UTRKE TOVARA IPAK POČINJU
UNATOČ NEZNATNOM ZAKAŠNJENJU NEKIH NATJECATELJA...

... I OPSEŽNIM PRIPREMAMA NEKIH DRUGIH...

NEKE JE TREBALO STIMULIRATI...

NAŽALOST, RASTA-TOVAR SE NI OVE GODINE NIJE ODLUČIO UKLJUČITI U UTRKU.

PREDGRUPA JE FANTASTIČNO ODRADILA POSAO:

POBJEDNIKA OBJAVLJUJEMO U PONOĆ.
01.08.2011. u 20:49 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
ček da nađemo jednu prikladnu
Autor: -rozmarinababa | 01.08.2011. u 22:48 | opcije
Da okupaš zebru,
da joj spereš šare,
šta bi bila zebra?
Obično magare.
A da nešto staviš
magarcu na rebra
iste one šare
- bi li posto zebra?
Ja mislim da ne bi
(I sigurno ne bi!)
jer on ne da da se
tek tako pozebri,
ko što neki lako
svoje ruho svlače
i oblače tuđe
pa se - pomagarče.
Autor: -rozmarinababa | 01.08.2011. u 22:48 | opcije
crnogorska narodna
Autor: -rozmarinababa | 01.08.2011. u 22:49 | opcije