PROGLAŠENJE POBJEDNIKA

SRETNOM I BRZOM TOVARU SU DODIJELJENI DIJAMANTNI ZUBI I DIJAMANTIĆ U JEZIKU TE ŠKOLA NJAKANJA U VRIJEDNOSTI MERCEDESA C KLASE.



NAJSPRETNIJEM JAHAČU PRANJE NOGU I BRISANJE LANENOM KRPOM.



DRUGOPLASIRANI JE DOBIO GODIŠNJU PRETPLATU NA PREMIUM USLUGE ISKRICE.



TREĆEPLASIRANI JE ODBIO NAGRADU (KRUŽNO PUTOVANJE HERCEGOVINOM) I POVUKAO SE SUZNIH OČIJU, UZ KOMENTAR "ILI ŠVICARSKA, ILI NIŠTA".



A ONDA SU NAŠI VRLI TOVARI ZAJEDNO ZAREVALI!

01.08.2011. u 23:31   |   Editirano: 02.08.2011. u 0:01   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

kako je svijet mali, vijesti se brzinom većom od brzine same šire

Autor: krelec   |   01.08.2011. u 23:35   |   opcije


Pratila preko google satelita!

Autor: vegavega8   |   01.08.2011. u 23:36   |   opcije


Vidjeh i tebe, ali mi slika mutna.

Autor: vegavega8   |   01.08.2011. u 23:36   |   opcije


ma i ja sam direktno bil na vezi ali galama, preko deset tisuća ljudi, ko će koga vidit

Autor: krelec   |   01.08.2011. u 23:38   |   opcije


Pa da, od galame ne vidiš.

Autor: vegavega8   |   01.08.2011. u 23:39   |   opcije


gladan sa trka, pa di to ima mili moj gospode

Autor: krelec   |   01.08.2011. u 23:39   |   opcije


jebiga nesmiš više ni jesti, svaki se zalogajčić prati, a volia bi se nakrkat uh

Autor: krelec   |   01.08.2011. u 23:40   |   opcije


Janje malo, vidjela sam :-(( A ljudi puno!

Autor: vegavega8   |   01.08.2011. u 23:40   |   opcije


Sigurno ga neki boduli donirali, ha? ;-))

Autor: vegavega8   |   01.08.2011. u 23:41   |   opcije


prvo Ban, dlekim morem sad me vozi stari ruzinavi brod,
onda Stipaničev sa Pismom ćali, suza suzu stiže, štaš kad sam osječajan

Autor: krelec   |   01.08.2011. u 23:42   |   opcije


takav sam nježan, čudo jedno

Autor: krelec   |   01.08.2011. u 23:42   |   opcije


ma, nemoj.

Autor: mariosbo   |   01.08.2011. u 23:43   |   opcije


sad će pisma:
lanenom mu krpom nožice je prala
lanenom je dušom u nj se zagledala

Autor: krelec   |   01.08.2011. u 23:44   |   opcije


A bogati, sad znam zašto su se oni s Biševa čudili što se ja želim tuširati svaki dan i stalno mi govorili o "niskom salinitetu" - to si ti more razrijedio suzama!

Autor: vegavega8   |   01.08.2011. u 23:44   |   opcije


Illija, što bješe s Illijom?

Autor: vegavega8   |   01.08.2011. u 23:44   |   opcije


Ali lanene mu pipi(č)ke nije dala
Jer se drži lanenog morala

Autor: vegavega8   |   01.08.2011. u 23:46   |   opcije


joj a kad smo se dokopali mea, onda pisma:
oj kupusu jeben ti glavicu
nećeš više u moju gujicu

Autor: krelec   |   01.08.2011. u 23:50   |   opcije


meSa

Autor: krelec   |   01.08.2011. u 23:50   |   opcije


pa malo bevande od lošega vina, brže te uroka

Autor: krelec   |   01.08.2011. u 23:51   |   opcije


pa ope pisma

Autor: krelec   |   01.08.2011. u 23:52   |   opcije


A što je bilo kad ste se pive napili?

Autor: vegavega8   |   01.08.2011. u 23:52   |   opcije


Aha, ipak je bilo vino? Vidjela sam krigle pa sam pobrkala.

Autor: vegavega8   |   01.08.2011. u 23:52   |   opcije


Nego, rec ti meni, jel u toj utrci sudjelovala i koja magarica?

Autor: vegavega8   |   01.08.2011. u 23:53   |   opcije


jučer pivo i janjetina, danas bevanda i riba, i jebiga eto stokila ko od šale

Autor: krelec   |   01.08.2011. u 23:53   |   opcije


tovarice dvi su bile, lipe, slika tovara ravna im nije

Autor: krelec   |   01.08.2011. u 23:55   |   opcije


Zato i jest trka tovara, treba moć dobro potegnuti.

Autor: vegavega8   |   01.08.2011. u 23:55   |   opcije


A jel ih tkogod zajahao?

Autor: vegavega8   |   01.08.2011. u 23:56   |   opcije


kako da ne, kako da ne, jahane su bile

Autor: krelec   |   01.08.2011. u 23:58   |   opcije


a momaka, jahača, sve domaći momci, stasiti, lipi, šibenske kape na glavama divota za viditi

Autor: krelec   |   01.08.2011. u 23:59   |   opcije


Ček, stižu mi izvještaji s post-partijanja...

Autor: vegavega8   |   02.08.2011. u 0:00   |   opcije


zapivali onu staru našu nadaleko poznatu, za antologiju čak dostatnu;
oj lanena dušo moja mila
zašto nisi trku posjetila
i od tuge srce mi se para
što nevidje ti svog tovara

Autor: krelec   |   02.08.2011. u 0:08   |   opcije


A jest, dirljiva pjesma... i istinita! Možda da su malo udrili na gangu, možda bi i došla, ha?

Autor: vegavega8   |   02.08.2011. u 0:11   |   opcije


Dodaj komentar