 31.07.2011. u 0:33 | opcije
Hehehe...jadnatisam.
Autor: marta-marta | 31.07.2011. u 0:34 | opcije
(vićeš sad paljbe)
Autor: marta-marta | 31.07.2011. u 0:34 | opcije
Beni ne pada na pamet da možda...blefiram.
Autor: marta-marta | 31.07.2011. u 0:36 | opcije
joj, pa tebe tukom zvati
Autor: krelec | 31.07.2011. u 0:36 | opcije
to je dobro, jer možda i ne blefiraš
Autor: krelec | 31.07.2011. u 0:37 | opcije
Tuka je slatka tičica.
Autor: marta-marta | 31.07.2011. u 0:37 | opcije
Znaš da blefiram...hehehe...
Autor: marta-marta | 31.07.2011. u 0:37 | opcije
ni ja nisam načisto s tobom, jel blefiraš ili ne
Autor: krelec | 31.07.2011. u 0:39 | opcije
Znaš krelec, žao mi je što te spominje negativno samo zato što tu i tamo čavrljamo.Oprosti.
Autor: marta-marta | 31.07.2011. u 0:39 | opcije
i ne udaraj me laktom u rebra po noći, stavi čepiće i drugi ljudi hrču pa ne dobivaju batine zbog toga
Autor: krelec | 31.07.2011. u 0:40 | opcije
meni skroz svejedno, nit je čuo nit vidio
Autor: krelec | 31.07.2011. u 0:41 | opcije
Svejedno nije fora.
Autor: marta-marta | 31.07.2011. u 0:42 | opcije
A štaš...bu prošlo.Ajmo mi leć.
Autor: marta-marta | 31.07.2011. u 0:43 | opcije
odoh leći, zaključaj vrata svejedno
Autor: krelec | 31.07.2011. u 0:43 | opcije