Oni su ziher fora ljubimci.
Autor: marta-marta | 02.08.2011. u 9:58 | opcije
A mozda I nisu.:.kad bolje razmislim.
Autor: marta-marta | 02.08.2011. u 10:05 | opcije
Pa čuj, radoznali su... i imaju ruke. Poput naših. Zamisli samo da se prime tvoje kozmetike!
Autor: vegavega8 | 02.08.2011. u 10:08 | opcije
Ali meni je ovaj fora jer je neovisan: ne mora čak ni reći "Poškaklji me da se smijem" - sve si sredi sam :-))))
Autor: vegavega8 | 02.08.2011. u 10:09 | opcije
http://youtu.be/nCELPYHa2GA
Autor: ANERAK | 02.08.2011. u 10:54 | opcije
