MA FRIGAŠ TOVARE, NEMA DO DOBROG KOMADA PRASETINE!

02.08.2011. u 23:56   |   Editirano: 02.08.2011. u 23:58   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Neka uđe u zapisnik da si jela pršut.

Autor: marta-marta   |   02.08.2011. u 23:58   |   opcije


Uffff, tako volim prasce da su mi fini u svakom obliku!

Autor: vegavega8   |   03.08.2011. u 0:00   |   opcije


Nemoj mi reć' da se i ti (kao Zvezi) pališ na momke kojima baš i nisi najhaj?!

Autor: marta-marta   |   03.08.2011. u 0:01   |   opcije


Hahahahaha!Na peveteu je.Ajme...to je već gadan prekršaj.

Autor: marta-marta   |   03.08.2011. u 0:03   |   opcije


Apsolutno NE! Otkud ti tako perverzna sumnja o meni?

Autor: vegavega8   |   03.08.2011. u 0:03   |   opcije


Oprosti.Palo mi na pamet.

Autor: marta-marta   |   03.08.2011. u 0:05   |   opcije


slatka je:)

Autor: marta-marta   |   03.08.2011. u 0:06   |   opcije


E, da ti nije opet! Mene pali kad se frajer pali na mene. A osvajanje, onak, usput, kao uvertira.

Autor: vegavega8   |   03.08.2011. u 0:07   |   opcije


Valjda se na nju nikad ne pale... hebga, ljudi se nauče voljeti ono što im je jedino moguće!

Autor: vegavega8   |   03.08.2011. u 0:08   |   opcije


Jadna:( Btw, ubija me spor internet..

Autor: marta-marta   |   03.08.2011. u 0:12   |   opcije


Sladak je praščić.Baš sladak.

Autor: marta-marta   |   03.08.2011. u 0:13   |   opcije


Vjerujem da muškarce ponekad ipak privuče muškarac u njoj. Ali sumnjam da se priča razvija onak kak bi ona htjela.

Autor: vegavega8   |   03.08.2011. u 0:14   |   opcije


Ma prasac je tak sladak da bih ga pojela!

Autor: vegavega8   |   03.08.2011. u 0:14   |   opcije


Sram te bilo.

Autor: marta-marta   |   03.08.2011. u 0:16   |   opcije


Pa ne bih ga pojela kad bismo se osobno poznavali... :-(( Ne jedem ništa čije lice mogu prepoznati.

Autor: vegavega8   |   03.08.2011. u 0:18   |   opcije


Srećom, ne baviš se uzgojem pajceka.

Autor: marta-marta   |   03.08.2011. u 0:21   |   opcije


Ti vrapca, kod mene bi svi ugibali prirodnom smrću, u dubokoj starosti. Morala bih imati i farmu kokoši (to koljem bez pardona!) da ih uzdržavam. Joooj, spava mi se, odoh. I da znaš, nisam još ni probala kolače!

Autor: vegavega8   |   03.08.2011. u 0:24   |   opcije


:) Noć

Autor: marta-marta   |   03.08.2011. u 0:25   |   opcije


Dodaj komentar