PROGLAŠENJE POBJEDNIKA
SRETNOM I BRZOM TOVARU SU DODIJELJENI DIJAMANTNI ZUBI I DIJAMANTIĆ U JEZIKU TE ŠKOLA NJAKANJA U VRIJEDNOSTI MERCEDESA C KLASE.

NAJSPRETNIJEM JAHAČU PRANJE NOGU I BRISANJE LANENOM KRPOM.

DRUGOPLASIRANI JE DOBIO GODIŠNJU PRETPLATU NA PREMIUM USLUGE ISKRICE.

TREĆEPLASIRANI JE ODBIO NAGRADU (KRUŽNO PUTOVANJE HERCEGOVINOM) I POVUKAO SE SUZNIH OČIJU, UZ KOMENTAR "ILI ŠVICARSKA, ILI NIŠTA".

A ONDA SU NAŠI VRLI TOVARI ZAJEDNO ZAREVALI!

01.08.2011. u 23:31 | Editirano: 02.08.2011. u 0:01 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
kako je svijet mali, vijesti se brzinom većom od brzine same šire
Autor: krelec | 01.08.2011. u 23:35 | opcije
Pratila preko google satelita!
Autor: vegavega8 | 01.08.2011. u 23:36 | opcije
Vidjeh i tebe, ali mi slika mutna.
Autor: vegavega8 | 01.08.2011. u 23:36 | opcije
ma i ja sam direktno bil na vezi ali galama, preko deset tisuća ljudi, ko će koga vidit
Autor: krelec | 01.08.2011. u 23:38 | opcije
Pa da, od galame ne vidiš.
Autor: vegavega8 | 01.08.2011. u 23:39 | opcije
gladan sa trka, pa di to ima mili moj gospode
Autor: krelec | 01.08.2011. u 23:39 | opcije
jebiga nesmiš više ni jesti, svaki se zalogajčić prati, a volia bi se nakrkat uh
Autor: krelec | 01.08.2011. u 23:40 | opcije
Janje malo, vidjela sam :-(( A ljudi puno!
Autor: vegavega8 | 01.08.2011. u 23:40 | opcije
Sigurno ga neki boduli donirali, ha? ;-))
Autor: vegavega8 | 01.08.2011. u 23:41 | opcije
prvo Ban, dlekim morem sad me vozi stari ruzinavi brod,
onda Stipaničev sa Pismom ćali, suza suzu stiže, štaš kad sam osječajan
Autor: krelec | 01.08.2011. u 23:42 | opcije
takav sam nježan, čudo jedno
Autor: krelec | 01.08.2011. u 23:42 | opcije
ma, nemoj.
Autor: mariosbo | 01.08.2011. u 23:43 | opcije
sad će pisma:
lanenom mu krpom nožice je prala
lanenom je dušom u nj se zagledala
Autor: krelec | 01.08.2011. u 23:44 | opcije
A bogati, sad znam zašto su se oni s Biševa čudili što se ja želim tuširati svaki dan i stalno mi govorili o "niskom salinitetu" - to si ti more razrijedio suzama!
Autor: vegavega8 | 01.08.2011. u 23:44 | opcije
Illija, što bješe s Illijom?
Autor: vegavega8 | 01.08.2011. u 23:44 | opcije
Ali lanene mu pipi(č)ke nije dala
Jer se drži lanenog morala
Autor: vegavega8 | 01.08.2011. u 23:46 | opcije
joj a kad smo se dokopali mea, onda pisma:
oj kupusu jeben ti glavicu
nećeš više u moju gujicu
Autor: krelec | 01.08.2011. u 23:50 | opcije
meSa
Autor: krelec | 01.08.2011. u 23:50 | opcije
pa malo bevande od lošega vina, brže te uroka
Autor: krelec | 01.08.2011. u 23:51 | opcije
pa ope pisma
Autor: krelec | 01.08.2011. u 23:52 | opcije
A što je bilo kad ste se pive napili?
Autor: vegavega8 | 01.08.2011. u 23:52 | opcije
Aha, ipak je bilo vino? Vidjela sam krigle pa sam pobrkala.
Autor: vegavega8 | 01.08.2011. u 23:52 | opcije
Nego, rec ti meni, jel u toj utrci sudjelovala i koja magarica?
Autor: vegavega8 | 01.08.2011. u 23:53 | opcije
jučer pivo i janjetina, danas bevanda i riba, i jebiga eto stokila ko od šale
Autor: krelec | 01.08.2011. u 23:53 | opcije
tovarice dvi su bile, lipe, slika tovara ravna im nije
Autor: krelec | 01.08.2011. u 23:55 | opcije
Zato i jest trka tovara, treba moć dobro potegnuti.
Autor: vegavega8 | 01.08.2011. u 23:55 | opcije
A jel ih tkogod zajahao?
Autor: vegavega8 | 01.08.2011. u 23:56 | opcije
kako da ne, kako da ne, jahane su bile
Autor: krelec | 01.08.2011. u 23:58 | opcije
a momaka, jahača, sve domaći momci, stasiti, lipi, šibenske kape na glavama divota za viditi
Autor: krelec | 01.08.2011. u 23:59 | opcije
Ček, stižu mi izvještaji s post-partijanja...
Autor: vegavega8 | 02.08.2011. u 0:00 | opcije
zapivali onu staru našu nadaleko poznatu, za antologiju čak dostatnu;
oj lanena dušo moja mila
zašto nisi trku posjetila
i od tuge srce mi se para
što nevidje ti svog tovara
Autor: krelec | 02.08.2011. u 0:08 | opcije
A jest, dirljiva pjesma... i istinita! Možda da su malo udrili na gangu, možda bi i došla, ha?
Autor: vegavega8 | 02.08.2011. u 0:11 | opcije