BAŠ KAD JE ZABRIJAO



Kad već nismo dobili vic o Muji...



A sad, da se malo osladimo prije spavanja :-))



Eh, a sad smo već počeli i evocirati uspomene na ljetovanje...

30.07.2011. u 22:49   |   Editirano: 31.07.2011. u 0:04   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Čitam sad mainog "R" - veli, bilo je nekih njenih ekscesa, pa čovjek odustao. Da joj se nije ovak omaknulo?

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 22:57   |   opcije


Ovoj, bogme, čestito izletjelo!

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 22:58   |   opcije


ali je braco munjevito reagirao na dimnu zavjesu

Autor: krelec   |   30.07.2011. u 23:01   |   opcije


A valjda se uplašio da ga omamljenog ne zlorabi ;-))

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:03   |   opcije


hehehe...bome je mala dobro okinula.

Autor: marta-marta   |   30.07.2011. u 23:03   |   opcije


a njega su ti svi zvali braco i u stvarnom životu, a ne samo na iskrici

Autor: krelec   |   30.07.2011. u 23:04   |   opcije


Možda se braco prepao zvonkog zvuka?

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:04   |   opcije


Bracek.

Autor: marta-marta   |   30.07.2011. u 23:04   |   opcije


Hehe, bit će braco nije baš konvertibilan... Iako se brzo okreće.

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:05   |   opcije


Ili nije čvrst.

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:05   |   opcije


znaš ono kad Mujo isto tako

Autor: krelec   |   30.07.2011. u 23:06   |   opcije


Hm..ako se za glas kaže da je grlen...kako nazvati prdac?

Autor: marta-marta   |   30.07.2011. u 23:06   |   opcije


(skoro mi izletjelo "lanen")Puj me bilo...

Autor: marta-marta   |   30.07.2011. u 23:07   |   opcije


Ne znam, krelec, ali sve se bojim da ću saznati.

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:07   |   opcije


Planen :-)))

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:07   |   opcije


Zamjerila mi gerardina što stalno nju zajebavamo. Veli, ima tu neki muški autist koji vrijeđa sve žene - što misliš, na kojeg je točno mislila?

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:08   |   opcije


ma znaš ono, Mujo hoće

Autor: krelec   |   30.07.2011. u 23:08   |   opcije


Hmmm....

Autor: marta-marta   |   30.07.2011. u 23:09   |   opcije


Vrijeđa žene?Bloger?

Autor: marta-marta   |   30.07.2011. u 23:09   |   opcije


A Mujo uvijek nešto hoće, krelec... ajd, poteci polako pa da brzo stigneš!

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:10   |   opcije


Nemam pojma.

Autor: marta-marta   |   30.07.2011. u 23:10   |   opcije


ma znaš ono; Mujo ide....

Autor: krelec   |   30.07.2011. u 23:11   |   opcije


Gerardina: "...zašto ne napišeš blog o bloškom autistu koji u svakom svojem zapisu vrijeđa žene?
on te ne zanima, jer on nije svjestan da ih vrijeđa! "

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:11   |   opcije


Samo tako, krelec, još 50-ak komentara i netko će prdnuti, garant!

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:11   |   opcije


Rekoh joj da me fakat ne zanima. I da me većina ne zanima. Jer ne znaju ni prdnut kak treba.

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:12   |   opcije


Više volim ove koji fino dreče i kmeče. A tek kad okinu! Milina :-))))))))))

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:12   |   opcije


Hehe, evo, već se gore "čuje" ;-)))

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:13   |   opcije


A Mujo u zahodu.

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:16   |   opcije


:)Igra mečka.

Autor: marta-marta   |   30.07.2011. u 23:18   |   opcije


došo

Autor: krelec   |   30.07.2011. u 23:19   |   opcije


Nemrem se koncentrirati na čitanje čitavog bloga.Početak je zabavan.

Autor: marta-marta   |   30.07.2011. u 23:19   |   opcije


Uvijek istim korakom, uvijek istim ritmom. Zapravo dosadno. Ne kužim zakaj me uvijek iznova razveseli - valjda ipak krajičkom uma vjerujem da bi mogla prestati?

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:20   |   opcije


Ajd da čujemo o Muji, krelec, da vidim jel filmek koji imam o njemu ili o nekom drugom... Ako je o njemu, dodam.

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:21   |   opcije


Nemre.Jače je to od nje.Meni je fora kako staaalno sebi skače u usta i čini sve za što nas optužuje:))

Autor: marta-marta   |   30.07.2011. u 23:21   |   opcije


Sori Krelec.Zabrzala sam:)

Autor: marta-marta   |   30.07.2011. u 23:23   |   opcije


a jel ti misliš da ja mogu pamtit vječno, ha

Autor: krelec   |   30.07.2011. u 23:24   |   opcije


Mislim da kreleca nekaj šarafi... svaki čas otrči!

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:24   |   opcije


Pokušala sam skužiti ovo: Predlažem da ponekad imaš malo samoanalize jer je tupavo da se iskreno iznenadiš kad napišeš nešto gnjusno,a onda ti netko ponovi iste riječi i ti se zaista iskreno iznenadiš kako to, kako se to može jer ne vidiš, ne možeš vidjeti da je tvoj tekst doslovno ponovljen, ali s malom izmjenom: odnosi se na tebe.

Autor: marta-marta   |   30.07.2011. u 23:25   |   opcije


al sigurno je bilo jako smiješno čim je o Muji

Autor: krelec   |   30.07.2011. u 23:25   |   opcije


Ma..Krelec je ispričao vic kaj se mene tiče.

Autor: marta-marta   |   30.07.2011. u 23:26   |   opcije


Ja dodala ilustraciju :-))

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:28   |   opcije


ja gospodičnu nesmijem ni pokušati spomenuti, ti bokca takvi idealni bicepsi i ostalo mišićje, aj se ti usudi reći štogod

Autor: krelec   |   30.07.2011. u 23:29   |   opcije


Ono je bolno:(

Autor: marta-marta   |   30.07.2011. u 23:29   |   opcije


Ali je fora gledati kako se šulja:)

Autor: marta-marta   |   30.07.2011. u 23:30   |   opcije


izgleda da je jako, kako ono vi mladi volite reči, če če

Autor: krelec   |   30.07.2011. u 23:31   |   opcije


Ček sad, da se skoncentriram na tijek razgovora... koji meandrira ko Mondrianova slika.

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:31   |   opcije


Ti si, marta, pokušala skužiti savjet koji zapravo daje samoj sebi, ali ga nema petlje uputiti sebi pa transferira na tebe? Svaka ti čast na trudu, ali uzaludan je.

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:32   |   opcije


Hehe, krelec, a da joj tek facu vidiš - usro bi se!

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:33   |   opcije


Jest, ono je bolno... I vjerojatno podsjeća na crveka ;-))

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:33   |   opcije


Hehehe...

Autor: marta-marta   |   30.07.2011. u 23:34   |   opcije


Bacila sam oko na komentare kod Lanene.Čini mi se da nitko ne čita dalje od petog reda.Šćeta.Baš sam mislila da će mi netko ukratko prepričati.

Autor: marta-marta   |   30.07.2011. u 23:36   |   opcije


Poslala ti link na pvt, krelec! (Sad bu se tek počel šetati...)

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:38   |   opcije


Nego...znamo li tko je autist?

Autor: marta-marta   |   30.07.2011. u 23:38   |   opcije


Ma nije to, marta, nego da ne ispadne da one NISU fit ;-))

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:39   |   opcije


Pojma nemam! Znam tko je pacijent.

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:40   |   opcije


:) Aha.

Autor: marta-marta   |   30.07.2011. u 23:41   |   opcije


lako vama, ja star, bešika popustila, skroz, a i popio sam danas deset litara vode i čentruna pet kili izjeo

Autor: krelec   |   30.07.2011. u 23:41   |   opcije


Ne izvlači se.Kurbaš se na peveteu.

Autor: marta-marta   |   30.07.2011. u 23:42   |   opcije


E, a sad ti još fali desert. Ček, imam sliku i za to!

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:43   |   opcije


vidi male, žilava neda se zajebat

Autor: krelec   |   30.07.2011. u 23:44   |   opcije


Daj nam nick pa ćemo ti oprostit:)

Autor: marta-marta   |   30.07.2011. u 23:44   |   opcije


Hehehe..desertić je odličan.Light:)

Autor: marta-marta   |   30.07.2011. u 23:46   |   opcije


oprostila bi ti meni i za komadić pršuta, znaš onaj što ka malo davi, puna ga usta od male fetice

Autor: krelec   |   30.07.2011. u 23:46   |   opcije


A nju (tu s kojom se dopisuješ) ćemo morat "riješit".

Autor: marta-marta   |   30.07.2011. u 23:47   |   opcije


jebote da sam grk, stvarno bi me zvali fetaki

Autor: krelec   |   30.07.2011. u 23:47   |   opcije


Šnitica pored krevetića, pa pomalo grickaš... ljubavnički ;-))

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:47   |   opcije


Da si Japanac?fetakito.

Autor: marta-marta   |   30.07.2011. u 23:48   |   opcije


ma kakvo dopisivanje u ova gluha doba, moja generacija zaspala poodavno, a i ja bi da nije tableta

Autor: krelec   |   30.07.2011. u 23:48   |   opcije


ne, samo kito

Autor: krelec   |   30.07.2011. u 23:49   |   opcije


Nu što je brani...ccc...

Autor: marta-marta   |   30.07.2011. u 23:49   |   opcije


Fetu ili kitu?

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:50   |   opcije


Kurbetinu s pevetea.

Autor: marta-marta   |   30.07.2011. u 23:50   |   opcije


đubre obično, uvalija mi pršut nemoreš stat, izgoriću majko moja

Autor: krelec   |   30.07.2011. u 23:51   |   opcije


Sigurno je njoj obećao naš pršut.

Autor: marta-marta   |   30.07.2011. u 23:51   |   opcije


ma i jes kurba, kad bolje razmislim (isti zaključak i kad obično razmislim)

Autor: krelec   |   30.07.2011. u 23:52   |   opcije


Pa čuj, bolje da lovi žemske na pršut nego na suhi kruh.

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:52   |   opcije


Ne na NAŠ pršut.

Autor: marta-marta   |   30.07.2011. u 23:53   |   opcije


Marta, ti si kriva što nam je pršut izmaknuo! Bolje čkomi da se ne razljutim. I ispričam SVE!

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:54   |   opcije


Možda nam ipak ostavi bar kost? Pa skuhamo grah i kost i da vidiš gozbe! Uz puhačku glazbu :-))

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:55   |   opcije


:) Samo sam spremila torbu u torbu..pa u torbu.Jbg...

Autor: marta-marta   |   30.07.2011. u 23:55   |   opcije


zajeban ti pvt, i najpoštenijeg na krivi put navede, biž đavle pvt-ovski

Autor: krelec   |   30.07.2011. u 23:56   |   opcije


A što će ti tolike torbe, ha? Da trpaš u njih ono što ne možeš izjesti, jel'da? Znam te, tico, dok si jaje bila!

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:57   |   opcije


malo mi ruke podrhtavaju dok vam pišem, možda mi je i zadnje, ko more znat, ona me opet spominje

Autor: krelec   |   30.07.2011. u 23:58   |   opcije


Viš da krelecu pršut treba više nego tebi: ti si snažna, gipka i okretna. A njemu treba snage i podstreka. Ja volim sjediti i gledati, mogu gricnuti i malo bifteka.

Autor: vegavega8   |   30.07.2011. u 23:59   |   opcije


Mani se pevetea.Sve su ti to lovci na pršut.

Autor: marta-marta   |   31.07.2011. u 0:00   |   opcije


ajmo sad dosta šale, kak je bilo na moru, priča se svašta ajde iz prve ruke da čujem

Autor: krelec   |   31.07.2011. u 0:05   |   opcije


Sve prirodno, krelec!

Autor: vegavega8   |   31.07.2011. u 0:06   |   opcije


to mora da je nešto supkač, čim toliko košta

Autor: krelec   |   31.07.2011. u 0:07   |   opcije


Meni je bilo fino.Jesu nas zeru naguzili za cijenu..ali je bilo fora.

Autor: marta-marta   |   31.07.2011. u 0:09   |   opcije


Ma još smo dobro prošle, krelec! U razvijenom svijetu ljudi plaćaju da vide kozu u zoološkom vrtu. A mi vidjele TRI i to u prirodnom okolišu. Kaj misliš da su nam svaku posebno naplatili, ha?

Autor: vegavega8   |   31.07.2011. u 0:10   |   opcije


hehehe..nu janjeta:)

Autor: marta-marta   |   31.07.2011. u 0:10   |   opcije


ako bi mogli meni spustit linkec, da i ja okusim tog raja na zemlji

Autor: krelec   |   31.07.2011. u 0:12   |   opcije


A ovdje, viš, dinaridske nimfe plaćaju za smrdljivu teretanu. A mi tam fino uprtimo po pet litri kišnice u svaku ruku, pa uzbrdo. Sve uskom stazicom, na friškom zraku, a pogled puca na more. Aerobika, planinarenje, duboko disanje i dizanje utega, sve u jednom! Ma, kad bolje promislim, isplatila se svaka lipa!

Autor: vegavega8   |   31.07.2011. u 0:12   |   opcije


Ma ne treba ti linkec, krelec, MI te vodimo :-)) Samo ponesi pršut, da imamo za narezati kad doteglimo vodu.

Autor: vegavega8   |   31.07.2011. u 0:13   |   opcije


svaka čast, baš umijete izabrati

Autor: krelec   |   31.07.2011. u 0:13   |   opcije


A pogled najljepši iz zahoda, na vrhu brda. Kenjaš i meditiraš. Štaš bolje od toga?

Autor: vegavega8   |   31.07.2011. u 0:14   |   opcije


Čitam kaj piše:)Zna li ona da joj je fotka na netu?Ne jedna, mišamu.Nakon blic gleduckanja imam cca 50 zajedljivih komentara.

Autor: marta-marta   |   31.07.2011. u 0:15   |   opcije


važno je svakako napomenuti,
01. kolovoza u mome malome mistu održavaju se trdicionalne,
u Hrvatskoj najveće utrke tovara

Autor: krelec   |   31.07.2011. u 0:15   |   opcije


Ali neću:)Ja sam...dama.

Autor: marta-marta   |   31.07.2011. u 0:16   |   opcije


Ostavi nešto i za sutra, marta. Ako nastavi ova kiša, morat ćemo mjerit zlobu na kapaljku. Ili se vratiti robinzonskom turizmu ;-))

Autor: vegavega8   |   31.07.2011. u 0:17   |   opcije


U ponedjeljak?Pff...kad počinje?

Autor: marta-marta   |   31.07.2011. u 0:17   |   opcije


Sudjelujueš, krelec? ;-))

Autor: vegavega8   |   31.07.2011. u 0:17   |   opcije


u 20 sati, pivaju Marijan Ban i lokalni momak Đani Stipaničev

Autor: krelec   |   31.07.2011. u 0:18   |   opcije


Hehehe..dobra.

Autor: marta-marta   |   31.07.2011. u 0:18   |   opcije


Čekaj..jel' to poziv?

Autor: marta-marta   |   31.07.2011. u 0:19   |   opcije


Vegs..neću.Jebeš ruganje nečijem izgledu.To ni klinci više ne rade.

Autor: marta-marta   |   31.07.2011. u 0:21   |   opcije


sudjelujem pasivno, ko gledatelj, prije su me jašili al ostari jebiga

Autor: krelec   |   31.07.2011. u 0:21   |   opcije


Vid ga kak se izvlači, boji se on da bismo ga mi zajahale ;-))

Autor: vegavega8   |   31.07.2011. u 0:22   |   opcije


Ali, ako je poziv, a osobito ako još ima pršuta, evo mene pa makar na magarcu!

Autor: vegavega8   |   31.07.2011. u 0:23   |   opcije


ne bojim se ja ni pune, a kamoli prazne puške

Autor: krelec   |   31.07.2011. u 0:23   |   opcije


Pomakni za petak, mišamu.

Autor: marta-marta   |   31.07.2011. u 0:24   |   opcije


Dojezdit ćemo u sumrak :-)))

Autor: vegavega8   |   31.07.2011. u 0:24   |   opcije


Ma đavla...utorak je radni dan..

Autor: marta-marta   |   31.07.2011. u 0:25   |   opcije


svakako ću zamoliti organizatrore da vam iziđu u susret (negdje kod tunela Sv. Rok)

Autor: krelec   |   31.07.2011. u 0:26   |   opcije


Men' nema bolje od magarca na magarcu :-)) Idem ih sad sanjati, laka vam noć!

Autor: vegavega8   |   31.07.2011. u 0:27   |   opcije


Može i četvrtak..

Autor: marta-marta   |   31.07.2011. u 0:28   |   opcije


Idem i ja polako.Pažljivo s peveteom.Samo ako vrijedi pršuta.

Autor: marta-marta   |   31.07.2011. u 0:29   |   opcije


aj marta odluči se, ali mi svakako javi da ljudi mogu podesiti termin prema tvom slobodnom vremenu

Autor: krelec   |   31.07.2011. u 0:30   |   opcije


A takvih je malo.Bajbaj!

Autor: marta-marta   |   31.07.2011. u 0:30   |   opcije


Četvrtak je ok:)

Autor: marta-marta   |   31.07.2011. u 0:30   |   opcije


A gđi koja se ruga ADHD dječici reci da joj znam i poslodavca.Ali, kao što rekoh...dama sam.

Autor: marta-marta   |   31.07.2011. u 0:32   |   opcije


pa ako se slučajno nešto promjeni, nemaš beda, izmjeniće ljudi satnicu i datum, samo ti javi bar petnaest minuta ranije

Autor: krelec   |   31.07.2011. u 0:32   |   opcije


Bona, što ne navratiš s kakvim komentarom ako već gutaš svako slovo?

Autor: marta-marta   |   31.07.2011. u 0:33   |   opcije


Krelec, samo reci da je Marta zamolila za četvrtak.

Autor: marta-marta   |   31.07.2011. u 0:33   |   opcije


i navrati do mene da te kao bjuti advajzer savjetujem kako da se odjeneš

Autor: krelec   |   31.07.2011. u 0:33   |   opcije


Hehehe...jadnatisam.

Autor: marta-marta   |   31.07.2011. u 0:34   |   opcije


(vićeš sad paljbe)

Autor: marta-marta   |   31.07.2011. u 0:34   |   opcije


Beni ne pada na pamet da možda...blefiram.

Autor: marta-marta   |   31.07.2011. u 0:36   |   opcije


joj, pa tebe tukom zvati

Autor: krelec   |   31.07.2011. u 0:36   |   opcije


to je dobro, jer možda i ne blefiraš

Autor: krelec   |   31.07.2011. u 0:37   |   opcije


Tuka je slatka tičica.

Autor: marta-marta   |   31.07.2011. u 0:37   |   opcije


Znaš da blefiram...hehehe...

Autor: marta-marta   |   31.07.2011. u 0:37   |   opcije


ni ja nisam načisto s tobom, jel blefiraš ili ne

Autor: krelec   |   31.07.2011. u 0:39   |   opcije


Znaš krelec, žao mi je što te spominje negativno samo zato što tu i tamo čavrljamo.Oprosti.

Autor: marta-marta   |   31.07.2011. u 0:39   |   opcije


i ne udaraj me laktom u rebra po noći, stavi čepiće i drugi ljudi hrču pa ne dobivaju batine zbog toga

Autor: krelec   |   31.07.2011. u 0:40   |   opcije


meni skroz svejedno, nit je čuo nit vidio

Autor: krelec   |   31.07.2011. u 0:41   |   opcije


Svejedno nije fora.

Autor: marta-marta   |   31.07.2011. u 0:42   |   opcije


A štaš...bu prošlo.Ajmo mi leć.

Autor: marta-marta   |   31.07.2011. u 0:43   |   opcije


odoh leći, zaključaj vrata svejedno

Autor: krelec   |   31.07.2011. u 0:43   |   opcije


Dodaj komentar