Rekla bih da je Ivanovna praunuka ovog malog u sredini. Taj je najglavatiji u obitelji. Iako još nije glava.

Autor: vegavega8   |   31.07.2011. u 23:22   |   opcije


Mir božji na mojem blogu. Ostale zaposjeli hidrocefalusi, proljevaši i zmije. K'o da im je danas netko zasvirao u čarobnu frulu!

Autor: vegavega8   |   31.07.2011. u 23:40   |   opcije


Dodaj komentar