Oni su ziher fora ljubimci.

Autor: marta-marta   |   02.08.2011. u 9:58   |   opcije


A mozda I nisu.:.kad bolje razmislim.

Autor: marta-marta   |   02.08.2011. u 10:05   |   opcije


Pa čuj, radoznali su... i imaju ruke. Poput naših. Zamisli samo da se prime tvoje kozmetike!

Autor: vegavega8   |   02.08.2011. u 10:08   |   opcije


Ali meni je ovaj fora jer je neovisan: ne mora čak ni reći "Poškaklji me da se smijem" - sve si sredi sam :-))))

Autor: vegavega8   |   02.08.2011. u 10:09   |   opcije


http://youtu.be/nCELPYHa2GA

Autor: ANERAK   |   02.08.2011. u 10:54   |   opcije


Dodaj komentar