MA FRIGAŠ TOVARE, NEMA DO DOBROG KOMADA PRASETINE!

02.08.2011. u 23:56 | Editirano: 02.08.2011. u 23:58 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Neka uđe u zapisnik da si jela pršut.
Autor: marta-marta | 02.08.2011. u 23:58 | opcije
Uffff, tako volim prasce da su mi fini u svakom obliku!
Autor: vegavega8 | 03.08.2011. u 0:00 | opcije
Nemoj mi reć' da se i ti (kao Zvezi) pališ na momke kojima baš i nisi najhaj?!
Autor: marta-marta | 03.08.2011. u 0:01 | opcije
Hahahahaha!Na peveteu je.Ajme...to je već gadan prekršaj.
Autor: marta-marta | 03.08.2011. u 0:03 | opcije
Apsolutno NE! Otkud ti tako perverzna sumnja o meni?
Autor: vegavega8 | 03.08.2011. u 0:03 | opcije
Oprosti.Palo mi na pamet.
Autor: marta-marta | 03.08.2011. u 0:05 | opcije
slatka je:)
Autor: marta-marta | 03.08.2011. u 0:06 | opcije
E, da ti nije opet! Mene pali kad se frajer pali na mene. A osvajanje, onak, usput, kao uvertira.
Autor: vegavega8 | 03.08.2011. u 0:07 | opcije
Valjda se na nju nikad ne pale... hebga, ljudi se nauče voljeti ono što im je jedino moguće!
Autor: vegavega8 | 03.08.2011. u 0:08 | opcije
Jadna:( Btw, ubija me spor internet..
Autor: marta-marta | 03.08.2011. u 0:12 | opcije
Sladak je praščić.Baš sladak.
Autor: marta-marta | 03.08.2011. u 0:13 | opcije
Vjerujem da muškarce ponekad ipak privuče muškarac u njoj. Ali sumnjam da se priča razvija onak kak bi ona htjela.
Autor: vegavega8 | 03.08.2011. u 0:14 | opcije
Ma prasac je tak sladak da bih ga pojela!
Autor: vegavega8 | 03.08.2011. u 0:14 | opcije
Sram te bilo.
Autor: marta-marta | 03.08.2011. u 0:16 | opcije
Pa ne bih ga pojela kad bismo se osobno poznavali... :-(( Ne jedem ništa čije lice mogu prepoznati.
Autor: vegavega8 | 03.08.2011. u 0:18 | opcije
Srećom, ne baviš se uzgojem pajceka.
Autor: marta-marta | 03.08.2011. u 0:21 | opcije
Ti vrapca, kod mene bi svi ugibali prirodnom smrću, u dubokoj starosti. Morala bih imati i farmu kokoši (to koljem bez pardona!) da ih uzdržavam. Joooj, spava mi se, odoh. I da znaš, nisam još ni probala kolače!
Autor: vegavega8 | 03.08.2011. u 0:24 | opcije
:) Noć
Autor: marta-marta | 03.08.2011. u 0:25 | opcije