ništa nije bilo, da je kaj bilo neki bi imali sretnije jutro i nebi tako crno razmišljali

Autor: trazimtejesitu   |   31.07.2011. u 9:45   |   opcije


ovako u nedjeljno jutro imamo blogove kakve imamo, na žalost svih nas

Autor: trazimtejesitu   |   31.07.2011. u 9:46   |   opcije


A ja se baš fino naspavala... sanjala utrku tovara.

Autor: vegavega8   |   31.07.2011. u 9:47   |   opcije


Treba znat otići leći u trenutku najboljih asocijacija.

Autor: vegavega8   |   31.07.2011. u 9:48   |   opcije


i ja sam fino spavala, rano sam i otišla....neznam kaj se događalo

Autor: trazimtejesitu   |   31.07.2011. u 9:50   |   opcije


Na mojem blogu niš uznemiravajuće: fino smo popričali o ljetovanju, klopi, planovima za dalje... Nasmijali se do suza.

Autor: vegavega8   |   31.07.2011. u 9:52   |   opcije


Ovaj je jedan iskricar, sinoc je 'skoro' seksal, pa bi se htio pohvaliti, a publike - nema

Autor: juicy-mama   |   31.07.2011. u 10:03   |   opcije


Hehe, tipični skorojević ;-))

Autor: vegavega8   |   31.07.2011. u 10:07   |   opcije


Haha, mislis 'skoro' jebic?

Autor: juicy-mama   |   31.07.2011. u 10:29   |   opcije


Dodaj komentar