ništa nije bilo, da je kaj bilo neki bi imali sretnije jutro i nebi tako crno razmišljali
Autor: trazimtejesitu | 31.07.2011. u 9:45 | opcije
ovako u nedjeljno jutro imamo blogove kakve imamo, na žalost svih nas
Autor: trazimtejesitu | 31.07.2011. u 9:46 | opcije
A ja se baš fino naspavala... sanjala utrku tovara.
Autor: vegavega8 | 31.07.2011. u 9:47 | opcije
Treba znat otići leći u trenutku najboljih asocijacija.
Autor: vegavega8 | 31.07.2011. u 9:48 | opcije
i ja sam fino spavala, rano sam i otišla....neznam kaj se događalo
Autor: trazimtejesitu | 31.07.2011. u 9:50 | opcije
Na mojem blogu niš uznemiravajuće: fino smo popričali o ljetovanju, klopi, planovima za dalje... Nasmijali se do suza.
Autor: vegavega8 | 31.07.2011. u 9:52 | opcije
Ovaj je jedan iskricar, sinoc je 'skoro' seksal, pa bi se htio pohvaliti, a publike - nema
Autor: juicy-mama | 31.07.2011. u 10:03 | opcije
Hehe, tipični skorojević ;-))
Autor: vegavega8 | 31.07.2011. u 10:07 | opcije
Haha, mislis 'skoro' jebic?
Autor: juicy-mama | 31.07.2011. u 10:29 | opcije
